• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

TRUMP'DAN PUTİN'İN GÖNDERDİĞİ MEKTUBA ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Trump'dan Putin'in gönderdiği mektuba övgü dolu sözler. Trump Wall Street Journal'a Putin'den çok güzel bir mektup aldığını söyledi.

12 Kasım 2016 Cumartesi 17:57
Trump'dan Putin'in gönderdiği mektuba övgü dolu sözler

Trump'dan Putin'in gönderdiği mektuba övgü dolu sözler. Trump Wall Street Journal'a Putin'den çok güzel bir mektup aldığını söyledi.

 


ABD'nin 45. başkanı seçilen Donald Trump, yakın zamanda Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile telefon görüşmesi gerçekleştirecek. Trump ayrıca, seçimden sonra Putin'in kendisine gönderdiği mektuptan "harika" diye bahsetti.

 

TELEFONLA DA GÖRÜŞECEKLER
ABD'nin Wall Street journal gazetesine röportaj veren yeni başkan, Putin'den gelen telgraf için "harika" dedi. Trump ayrıca yakın zamanda Putin ile telefonda görüşme planladıklarını söyledi.

 

8 Kasım seçimlerini kazanan Trump, 20 Ocak 2017 yılından itibaren başkanlık koltuğunu Obama'dan devralacak.


AVRUPA'YA KÖTÜ HABER
Halihazırda başta Avrupa ülkeleri tarafından Rusya'ya çok sayıda yaptırım uygulanıyor. ABD de bu konuda Avrupa'ya destek veriyor. Fakat Trump ile Putin'in 'iyi' diyaloğu ambargolara son verebilir; Avrupa Rusya karşısında yalnız kalabilir.

Kaynak: ensonhaber

DİĞER HABERLER

Hollywood aktörü Bill Paxton hayatını kaybetti: Bill Paxton hangi filmlerde oynadı

Hollywood aktörü Bill Paxton hayatını kaybetti: Bill Paxton hangi filmlerde oynadı Hollywood aktörü Bill Paxton hayatını kaybetti: Bill Paxton hangi filmlerde oynadı. Terminatör, Titanic ve Apollo 13 gibi filmlerde oynayan ünlü aktör Bill Paxton'un geçirdiği bir ameliyat sonrası meydana gelen komplikasyonlar nedeniyle hayatını kaybettiği duyuruldu. Bill Paxton kimdir

20 dolara aldıkları koltuğun içinden 41 bin dolar çıktı

20 dolara aldıkları koltuğun içinden 41 bin dolar çıktı 20 dolara aldıkları koltuğun içinden 41 bin dolar çıktı. New York’ta yaşayan 3 öğrenci, 20 dolara aldıkları ikinci el koltuğun içinde 41 bin dolar buldu.

Kim Kardashian sütyensiz çıktı sokakta göğüsleri açıldı

Kim Kardashian sütyensiz çıktı sokakta göğüsleri açıldı Kim Kardashian sütyensiz çıktı sokakta göğüsleri açıldı. İçine sütyen giymeden giydiği beyaz bluzuyla sokağa çıkan Kim Kardashian'ın göğüsleri sokak ortasında açıldı.

Ashley Graham kocasıyla olan cinsel ilişkisini böyle anlattı

Ashley Graham kocasıyla olan cinsel ilişkisini böyle anlattı Ashley Graham kocasıyla olan cinsel ilişkisini böyle anlattı. Amerikalı model Ashley Graham, kocasıyla evlenene kadar hiç sevişmediklerini, cinsel hayatlarının da şu an harika olduğunu söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET