• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

LÜKS VE KALİTELİ BİR UÇUŞ İÇİN HELİKOPTER KİRALAMA

Hava yolları çoğu kişi tarafından yükseklik korkusu sebebi ile korkutucu bulunsa da zaman açısından sağladığı tasarruf ile sıklıkla tercih edilmekte ve lüks bir seyahat şansı tanımaktadır.

24 Haziran 2016 Cuma 16:04
Lüks ve kaliteli bir uçuş için helikopter kiralama

Bu lükse daha fazla lüks katmak ve özel bir uçuş isteyenler için ise helikopter kiralama hizmetleri sunulmaktadır. Uçuşunuz esnasında ihtiyaç duyacağınız şeyler istekleriniz doğrultusunda size sunulmakta ve maksimum konfor ile bir uçuş keyfi yaşamanız için çaba sarf edilmektedir.

 

Helikopterler yolcu kapasitesine göre farklılıklar göstermektedir. Minimum 4 yolcu maksimum 8 yolcu kapasitesine sahip helikopterleri inceleyerek ihtiyacınıza uygun helikopter kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Uçuş esnasında aksaklıklar yaşamamak adına uçuştan önce isteklerinizi dile getirmelisiniz. Dile getirdiğiniz istekler arasından makul olanlar uzman bir kadro tarafından değerlendirilerek sizlere esnek ve konforlu çözümler sunulmakta ve bunun sonucunda da lüks bir uçuş sizlere sunulmaktadır. Uçuşunuz esnasında ihtiyaç duyacağınız her şeyi yanınızda bulundurarak ve size özel olarak hazırlanmış bir uçuş ile seyahat edebilir ve bu seyahatin keyfini sürebilirsiniz.

 

Özel uçuşlar sizin istekleriniz doğrultusunda şekillenmektedir. Özel uçuşlar hakkında daha geniş ve detaylı bilgi için http://ozelucakkirala.net/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adreste uçuşlar ve hizmetler hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz. Buna ek olarak dilerseniz iletişime geçerek fiyat bilgisi ya da aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz, kısa süre içerisinde geri dönüşler alarak aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

2'inci el otomobil satanlar bu habere dikkat: Bu belge olmadan yapamayacaksınız

2'inci el otomobil satanlar bu habere dikkat: Bu belge olmadan yapamayacaksınız 2'inci el otomobil satanlar bu habere dikkat: Bu belge olmadan yapamayacaksınız. Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti hakkındaki Yönetmelik Taslağı’na ilişkin, "İkinci el motorlu kara taşıtlarının ticaretinin yetki belgesi almış ve yalnızca bu işle iştigal eden tacirlerle esnaf ve sanatkarlar tarafından yapılmasını öngörmekteyiz" dedi.

Samsun Ballıca Esnaf Kefalet Kooperatifi'ne kredi desteği

Samsun Ballıca Esnaf Kefalet Kooperatifi'ne kredi desteği Samsun 19 Mayıs İlçesi Ballıca Esnaf Kefalet Kooperatifi, Samsun geneli kooperatifler sıralamasında yaptığı çalışmalarda üyelerine sağladığı esnek kredi desteği ile ilk sırada yer aldı.

Emeklilere promosyon ödemesinde müjde: Mart ayında promosyon ödemeleri başlıyor

Emeklilere promosyon ödemesinde müjde: Mart ayında promosyon ödemeleri başlıyor Emeklilere promosyon ödemesinde müjde: Mart ayında promosyon ödemeleri başlıyor. Emeklilere verilecek promosyon ödemelerinin ne zaman yapılacağı belli oldu. Emekliye banka promosyonu ödemesi Mart 2017 itibari ile başlayacak.. Emeklilere ne kadar banka promosyonu ödemesi yapılacak.

Faruk Çelik'ten müjde: Doğan her buzağı için 750 Türk lirası destek verilecek

Faruk Çelik'ten müjde: Doğan her buzağı için 750 Türk lirası destek verilecek Faruk Çelik'ten müjde: Doğan her buzağı için 750 Türk lirası destek verilecek. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Milli Tarım Projesi kapsamında 33 ilde kurulacak Damızlık Düve Üretim Merkezlerinde damızlık hayvan ve alet ekipman alımına yüzde 50 hibe desteği verileceğini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET