• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

EN TREND VE EN RAHAT…

Bayanlar için ayakkabı kıyafetin tamamlayıcısıdır diyebiliriz. Bu nedenle ayakkabı seçimi oldukça önemlidir. Özellikle kıyafeti oldukça şık gösteren topuklu ayakkabıları, giyip giymeme konusunda kararsız kalınmaktadır.

24 Haziran 2016 Cuma 16:06
En trend ve en rahat…

Bunun nedeni ise topuklu ayakkabıların rahatsız edici ve zor giyilen ayakkabılar olduğu düşünülmesidir. Ancak dolgu topuk sayesinde içinizdeki bu yargıları yıkabilirsiniz. Dolgu topuklu ayakkabılar en az düz ayakkabılar rahat ve şık bir görüntüye sahiptir. Özellikle son yıllarda genişleyen ürün yelpazesi sayesinde çeşitleri artmış ve seçenekler çoğalmıştır. Dolgu topuklu ayakkabılar hem gündelik hem de şık davetlerde giyilebildiği için bayanların tercihleri arasında diyebiliriz.

 

Dolgu Topuk ile Kombin

Genelde abiyelerin, gece kıyafetlerinin, gelinliklerin, nişan tuvaletlerinde ve özel davetlerde topuklu ayakkabı giyilebilir algısı dolgu topuk sayesinde değişmiştir. Artık gündelik hayatınızda da çok rahatlıkla dolgu topuklu ayakkabı giyebilirsiniz. Dilerseniz jean ile dilerseniz t shirt ile dilerseniz de gece kıyafetleriyle giyebileceğiniz ve dolabınızda mutlaka olması gereken ayakkabılar arasındadır. Çünkü bu ayakkabılarda hem rahatlığı hem de şıklığı bulacaksınız. Adeta kurtarıcı görevinde olan dolgu topuklular için dolabınızda yer açmalısınız.

 

Dolgu Topuklularım Nerede?

Önceleri dükkan dükkan gezerek birkaç çeşit ayakkabı arardık. Ancak gelişen teknoloji ve artan e- ticaret yöntemiyle neredeyse bin çeşit ayakkabı parmaklarınızın ucunda olmaktadır. En şık, en rahat, en tarz ve en uygun fiyatlı dolgu topuklular için http://www.cabani.com.tr/dolgu-topuk-ayakkabi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da kaç kümes hayvanı var

Samsun'da kaç kümes hayvanı var Samsun'da kaç kümes hayvanı var. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre Samsun'da toplam 4 milyon 496 bin 834 kümes hayvanın bulunduğu öğrenildi.

Samsun'da esnaf odasından kredi çeken Seher Ekmekçi mobilya işinin patronu oldu

Samsun'da esnaf odasından kredi çeken Seher Ekmekçi mobilya işinin patronu oldu Samsun'da esnaf odasından kredi çeken Seher Ekmekçi mobilya işinin patronu oldu. Samsun’da iki çocuk annesi Seher Ekmekçi, Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nden çektiği kredi ile mobilya işinin patronu oldu.

Kredi kartı alırken bunlara dikkat edin

Kredi kartı alırken bunlara dikkat edin Kredi kartı alırken bunlara dikkat edin! Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun (BDDK) kredi kartlarına limitin aylık gelirin dört katıyla sınırlandırılmasını Tüketicileri Koruma Derneği Genel Sekreteri Halil Çamalan ve Gelişim Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Murat Akkaya değerlendirdi.

Karadeniz, Arapları etkiledi: Yeni Dubai kuruluyor

Karadeniz, Arapları etkiledi: Yeni Dubai kuruluyor Karadeniz, Arapları etkiledi: Yeni Dubai kuruluyor! Batının uygulamaları Arap sermayesini yeni arayışa itti. Türkiye de, özellikle Karadeniz'e yatırımlarını arttıran Araplar'ı cezbetmek için 'finans merkezi' projesi için gaza bastı.

KÖŞE YAZARLARI