• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

TRUMP'DAN PUTİN'İN GÖNDERDİĞİ MEKTUBA ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Trump'dan Putin'in gönderdiği mektuba övgü dolu sözler. Trump Wall Street Journal'a Putin'den çok güzel bir mektup aldığını söyledi.

12 Kasım 2016 Cumartesi 17:57
Trump'dan Putin'in gönderdiği mektuba övgü dolu sözler

Trump'dan Putin'in gönderdiği mektuba övgü dolu sözler. Trump Wall Street Journal'a Putin'den çok güzel bir mektup aldığını söyledi.

 


ABD'nin 45. başkanı seçilen Donald Trump, yakın zamanda Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile telefon görüşmesi gerçekleştirecek. Trump ayrıca, seçimden sonra Putin'in kendisine gönderdiği mektuptan "harika" diye bahsetti.

 

TELEFONLA DA GÖRÜŞECEKLER
ABD'nin Wall Street journal gazetesine röportaj veren yeni başkan, Putin'den gelen telgraf için "harika" dedi. Trump ayrıca yakın zamanda Putin ile telefonda görüşme planladıklarını söyledi.

 

8 Kasım seçimlerini kazanan Trump, 20 Ocak 2017 yılından itibaren başkanlık koltuğunu Obama'dan devralacak.


AVRUPA'YA KÖTÜ HABER
Halihazırda başta Avrupa ülkeleri tarafından Rusya'ya çok sayıda yaptırım uygulanıyor. ABD de bu konuda Avrupa'ya destek veriyor. Fakat Trump ile Putin'in 'iyi' diyaloğu ambargolara son verebilir; Avrupa Rusya karşısında yalnız kalabilir.

Kaynak: ensonhaber

DİĞER HABERLER

Rusya'nın fırlattığı füze geri çakıldı

Rusya'nın fırlattığı füze geri çakıldı Rusya'nın fırlattığı füze geri çakıldı! Rusya'nın Hazar Denizi çevresinde fırlattığı füze, saniyeler içinde gönderildiği noktaya geri düştü.

ABD’nin Kaliforniya eyaleti açıklarında 6,8 büyüklüğünde deprem oldu

ABD’nin Kaliforniya eyaleti açıklarında 6,8 büyüklüğünde deprem oldu ABD’nin Kaliforniya eyaleti açıklarında 6,8 büyüklüğünde deprem oldu. ABD’nin Kaliforniya eyaleti açıklarında meydana gelen 6.8 büyüklüğünde ki deprem panik yarattı.

Çağatay Kılıç, Almanya'da Bahçekapılı'nın havalimanında alıkonulmasına tepki gösterdi

Çağatay Kılıç, Almanya'da Bahçekapılı'nın havalimanında alıkonulmasına tepki gösterdi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'da yaptığı açıklamada TBMM Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı’nın Almanya’da havalimanında alıkonulmasına tepki gösterdi.

Ufolar enerjisini Güneş'ten mi alıyor? Nasa'dan kafaları karıştıran paylaşım

Ufolar enerjisini Güneş'ten mi alıyor? Nasa'dan kafaları karıştıran paylaşım Ufolar enerjisini Güneş'ten mi alıyor? Nasa'dan kafaları karıştıran paylaşım! NASA'nın paylaştığı son videolardan birinde, UFO'nun enerjisini Güneş'ten alarak hızlıca uzaklaştığı iddia ediliyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET