• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA HİLAL GÖK ŞEHİT VE GAZİ ÇOCUKLARINA ÜCRETSİZ DERS VERECEK

Samsun'da özel bir lisede Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni olan Hilal Gök, şehit ve gazi çocuklarına ücretsiz ders vereceğini açıkladı.

03 Eylül 2016 Cumartesi 17:14
Samsun'da Hilal Gök şehit ve gazi çocuklarına ücretsiz ders verecek

Geçtiğimi günlerde 'YİĞİT ASKER ÖMER HALİSDEMİR' başlıklı yazısıyla ulusal ve yerel basında büyük yankı bulmasının ardından Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni Hilal Gök şehit ve gazi çocuklarına ücretsiz Türk Dili ve Edebiyatı dersi vereceğini açıkladı. Hilal Gök yaptığı paylaşımda "Şehit ve gazi çocuklarına ücretsiz ders vermekten onu duyarım" dedi.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'un Canik ilçesinde okula edebiyat atölyesi

Samsun'un Canik ilçesinde okula edebiyat atölyesi Samsun'un Canik ilçesinde okula edebiyat atölyesi! Canik Belediyesi tarafından eğitime destek kapsamında Canik İMKB Anadolu Lisesi'ne kazandırdığı ve Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ün adını taşıyacak 'edebiyat atölyesi' Perşembe günü düzenlenecek törenle açılıyor.

AÖF sonuçları açıklandı

AÖF sonuçları açıklandı AÖF sonuçları açıklandı! Milyonlarca öğrenci tarafından sonucu merakla beklenen Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nin Güz Dönemi ara sınav sonuçları açıklandı.

Öğretmenlere ödev verildi: Hababam Sınıfı'nı izleyin, Oğuz Atay okuyun

Öğretmenlere ödev verildi: Hababam Sınıfı'nı izleyin, Oğuz Atay okuyun Öğretmenlere ödev verildi: Hababam Sınıfı'nı izleyin, Oğuz Atay okuyun! MEB, öğretmenlerin eğitimleri sürecinde izlemeleri için 30 film, okumaları için de 30 kitap önerdi. Filmler arasında Hababam sınıfı, kitaplar arasında Oğuz Atay romanı var.

Bin 500 engelli öğretmenin atanacağı tarih açıklandı

Bin 500 engelli öğretmenin atanacağı tarih açıklandı Bin 500 engelli öğretmenin atanacağı tarih açıklandı! Başbakan Binali Yıldırım Şubat ayında bin 500 engelli öğretmen atamasın yapılacağını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET