• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

YUSUF ZİYA YILMAZ: FETÖ BÜTÜN DÜNYA İÇİN BİR TEHLİKE

Yusuf Ziya Yılmaz: FETÖ bütün dünya için bir tehlike. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya yılmaz, FETÖ'nün sadece Türkiye için değil bütün dünya için bir tehlike olduğunu söyledi.

07 Ağustos 2016 Pazar 15:33
Yusuf Ziya Yılmaz: FETÖ bütün dünya için bir tehlike

Samsun Büyükrşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhuriyet Meydanında süren Demokrasi Nöbetinde FETÖ'nün tüm dünya için bir tehlike olduğunu söyledi. 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın 15 Temmuz'daki çağrısının ardından her gece Cumhuriyet Meydanı'nda toplanan Samsunlular dün gece de FETÖ'ye tepkilerini dile getirdi.

  

 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da alana gelerek, yine nöbete destek verdi.  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) sadece Türkiye için değil, bütün dünya için bir tehlike olduğunu söyleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, hainlerinin oyununu milletin bozduğunu belirtti.

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Japonlar Türk Dönercilerini anlatan anime yaptı

Japonlar Türk Dönercilerini anlatan anime yaptı Japonlar Türk Dönercilerini anlatan anime yaptı! Japonya'da haftalık olarak yayınlanan 'Shokugeki no Soma' adlı animede Türk döneri yapılan bir bölüm yayınlandı.

Evinin bahçesinde uçan drone'u tüfekle vurdu

Evinin bahçesinde uçan drone'u tüfekle vurdu Evinin bahçesinde uçan drone'u tüfekle vurdu! Evinin bahçesini izinsiz kayda alan drone’u böyle vurdu.

Kadın milletvekilleri cinsel tacize uğruyor

Kadın milletvekilleri cinsel tacize uğruyor Kadın milletvekilleri cinsel tacize uğruyor! IPU tarafından yapılan bir araştırma, kadın milletvekillerine yönelik cinsel taciz ve hatta şiddet hadiselerinin çok yaygın olduğunu ortaya koydu.

Musul'u kurtarma operasyonuna yayın yasağı geldi

Musul'u kurtarma operasyonuna yayın yasağı geldi Musul'u kurtarma operasyonuna yayın yasağı geldi! Musul’u kurtarma operasyonunda 9’uncu gün geride kalırken Peşmerge Bakanlığı'nın isteği üzerine güvenlik gerekçesiyle cepheden canlı yayınlar yapması yasaklandı. Peşmerge Bakanlığı, Türk ve uluslararası kuruluşların cephelerden operasyonu izleme izinlerini de iptal etti.

KÖŞE YAZARLARI