• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

KAMUDA ÇALIŞAN ÖĞRETMENLERİN YILLIK İZİNLERİ KALDIRILDI MI?

Kamuda çalışan öğretmenlerin yıllık izinleri kaldırıldı mı? Son dakika açıklanan Kamu personellerinin izinlerinin kaldırıldığı bilgisinin ardından akıllarda öğretmenlerin izinlerinin de kaldırıp kaldırılmadığı geldi. Yayınlanan genelde kamuda çalışan öğretmenleri kapsamıyor.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 17:47
Kamuda çalışan öğretmenlerin yıllık izinleri kaldırıldı mı?

Kamuda çalışan öğretmenlerin yıllık izinleri kaldırıldı mı? Son dakika açıklanan Kamu personellerinin izinlerinin kaldırıldığı bilgisinin ardından akıllarda öğretmenlerin izinlerinin de kaldırıp kaldırılmadığı geldi. Yayınlanan genelde kamuda çalışan öğretmenleri kapsamıyor.


15 Temmuz gecesi bir grup vatan haininin Askeri Darbe Girişiminde bulunmasının ardından hükümet ve halk tüm gücüyle tepki verdi. Askeri Darbe girişiminni püskürtülmesinin ardından çok sayıda yere operasyon düzenlendi. Devlet içerisinde bulunan FETÖ mensubu kişiler açığa alınarak, yakalandı. Darbe girişiminde bulunan rütbeleri zanlılar ifadeleri alınarak tutuklandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın vatandaşları meydanlara çağırması ile birlikte 3 gecedir halk şehirlerin merkezi yerlerinde sabahlara kadar nöbet tutmaya başladı. 18 Temmuz Pazartesi günü saat 16.00 civarında kamu personeli son dakika bir haberle şok oldu. Yayınlanan genelle ile kamuda çalışan tüm personelin yıllık izinlerinin kaldırıldığı ve görev yerlerine dönmeleri gerektiği belirtildi.

 

ÖĞRETMENLERİ KAPSIYOR MU?

İzinlerin kaldırıldığı ile ilgili olan genelde tatildeki öğretmenleri kapsamıyor. Fakat yıllık iznine ayrılan okulda müdür ve müdür yardımcılarının izinleri kaldırılarak, görev başı yapmaları istendi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da ilkokul öğrencilerinden dönem sonu sergisi

Samsun'da ilkokul öğrencilerinden dönem sonu sergisi Samsun'da ilkokul öğrencilerinden dönem sonu sergisi. Samsun İlkadım Kubilay İlkokulu 2. sınıf öğrencilerince dönem sonu sergisi açıldı.

AÖF 2016-2017 güz dönemi final sınav sonuçları açıklandı mı: AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır

AÖF 2016-2017 güz dönemi final sınav sonuçları açıklandı mı: AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır AÖF 2016-2017 güz dönemi final sınav sonuçları açıklandı mı: AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır. Anadolu Üniversitesi 2016-2017 yılı Açıköğretim Programları Güz Dönemi final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak. AÖF güz dönemi final sınav sonuçları açıklandı mı. AÖF sınav sonuçları için tıklayınız

Samsun'da hafta sonu AÖF sınavına girecek öğrenciler dikkat

Samsun'da hafta sonu AÖF sınavına girecek öğrenciler dikkat Samsun'da hafta sonu AÖF sınavına girecek öğrenciler dikkat. Samsun Büyükşehir Belediyesi Samulaş A.Ş. 14-15 Ocak 2016 tarihlerinde İlkadım ,Atakum bölgeleri  ve Ondokuz Mayıs Üniversitesinde yapılacak olan Açık öğretim Sınavlarına katılacak adayların sorunsuz ve güvenli şekilde toplu taşım araçlarından yararlanmaları için ek servisler koyarak tedbirler aldı.

Öğrenciler dikkat: Ara tatil kısalacak mı?

Öğrenciler dikkat: Ara tatil kısalacak mı? Öğrenciler dikkat: Ara tatil kısalacak mı? Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, ara tatilde kar dolayısıyla tatil telafisi yapılacağı söylemlerini yalanlayarak "Telafi yok ara tatilde. Tatil tatildir" diye konuştu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET