• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

KAMUDA ÇALIŞAN ÖĞRETMENLERİN YILLIK İZİNLERİ KALDIRILDI MI?

Kamuda çalışan öğretmenlerin yıllık izinleri kaldırıldı mı? Son dakika açıklanan Kamu personellerinin izinlerinin kaldırıldığı bilgisinin ardından akıllarda öğretmenlerin izinlerinin de kaldırıp kaldırılmadığı geldi. Yayınlanan genelde kamuda çalışan öğretmenleri kapsamıyor.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 17:47
Kamuda çalışan öğretmenlerin yıllık izinleri kaldırıldı mı?

Kamuda çalışan öğretmenlerin yıllık izinleri kaldırıldı mı? Son dakika açıklanan Kamu personellerinin izinlerinin kaldırıldığı bilgisinin ardından akıllarda öğretmenlerin izinlerinin de kaldırıp kaldırılmadığı geldi. Yayınlanan genelde kamuda çalışan öğretmenleri kapsamıyor.


15 Temmuz gecesi bir grup vatan haininin Askeri Darbe Girişiminde bulunmasının ardından hükümet ve halk tüm gücüyle tepki verdi. Askeri Darbe girişiminni püskürtülmesinin ardından çok sayıda yere operasyon düzenlendi. Devlet içerisinde bulunan FETÖ mensubu kişiler açığa alınarak, yakalandı. Darbe girişiminde bulunan rütbeleri zanlılar ifadeleri alınarak tutuklandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın vatandaşları meydanlara çağırması ile birlikte 3 gecedir halk şehirlerin merkezi yerlerinde sabahlara kadar nöbet tutmaya başladı. 18 Temmuz Pazartesi günü saat 16.00 civarında kamu personeli son dakika bir haberle şok oldu. Yayınlanan genelle ile kamuda çalışan tüm personelin yıllık izinlerinin kaldırıldığı ve görev yerlerine dönmeleri gerektiği belirtildi.

 

ÖĞRETMENLERİ KAPSIYOR MU?

İzinlerin kaldırıldığı ile ilgili olan genelde tatildeki öğretmenleri kapsamıyor. Fakat yıllık iznine ayrılan okulda müdür ve müdür yardımcılarının izinleri kaldırılarak, görev başı yapmaları istendi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Vezirköprü Fen lisesi’nde başkanlık seçimi yapıldı

Samsun Vezirköprü Fen lisesi’nde başkanlık seçimi yapıldı Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi’nde meclis başkanlık seçimi yapıldı.

Çarşamba Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi öğrencileri iddialara tepki gösterdi

Çarşamba Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi öğrencileri iddialara tepki gösterdi Çarşamba Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi öğrencileri iddialara tepki gösterdi. Samsun Çarşamba Ali Fuat Başgil Hukuk Fakültesi'nin şehir merkezine taşınması ile ilgili  akademisyenlerin öğrencileri galeyana getirdiği iddiaları üniversite öğrencileri tarafından yalanlandı.

2017 YGS sınavı ne zaman yapılacak

2017 YGS sınavı ne zaman yapılacak 2017 YGS sınavı ne zaman yapılacak! Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2017 yılında uygulanacak sınavlara ilişkin ‘2017 Yılı Sınav ve Sonuç Açıklama Takvimi’ ÖSYM'nin internet sitesinde yayımlandı.

OMÜ PDR Bölümü öğrencileri şehitleri andı terörü lanetledi

OMÜ PDR Bölümü öğrencileri şehitleri andı terörü lanetledi OMÜ PDR Bölümü öğrencileri şehitleri andı terörü lanetledi. 19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü (PDR) öğrencileri,tanışma ve kaynaşma buluşmasında bir araya geldi.

KÖŞE YAZARLARI