• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

EHLİYET SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK

27 Ağustos 2016 Cumartesi Günü yapılan ehliyet sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak. 50 soru test şeklinde yapılan ehliyet sınavı sonuçları ne zaman açıklanacağı sınavı giren adaylar tarafından merak ediliyor. FETÖ'nün 15 Temmuz Darbe girişimi nedneiyle gecikmeli gerçekleşen ehliyet sınavı yapıldı.

27 Ağustos 2016 Cumartesi 13:17
Ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak


27 Ağustos 2016 Cumartesi Günü günü Tüm Türkiye'de eş zamanlı yapılan Ehliyet Sınavı sonuçları ne zaman açıklanacağı merak konusu. Sınava giren adaylara M, A1, A2, A, B1, B, D1, D, C1, C ve F sertifika sınıfı türlerine ait ilk yardım, trafik, çevre, araç tekniği ve trafik adabı derslerinden sorumlu tutuldu.

 

Saat 11:00'da gerçekleşen sınav bin 250 okulda ve 256 sınav noktasında 22 bin 693 salonda, 422 bin 315 kursiyerin katılımıyla gerçekletirildi.


Milli Eğitim Bakanlığı'nın sınav sonuçlarını 8 Eylül tarihinde resmi internet sitesi olan http://www.meb.gov.tr'den açıklaması bekleniyor. Adayların yaptığı yanlış tercihler geçersiz sayılacak. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

DGS lisans öğrencilerine KYK burs ve kredi başvuruları ile ilgili önemli açıklama

DGS lisans öğrencilerine KYK burs ve kredi başvuruları ile ilgili önemli açıklama DGS lisans öğrencilerine KYK burs ve kredi başvuruları ile ilgili önemli açıklama. Dikey Geçiş Sınavı(DGS) ile lisans programına yerleşen öğrencilerin burs ve kredi başvuruları başladı. DGS öğrencilerine KYK'dan burs ve kredi başvuruları son tarih ne zaman.

AÖF sınavlarında artık 4 Yanlış 1 Doğruyu götürüyor

AÖF sınavlarında artık 4 Yanlış 1 Doğruyu götürüyor AÖF sınavlarında artık 4 Yanlış 1 Doğruyu götürüyor! Açıköğretim Fakültesi'nin sınav sonuçları değerlendirilirken artık 4 yanlış 1 doğruyu götürecek.

Samsun MMO öğrenci üyelerine eğitim programı başlattı

Samsun MMO öğrenci üyelerine eğitim programı başlattı Samsun MMO öğrenci üyelerine eğitim programı başlattı. Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şubesi, öğrenci üyelerine yönelik "Bilgisayar Destekli Tasarım ve Bilgisayar Destekli Üretim" eğitim program başlattı.

Samsun Vezirköprü Fen lisesi’nde başkanlık seçimi yapıldı

Samsun Vezirköprü Fen lisesi’nde başkanlık seçimi yapıldı Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi’nde meclis başkanlık seçimi yapıldı.

KÖŞE YAZARLARI