• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA HİLAL GÖK ŞEHİT VE GAZİ ÇOCUKLARINA ÜCRETSİZ DERS VERECEK

Samsun'da özel bir lisede Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni olan Hilal Gök, şehit ve gazi çocuklarına ücretsiz ders vereceğini açıkladı.

03 Eylül 2016 Cumartesi 17:14
Samsun'da Hilal Gök şehit ve gazi çocuklarına ücretsiz ders verecek

Geçtiğimi günlerde 'YİĞİT ASKER ÖMER HALİSDEMİR' başlıklı yazısıyla ulusal ve yerel basında büyük yankı bulmasının ardından Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni Hilal Gök şehit ve gazi çocuklarına ücretsiz Türk Dili ve Edebiyatı dersi vereceğini açıkladı. Hilal Gök yaptığı paylaşımda "Şehit ve gazi çocuklarına ücretsiz ders vermekten onu duyarım" dedi.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Anadolu Üniversitesi kayıt yenileme süreleri uzatıldı

Anadolu Üniversitesi kayıt yenileme süreleri uzatıldı Anadolu Üniversitesi kayıt yenileme süreleri uzatıldı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2016-2017 Öğretim Yılı Bahar Dönemi kayıt yenileme işlemlerinin 26 Şubat 2017 Pazar günü saat 22.59’a kadar uzatıldığı bildirildi.

Samsun'a gelen Uluslararası öğrenciler Türkçeyi yaşayarak öğreniyor

Samsun'a gelen Uluslararası öğrenciler Türkçeyi yaşayarak öğreniyor Samsun'a gelen Uluslararası öğrenciler Türkçeyi yaşayarak öğreniyor. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi(OMÜ-TÜRKÇE) öğrencileri Türkçe ve Türk kültürünü yaşayarak öğreniyor.

Samsun'da toplanan oyuncaklar kardeş okullara gönderildi

Samsun'da toplanan oyuncaklar kardeş okullara gönderildi Samsun'da toplanan oyuncaklar kardeş okullara gönderildi. Atakum Halide Edip Adıvar Anaokulunun uyguladığı "Oyuncaksız Ana Sınıfı Kalmasın" projesi kapsamında toplanan oyuncaklar kardeş okullara gönderildi.

Samsun'da Gazipaşa İlkokulu öğrencilerine kahvaltı programı

Samsun'da Gazipaşa İlkokulu öğrencilerine kahvaltı programı Samsun'da Gazipaşa İlkokulu öğrencilerine kahvaltı programı. Samsun'da Gazipaşa İlkokulu ile Atakum Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğrencileri kahvaltı etkinliğinde kaynaştı. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET