• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

LÜKS VE KALİTELİ BİR UÇUŞ İÇİN HELİKOPTER KİRALAMA

Hava yolları çoğu kişi tarafından yükseklik korkusu sebebi ile korkutucu bulunsa da zaman açısından sağladığı tasarruf ile sıklıkla tercih edilmekte ve lüks bir seyahat şansı tanımaktadır.

24 Haziran 2016 Cuma 16:04
Lüks ve kaliteli bir uçuş için helikopter kiralama

Bu lükse daha fazla lüks katmak ve özel bir uçuş isteyenler için ise helikopter kiralama hizmetleri sunulmaktadır. Uçuşunuz esnasında ihtiyaç duyacağınız şeyler istekleriniz doğrultusunda size sunulmakta ve maksimum konfor ile bir uçuş keyfi yaşamanız için çaba sarf edilmektedir.

 

Helikopterler yolcu kapasitesine göre farklılıklar göstermektedir. Minimum 4 yolcu maksimum 8 yolcu kapasitesine sahip helikopterleri inceleyerek ihtiyacınıza uygun helikopter kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Uçuş esnasında aksaklıklar yaşamamak adına uçuştan önce isteklerinizi dile getirmelisiniz. Dile getirdiğiniz istekler arasından makul olanlar uzman bir kadro tarafından değerlendirilerek sizlere esnek ve konforlu çözümler sunulmakta ve bunun sonucunda da lüks bir uçuş sizlere sunulmaktadır. Uçuşunuz esnasında ihtiyaç duyacağınız her şeyi yanınızda bulundurarak ve size özel olarak hazırlanmış bir uçuş ile seyahat edebilir ve bu seyahatin keyfini sürebilirsiniz.

 

Özel uçuşlar sizin istekleriniz doğrultusunda şekillenmektedir. Özel uçuşlar hakkında daha geniş ve detaylı bilgi için http://ozelucakkirala.net/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adreste uçuşlar ve hizmetler hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz. Buna ek olarak dilerseniz iletişime geçerek fiyat bilgisi ya da aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz, kısa süre içerisinde geri dönüşler alarak aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Ticaret Borsası'nda TSO'lar bilgi alışverişinde bulundu

Samsun Ticaret Borsası'nda TSO'lar bilgi alışverişinde bulundu Samsun Ticaret Borsası'nda TSO'lar bilgi alışverişinde bulundu. Samsun Ticaret Borsası tarafından geçen yıl başlatılan Dünya standartlarındaki hizmet konusundaki eğitimlere bu yıl da devam ediliyor. Eğitimlerden sonuç alınması üzerine Samsun dışındaki diğer kentlerden de katılım talebi gelmesi üzerine Ticaret Borsaları ile Ticaret ve Sanayi Odalarının personeli önemli bilgi alış-verişinde bulundular.

Bakanlık aileyi güçlendirmek için 600 milyon TL harcayacak

Bakanlık aileyi güçlendirmek için 600 milyon TL harcayacak Bakanlık aileyi güçlendirmek için 600 milyon TL harcayacak! Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca aile yapısının güçlendirilmesine yönelik çalışmalar için bu yıl 593 milyon 14 bin 511 lira ödenek ayrıldı.

90 yaşındaki Hüseyin Cemil Acartürk, borcunu öğrenince bayıldı

90 yaşındaki Hüseyin Cemil Acartürk, borcunu öğrenince bayıldı 90 yaşındaki Hüseyin Cemil Acartürk, borcunu öğrenince bayıldı. Muğla'nın Marmaris ilçesinde 90 yaşındaki Hüseyin Cemil Acartürk , telefon borcunu ödemek için gittiği bayide faturanın 700 lira olduğunu öğrence bayide yere yığılıp bayıldı. Yaşlı adam telefonla konuşmadığını iddia etti.

Çarşamba'da girişimciler mülakatla seçildi

Çarşamba'da girişimciler mülakatla seçildi Çarşamba’da Girişimcilik Eğitimi Programı için mülakatlar tamamlandı. 140 kişinin katıldığı değerlendirme sonucunda seçilen 75 aday, girişimci olarak yetişecek.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET