• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA HİLAL GÖK ŞEHİT VE GAZİ ÇOCUKLARINA ÜCRETSİZ DERS VERECEK

Samsun'da özel bir lisede Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni olan Hilal Gök, şehit ve gazi çocuklarına ücretsiz ders vereceğini açıkladı.

03 Eylül 2016 Cumartesi 17:14
Samsun'da Hilal Gök şehit ve gazi çocuklarına ücretsiz ders verecek

Geçtiğimi günlerde 'YİĞİT ASKER ÖMER HALİSDEMİR' başlıklı yazısıyla ulusal ve yerel basında büyük yankı bulmasının ardından Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni Hilal Gök şehit ve gazi çocuklarına ücretsiz Türk Dili ve Edebiyatı dersi vereceğini açıkladı. Hilal Gök yaptığı paylaşımda "Şehit ve gazi çocuklarına ücretsiz ders vermekten onu duyarım" dedi.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Milyonlarca öğrencinin beklediği haber: YGS cevap anahtarı yayınlandı

Milyonlarca öğrencinin beklediği haber: YGS cevap anahtarı yayınlandı Milyonlarca öğrencinin beklediği haber: YGS cevap anahtarı yayınlandı. ÖSYM YGS'ye giren adayların sınav cevap kağıtlarının erişime açıldığını duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Samsun mitingi için okullar yarın tatil mi edildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Samsun mitingi için okullar yarın tatil mi edildi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Samsun mitingi için okullar yarın tatil mi edildi. Samsun'da okullar yarın(28 Mart 2017 Salı) okullar tatil mi olacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 28 Mart 2017 Salı günü Samsun'da yapacağı miting nedeniyle okullar tatil mi edildi. 

Sözleşmeli öğretmenlere ek atamada tarih belli oldu, başvurular nasıl yapılacak

Sözleşmeli öğretmenlere ek atamada tarih belli oldu, başvurular nasıl yapılacak Sözleşmeli öğretmenlere ek atamada tarih belil oldu, başvurular nasıl yapılacak. Sözleşmeli öğretmen ek atama başvuruları. Milli Eğitim Bakanlığı 367 pozisyona ek atama yapacak. Başvurular 30 Mart-5 Nisan'da "http://mebbis.meb.gov.tr" ve "http://ikgm.meb.gov.tr" adreslerinden yapabilecek.

Samsun Piri Reis Lisesi'nde Tut Kardeşinin Elinden projesi tanıtıldı

Samsun Piri Reis Lisesi'nde Tut Kardeşinin Elinden projesi tanıtıldı Samsun'da Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından Tut Kardeşinin Elinden projesinin tanıtım programı düzenlendi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET