• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

LÜKS VE KALİTELİ BİR UÇUŞ İÇİN HELİKOPTER KİRALAMA

Hava yolları çoğu kişi tarafından yükseklik korkusu sebebi ile korkutucu bulunsa da zaman açısından sağladığı tasarruf ile sıklıkla tercih edilmekte ve lüks bir seyahat şansı tanımaktadır.

24 Haziran 2016 Cuma 16:04
Lüks ve kaliteli bir uçuş için helikopter kiralama

Bu lükse daha fazla lüks katmak ve özel bir uçuş isteyenler için ise helikopter kiralama hizmetleri sunulmaktadır. Uçuşunuz esnasında ihtiyaç duyacağınız şeyler istekleriniz doğrultusunda size sunulmakta ve maksimum konfor ile bir uçuş keyfi yaşamanız için çaba sarf edilmektedir.

 

Helikopterler yolcu kapasitesine göre farklılıklar göstermektedir. Minimum 4 yolcu maksimum 8 yolcu kapasitesine sahip helikopterleri inceleyerek ihtiyacınıza uygun helikopter kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Uçuş esnasında aksaklıklar yaşamamak adına uçuştan önce isteklerinizi dile getirmelisiniz. Dile getirdiğiniz istekler arasından makul olanlar uzman bir kadro tarafından değerlendirilerek sizlere esnek ve konforlu çözümler sunulmakta ve bunun sonucunda da lüks bir uçuş sizlere sunulmaktadır. Uçuşunuz esnasında ihtiyaç duyacağınız her şeyi yanınızda bulundurarak ve size özel olarak hazırlanmış bir uçuş ile seyahat edebilir ve bu seyahatin keyfini sürebilirsiniz.

 

Özel uçuşlar sizin istekleriniz doğrultusunda şekillenmektedir. Özel uçuşlar hakkında daha geniş ve detaylı bilgi için http://ozelucakkirala.net/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adreste uçuşlar ve hizmetler hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz. Buna ek olarak dilerseniz iletişime geçerek fiyat bilgisi ya da aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz, kısa süre içerisinde geri dönüşler alarak aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun TÜYAP 3'üncü 2017 İnşaat Fuarı rekor ziyaretçi ile kapanış yaptı

Samsun TÜYAP 3'üncü 2017 İnşaat Fuarı rekor ziyaretçi ile kapanış yaptı Samsun TÜYAP 3'üncü 2017 İnşaat Fuarı rekor ziyaretçi ile kapanış yaptı. Samsun'da TÜYAP tarafından açılan 3'üncü inşaat Fuarını 33 bin 278 kişinin ziyaret ettiği açıklandı.

Akbank'ın tüm sistemi çöktü: Akbank sistemi neden çöktü

Akbank'ın tüm sistemi çöktü: Akbank sistemi neden çöktü Akbank'ın tüm sistemi çöktü: Akbank sistemi neden çöktü. Akbank şubelerinde sistem çöktü, hiç bir işlem yapılamadı. Akbank'ta sistem neden çöktü. Akbank sistem açıldı mı. Akbank ATM, Pos sistemleri neden çalışmadı...

THY tüm yasaklara rağmen rekor kırdı

THY tüm yasaklara rağmen rekor kırdı THY tüm yasaklara rağmen rekor kırdı! Elektronik cihaz yasağının THY'yi nasıl etkileyeceği tartışılırken Genel Müdür Bilal Ekşi, ocak ayından bu yana Pazar günü en büyük yolcu sayısına ulaştıklarını söyledi.

Altın haftaya yükselişle başladı

Altın haftaya yükselişle başladı Altın haftaya yükselişle başladı. İstanbul Kapalıçarşı'da haftaya yükselişle başlayan altının gram fiyatı,145 liradan alıcı buluyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET