• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

AÖF 2016 SINAV GİRİŞ BELGESİ ALMA EKRANI: AÖF VİZE SINAV TARİHLERİ AÖF SINAV YERLERİ ÖĞREN

AÖF 2016 sınav giriş belgesi alma ekranı: AÖF vize sınav tarihleri AÖF sınav yerleri öğren. 26-27 Kasım tarihlerinde yapılacak olan Açıköğretim Üniversitesi(AÖF) Güz dönemi ara sınavları için sınav belgesi indir. AÖF 2016 sınav yerleri.

21 Kasım 2016 Pazartesi 22:44
AÖF 2016 sınav giriş belgesi alma ekranı: AÖF vize sınav tarihleri AÖF sınav yerleri öğren

AÖF 2016 sınav giriş belgesi alma ekranı: AÖF vize sınav tarihleri AÖF sınav yerleri öğren. 26-27 Kasım tarihlerinde yapılacak olan Açıköğretim Üniversitesi(AÖF) Güz dönemi ara sınavları için sınav belgesi indir. AÖF 2016 sınav yerleri.

 

Yüzbinlerce öğrencinin ter dökeceği Anadolu Üniversitesi AÖF sınav yerleri ve giriş belgeleri, kurumun resmi internet sitesinden yayımlandı.

 

Ülkemizde yüzbinlerce öğrencinin uzaktan eğitim ile önlisans ve lisans programın faydalanmak için girdiği Açıköğretim (AÖF) sınavının yerleri, sınav giriş belgesi, sınava girerken bulundurulması gerekenler ve vize tarihleri ile ilgili tüm güncel gelişmeleri haberimizden takip edebilirsiniz.

 

AÖF'ÜN RESMİ SİTESİNDEN AÇIKLANDI

 

Eğitimde Açıköğretim sisteminin öncü kuruluşlarından Anadolu Üniversitesi AÖF sınav yerleri ve giriş belgesini kendi sitesinden yayımladı. Sınava girecek öğrenciler, giriş belgesine aşağıdaki linkten ulaşabilirler.

 

Not: Siteye yoğunluğuk nedeni ile şu sıralar giriş yapmakta zorlanılıyor.

 

 

Resmi site haricinde AÖF bürolarından da belge alınabilmektedir.

 

AÖF VİZE SINAVLARI NE ZAMAN?

 

İlk ara sınav 26 Kasım 2016 Cumartesi günü başlıyor. 27 Kasım 2016 Pazar günü sınav devam ediyor. Sınavlar iki oturumlu olarak yapılacaktır. Vizelerden sonra finaller 14 Ocak 2017 Cumartesi  ve 15 Ocak 2017 Pazar günü yapılacaktır.

 

Bahar döneminde ise ilk vize 15 Nisan 2017 – 16 Nisan 2017 (Cumartesi-Pazar) günleri yapılacaktır. 2017’nin son finali ise 27-28 Mayıs 2017 tarihlerinde olacaktır.

 

Sınavlar bittikten sonra “tek ders sınavı” ise 15 Temmuz 2016 Cumartesi günü olacaktır.

 

SINAVA GİRERKEN NELER BULUNDURMALI?

 

Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi


Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi

 

Fotoğraflı ve soğuk damgalı nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, zorunlu askerlik görevini yerine getirmekte olan er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi, Türkiye Barolar Birliği tarafından verilen Baro Kartı/Avukat Kimlik Belgesi, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe/mavi kartlar, yurt dışında yapılan sınavlarda o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir.

DİĞER HABERLER

KPSS-20 Kasım 2016 Pazar günü sınavında çıkan apartman sorularının cevapları

KPSS-20 Kasım 2016 Pazar günü sınavında çıkan apartman sorularının cevapları KPSS-20 Kasım 2016 Pazar günü sınavında çıkan apartman sorularının cevapları. Bugün yapılan(20 Kasım 2016 Pazar) KPSS sınavında çıkan apartman, ve apartman yönetim kurulu ile Bakır ailesi hangi katta oturuyor sorularının cevapları merak ediliyor. KPSS 2016 apartman soruları ve cevapları..

Üniversite öğrencileri müjde: Kredi ve burs sonuçları açıklandı

Üniversite öğrencileri müjde: Kredi ve burs sonuçları açıklandı Üniversite öğrencileri müjde: Kredi ve burs sonuçları açıklandı! 2016-2017 öğretim yılı Yüksek Öğrenim Burs/Kredi başvuru sonuçları açıklandı.

AÖF Yeni Kayıt belgeleri Nelerdir? - AÖF kayıt yenileme son tarihleri ne zaman? - Aöf Kayıt Evrak

AÖF Yeni Kayıt belgeleri Nelerdir? - AÖF kayıt yenileme son tarihleri ne zaman? - Aöf Kayıt Evrak AÖF Yeni Kayıt belgeleri Nelerdir? - AÖF kayıt yenileme son tarihleri ne zaman? - Aöf Kayıt Evrak hakkında merak edilen detaylar haberimizdedir.2015 yılı Açıköğretim Fakültesini kazana öğrenciler ilk defa üniversiteli olma heyecanı yaşıyor.

AÖF kayıt yenileme tarihleri

AÖF kayıt yenileme tarihleri AÖF 2015-2016 öğretim yılı kayıtları başlıyor. AÖF'e kayıt için heyecanla bekleyen öğrenciler için kayıt tarihleri netleşti. Akademik takvime göre öğrenciler istedikleri bölümlere hangi zaman aralığında kayıt yaptırabilecek?

KÖŞE YAZARLARI