• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

EN TREND VE EN RAHAT…

Bayanlar için ayakkabı kıyafetin tamamlayıcısıdır diyebiliriz. Bu nedenle ayakkabı seçimi oldukça önemlidir. Özellikle kıyafeti oldukça şık gösteren topuklu ayakkabıları, giyip giymeme konusunda kararsız kalınmaktadır.

24 Haziran 2016 Cuma 16:06
En trend ve en rahat…

Bunun nedeni ise topuklu ayakkabıların rahatsız edici ve zor giyilen ayakkabılar olduğu düşünülmesidir. Ancak dolgu topuk sayesinde içinizdeki bu yargıları yıkabilirsiniz. Dolgu topuklu ayakkabılar en az düz ayakkabılar rahat ve şık bir görüntüye sahiptir. Özellikle son yıllarda genişleyen ürün yelpazesi sayesinde çeşitleri artmış ve seçenekler çoğalmıştır. Dolgu topuklu ayakkabılar hem gündelik hem de şık davetlerde giyilebildiği için bayanların tercihleri arasında diyebiliriz.

 

Dolgu Topuk ile Kombin

Genelde abiyelerin, gece kıyafetlerinin, gelinliklerin, nişan tuvaletlerinde ve özel davetlerde topuklu ayakkabı giyilebilir algısı dolgu topuk sayesinde değişmiştir. Artık gündelik hayatınızda da çok rahatlıkla dolgu topuklu ayakkabı giyebilirsiniz. Dilerseniz jean ile dilerseniz t shirt ile dilerseniz de gece kıyafetleriyle giyebileceğiniz ve dolabınızda mutlaka olması gereken ayakkabılar arasındadır. Çünkü bu ayakkabılarda hem rahatlığı hem de şıklığı bulacaksınız. Adeta kurtarıcı görevinde olan dolgu topuklular için dolabınızda yer açmalısınız.

 

Dolgu Topuklularım Nerede?

Önceleri dükkan dükkan gezerek birkaç çeşit ayakkabı arardık. Ancak gelişen teknoloji ve artan e- ticaret yöntemiyle neredeyse bin çeşit ayakkabı parmaklarınızın ucunda olmaktadır. En şık, en rahat, en tarz ve en uygun fiyatlı dolgu topuklular için http://www.cabani.com.tr/dolgu-topuk-ayakkabi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

İkinci el otomobil piyasasına referandum seçimi sonrası düzenleme gelecek

İkinci el otomobil piyasasına referandum seçimi sonrası düzenleme gelecek İkinci el otomobil piyasasına referandum seçimi sonrası düzenleme gelecek. Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci,ikinci el otomobil piyasasına referandum seçimlerinden sonra yeni düzenleme getirileceğini açıklarken, emlak piyasasına da düzenleme getirileceğini açıkladı.

Samsun'da fındık sigortası için son tarih 5 Mart

Samsun'da fındık sigortası için son tarih 5 Mart Samsun'da fındık sigortası için son tarih 5 Mart. Samsun Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Nail Kırmacı, üreticilere fındık için sigorta yaptırmaları konusunda uyarıda bulundu. 

İnşaat sektöründe çalışma saati düştü

İnşaat sektöründe çalışma saati düştü İnşaat sektöründe çalışma saati düştü. İnşaat sektöründe istihdam ve çalışılan saat azalırken, brüt ücret-maaş arttı.

Samsun Valisi İbrahim Şahin açıkladı: Lojistik Köy'de binlerce genç istihdam edilecek

Samsun Valisi İbrahim Şahin açıkladı: Lojistik Köy'de binlerce genç istihdam edilecek Samsun Valisi İbrahim Şahin açıkladı: Lojistik Köy'de binlerce genç istihdam edilecek. Samsun Valisi İbrahim Şahin, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı toplantısında Samsun'da yapılacak Lojistik Köy Merkezi yatırımı sayesinde binlerce gencin istihdam edileceğini söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET