• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DGS LİSANS ÖĞRENCİLERİNE KYK BURS VE KREDİ BAŞVURULARI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMA

DGS lisans öğrencilerine KYK burs ve kredi başvuruları ile ilgili önemli açıklama. Dikey Geçiş Sınavı(DGS) ile lisans programına yerleşen öğrencilerin burs ve kredi başvuruları başladı. DGS öğrencilerine KYK'dan burs ve kredi başvuruları son tarih ne zaman.

24 Ekim 2016 Pazartesi 18:13
DGS lisans öğrencilerine KYK burs ve kredi başvuruları ile ilgili önemli açıklama

DGS lisans öğrencilerine KYK burs ve kredi başvuruları ile ilgili önemli açıklama. Dikey Geçiş Sınavı(DGS) ile lisans programına yerleşen öğrencilerin burs ve kredi başvuruları başladı. DGS öğrencilerine  KYK'dan burs ve kredi başvuruları son tarih ne zaman. 

 

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, KYK'dan ilk defa burs ve kredi kullanacak Dikey Geçiş Sınavı(DGS) ile lisans programına yerleşen öğrenciler için başvuraların başladığını açıkladı. 

 

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, yaptığı açıklamada, "KYK’dan burs/kredi başvurularıyla ilgili yeni bir duyurumuz var. İlk defa burs/kredi kullanacak Dikey Geçiş Sınavı ile bir lisans programına yerleşen öğrencilerimiz için başvurular başladı. Başvurular, e-devlet veya https://sonuc.kyk.gov.tr adresi üzerinden yapılabilecek. Son tarih; 28 Ekim 2016  Öğrencilerimize hayırlı olsun.." dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Öğretmenlere ödev verildi: Hababam Sınıfı'nı izleyin, Oğuz Atay okuyun

Öğretmenlere ödev verildi: Hababam Sınıfı'nı izleyin, Oğuz Atay okuyun Öğretmenlere ödev verildi: Hababam Sınıfı'nı izleyin, Oğuz Atay okuyun! MEB, öğretmenlerin eğitimleri sürecinde izlemeleri için 30 film, okumaları için de 30 kitap önerdi. Filmler arasında Hababam sınıfı, kitaplar arasında Oğuz Atay romanı var.

Bin 500 engelli öğretmenin atanacağı tarih açıklandı

Bin 500 engelli öğretmenin atanacağı tarih açıklandı Bin 500 engelli öğretmenin atanacağı tarih açıklandı! Başbakan Binali Yıldırım Şubat ayında bin 500 engelli öğretmen atamasın yapılacağını söyledi.

Samsun'da öğrenciler her ay farklı meyve ile besleniyor

Samsun'da öğrenciler her ay farklı meyve ile besleniyor Samsun'da öğrenciler her ay farklı meyve ile besleniyor! Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Hatice Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi'nde öğrenciler "Beslenme Dostu Okul Projesi" kapsamında her ay farklı bir meyve ile besleniyorlar. 

Samsun OMÜ öğrencisi Çince kompozisyon yarışmasında dördüncü oldu

Samsun OMÜ öğrencisi Çince kompozisyon yarışmasında dördüncü oldu Samsun OMÜ öğrencisi Çince kompozisyon yarışmasında dördüncü oldu! Samsun OMÜ öğrencisi Halime Zeynep Sürücü, üniversiteler arası “Çince Öğrenmenin Zorlukları ve Güzel Yanları” konulu Çince kompozisyon yarışmasında teşvik ödülüne layık görüldü. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET