• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

DGS LİSANS ÖĞRENCİLERİNE KYK BURS VE KREDİ BAŞVURULARI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMA

DGS lisans öğrencilerine KYK burs ve kredi başvuruları ile ilgili önemli açıklama. Dikey Geçiş Sınavı(DGS) ile lisans programına yerleşen öğrencilerin burs ve kredi başvuruları başladı. DGS öğrencilerine KYK'dan burs ve kredi başvuruları son tarih ne zaman.

24 Ekim 2016 Pazartesi 18:13
DGS lisans öğrencilerine KYK burs ve kredi başvuruları ile ilgili önemli açıklama

DGS lisans öğrencilerine KYK burs ve kredi başvuruları ile ilgili önemli açıklama. Dikey Geçiş Sınavı(DGS) ile lisans programına yerleşen öğrencilerin burs ve kredi başvuruları başladı. DGS öğrencilerine  KYK'dan burs ve kredi başvuruları son tarih ne zaman. 

 

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, KYK'dan ilk defa burs ve kredi kullanacak Dikey Geçiş Sınavı(DGS) ile lisans programına yerleşen öğrenciler için başvuraların başladığını açıkladı. 

 

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, yaptığı açıklamada, "KYK’dan burs/kredi başvurularıyla ilgili yeni bir duyurumuz var. İlk defa burs/kredi kullanacak Dikey Geçiş Sınavı ile bir lisans programına yerleşen öğrencilerimiz için başvurular başladı. Başvurular, e-devlet veya https://sonuc.kyk.gov.tr adresi üzerinden yapılabilecek. Son tarih; 28 Ekim 2016  Öğrencilerimize hayırlı olsun.." dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Milyonlarca öğrencinin beklediği haber: YGS cevap anahtarı yayınlandı

Milyonlarca öğrencinin beklediği haber: YGS cevap anahtarı yayınlandı Milyonlarca öğrencinin beklediği haber: YGS cevap anahtarı yayınlandı. ÖSYM YGS'ye giren adayların sınav cevap kağıtlarının erişime açıldığını duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Samsun mitingi için okullar yarın tatil mi edildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Samsun mitingi için okullar yarın tatil mi edildi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Samsun mitingi için okullar yarın tatil mi edildi. Samsun'da okullar yarın(28 Mart 2017 Salı) okullar tatil mi olacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 28 Mart 2017 Salı günü Samsun'da yapacağı miting nedeniyle okullar tatil mi edildi. 

Sözleşmeli öğretmenlere ek atamada tarih belli oldu, başvurular nasıl yapılacak

Sözleşmeli öğretmenlere ek atamada tarih belli oldu, başvurular nasıl yapılacak Sözleşmeli öğretmenlere ek atamada tarih belil oldu, başvurular nasıl yapılacak. Sözleşmeli öğretmen ek atama başvuruları. Milli Eğitim Bakanlığı 367 pozisyona ek atama yapacak. Başvurular 30 Mart-5 Nisan'da "http://mebbis.meb.gov.tr" ve "http://ikgm.meb.gov.tr" adreslerinden yapabilecek.

Samsun Piri Reis Lisesi'nde Tut Kardeşinin Elinden projesi tanıtıldı

Samsun Piri Reis Lisesi'nde Tut Kardeşinin Elinden projesi tanıtıldı Samsun'da Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından Tut Kardeşinin Elinden projesinin tanıtım programı düzenlendi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET