• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

KAMUDA ÇALIŞAN ÖĞRETMENLERİN YILLIK İZİNLERİ KALDIRILDI MI?

Kamuda çalışan öğretmenlerin yıllık izinleri kaldırıldı mı? Son dakika açıklanan Kamu personellerinin izinlerinin kaldırıldığı bilgisinin ardından akıllarda öğretmenlerin izinlerinin de kaldırıp kaldırılmadığı geldi. Yayınlanan genelde kamuda çalışan öğretmenleri kapsamıyor.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 17:47
Kamuda çalışan öğretmenlerin yıllık izinleri kaldırıldı mı?

Kamuda çalışan öğretmenlerin yıllık izinleri kaldırıldı mı? Son dakika açıklanan Kamu personellerinin izinlerinin kaldırıldığı bilgisinin ardından akıllarda öğretmenlerin izinlerinin de kaldırıp kaldırılmadığı geldi. Yayınlanan genelde kamuda çalışan öğretmenleri kapsamıyor.


15 Temmuz gecesi bir grup vatan haininin Askeri Darbe Girişiminde bulunmasının ardından hükümet ve halk tüm gücüyle tepki verdi. Askeri Darbe girişiminni püskürtülmesinin ardından çok sayıda yere operasyon düzenlendi. Devlet içerisinde bulunan FETÖ mensubu kişiler açığa alınarak, yakalandı. Darbe girişiminde bulunan rütbeleri zanlılar ifadeleri alınarak tutuklandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın vatandaşları meydanlara çağırması ile birlikte 3 gecedir halk şehirlerin merkezi yerlerinde sabahlara kadar nöbet tutmaya başladı. 18 Temmuz Pazartesi günü saat 16.00 civarında kamu personeli son dakika bir haberle şok oldu. Yayınlanan genelle ile kamuda çalışan tüm personelin yıllık izinlerinin kaldırıldığı ve görev yerlerine dönmeleri gerektiği belirtildi.

 

ÖĞRETMENLERİ KAPSIYOR MU?

İzinlerin kaldırıldığı ile ilgili olan genelde tatildeki öğretmenleri kapsamıyor. Fakat yıllık iznine ayrılan okulda müdür ve müdür yardımcılarının izinleri kaldırılarak, görev başı yapmaları istendi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da öğrenciler her ay farklı meyve ile besleniyor

Samsun'da öğrenciler her ay farklı meyve ile besleniyor Samsun'da öğrenciler her ay farklı meyve ile besleniyor! Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Hatice Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi'nde öğrenciler "Beslenme Dostu Okul Projesi" kapsamında her ay farklı bir meyve ile besleniyorlar. 

Samsun OMÜ öğrencisi Çince kompozisyon yarışmasında dördüncü oldu

Samsun OMÜ öğrencisi Çince kompozisyon yarışmasında dördüncü oldu Samsun OMÜ öğrencisi Çince kompozisyon yarışmasında dördüncü oldu! Samsun OMÜ öğrencisi Halime Zeynep Sürücü, üniversiteler arası “Çince Öğrenmenin Zorlukları ve Güzel Yanları” konulu Çince kompozisyon yarışmasında teşvik ödülüne layık görüldü. 

Samsun OMÜ birincilerine başarı belgesi verildi

Samsun OMÜ birincilerine başarı belgesi verildi Samsun OMÜ birincilerine başarı belgesi verildi! Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörlüğüne atandığı günden itibaren üniversitenin akademik ve idari personeliyle sıcak ilişkiler kuran Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç, öğrencileri de unutmadı.

Samsun 23 Nisan Ortaokulu’nda Öğretmenler Günü kutlaması

Samsun 23 Nisan Ortaokulu’nda Öğretmenler Günü kutlaması Bu yıl TEOG sınavına denk gelen "24 Kasım Öğretmenler Günü" 23 Nisan Ortaokulu’nda gecikmeli olarak kutlandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET