• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

LÜKS VE KALİTELİ BİR UÇUŞ İÇİN HELİKOPTER KİRALAMA

Hava yolları çoğu kişi tarafından yükseklik korkusu sebebi ile korkutucu bulunsa da zaman açısından sağladığı tasarruf ile sıklıkla tercih edilmekte ve lüks bir seyahat şansı tanımaktadır.

24 Haziran 2016 Cuma 16:04
Lüks ve kaliteli bir uçuş için helikopter kiralama

Bu lükse daha fazla lüks katmak ve özel bir uçuş isteyenler için ise helikopter kiralama hizmetleri sunulmaktadır. Uçuşunuz esnasında ihtiyaç duyacağınız şeyler istekleriniz doğrultusunda size sunulmakta ve maksimum konfor ile bir uçuş keyfi yaşamanız için çaba sarf edilmektedir.

 

Helikopterler yolcu kapasitesine göre farklılıklar göstermektedir. Minimum 4 yolcu maksimum 8 yolcu kapasitesine sahip helikopterleri inceleyerek ihtiyacınıza uygun helikopter kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Uçuş esnasında aksaklıklar yaşamamak adına uçuştan önce isteklerinizi dile getirmelisiniz. Dile getirdiğiniz istekler arasından makul olanlar uzman bir kadro tarafından değerlendirilerek sizlere esnek ve konforlu çözümler sunulmakta ve bunun sonucunda da lüks bir uçuş sizlere sunulmaktadır. Uçuşunuz esnasında ihtiyaç duyacağınız her şeyi yanınızda bulundurarak ve size özel olarak hazırlanmış bir uçuş ile seyahat edebilir ve bu seyahatin keyfini sürebilirsiniz.

 

Özel uçuşlar sizin istekleriniz doğrultusunda şekillenmektedir. Özel uçuşlar hakkında daha geniş ve detaylı bilgi için http://ozelucakkirala.net/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adreste uçuşlar ve hizmetler hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz. Buna ek olarak dilerseniz iletişime geçerek fiyat bilgisi ya da aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz, kısa süre içerisinde geri dönüşler alarak aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Çağrı merkezlerinde çığır açacak kural geldi

Çağrı merkezlerinde çığır açacak kural geldi Çağrı merkezlerinde çığır açacak kural geldi! Elektrik dağıtım şirketleri ile görevli tedarik şirketlerinin çağrı merkezleri, kendilerini arayan abonelerin en geç 45 saniye içinde operatöre bağlanabilmesini sağlayacak.

Asgari ücretli çalışanların maaşından 50 TL kesilecek

Asgari ücretli çalışanların maaşından 50 TL kesilecek Asgari ücretli çalışanların maaşından 50 TL kesilecek! 13 milyon çalışanı kapsayan Bireysel Emeklilik Sistemi’ne otomatik katılım uygulaması 1 Ocak’ta başlıyor. Çalışanlara 2 ay içinde çıkma hakkı tanınacak. Cayma hakkını kullanmayanın hesabına ise bin lira ek devlet katkısı yatacak.

THY Genel Müdürü Temel Kotil istifa etti

THY Genel Müdürü Temel Kotil istifa etti THY Genel Müdürü Temel Kotil istifa etti! THY Genel Müdürü Temel Kotil, kendisine hava ve uzay teknolojileri ile ilgili görev teklif edilmesinden dolayı şirketten ayrıldığını açıkladı.

At yarışları ve şans oyunları özelleştiriliyor

At yarışları ve şans oyunları özelleştiriliyor At yarışları ve şans oyunları özelleştiriliyor. Maliye Bakanı Naci Ağbal özelleştirme takvimiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Milli Piyango, Spor Toto ve At Yarışlarının özelleştirme programları hakkında açıklamalarda bulundu.

KÖŞE YAZARLARI