• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN OMÜ'DE YETENEK SINAVLARI BAŞVURULARI BAŞLADI

Samsun OMÜ'de yetenek sınavları başvuruları başladı! Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde özel yetenek sınavı başvuruları başladı.

16 Haziran 2016 Perşembe 12:30
Samsun OMÜ'de yetenek sınavları başvuruları başladı

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde özel yetenek sınavları için başvurular başladı. Özel yetenek sınavıyla öğrenci alan bölümlere başvuracak olan adaylar 15 Haziran - 11 Temmuz 2016 tarihleri arasında basvuru.omu.edu.tr sayfasından başvurularını yapmaları gerkmekte.OMÜ'de özel yetenek sınavıyla öğrenci alan fakülteler ise şunlar:Yaşardoğu Spor Bilimleri Fakültesi
Güzel Sanatlar Fakültesi
Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü
19 Mayıs Devlet Konservatuv

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Samsun Valisi İbrahim Şahin: Eğitim Camiasının emrindeyim

Samsun Valisi İbrahim Şahin: Eğitim Camiasının emrindeyim Samsun Valisi İbrahim Şahin, "Başta ben olmak üzere bütün kamu kurum ve kuruluşları eğitim camiasının emrindedir" dedi.

Samsun'da Mehmet Akif İnan Kütüphanesi öğrencilerle buluştu

Samsun'da Mehmet Akif İnan Kütüphanesi öğrencilerle buluştu Memur-Sen ve Kredi Yurtlar Kurumu Samsun İl Müdürlüğü iş birliğinde hayata geçen “Yedi Güzel Adam - Mehmet Akif İnan” Kütüphanesi’nin açılışı, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Münevver Ayaşlı Kız Yurdu’nda gerçekleştirildi.

20 bin sözleşmeli öğretmen atamasının yapılacağı tarih belli oldu

20 bin sözleşmeli öğretmen atamasının yapılacağı tarih belli oldu 20 bin sözleşmeli öğretmen atamasının yapılacağı tarih belli oldu. Sözleşmeli öğretmen ataması ne zaman yapılacak. Milli Eğitim Bakanlığı 20 bin sözleşmeli öğretmen atamasını ne zaman yapacak, sözleşmeli öğretmenler ne zaman iş başı yapacak.

Samsun OMÜ İlahiyat Fakültesi bünyesinde kurulan Arapça Dil Eğitim Merkezi açıldı

Samsun OMÜ İlahiyat Fakültesi bünyesinde kurulan Arapça Dil Eğitim Merkezi açıldı Samsun'da KHK ile kapatılan ve OMÜ'ye devredilen Canik Başarı Üniversitesi'ne ait bina Arapça Dil Eğitim Merkezi olarak yeniden eğitime kazandırıldı. Samsun'da OMÜ İlahiyat Fakültesi bünyesinde kurulan Arapça Dil Eğitim Merkezi törenle hizmete girdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET