• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA HİLAL GÖK ŞEHİT VE GAZİ ÇOCUKLARINA ÜCRETSİZ DERS VERECEK

Samsun'da özel bir lisede Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni olan Hilal Gök, şehit ve gazi çocuklarına ücretsiz ders vereceğini açıkladı.

03 Eylül 2016 Cumartesi 17:14
Samsun'da Hilal Gök şehit ve gazi çocuklarına ücretsiz ders verecek

Geçtiğimi günlerde 'YİĞİT ASKER ÖMER HALİSDEMİR' başlıklı yazısıyla ulusal ve yerel basında büyük yankı bulmasının ardından Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni Hilal Gök şehit ve gazi çocuklarına ücretsiz Türk Dili ve Edebiyatı dersi vereceğini açıkladı. Hilal Gök yaptığı paylaşımda "Şehit ve gazi çocuklarına ücretsiz ders vermekten onu duyarım" dedi.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

OMÜ Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) Dekanlığına Prof. Dr. Metin Eker atandı

OMÜ Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) Dekanlığına Prof. Dr. Metin Eker atandı Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) Dekanlığı görevine Prof. Dr. Metin Eker atandı.

AÖF güz dönemi 2016 - 2017 sınav tarihleri: AÖF sınavı ne zaman

AÖF güz dönemi 2016 - 2017 sınav tarihleri: AÖF sınavı ne zaman AÖF güz dönemi 2016 - 2017 sınav tarihleri: AÖF sınavı ne zaman. 2016-2017 Açıköğretim Fakültesi (AÖF) kayıt tarihleri. AÖF Güz Dönemi 2016 - 2017 eğitim öğretim yılı vize sınavları ne zaman yapılacak

DGS lisans öğrencilerine KYK burs ve kredi başvuruları ile ilgili önemli açıklama

DGS lisans öğrencilerine KYK burs ve kredi başvuruları ile ilgili önemli açıklama DGS lisans öğrencilerine KYK burs ve kredi başvuruları ile ilgili önemli açıklama. Dikey Geçiş Sınavı(DGS) ile lisans programına yerleşen öğrencilerin burs ve kredi başvuruları başladı. DGS öğrencilerine KYK'dan burs ve kredi başvuruları son tarih ne zaman.

AÖF sınavlarında artık 4 Yanlış 1 Doğruyu götürüyor

AÖF sınavlarında artık 4 Yanlış 1 Doğruyu götürüyor AÖF sınavlarında artık 4 Yanlış 1 Doğruyu götürüyor! Açıköğretim Fakültesi'nin sınav sonuçları değerlendirilirken artık 4 yanlış 1 doğruyu götürecek.

KÖŞE YAZARLARI