• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

EN TREND VE EN RAHAT…

Bayanlar için ayakkabı kıyafetin tamamlayıcısıdır diyebiliriz. Bu nedenle ayakkabı seçimi oldukça önemlidir. Özellikle kıyafeti oldukça şık gösteren topuklu ayakkabıları, giyip giymeme konusunda kararsız kalınmaktadır.

24 Haziran 2016 Cuma 16:06
En trend ve en rahat…

Bunun nedeni ise topuklu ayakkabıların rahatsız edici ve zor giyilen ayakkabılar olduğu düşünülmesidir. Ancak dolgu topuk sayesinde içinizdeki bu yargıları yıkabilirsiniz. Dolgu topuklu ayakkabılar en az düz ayakkabılar rahat ve şık bir görüntüye sahiptir. Özellikle son yıllarda genişleyen ürün yelpazesi sayesinde çeşitleri artmış ve seçenekler çoğalmıştır. Dolgu topuklu ayakkabılar hem gündelik hem de şık davetlerde giyilebildiği için bayanların tercihleri arasında diyebiliriz.

 

Dolgu Topuk ile Kombin

Genelde abiyelerin, gece kıyafetlerinin, gelinliklerin, nişan tuvaletlerinde ve özel davetlerde topuklu ayakkabı giyilebilir algısı dolgu topuk sayesinde değişmiştir. Artık gündelik hayatınızda da çok rahatlıkla dolgu topuklu ayakkabı giyebilirsiniz. Dilerseniz jean ile dilerseniz t shirt ile dilerseniz de gece kıyafetleriyle giyebileceğiniz ve dolabınızda mutlaka olması gereken ayakkabılar arasındadır. Çünkü bu ayakkabılarda hem rahatlığı hem de şıklığı bulacaksınız. Adeta kurtarıcı görevinde olan dolgu topuklular için dolabınızda yer açmalısınız.

 

Dolgu Topuklularım Nerede?

Önceleri dükkan dükkan gezerek birkaç çeşit ayakkabı arardık. Ancak gelişen teknoloji ve artan e- ticaret yöntemiyle neredeyse bin çeşit ayakkabı parmaklarınızın ucunda olmaktadır. En şık, en rahat, en tarz ve en uygun fiyatlı dolgu topuklular için http://www.cabani.com.tr/dolgu-topuk-ayakkabi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 2016 yılında 15 emlakçı iflas etti

Samsun'da 2016 yılında 15 emlakçı iflas etti Samsun'da 2016 yılında 15 emlakçı iflas etti. Samsun Emlakçılar Odası Başkanı Mevlüt Oral 2016 yılının emlakçılar için iyi geçmediğini, 15 esnafın kepenk kapatmak zorunda kaldığını söyledi.

Elektrik faturanız çok mu geliyor? Azaltmanın yolları nelerdir?

Elektrik faturanız çok mu geliyor? Azaltmanın yolları nelerdir? Elektrik faturanız çok mu geliyor? Azaltmanın yolları nelerdir? Samsun Elektrik ve Elektronik Teknisyenleri Odası Başkanı Osman Saka, vatandaşların puantlı sisteme geçmesi halinde elektrik faturalarındaki fiyatların yüzde 30 oranında aşağıya çekilebileceğini söyledi.

Yeni KHK ile dövize bir darbe daha

Yeni KHK ile dövize bir darbe daha Yeni KHK ile dövize bir darbe daha. Resmi Gazete'de yer alan KHK ile kamu kurumları döviz cinsi işlemlerinde Türk Lirası kullanabilecek.

TBB Başkanı Hüseyin Aydın: 1 milyon kişinin borcu yapılandırıldı

TBB Başkanı Hüseyin Aydın: 1 milyon kişinin borcu yapılandırıldı TBB Başkanı Hüseyin Aydın: 1 milyon kişinin borcu yapılandırıldı. 27 Eylül 2016 tarihinde yürürlüğe giren Bankaların Kredi İşlemlerine İlişkin Yönetmelikteki değişikliklerin ardından bankalar, 562 bin kişinin 2,4 milyar TL kredi kartı borcunu, 456 bin kişinin ise 6,4 milyar TL tutarındaki tüketici kredisini yapılandırdı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET