• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 11 OCAK 2017 ÇARŞAMBA GÜNÜ 4 İLÇEDE OKULLARA KAR TATİLİ VERİLDİ

Samsun'da 11 Ocak 2017 Çarşamba günü 4 ilçede okullara kar tatili verildi. Samsun Valiliği, 11 Ocak 2017 Çarşamba günü okulların kar tatili yapacağı ilçeleri açıkladı.

11 Ocak 2017 Çarşamba 10:51
Samsun'da 11 Ocak 2017 Çarşamba günü 4 ilçede okullara kar tatili verildi

Samsun Valiliği kar yağışı nedeni ile 11.01.2017 Çarşamba günü okulların tatil edildiği ilçeleri açıkladı.

 

Samsun Valiliğinden yapılan açıklamada 11 Ocak 2017 Çarşamba günü okulların kar yağışı sebebiyle tatil edildiği ilçeler aşağıdaki listede yer almaktadır.

 

Alaçam ilçesi Kızlan ilk ve ortaokulu tipi ve yolların kapanmasından dolayı tatil.
    

Ayvacık ilçemizde olumsuz hava koşullarından dolayı 11/01/2017 çarşamba günü tüm  birleştirilmiş sınıflı okullarda,ilçe merkezi dışındaki okullarda ve taşımalı eğitim öğretime bir gün ara verilmiştir.

Taşımalı olmayan öğrenciler eğitim öğretime devam edecektir.
    

 

Kavak'ta Akbelen Mahmut Beyli Emirli ve Çakallının uzak  yolu açılmayan mahalle den gelemeycekler dışında eğitim öğretime devam, Ikizdere, Başalan, Çiğdem, seyitali, koçalan taraflari,Yeralan. Çivril .Karacalar. Mamuc. Ascikose  yolları  kapalı  Şeyhresul. Mertkoy  Mamurdagi yollarininda  buzlanma var.
    

Terme'de Ambartepe İlk ortaokulu ve MTAL
Muratlı İmam Hatip Ortaokulu
Kumcağız Ortaokulu
Taşpınar İlkokulu
Geçmiş İlkokulu
Gölyazı İlkokulu/Ortaokulu
Oğuzlu ilkokulu

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

YÖKDİL sınavı ne zaman? YÖKDİL sınav giriş belgesi için tıklayınız

YÖKDİL sınavı ne zaman? YÖKDİL sınav giriş belgesi için tıklayınız YÖKDİL sınavı ne zaman? YÖKDİL sınav giriş belgesi için tıklayınız. YÖKDİL sınavı giriş belgeleri yayımlandı. Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı koordinasyonunda Anadolu Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi işbirliği ile 5 Mart 2017 tarihinde gerçekleştirilecek Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil (YÖKDİL) Sınavı giriş belgeleri yayımlandı.

Anadolu Üniversitesi kayıt yenileme süreleri uzatıldı

Anadolu Üniversitesi kayıt yenileme süreleri uzatıldı Anadolu Üniversitesi kayıt yenileme süreleri uzatıldı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2016-2017 Öğretim Yılı Bahar Dönemi kayıt yenileme işlemlerinin 26 Şubat 2017 Pazar günü saat 22.59’a kadar uzatıldığı bildirildi.

Samsun'a gelen Uluslararası öğrenciler Türkçeyi yaşayarak öğreniyor

Samsun'a gelen Uluslararası öğrenciler Türkçeyi yaşayarak öğreniyor Samsun'a gelen Uluslararası öğrenciler Türkçeyi yaşayarak öğreniyor. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi(OMÜ-TÜRKÇE) öğrencileri Türkçe ve Türk kültürünü yaşayarak öğreniyor.

Samsun'da toplanan oyuncaklar kardeş okullara gönderildi

Samsun'da toplanan oyuncaklar kardeş okullara gönderildi Samsun'da toplanan oyuncaklar kardeş okullara gönderildi. Atakum Halide Edip Adıvar Anaokulunun uyguladığı "Oyuncaksız Ana Sınıfı Kalmasın" projesi kapsamında toplanan oyuncaklar kardeş okullara gönderildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET