• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

KAMUDA ÇALIŞAN ÖĞRETMENLERİN YILLIK İZİNLERİ KALDIRILDI MI?

Kamuda çalışan öğretmenlerin yıllık izinleri kaldırıldı mı? Son dakika açıklanan Kamu personellerinin izinlerinin kaldırıldığı bilgisinin ardından akıllarda öğretmenlerin izinlerinin de kaldırıp kaldırılmadığı geldi. Yayınlanan genelde kamuda çalışan öğretmenleri kapsamıyor.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 17:47
Kamuda çalışan öğretmenlerin yıllık izinleri kaldırıldı mı?

Kamuda çalışan öğretmenlerin yıllık izinleri kaldırıldı mı? Son dakika açıklanan Kamu personellerinin izinlerinin kaldırıldığı bilgisinin ardından akıllarda öğretmenlerin izinlerinin de kaldırıp kaldırılmadığı geldi. Yayınlanan genelde kamuda çalışan öğretmenleri kapsamıyor.


15 Temmuz gecesi bir grup vatan haininin Askeri Darbe Girişiminde bulunmasının ardından hükümet ve halk tüm gücüyle tepki verdi. Askeri Darbe girişiminni püskürtülmesinin ardından çok sayıda yere operasyon düzenlendi. Devlet içerisinde bulunan FETÖ mensubu kişiler açığa alınarak, yakalandı. Darbe girişiminde bulunan rütbeleri zanlılar ifadeleri alınarak tutuklandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın vatandaşları meydanlara çağırması ile birlikte 3 gecedir halk şehirlerin merkezi yerlerinde sabahlara kadar nöbet tutmaya başladı. 18 Temmuz Pazartesi günü saat 16.00 civarında kamu personeli son dakika bir haberle şok oldu. Yayınlanan genelle ile kamuda çalışan tüm personelin yıllık izinlerinin kaldırıldığı ve görev yerlerine dönmeleri gerektiği belirtildi.

 

ÖĞRETMENLERİ KAPSIYOR MU?

İzinlerin kaldırıldığı ile ilgili olan genelde tatildeki öğretmenleri kapsamıyor. Fakat yıllık iznine ayrılan okulda müdür ve müdür yardımcılarının izinleri kaldırılarak, görev başı yapmaları istendi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Anadolu Üniversitesi kayıt yenileme süreleri uzatıldı

Anadolu Üniversitesi kayıt yenileme süreleri uzatıldı Anadolu Üniversitesi kayıt yenileme süreleri uzatıldı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2016-2017 Öğretim Yılı Bahar Dönemi kayıt yenileme işlemlerinin 26 Şubat 2017 Pazar günü saat 22.59’a kadar uzatıldığı bildirildi.

Samsun'a gelen Uluslararası öğrenciler Türkçeyi yaşayarak öğreniyor

Samsun'a gelen Uluslararası öğrenciler Türkçeyi yaşayarak öğreniyor Samsun'a gelen Uluslararası öğrenciler Türkçeyi yaşayarak öğreniyor. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi(OMÜ-TÜRKÇE) öğrencileri Türkçe ve Türk kültürünü yaşayarak öğreniyor.

Samsun'da toplanan oyuncaklar kardeş okullara gönderildi

Samsun'da toplanan oyuncaklar kardeş okullara gönderildi Samsun'da toplanan oyuncaklar kardeş okullara gönderildi. Atakum Halide Edip Adıvar Anaokulunun uyguladığı "Oyuncaksız Ana Sınıfı Kalmasın" projesi kapsamında toplanan oyuncaklar kardeş okullara gönderildi.

Samsun'da Gazipaşa İlkokulu öğrencilerine kahvaltı programı

Samsun'da Gazipaşa İlkokulu öğrencilerine kahvaltı programı Samsun'da Gazipaşa İlkokulu öğrencilerine kahvaltı programı. Samsun'da Gazipaşa İlkokulu ile Atakum Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğrencileri kahvaltı etkinliğinde kaynaştı. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET