• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

TRUMP'DAN PUTİN'İN GÖNDERDİĞİ MEKTUBA ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Trump'dan Putin'in gönderdiği mektuba övgü dolu sözler. Trump Wall Street Journal'a Putin'den çok güzel bir mektup aldığını söyledi.

12 Kasım 2016 Cumartesi 17:57
Trump'dan Putin'in gönderdiği mektuba övgü dolu sözler

Trump'dan Putin'in gönderdiği mektuba övgü dolu sözler. Trump Wall Street Journal'a Putin'den çok güzel bir mektup aldığını söyledi.

 


ABD'nin 45. başkanı seçilen Donald Trump, yakın zamanda Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile telefon görüşmesi gerçekleştirecek. Trump ayrıca, seçimden sonra Putin'in kendisine gönderdiği mektuptan "harika" diye bahsetti.

 

TELEFONLA DA GÖRÜŞECEKLER
ABD'nin Wall Street journal gazetesine röportaj veren yeni başkan, Putin'den gelen telgraf için "harika" dedi. Trump ayrıca yakın zamanda Putin ile telefonda görüşme planladıklarını söyledi.

 

8 Kasım seçimlerini kazanan Trump, 20 Ocak 2017 yılından itibaren başkanlık koltuğunu Obama'dan devralacak.


AVRUPA'YA KÖTÜ HABER
Halihazırda başta Avrupa ülkeleri tarafından Rusya'ya çok sayıda yaptırım uygulanıyor. ABD de bu konuda Avrupa'ya destek veriyor. Fakat Trump ile Putin'in 'iyi' diyaloğu ambargolara son verebilir; Avrupa Rusya karşısında yalnız kalabilir.

Kaynak: ensonhaber

DİĞER HABERLER

Trump başkan olur olmaz, Garnizon Komutanı Schwartz'ı kovacak

Trump başkan olur olmaz, Garnizon Komutanı Schwartz'ı kovacak Trump başkan olur olmaz, Garnizon Komutanı Schwartz'ı kovacak. ABD'nin yeni başkanı Trump, 20 Ocak'taki devir teslim töreninde, tören güvenliğinden de sorumlu olan Garnizon Komutanı Schwartz'ı görevden alacak. Bu uygulama ABD tarihinde bir ilk olacak.

Trump: Türkiye ile ilgili ilişkilerimiz yeni bir döneme girebilir

Trump: Türkiye ile ilgili ilişkilerimiz yeni bir döneme girebilir Trump: Türkiye ile ilgili ilişkilerimiz yeni bir döneme girebilir. Barack Obama döneminde gerilen Türkiye- ABD ilişkileri Donald Trump'ın göreve gelmesiyle yeni bir döneme girebileceği ifade ediliyor.

Fatema Garrar, sesiyle gönülleri fethetti

Fatema Garrar, sesiyle gönülleri fethetti Fatema Garrar, sesiyle gönülleri fethetti. İranlı görme engelli 11 yaşındaki Fatema Garrar, sesi ve şarkı söyleme yeteneğiyle gönülleri fethetti.

Vatikan'da prezervatif krizi: Şövalyelere soğuk duş

Vatikan'da prezervatif krizi: Şövalyelere soğuk duş Vatikan'da prezervatif krizi: Şövalyelere soğuk duş. Vatikan, Myanmar'da binlerce prezervatif dağıtılmasının faturasını Malta Şövalyeleri'nin üst düzey ismi Albrecht von Boeselager'e kesti. Boeselager, görevinden alındı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET