• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler
Bakanlık ev fiyatlarına el attı! Standar fiyat tarifesi geliyor

Bakanlık ev fiyatlarına el attı! Standar fiyat tarifesi geliyor. Evlerin fiyatları değişecek Bakanlık düğmeye bastı. İki bakanlık harekete geçti. Gayrimenkullerin değerleri yeniden hesaplanacak...

Çin malı ürünler ile ilgili o yasa kaldırıldı

Çin malı ürünler ile ilgili o yasa kaldırıldı. Çin Halk Cumhuriyeti menşeli malların ithalatında korunma önlemlerini içeren yönetmelik yürürlükten kaldırıldı.

Samsun Alaçam'da girişimci adayları belgelerini aldı

Samsun Alaçam'da girişimci adayları belgelerini aldı. Samsun’un Alaçam ilçesinde düzenlenen “İŞKUR Uygulamalı Girişimcilik Kursu”nu tamamlayan 25 kişiye belgeleri verildi.

Samsun'da işsizliğe savaş açıldı

Samsun'da işsizliğe savaş açıldı. Samsun Valisi İbrahim Şahin cuma günü kentteki tüm kamu ve sivil toplum örgütleri ile meslek kuruluşlarının temsilcilerinin yanı sıra patronları ile yapacağı toplantıda işsizliğe çözüm arayacak.

Türk Akımı Projesinde çok önemli anlaşma

Türk Akımı Projesinde çok önemli anlaşma! Rus enerji şirketi Gazprom ile İsviçreli Allseas şirketi arasında, Türk Akımı doğalgaz boru hattı projesinde ikinci hattın inşa edilmesi için anlaşma imzalandığı bildirildi.

GSS primini ve vergisini düzenli ödeyenlere müjde

GSS primini ve vergisini düzenli ödeyenlere müjde! Meclis'te bu hafta kabul edilmesi beklenen torba tasarı, milyonların yüzünü güldürecek. GSS primi ödeyen 4.2 milyon kişiye ve vergisini düzenli yatıranlara indirim gelecek.

Çalışmayıp yatan memurlar işten atılacak

Çalışmayıp yatan memurlar işten atılacak. Üç milyon memur için ömür boyu garantili iş dönemi kapanıyor, performans dönemi başlıyor. Bakan Müezzinoğlu, “Memurluk tapulu mal olmayacak” dedi

500 bin kişiye Bin 502 TL maaşla iş verilecek

500 bin kişiye Bin 502 TL maaşla iş verilecek. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, işsizleri yakından ilgilendiren önemli açıklamalar yaptı.

Samsun'da hamsinin fiyatı 25 TL'den 5 TL'ye düştü

Samsun'da hamsinin fiyatı 25 TL'den 5 TL'ye düştü. Samsun'da haftalardır etkisini gösteren soğukların ardından havaların ısınmasıyla birlikte hamsinin fiyatı 25 TL'den 5 TL'ye düştü.

Samsun 200 milyar dolarlık pazardan payını alacak

Samsun 200 milyar dolarlık pazardan payını alacak. Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, “Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi’nin önümüzdeki Nisan ayında Ankara’ da yapılacağını söyledi. Başkan Çakır, ülkemizde halen 200 civarında coğrafi işaretli ürün bulunduğuna işaret ederek, Samsun’un da simit ve Çarşamba kasketi gibi ürünleri ile bu listede yer aldığını vurguladı.

Altının çöküşü devam ediyor! 20 Şubat Pazartesi günü Gram Altın ne kadar?

Altının çöküşü devam ediyor! 20 Şubat Pazartesi günü Gram Altın ne kadar? Altının çöküşü devam ediyor! 20 Şubat Pazartesi günü Gram Altın ne kadar? Haftanın ilk gününe düşüşle başlayan altının gram fiyatı, 143,5 lira seviyelerinden alıcı buluyor.

Merkez Bankası doları kalbinden vurdu! 1 buçuk ayın en düşük seviyesinde

Merkez Bankası doları kalbinden vurdu! 1 buçuk ayın en düşük seviyesinde Merkez Bankası doları kalbinden vurdu! 1 buçuk ayın en düşük seviyesinde. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "3.5 TL'nin de altına inecek" dediği dolar, 3.6132 TL'yi gördü. Merkez'in cuma günü attığı kurşun sonrası dolar, son 1.5 ayın en düşük seviyesine indi.

Kıdem Tazminatı düzenlemesi ne zaman yapılacak? İşçilerin gözü Nisan ayında

Kıdem Tazminatı düzenlemesi ne zaman yapılacak? İşçilerin gözü Nisan ayında Kıdem Tazminatı düzenlemesi ne zaman yapılacak? İşçilerin gözü Nisan ayında. Kıdem tazminatı ve taşeron işçilerle ilgili önemli düzenlemelerin nisan ayından sonra yapılacağını ifade eden Bakan Mehmet Müezzinoğlu, " Sabırlı olun!" çağrısında bulundu.

Samsun Kuyumcular Odası referandumun ekonomiye etkisini açıkladı

Samsun Kuyumcular Odası referandumun ekonomiye etkisini açıkladı Samsun Kuyumcular Odası referandumun ekonomiye etkisini açıkladı. Samsun Kuyumcular Odası Başkanı Salih Özman, referandumun ekonomiye etkisini açıklayaral hayır çıkması halinde hem siyaseten hem de ekonomik olarak olumsuzluklar yaşanacağını söyledi.

Ev alacaklara devletten 15 bin 575 Tl destek

Ev alacaklara devletten 15 bin 575 Tl destek Ev alacaklara devletten 15 bin 575 Tl destek. Devlet; bankada 3-5 yıl birikim yapıp ilk evini alanlara 15 bin 575 TL'ye kadar maddi destek sağlıyor. 4 ayda yaklaşık 10 bin kişi hesap açıp, 36.4 milyon TL biriktirdi.

Türkiye tarihin en büyük anlaşmasına imza attı: Tam 661 milyon dolar

Türkiye tarihin en büyük anlaşmasına imza attı: Tam 661 milyon dolar Türkiye tarihin en büyük anlaşmasına imza attı: Tam 661 milyon dolar. 12 Türk şirketinin katıldığı IDEX 2017 Fuarı'nda Otokar, sektörün en büyük dış ortaklığına imza attı. BAE ile ortak bir firma kuran Otokar, 700 adet zırhlı araç üretip satacak.

Sicili temiz şoförlerin pirimi düşürülecek

Sicili temiz şoförlerin pirimi düşürülecek Sicili temiz şoförlerin pirimi düşürülecek. Araç yerine kişilerin sigortalanması ile sigortalı tabanı genişleyecek. Sabıkalı sürücünün primi 5 bin liraya çıkacağı için araç kullanması zorlaşacak.

Samsun Lojistik Merkezi inşaatı ne zaman bitecek?

Samsun Lojistik Merkezi inşaatı ne zaman bitecek? Samsun Lojistik Merkezi inşaatı ne zaman bitecek? Samsun'da 2016 tarihinde yapımına başlanan ve yüzde 46'sı tamamlanan Lojistik Merkezi'n inşaat çalışmaları 2017 yılının 3. çeyreğinde tamamlanacak

Bakan Ağbal'dan sevindiren haber: Türkiye ekonomisi büyüdü

Bakan Ağbal'dan sevindiren haber: Türkiye ekonomisi büyüdü Bakan Ağbal'dan sevindiren haber: Türkiye ekonomisi büyüdü. Maliye Bakanı Naci Ağbal, küresel krizin tüm olumsuzluklarına rağmen Türkiye ekonomisinin yüzde 6.8 büyüdüğünü söyledi.

Samsun'da Mücahit Demir araç sigortasına tepki göstermek için araba yaptı

Samsun'da Mücahit Demir araç sigortasına tepki göstermek için araba yaptı Samsun'da Mücahit Demir araç sigortasına tepki göstermek için araba yaptı. Samsun'un Vezirköprü ilçesinde yaşayan üniversite öğrencisi Mücahit Demir, aldığı arabasına çıkan bin 500 TL'lik sigorta bedeline tepki göstermek için bin 500 TL'ye araba yaptı

20 bin sözleşmeli öğretmen atama şartları nelerdir? 20 bin öğretmen MEB'e ne zaman atanacak

20 bin sözleşmeli öğretmen atama şartları nelerdir? 20 bin öğretmen MEB'e ne zaman atanacak 20 bin sözleşmeli öğretmen atama şartları nelerdir? 20 bin öğretmen MEB'e ne zaman atanacak? MEB 20 bin öğretmen ataması ne zaman yapılacak merak ediliyor. MEB 20 bin öğretmen ataması ile ilgili bilmeniz gerekenler haberimizde. Milli Eğitim Bakanlığı 20 bin öğretmen ataması ne zaman yapılacak? İşte MEB öğretmen ataması ile ilgili bilmeniz gerekenler…

60 bin memur alımı yapılacak! Peki başvuru şartları nelerdir?

60 bin memur alımı yapılacak! Peki başvuru şartları nelerdir? 60 bin memur alımı yapılacak! Peki başvuru şartları nelerdir? 60 bin memur başvuru şartları neler merak ediliyor. Kamuya 60 bin memur alınacak. 60 bin memur başvuru şartları neler? 60 bin memur başvuruları nereye yapılacak? Sağlık, Adalet ve Milli Eğitim Bakanlıklarına 60 bin memur alımı yapılacak. İşte 60 bin memur başvuru şartları ile ilgili bilmeniz gerekenler… 60 bin memur başvuru şartları neler? Memur başvuruları nereye yapılacak?

Emekli promosyonları ne zaman ne kadar ödenecek?

Emekli promosyonları ne zaman ne kadar ödenecek? Emekli promosyonları ne zaman ne kadar ödenecek? Emekli promosyonları ne zaman ödenecek? Emekliler ne kadar promosyon alacak sorularının cevapları haberimizde. Emeklilerin merakla beklediği promosyon ödemeleri ile ilgili tüm bilgileri sizler için derledik. Emekli promosyonları ne zaman ödenecek? Emekli promosyonları kim ne kadar alacak?

Samsun'da fırıncıların sahte para isyanı

Samsun'da fırıncıların sahte para isyanı Samsun'da fırıncıların sahte para isyanı! Samsun Fırıncılar Odası Başkanı Yılmaz Yiğit, fırıncıların başının sahte 1 lira ile dertte olduğunu söyledi.

İbrahim Şahin: Ya bizi keriz yerine koyuyorlar ya da kendileri çok saflar

İbrahim Şahin: Ya bizi keriz yerine koyuyorlar ya da kendileri çok saflar İbrahim Şahin: Ya bizi keriz yerine koyuyorlar ya da kendileri çok saflar! Samsun Valisi İbrahim Şahin, Hakiki el yapımı bal gibi reklamlarla insanların kandırıldığını söyleyerek "Ya bizi ‘keriz’ yerine koyuyorlar ya da gerçekten kendileri çok saflar" dedi.

Milli Savunma Bakanlığı memur alımı sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

Milli Savunma Bakanlığı memur alımı sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Milli Savunma Bakanlığı memur alımı sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? MSB memur alımı sınav sonucu | Milli Savunma Bakanlığı memur alımı sınav sonucu açıklandı mı?MSB memur alımı sınav sonucu açıklandı mı? Milli Savunma Bakanlığı memur alımı sınav sonuçları ile ilgili tüm bilgiler haberimizde. MSB memur alımı ile ilgili bilmeniz gerekenleri sizler için derledik. MSB memur alımı sınav sonuçları açıklandı mı sorusunun cevabı merak ediliyor. İşte MSB memur alımı sınav sonucu ile ilgili bilmeniz gerekenler…

Altın düşüşe geçti! İşte son durum

Altın düşüşe geçti! İşte son durum Altın düşüşe geçti! İşte son durum. Altının gram fiyatı, 2 günlük yükselişin ardından bugüne düşüşle başladı ve 145,6 liraya geriledi.

SGK Samsun Müdürü Ünal Kaya: Sigortasız sakın bir işe başlamayın

SGK Samsun Müdürü Ünal Kaya: Sigortasız sakın bir işe başlamayın SGK Samsun Müdürü Ünal Kaya, "Siz öğrencilere en büyük tavsiyem, çalışma hayatına girdiğinizde kesinlikle sigortasız bir işe başlamayın. Çünkü bu durum ülkemize, ekonomimize ama en çok size zarar verecektir." dedi.

Türk Hava Yolları Teknek Bakım ve Onarım elemanı arıyor! Başvuru şartları

Türk Hava Yolları Teknek Bakım ve Onarım elemanı arıyor! Başvuru şartları Türk Hava Yolları Teknek Bakım ve Onarım elemanı arıyor! Başvuru şartları. THY Teknik A.Ş, sivil hava taşıtlarının bakım onarımı alanında en az 3 yıl iş tecrübesine sahip teknisyen arıyor.

Sağlık, Adalet ve Milli Eğitim bakanlığına 60 bin memur alınacak

Sağlık, Adalet ve Milli Eğitim bakanlığına 60 bin memur alınacak Sağlık, Adalet ve Milli Eğitim bakanlığına 60 bin memur alınacak. Kamu personeli alımı için çalışmalar start aldı. Sağlık, Adalet ve Milli Eğitim bakanlıklarına toplamda 60 bin memur alımı yapılacak...

KÖŞE YAZARLARI

ANKET