• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN VALİSİ İBRAHİM ŞAHİN 2016-2017 EĞİTİM DÖNEMİNİN İLK DERS ZİLİNİ TERME'DE ÇALDI

Samsun Valisi İbrahim Şahin 2016-2017 eğitim döneminin ilk ders zilini Terme'de çaldı. Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Terme ilçesinde hayırsever Ahmet Ersoy tarafından yaptırılan okulun açılışını yaptı.

19 Eylül 2016 Pazartesi 20:16
Samsun Valisi İbrahim Şahin 2016-2017 eğitim döneminin ilk ders zilini Terme'de çaldı

Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Terme ilçesinde hayırsever Ahmet Ersoy tarafından yaptırılan okulun açılışını yaptı.

 

Samsun'un Terme ilçesinde hayırsever Ahmet Ersoy tarafından yaptırılan okulun açılışı Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve protokol üyelerinin katılımı ile gerçekleşti.

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin yeni açılan okulda 2016-2017 eğitim öğretim döneminin ilk zilini çaldı. Okulun açılış töreninde ise öğrenciler üzerinde "Bir okul açılırsa bin hapishane kapanır' yazılı dövizler taşıdı. 

 

 

 

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, açılış sonrası sınıflara geçerek öğrencilere hediyeler dağıttı. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun MMO öğrenci üyelerine eğitim programı başlattı

Samsun MMO öğrenci üyelerine eğitim programı başlattı Samsun MMO öğrenci üyelerine eğitim programı başlattı. Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şubesi, öğrenci üyelerine yönelik "Bilgisayar Destekli Tasarım ve Bilgisayar Destekli Üretim" eğitim program başlattı.

Samsun Vezirköprü Fen lisesi’nde başkanlık seçimi yapıldı

Samsun Vezirköprü Fen lisesi’nde başkanlık seçimi yapıldı Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi’nde meclis başkanlık seçimi yapıldı.

Çarşamba Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi öğrencileri iddialara tepki gösterdi

Çarşamba Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi öğrencileri iddialara tepki gösterdi Çarşamba Ali Fuad Başgil Hukuk Fakültesi öğrencileri iddialara tepki gösterdi. Samsun Çarşamba Ali Fuat Başgil Hukuk Fakültesi'nin şehir merkezine taşınması ile ilgili  akademisyenlerin öğrencileri galeyana getirdiği iddiaları üniversite öğrencileri tarafından yalanlandı.

2017 YGS sınavı ne zaman yapılacak

2017 YGS sınavı ne zaman yapılacak 2017 YGS sınavı ne zaman yapılacak! Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2017 yılında uygulanacak sınavlara ilişkin ‘2017 Yılı Sınav ve Sonuç Açıklama Takvimi’ ÖSYM'nin internet sitesinde yayımlandı.

KÖŞE YAZARLARI