• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ÖSYM 2 NİSAN YDS SINAV SONUÇLARINI AÇIKLADI

ÖSYM 2 Nisan YDS sınav sonuçlarını açıkladı.  Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit sınavı (YDS) 2 Nisan 2017 sınav sonuçları açıklandı.

20 Nisan 2017 Perşembe 17:22
ÖSYM 2 Nisan YDS sınav sonuçlarını açıkladı

ÖSYM tarafından 2 Nisan 2017 tarihinde düzenlenen Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit sınavı ile ilgili sonuçların açıklandığı bildirildi. 


ÖSYM tarafından yapılan  duyuruda, YDS ilkbahar dönemine ait madde analizlerinin incelendiği, cevap anahtarlarının kontrollerinin tamamlandığı, itirazların bilimsel açıdan değerlendirildiği bildirildi. YDS sınavı ile ilgili yapılan Farsça testindeki 18. soru ile İtalyanca testindeki 77. sorunun iptal edilmesine, İtalyanca testindeki 67. sorunun "D" olarak girilmiş cevabının "C" olarak değiştirilmesine karar verildiği belirtildi.

 

Sınav sonuçları, ÖSYM'nin internet adresinden açıklandı.

 

Adaylar, sınav sonuçlarını T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile öğrenebilecek. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

AÖF 2016 sınav giriş belgesi alma ekranı: AÖF vize sınav tarihleri AÖF sınav yerleri öğren

AÖF 2016 sınav giriş belgesi alma ekranı: AÖF vize sınav tarihleri AÖF sınav yerleri öğren AÖF 2016 sınav giriş belgesi alma ekranı: AÖF vize sınav tarihleri AÖF sınav yerleri öğren. 26-27 Kasım tarihlerinde yapılacak olan Açıköğretim Üniversitesi(AÖF) Güz dönemi ara sınavları için sınav belgesi indir. AÖF 2016 sınav yerleri.

KPSS-20 Kasım 2016 Pazar günü sınavında çıkan apartman sorularının cevapları

KPSS-20 Kasım 2016 Pazar günü sınavında çıkan apartman sorularının cevapları KPSS-20 Kasım 2016 Pazar günü sınavında çıkan apartman sorularının cevapları. Bugün yapılan(20 Kasım 2016 Pazar) KPSS sınavında çıkan apartman, ve apartman yönetim kurulu ile Bakır ailesi hangi katta oturuyor sorularının cevapları merak ediliyor. KPSS 2016 apartman soruları ve cevapları..

Üniversite öğrencileri müjde: Kredi ve burs sonuçları açıklandı

Üniversite öğrencileri müjde: Kredi ve burs sonuçları açıklandı Üniversite öğrencileri müjde: Kredi ve burs sonuçları açıklandı! 2016-2017 öğretim yılı Yüksek Öğrenim Burs/Kredi başvuru sonuçları açıklandı.

AÖF Yeni Kayıt belgeleri Nelerdir? - AÖF kayıt yenileme son tarihleri ne zaman? - Aöf Kayıt Evrak

AÖF Yeni Kayıt belgeleri Nelerdir? - AÖF kayıt yenileme son tarihleri ne zaman? - Aöf Kayıt Evrak AÖF Yeni Kayıt belgeleri Nelerdir? - AÖF kayıt yenileme son tarihleri ne zaman? - Aöf Kayıt Evrak hakkında merak edilen detaylar haberimizdedir.2015 yılı Açıköğretim Fakültesini kazana öğrenciler ilk defa üniversiteli olma heyecanı yaşıyor.

KÖŞE YAZARLARI