• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

EN TREND VE EN RAHAT…

Bayanlar için ayakkabı kıyafetin tamamlayıcısıdır diyebiliriz. Bu nedenle ayakkabı seçimi oldukça önemlidir. Özellikle kıyafeti oldukça şık gösteren topuklu ayakkabıları, giyip giymeme konusunda kararsız kalınmaktadır.

24 Haziran 2016 Cuma 16:06
En trend ve en rahat…

Bunun nedeni ise topuklu ayakkabıların rahatsız edici ve zor giyilen ayakkabılar olduğu düşünülmesidir. Ancak dolgu topuk sayesinde içinizdeki bu yargıları yıkabilirsiniz. Dolgu topuklu ayakkabılar en az düz ayakkabılar rahat ve şık bir görüntüye sahiptir. Özellikle son yıllarda genişleyen ürün yelpazesi sayesinde çeşitleri artmış ve seçenekler çoğalmıştır. Dolgu topuklu ayakkabılar hem gündelik hem de şık davetlerde giyilebildiği için bayanların tercihleri arasında diyebiliriz.

 

Dolgu Topuk ile Kombin

Genelde abiyelerin, gece kıyafetlerinin, gelinliklerin, nişan tuvaletlerinde ve özel davetlerde topuklu ayakkabı giyilebilir algısı dolgu topuk sayesinde değişmiştir. Artık gündelik hayatınızda da çok rahatlıkla dolgu topuklu ayakkabı giyebilirsiniz. Dilerseniz jean ile dilerseniz t shirt ile dilerseniz de gece kıyafetleriyle giyebileceğiniz ve dolabınızda mutlaka olması gereken ayakkabılar arasındadır. Çünkü bu ayakkabılarda hem rahatlığı hem de şıklığı bulacaksınız. Adeta kurtarıcı görevinde olan dolgu topuklular için dolabınızda yer açmalısınız.

 

Dolgu Topuklularım Nerede?

Önceleri dükkan dükkan gezerek birkaç çeşit ayakkabı arardık. Ancak gelişen teknoloji ve artan e- ticaret yöntemiyle neredeyse bin çeşit ayakkabı parmaklarınızın ucunda olmaktadır. En şık, en rahat, en tarz ve en uygun fiyatlı dolgu topuklular için http://www.cabani.com.tr/dolgu-topuk-ayakkabi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun TÜYAP 3'üncü 2017 İnşaat Fuarı rekor ziyaretçi ile kapanış yaptı

Samsun TÜYAP 3'üncü 2017 İnşaat Fuarı rekor ziyaretçi ile kapanış yaptı Samsun TÜYAP 3'üncü 2017 İnşaat Fuarı rekor ziyaretçi ile kapanış yaptı. Samsun'da TÜYAP tarafından açılan 3'üncü inşaat Fuarını 33 bin 278 kişinin ziyaret ettiği açıklandı.

Akbank'ın tüm sistemi çöktü: Akbank sistemi neden çöktü

Akbank'ın tüm sistemi çöktü: Akbank sistemi neden çöktü Akbank'ın tüm sistemi çöktü: Akbank sistemi neden çöktü. Akbank şubelerinde sistem çöktü, hiç bir işlem yapılamadı. Akbank'ta sistem neden çöktü. Akbank sistem açıldı mı. Akbank ATM, Pos sistemleri neden çalışmadı...

THY tüm yasaklara rağmen rekor kırdı

THY tüm yasaklara rağmen rekor kırdı THY tüm yasaklara rağmen rekor kırdı! Elektronik cihaz yasağının THY'yi nasıl etkileyeceği tartışılırken Genel Müdür Bilal Ekşi, ocak ayından bu yana Pazar günü en büyük yolcu sayısına ulaştıklarını söyledi.

Altın haftaya yükselişle başladı

Altın haftaya yükselişle başladı Altın haftaya yükselişle başladı. İstanbul Kapalıçarşı'da haftaya yükselişle başlayan altının gram fiyatı,145 liradan alıcı buluyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET