• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

DGS LİSANS ÖĞRENCİLERİNE KYK BURS VE KREDİ BAŞVURULARI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMA

DGS lisans öğrencilerine KYK burs ve kredi başvuruları ile ilgili önemli açıklama. Dikey Geçiş Sınavı(DGS) ile lisans programına yerleşen öğrencilerin burs ve kredi başvuruları başladı. DGS öğrencilerine KYK'dan burs ve kredi başvuruları son tarih ne zaman.

24 Ekim 2016 Pazartesi 18:13
DGS lisans öğrencilerine KYK burs ve kredi başvuruları ile ilgili önemli açıklama

DGS lisans öğrencilerine KYK burs ve kredi başvuruları ile ilgili önemli açıklama. Dikey Geçiş Sınavı(DGS) ile lisans programına yerleşen öğrencilerin burs ve kredi başvuruları başladı. DGS öğrencilerine  KYK'dan burs ve kredi başvuruları son tarih ne zaman. 

 

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, KYK'dan ilk defa burs ve kredi kullanacak Dikey Geçiş Sınavı(DGS) ile lisans programına yerleşen öğrenciler için başvuraların başladığını açıkladı. 

 

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, yaptığı açıklamada, "KYK’dan burs/kredi başvurularıyla ilgili yeni bir duyurumuz var. İlk defa burs/kredi kullanacak Dikey Geçiş Sınavı ile bir lisans programına yerleşen öğrencilerimiz için başvurular başladı. Başvurular, e-devlet veya https://sonuc.kyk.gov.tr adresi üzerinden yapılabilecek. Son tarih; 28 Ekim 2016  Öğrencilerimize hayırlı olsun.." dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

MEB Bakanı Yılmaz'dan öğretmen alımları açıklaması

MEB Bakanı Yılmaz'dan öğretmen alımları açıklaması MEB Bakanı Yılmaz'dan öğretmen alımları açıklaması. Eğitimin kilit taşının öğretmen olduğunu belirten Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz "20 bin öğretmen alacağız" dedi.

İlkbahar dönemi YDS sınavı ne zaman yapılacak

İlkbahar dönemi YDS sınavı ne zaman yapılacak İlkbahar dönemi YDS sınavı ne zaman yapılacak. İlkbahar dönemi YDS yarın gerçekleştirilecek. Adaylar, saat 09.45'ten sonra gelmeleri halinde sınava alınmayacak.

Milyonlarca öğrencinin beklediği haber: YGS cevap anahtarı yayınlandı

Milyonlarca öğrencinin beklediği haber: YGS cevap anahtarı yayınlandı Milyonlarca öğrencinin beklediği haber: YGS cevap anahtarı yayınlandı. ÖSYM YGS'ye giren adayların sınav cevap kağıtlarının erişime açıldığını duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Samsun mitingi için okullar yarın tatil mi edildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Samsun mitingi için okullar yarın tatil mi edildi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Samsun mitingi için okullar yarın tatil mi edildi. Samsun'da okullar yarın(28 Mart 2017 Salı) okullar tatil mi olacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 28 Mart 2017 Salı günü Samsun'da yapacağı miting nedeniyle okullar tatil mi edildi. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET