• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA HİLAL GÖK ŞEHİT VE GAZİ ÇOCUKLARINA ÜCRETSİZ DERS VERECEK

Samsun'da özel bir lisede Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni olan Hilal Gök, şehit ve gazi çocuklarına ücretsiz ders vereceğini açıkladı.

03 Eylül 2016 Cumartesi 17:14
Samsun'da Hilal Gök şehit ve gazi çocuklarına ücretsiz ders verecek

Geçtiğimi günlerde 'YİĞİT ASKER ÖMER HALİSDEMİR' başlıklı yazısıyla ulusal ve yerel basında büyük yankı bulmasının ardından Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni Hilal Gök şehit ve gazi çocuklarına ücretsiz Türk Dili ve Edebiyatı dersi vereceğini açıkladı. Hilal Gök yaptığı paylaşımda "Şehit ve gazi çocuklarına ücretsiz ders vermekten onu duyarım" dedi.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Atakum AİHL öğrencileri İngiltere’ye gitti

Atakum AİHL öğrencileri İngiltere’ye gitti Atakum AİHL öğrencileri İngiltere’ye gitti. Türkiye’de Arapça ve İngilizce hazırlık eğitim veren sayılı okullardan Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi (AİHL), öğrencilerini İngilizce eğitimi için İngiltere’ye uğurladı.

Türkiye'de 14 yılda eğitim kalitesi yükseldi

Türkiye'de 14 yılda eğitim kalitesi yükseldi Türkiye'de 14 yılda eğitim kalitesi yükseldi. Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü, eğitim alanında son 14 yılda yaşanan gelişmeleri 'Rakamlarla Türkiye' çalışmasında ortaya koydu. Eğitime ayrılan bütçe 14 yılda yaklaşık 12 katına çıkarken 2002 yılında 7,5 milyar lira olan eğitim bütçesi, 2016’da 85 milyar lirayı aştı. Artış yüzde bin 40’a ulaştı.

Erdoğan Tok miniklerin karne sevincini paylaştı

Erdoğan Tok miniklerin karne sevincini paylaştı Erdoğan Tok miniklerin karne sevincini paylaştı. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İstiklal İlkokulunu ziyaret ederek İlkadım Belediyesi tarafından yenilenen konferans salonunun açılışını gerçekleştirdi ve miniklerin karne sevincinde onları yalnız bırakmadı.

Samsun'da ilkokul öğrencilerine tramvayda kitap okuma etkinliği

Samsun'da ilkokul öğrencilerine tramvayda kitap okuma etkinliği Samsun'da ilkokul öğrencilerine tramvayda kitap okuma etkinliği. Samsun'da ilkokul öğrencileri, "Oku, Anla, Yaşa" projesi kapsamında tramvayda kitap etkinliği düzenledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET