• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN OMÜ'DE YETENEK SINAVLARI BAŞVURULARI BAŞLADI

Samsun OMÜ'de yetenek sınavları başvuruları başladı! Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde özel yetenek sınavı başvuruları başladı.

16 Haziran 2016 Perşembe 12:30
Samsun OMÜ'de yetenek sınavları başvuruları başladı

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde özel yetenek sınavları için başvurular başladı. Özel yetenek sınavıyla öğrenci alan bölümlere başvuracak olan adaylar 15 Haziran - 11 Temmuz 2016 tarihleri arasında basvuru.omu.edu.tr sayfasından başvurularını yapmaları gerkmekte.OMÜ'de özel yetenek sınavıyla öğrenci alan fakülteler ise şunlar:Yaşardoğu Spor Bilimleri Fakültesi
Güzel Sanatlar Fakültesi
Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü
19 Mayıs Devlet Konservatuv

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Öğretmenlere ödev verildi: Hababam Sınıfı'nı izleyin, Oğuz Atay okuyun

Öğretmenlere ödev verildi: Hababam Sınıfı'nı izleyin, Oğuz Atay okuyun Öğretmenlere ödev verildi: Hababam Sınıfı'nı izleyin, Oğuz Atay okuyun! MEB, öğretmenlerin eğitimleri sürecinde izlemeleri için 30 film, okumaları için de 30 kitap önerdi. Filmler arasında Hababam sınıfı, kitaplar arasında Oğuz Atay romanı var.

Bin 500 engelli öğretmenin atanacağı tarih açıklandı

Bin 500 engelli öğretmenin atanacağı tarih açıklandı Bin 500 engelli öğretmenin atanacağı tarih açıklandı! Başbakan Binali Yıldırım Şubat ayında bin 500 engelli öğretmen atamasın yapılacağını söyledi.

Samsun'da öğrenciler her ay farklı meyve ile besleniyor

Samsun'da öğrenciler her ay farklı meyve ile besleniyor Samsun'da öğrenciler her ay farklı meyve ile besleniyor! Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Hatice Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi'nde öğrenciler "Beslenme Dostu Okul Projesi" kapsamında her ay farklı bir meyve ile besleniyorlar. 

Samsun OMÜ öğrencisi Çince kompozisyon yarışmasında dördüncü oldu

Samsun OMÜ öğrencisi Çince kompozisyon yarışmasında dördüncü oldu Samsun OMÜ öğrencisi Çince kompozisyon yarışmasında dördüncü oldu! Samsun OMÜ öğrencisi Halime Zeynep Sürücü, üniversiteler arası “Çince Öğrenmenin Zorlukları ve Güzel Yanları” konulu Çince kompozisyon yarışmasında teşvik ödülüne layık görüldü. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET