• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN OMÜ'DE YETENEK SINAVLARI BAŞVURULARI BAŞLADI

Samsun OMÜ'de yetenek sınavları başvuruları başladı! Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde özel yetenek sınavı başvuruları başladı.

16 Haziran 2016 Perşembe 12:30
Samsun OMÜ'de yetenek sınavları başvuruları başladı

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde özel yetenek sınavları için başvurular başladı. Özel yetenek sınavıyla öğrenci alan bölümlere başvuracak olan adaylar 15 Haziran - 11 Temmuz 2016 tarihleri arasında basvuru.omu.edu.tr sayfasından başvurularını yapmaları gerkmekte.OMÜ'de özel yetenek sınavıyla öğrenci alan fakülteler ise şunlar:Yaşardoğu Spor Bilimleri Fakültesi
Güzel Sanatlar Fakültesi
Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü
19 Mayıs Devlet Konservatuv

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Erdoğan Tok miniklerin karne sevincini paylaştı

Erdoğan Tok miniklerin karne sevincini paylaştı Erdoğan Tok miniklerin karne sevincini paylaştı. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İstiklal İlkokulunu ziyaret ederek İlkadım Belediyesi tarafından yenilenen konferans salonunun açılışını gerçekleştirdi ve miniklerin karne sevincinde onları yalnız bırakmadı.

Samsun'da ilkokul öğrencilerine tramvayda kitap okuma etkinliği

Samsun'da ilkokul öğrencilerine tramvayda kitap okuma etkinliği Samsun'da ilkokul öğrencilerine tramvayda kitap okuma etkinliği. Samsun'da ilkokul öğrencileri, "Oku, Anla, Yaşa" projesi kapsamında tramvayda kitap etkinliği düzenledi.

AÖF öğrencileri bu habere dikkat: Devrim gibi uygulama

AÖF öğrencileri bu habere dikkat: Devrim gibi uygulama AÖF öğrencileri bu habere dikkat: Devrim gibi uygulama.Yaklaşık 1,5 milyon öğrencisi bulunan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi’nde devrim niteliğinde bir uygulamaya geçildi.

13 yaşındaki Eren Şeker, 11 kez ameliyat oldu

13 yaşındaki Eren Şeker, 11 kez ameliyat oldu 13 yaşındaki Eren Şeker, 11 kez ameliyat oldu. Yürüme güçlüğü çeken 13 yaşındaki Eren Şeker, neredeyse yaşı kadar sayıda ameliyat geçirdi ama derslerini hiç aksatmadı. Destek cihazı ile yürüyebilen Şeker, TEOG’daki puanıyla da başarının engel tanımadığını gösterdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET