• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

MEB ÖZÜR GRUBU AĞUSTOS AYI YER DEĞİŞTİRME SONUÇLARI SORGULA

MEB Özür Grubu 2016 Ağustos ayı yer değiştirme sonuçları sorgula. Öğretmenlerin il içi ve iller arası özür tayini (eş durumu) mazeret sonuçları açıklandı. Ağustos Özür Grubu Yer değiştirme sonuçları sorgulama ekranı.

29 Ağustos 2016 Pazartesi 18:22
MEB Özür Grubu Ağustos ayı yer değiştirme sonuçları sorgula

MEB Özür Grubu 2016 Ağustos ayı yer değiştirme sonuçları sorgula. Öğretmenlerin  il içi ve iller arası özür tayini (eş durumu) mazeret sonuçları açıklandı. Ağustos Özür Grubu Yer değiştirme sonuçları sorgulama ekranı. 

 

Öğretmenlerin 2016 yılı yaz tatili aile birliği, sağlık, can güvenliği mazeretleri bağlı yer değiştirme başvuru sonuçları daha önce 31 Ağustos 2016 Çarşamba günü açıklanacağı belirtilmişti. Bakanlık tarafından yapılan açıklamada başvuru sonuçlarının değerlendirildiği ve sonuçların bu akşam 21:00’da açıklanacağı belirtildi.

 

Bilindiği üzere Milli Eğitim Bakanlığı ikinci kez aile birliği, sağlık, can güvenliği mazeretleri bağlı yer değiştirme başvurusu için tercihlerin alınacağını duyurmuştu. Yapılan açıklamada yoğun talep üzerine iller arası ve il dışı başvurular ikinci kez alınacak.

 

AĞUSTOS ÖZÜR GRUBU YER DEĞİŞTİRME SONUÇLARI İÇİN TIKLA

 

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin yaptığı açıklamada iller arası başvuruda yaklaşık 6 bin 500 kişinin tayin başvurusunun gerçekleşmediğini belirtti. Başvurunun sadece % 75'i karşılanabildiği belirtildi. İl içi ve il dışı ilçe emri verilmediğinden şimdiden ikinci bir atama için başvuru talebi alınacak olsa da ek okul açılma durumu çok fazla olmayacağından 6 bin 500 öğretmenden ancak bir kaç yüz tanesi daha eş durumundan mağdur bırakılacak ve Anayasa'nın en temel haklarından olan aile bütünlüğü hakkının çiğnenmesine devam edilecek. İşte yapılan açıklama.

 

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) müsteşearı Yusuf TEKİN yaptığı açıklama:İliçi-İllerarası özür başvuruları normalde 31 Ağustosta ilan edilecekti. Ancak başvuruların değerlendirme süreci bitti. Bu gece saat 21.00 itibariyle ilan edilecek. İllerarasında yaklaşık 26.000 başvurunun % 75'inin talebini yerine getirdik. Herkese hayırlı olsun. İnsan Kaynakları genel müdürlüğümüz ve Bilgi İşlem Başkanlığımıza teşekkürler.

 

Kaynak: My Memur

 

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Samsun'un Bafra ilçesine Kızılırmak Üniversitesi mi yapılacak

Samsun'un Bafra ilçesine Kızılırmak Üniversitesi mi yapılacak Samsun'un Bafra ilçesine Kızılırmak Üniversitesi mi yapılacak! Samsun Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, “Üniversiteleşme hedefimize ulaşmak için Bafra olarak kenetlenmiş durumdayız” dedi. 

2017 yılında okullarda kuru üzüm dağıtılacak! Kuru Üzüm'ün faydaları

2017 yılında okullarda kuru üzüm dağıtılacak! Kuru Üzüm'ün faydaları 2017 yılında okullarda kuru üzüm dağıtılacak! Kuru Üzüm'ün faydaları! 2017 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’nın belirlediği anaokulu, uygulama sınıfı ve ilköğretim okullarında öğrencilere kuru üzüm dağıtımı yapılacak.

Samsun'un Canik ilçesinde okula edebiyat atölyesi

Samsun'un Canik ilçesinde okula edebiyat atölyesi Samsun'un Canik ilçesinde okula edebiyat atölyesi! Canik Belediyesi tarafından eğitime destek kapsamında Canik İMKB Anadolu Lisesi'ne kazandırdığı ve Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ün adını taşıyacak 'edebiyat atölyesi' Perşembe günü düzenlenecek törenle açılıyor.

AÖF sonuçları açıklandı

AÖF sonuçları açıklandı AÖF sonuçları açıklandı! Milyonlarca öğrenci tarafından sonucu merakla beklenen Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nin Güz Dönemi ara sınav sonuçları açıklandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET