• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

TREN RAYLARINDA CİNSEL İLİŞKİYE GİRERKEN KAFASI KOPTU

Tren raylarında cinsel ilişkiye girerken kafası koptu Sibirya'da Ulan-Ude kenti yakınlarında tren raylarında partneriyle cinsel ilişkiye giren kadın, gelen treni fark etmeyince kafası koptu.

15 Temmuz 2016 Cuma 17:08
Tren raylarında cinsel ilişkiye girerken kafası koptu

Sibirya'da Ulan-Ude kenti yakınlarında demiryolu raylarında partneriyle seks yaparken gelen trenin altında kalan ve kafası kopan kadın feci şekilde can verdi.

 

EVSİZ ÇİFT RAYLARDA CİNSEL İLİŞKİYE GİRDİ

Kimlikleri belirtilmeyen ancak evsiz oldukları öğrenilen bir kadınla bir erkek Ulan-Ude dışında rayların hemen yanında cinsel ilişkiye girdi.

 

KAFASI KOPARAK CAN VERDİ

Polis açıklamasına göre, ilişki sırasında üstte olan ve başını rayın üstüne uzatan kadın gelen treni fark etmeyince kafası koparak feci şekilde can verdi.

Kaynak: Haberler

DİĞER HABERLER

Silahlı soyguncu an be an kameralara böyle yansıdı

Silahlı soyguncu an be an kameralara böyle yansıdı Silahlı soyguncu an be an kameralara böyle yansıdı! Markette silahlı soyguncu dehşeti böyle görüntülendi.

Japonlar Türk Dönercilerini anlatan anime yaptı

Japonlar Türk Dönercilerini anlatan anime yaptı Japonlar Türk Dönercilerini anlatan anime yaptı! Japonya'da haftalık olarak yayınlanan 'Shokugeki no Soma' adlı animede Türk döneri yapılan bir bölüm yayınlandı.

Evinin bahçesinde uçan drone'u tüfekle vurdu

Evinin bahçesinde uçan drone'u tüfekle vurdu Evinin bahçesinde uçan drone'u tüfekle vurdu! Evinin bahçesini izinsiz kayda alan drone’u böyle vurdu.

Kadın milletvekilleri cinsel tacize uğruyor

Kadın milletvekilleri cinsel tacize uğruyor Kadın milletvekilleri cinsel tacize uğruyor! IPU tarafından yapılan bir araştırma, kadın milletvekillerine yönelik cinsel taciz ve hatta şiddet hadiselerinin çok yaygın olduğunu ortaya koydu.

KÖŞE YAZARLARI