• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

MEB ÖZÜR GRUBU AĞUSTOS AYI YER DEĞİŞTİRME SONUÇLARI SORGULA

MEB Özür Grubu 2016 Ağustos ayı yer değiştirme sonuçları sorgula. Öğretmenlerin il içi ve iller arası özür tayini (eş durumu) mazeret sonuçları açıklandı. Ağustos Özür Grubu Yer değiştirme sonuçları sorgulama ekranı.

29 Ağustos 2016 Pazartesi 18:22
MEB Özür Grubu Ağustos ayı yer değiştirme sonuçları sorgula

MEB Özür Grubu 2016 Ağustos ayı yer değiştirme sonuçları sorgula. Öğretmenlerin  il içi ve iller arası özür tayini (eş durumu) mazeret sonuçları açıklandı. Ağustos Özür Grubu Yer değiştirme sonuçları sorgulama ekranı. 

 

Öğretmenlerin 2016 yılı yaz tatili aile birliği, sağlık, can güvenliği mazeretleri bağlı yer değiştirme başvuru sonuçları daha önce 31 Ağustos 2016 Çarşamba günü açıklanacağı belirtilmişti. Bakanlık tarafından yapılan açıklamada başvuru sonuçlarının değerlendirildiği ve sonuçların bu akşam 21:00’da açıklanacağı belirtildi.

 

Bilindiği üzere Milli Eğitim Bakanlığı ikinci kez aile birliği, sağlık, can güvenliği mazeretleri bağlı yer değiştirme başvurusu için tercihlerin alınacağını duyurmuştu. Yapılan açıklamada yoğun talep üzerine iller arası ve il dışı başvurular ikinci kez alınacak.

 

AĞUSTOS ÖZÜR GRUBU YER DEĞİŞTİRME SONUÇLARI İÇİN TIKLA

 

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin yaptığı açıklamada iller arası başvuruda yaklaşık 6 bin 500 kişinin tayin başvurusunun gerçekleşmediğini belirtti. Başvurunun sadece % 75'i karşılanabildiği belirtildi. İl içi ve il dışı ilçe emri verilmediğinden şimdiden ikinci bir atama için başvuru talebi alınacak olsa da ek okul açılma durumu çok fazla olmayacağından 6 bin 500 öğretmenden ancak bir kaç yüz tanesi daha eş durumundan mağdur bırakılacak ve Anayasa'nın en temel haklarından olan aile bütünlüğü hakkının çiğnenmesine devam edilecek. İşte yapılan açıklama.

 

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) müsteşearı Yusuf TEKİN yaptığı açıklama:İliçi-İllerarası özür başvuruları normalde 31 Ağustosta ilan edilecekti. Ancak başvuruların değerlendirme süreci bitti. Bu gece saat 21.00 itibariyle ilan edilecek. İllerarasında yaklaşık 26.000 başvurunun % 75'inin talebini yerine getirdik. Herkese hayırlı olsun. İnsan Kaynakları genel müdürlüğümüz ve Bilgi İşlem Başkanlığımıza teşekkürler.

 

Kaynak: My Memur

 

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

YÖKDİL sınavı ne zaman? YÖKDİL sınav giriş belgesi için tıklayınız

YÖKDİL sınavı ne zaman? YÖKDİL sınav giriş belgesi için tıklayınız YÖKDİL sınavı ne zaman? YÖKDİL sınav giriş belgesi için tıklayınız. YÖKDİL sınavı giriş belgeleri yayımlandı. Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı koordinasyonunda Anadolu Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi işbirliği ile 5 Mart 2017 tarihinde gerçekleştirilecek Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil (YÖKDİL) Sınavı giriş belgeleri yayımlandı.

Anadolu Üniversitesi kayıt yenileme süreleri uzatıldı

Anadolu Üniversitesi kayıt yenileme süreleri uzatıldı Anadolu Üniversitesi kayıt yenileme süreleri uzatıldı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2016-2017 Öğretim Yılı Bahar Dönemi kayıt yenileme işlemlerinin 26 Şubat 2017 Pazar günü saat 22.59’a kadar uzatıldığı bildirildi.

Samsun'a gelen Uluslararası öğrenciler Türkçeyi yaşayarak öğreniyor

Samsun'a gelen Uluslararası öğrenciler Türkçeyi yaşayarak öğreniyor Samsun'a gelen Uluslararası öğrenciler Türkçeyi yaşayarak öğreniyor. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi(OMÜ-TÜRKÇE) öğrencileri Türkçe ve Türk kültürünü yaşayarak öğreniyor.

Samsun'da toplanan oyuncaklar kardeş okullara gönderildi

Samsun'da toplanan oyuncaklar kardeş okullara gönderildi Samsun'da toplanan oyuncaklar kardeş okullara gönderildi. Atakum Halide Edip Adıvar Anaokulunun uyguladığı "Oyuncaksız Ana Sınıfı Kalmasın" projesi kapsamında toplanan oyuncaklar kardeş okullara gönderildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET