• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

EN TREND VE EN RAHAT…

Bayanlar için ayakkabı kıyafetin tamamlayıcısıdır diyebiliriz. Bu nedenle ayakkabı seçimi oldukça önemlidir. Özellikle kıyafeti oldukça şık gösteren topuklu ayakkabıları, giyip giymeme konusunda kararsız kalınmaktadır.

24 Haziran 2016 Cuma 16:06
En trend ve en rahat…

Bunun nedeni ise topuklu ayakkabıların rahatsız edici ve zor giyilen ayakkabılar olduğu düşünülmesidir. Ancak dolgu topuk sayesinde içinizdeki bu yargıları yıkabilirsiniz. Dolgu topuklu ayakkabılar en az düz ayakkabılar rahat ve şık bir görüntüye sahiptir. Özellikle son yıllarda genişleyen ürün yelpazesi sayesinde çeşitleri artmış ve seçenekler çoğalmıştır. Dolgu topuklu ayakkabılar hem gündelik hem de şık davetlerde giyilebildiği için bayanların tercihleri arasında diyebiliriz.

 

Dolgu Topuk ile Kombin

Genelde abiyelerin, gece kıyafetlerinin, gelinliklerin, nişan tuvaletlerinde ve özel davetlerde topuklu ayakkabı giyilebilir algısı dolgu topuk sayesinde değişmiştir. Artık gündelik hayatınızda da çok rahatlıkla dolgu topuklu ayakkabı giyebilirsiniz. Dilerseniz jean ile dilerseniz t shirt ile dilerseniz de gece kıyafetleriyle giyebileceğiniz ve dolabınızda mutlaka olması gereken ayakkabılar arasındadır. Çünkü bu ayakkabılarda hem rahatlığı hem de şıklığı bulacaksınız. Adeta kurtarıcı görevinde olan dolgu topuklular için dolabınızda yer açmalısınız.

 

Dolgu Topuklularım Nerede?

Önceleri dükkan dükkan gezerek birkaç çeşit ayakkabı arardık. Ancak gelişen teknoloji ve artan e- ticaret yöntemiyle neredeyse bin çeşit ayakkabı parmaklarınızın ucunda olmaktadır. En şık, en rahat, en tarz ve en uygun fiyatlı dolgu topuklular için http://www.cabani.com.tr/dolgu-topuk-ayakkabi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Muhtar Kent Coca-Cola'nın CEO'luğunu bırakıyor: İşte Muhtar Kent'in yeni görevi

Muhtar Kent Coca-Cola'nın CEO'luğunu bırakıyor: İşte Muhtar Kent'in yeni görevi Muhtar Kent Coca-Cola'nın CEO'luğunu bırakıyor: İşte Muhtar Kent'in yeni görevi. Muhtar Kent, Coca-Cola'nın CEO görevinden ayrılıyor. Muhtar Kent Coca-Cola Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam edecek.

KONUTDER Başkanı Çelik ev alacakları uyardı: 2017'de fiyatlar pahalı olacak

KONUTDER Başkanı Çelik ev alacakları uyardı: 2017'de fiyatlar pahalı olacak KONUTDER Başkanı Çelik ev alacakları uyardı: 2017'de fiyatlar pahalı olacak. Konut fiyatları 2017'de ne olacak. KONUTDER Başkanı Ömer Faruk Çelik, 2017'de konut fiyatlarının artacağını açıklayarak, "Şimdi ev alanları yüzde 35 kazançlı olacak" dedi.

Yeni çipli kimlik kartlarının ücreti ne kadar olacak

Yeni çipli kimlik kartlarının ücreti ne kadar olacak Yeni çipli kimlik kartlarının ücreti ne kadar olacak. Yeni çipli kimlik kartları için başvurular 1 Ocak 2017 tarihinden itibaren başlıyor. Peki yeni çipli kimlik kartlarının (nüfüs cüzdanları) fiyati ne kadar olacak. Yeni çipli kimlik kartlarının ücreti belli oldu.

Samsun'da Nefes Kredisi, KOBİ’lere can suyu olacak

Samsun'da Nefes Kredisi, KOBİ’lere can suyu olacak Samsun TSO’nun Müşterek Meslek Komitesi Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Başbakan Binali Yıldırım ve TOBB Başkanı M. RifatHisarcıklıoğlu tarafından lansmanı yapılan, ‘KOBİ’ler İçin Nefes Kredisi’nin Samsun iş dünyasına can suyu olacağını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET