• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA OKULLARA YARIN ( 11 OCAK 2017 ÇARŞAMBA ) KAR TATİLİ VAR MI

Samsun'da okullara yarın ( 11 Ocak 2017 Çarşamba ) kar tatili var mı. Samsun ilçelerde okullar 11 Ocak 2017 Çarşamba günü kar tatili yapacak mı. Samsun'da yarın (11.01.2017 Salı) kar tatili olacak mı. Samsun Valiliğinden okullar kar tatili açıklaması

10 Ocak 2017 Salı 17:26
Samsun'da okullara yarın ( 11 Ocak 2017 Çarşamba ) kar tatili var mı

Samsun'da 11 Ocak 2017 Çarşamba günü için okullara kar tatili verilip verilmediği merak ediliyor. Samsun ve ilçelerde 11.01.2017 Çarşamba günü için okullara kar tatili verildi mi.

 

Samsun Valiliği dün il genelinde bazı ilçelerde okulları kar yağışı nedeni ile bugün (10 Ocak 2017 Salı) tatil edildiğini duyurmuştu. Samsun'da okulların yarın yani 11.01.2017 Çarşamba günü kar tatili olup olmadığı ise henüz bilinmiyor. Samsun ve ilçelerde okulların kar yağışı nedeni ile yarın (11 Ocak 2017 Çarşamba günü) için tatil edildiği yönünde bir duyuru yayınlanması halinde buradan sizleri bilgilendireceğiz.

 

Samsun Valiliği ve Samsun Milli Eğitim Müdürlüğünden henüz okulların kar yağışı nedeni ile yarın için (11.01.2017 Çarşamba) tatil edildiği yönünde bir açıklama yapılmadı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da hafta sonu AÖF sınavına girecek öğrenciler dikkat

Samsun'da hafta sonu AÖF sınavına girecek öğrenciler dikkat Samsun'da hafta sonu AÖF sınavına girecek öğrenciler dikkat. Samsun Büyükşehir Belediyesi Samulaş A.Ş. 14-15 Ocak 2016 tarihlerinde İlkadım ,Atakum bölgeleri  ve Ondokuz Mayıs Üniversitesinde yapılacak olan Açık öğretim Sınavlarına katılacak adayların sorunsuz ve güvenli şekilde toplu taşım araçlarından yararlanmaları için ek servisler koyarak tedbirler aldı.

Öğrenciler dikkat: Ara tatil kısalacak mı?

Öğrenciler dikkat: Ara tatil kısalacak mı? Öğrenciler dikkat: Ara tatil kısalacak mı? Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, ara tatilde kar dolayısıyla tatil telafisi yapılacağı söylemlerini yalanlayarak "Telafi yok ara tatilde. Tatil tatildir" diye konuştu.

Samsun'da minik öğrencilerden Mehmetçik Vakfı’na anlamlı destek

Samsun'da minik öğrencilerden Mehmetçik Vakfı’na anlamlı destek Samsun'da minik öğrencilerden Mehmetçik Vakfı’na anlamlı destek. Canik Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu öğrencileri ve öğretmenleri Yerli Malı Haftası nedeniyle “Yerli malı yurdun malı herkes onu paylaşmalı” adlı proje etkinliği düzenlendi.

Samsun OMÜ öğrenci Ahmet Serdar Mutluer, Cern'e kabul edildi

Samsun OMÜ öğrenci Ahmet Serdar Mutluer, Cern'e kabul edildi Samsun OMÜ öğrenci Ahmet Serdar Mutluer, Cern'e kabul edildi. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Tıp Fakültesi öğrencisi Ahmet Serdar Mutluer, Avrupa Nükleer Araştırma Merkezi’ne(Cern) kabul edildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET