• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

KAMUDA ÇALIŞAN ÖĞRETMENLERİN YILLIK İZİNLERİ KALDIRILDI MI?

Kamuda çalışan öğretmenlerin yıllık izinleri kaldırıldı mı? Son dakika açıklanan Kamu personellerinin izinlerinin kaldırıldığı bilgisinin ardından akıllarda öğretmenlerin izinlerinin de kaldırıp kaldırılmadığı geldi. Yayınlanan genelde kamuda çalışan öğretmenleri kapsamıyor.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 17:47
Kamuda çalışan öğretmenlerin yıllık izinleri kaldırıldı mı?

Kamuda çalışan öğretmenlerin yıllık izinleri kaldırıldı mı? Son dakika açıklanan Kamu personellerinin izinlerinin kaldırıldığı bilgisinin ardından akıllarda öğretmenlerin izinlerinin de kaldırıp kaldırılmadığı geldi. Yayınlanan genelde kamuda çalışan öğretmenleri kapsamıyor.


15 Temmuz gecesi bir grup vatan haininin Askeri Darbe Girişiminde bulunmasının ardından hükümet ve halk tüm gücüyle tepki verdi. Askeri Darbe girişiminni püskürtülmesinin ardından çok sayıda yere operasyon düzenlendi. Devlet içerisinde bulunan FETÖ mensubu kişiler açığa alınarak, yakalandı. Darbe girişiminde bulunan rütbeleri zanlılar ifadeleri alınarak tutuklandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın vatandaşları meydanlara çağırması ile birlikte 3 gecedir halk şehirlerin merkezi yerlerinde sabahlara kadar nöbet tutmaya başladı. 18 Temmuz Pazartesi günü saat 16.00 civarında kamu personeli son dakika bir haberle şok oldu. Yayınlanan genelle ile kamuda çalışan tüm personelin yıllık izinlerinin kaldırıldığı ve görev yerlerine dönmeleri gerektiği belirtildi.

 

ÖĞRETMENLERİ KAPSIYOR MU?

İzinlerin kaldırıldığı ile ilgili olan genelde tatildeki öğretmenleri kapsamıyor. Fakat yıllık iznine ayrılan okulda müdür ve müdür yardımcılarının izinleri kaldırılarak, görev başı yapmaları istendi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Piri Reis Lisesi'nde Tut Kardeşinin Elinden projesi tanıtıldı

Samsun Piri Reis Lisesi'nde Tut Kardeşinin Elinden projesi tanıtıldı Samsun'da Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından Tut Kardeşinin Elinden projesinin tanıtım programı düzenlendi.

Samsun Valisi İbrahim Şahin: Eğitim Camiasının emrindeyim

Samsun Valisi İbrahim Şahin: Eğitim Camiasının emrindeyim Samsun Valisi İbrahim Şahin, "Başta ben olmak üzere bütün kamu kurum ve kuruluşları eğitim camiasının emrindedir" dedi.

Samsun'da Mehmet Akif İnan Kütüphanesi öğrencilerle buluştu

Samsun'da Mehmet Akif İnan Kütüphanesi öğrencilerle buluştu Memur-Sen ve Kredi Yurtlar Kurumu Samsun İl Müdürlüğü iş birliğinde hayata geçen “Yedi Güzel Adam - Mehmet Akif İnan” Kütüphanesi’nin açılışı, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Münevver Ayaşlı Kız Yurdu’nda gerçekleştirildi.

20 bin sözleşmeli öğretmen atamasının yapılacağı tarih belli oldu

20 bin sözleşmeli öğretmen atamasının yapılacağı tarih belli oldu 20 bin sözleşmeli öğretmen atamasının yapılacağı tarih belli oldu. Sözleşmeli öğretmen ataması ne zaman yapılacak. Milli Eğitim Bakanlığı 20 bin sözleşmeli öğretmen atamasını ne zaman yapacak, sözleşmeli öğretmenler ne zaman iş başı yapacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET