• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN OMÜ'DE YETENEK SINAVLARI BAŞVURULARI BAŞLADI

Samsun OMÜ'de yetenek sınavları başvuruları başladı! Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde özel yetenek sınavı başvuruları başladı.

16 Haziran 2016 Perşembe 12:30
Samsun OMÜ'de yetenek sınavları başvuruları başladı

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde özel yetenek sınavları için başvurular başladı. Özel yetenek sınavıyla öğrenci alan bölümlere başvuracak olan adaylar 15 Haziran - 11 Temmuz 2016 tarihleri arasında basvuru.omu.edu.tr sayfasından başvurularını yapmaları gerkmekte.OMÜ'de özel yetenek sınavıyla öğrenci alan fakülteler ise şunlar:Yaşardoğu Spor Bilimleri Fakültesi
Güzel Sanatlar Fakültesi
Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü
19 Mayıs Devlet Konservatuv

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Çarşamba Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi öğrencileri iddialara tepki gösterdi

Çarşamba Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi öğrencileri iddialara tepki gösterdi Çarşamba Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi öğrencileri iddialara tepki gösterdi. Samsun Çarşamba Ali Fuat Başgil Hukuk Fakültesi'nin şehir merkezine taşınması ile ilgili  akademisyenlerin öğrencileri galeyana getirdiği iddiaları üniversite öğrencileri tarafından yalanlandı.

2017 YGS sınavı ne zaman yapılacak

2017 YGS sınavı ne zaman yapılacak 2017 YGS sınavı ne zaman yapılacak! Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2017 yılında uygulanacak sınavlara ilişkin ‘2017 Yılı Sınav ve Sonuç Açıklama Takvimi’ ÖSYM'nin internet sitesinde yayımlandı.

OMÜ PDR Bölümü öğrencileri şehitleri andı terörü lanetledi

OMÜ PDR Bölümü öğrencileri şehitleri andı terörü lanetledi OMÜ PDR Bölümü öğrencileri şehitleri andı terörü lanetledi. 19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü (PDR) öğrencileri,tanışma ve kaynaşma buluşmasında bir araya geldi.

Samsun OMÜ'de öğrencilere sabah kahvaltısı verilecek

Samsun OMÜ'de öğrencilere sabah kahvaltısı verilecek Samsun OMÜ'de öğrencilere sabah kahvaltısı verilecek! Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Sait Bilgiç, öğrencilere sabah kahvaltısı verilmesi yönünde girişimleri olduğunu söyledi.

KÖŞE YAZARLARI