• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

LÜKS VE KALİTELİ BİR UÇUŞ İÇİN HELİKOPTER KİRALAMA

Hava yolları çoğu kişi tarafından yükseklik korkusu sebebi ile korkutucu bulunsa da zaman açısından sağladığı tasarruf ile sıklıkla tercih edilmekte ve lüks bir seyahat şansı tanımaktadır.

24 Haziran 2016 Cuma 16:04
Lüks ve kaliteli bir uçuş için helikopter kiralama

Bu lükse daha fazla lüks katmak ve özel bir uçuş isteyenler için ise helikopter kiralama hizmetleri sunulmaktadır. Uçuşunuz esnasında ihtiyaç duyacağınız şeyler istekleriniz doğrultusunda size sunulmakta ve maksimum konfor ile bir uçuş keyfi yaşamanız için çaba sarf edilmektedir.

 

Helikopterler yolcu kapasitesine göre farklılıklar göstermektedir. Minimum 4 yolcu maksimum 8 yolcu kapasitesine sahip helikopterleri inceleyerek ihtiyacınıza uygun helikopter kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Uçuş esnasında aksaklıklar yaşamamak adına uçuştan önce isteklerinizi dile getirmelisiniz. Dile getirdiğiniz istekler arasından makul olanlar uzman bir kadro tarafından değerlendirilerek sizlere esnek ve konforlu çözümler sunulmakta ve bunun sonucunda da lüks bir uçuş sizlere sunulmaktadır. Uçuşunuz esnasında ihtiyaç duyacağınız her şeyi yanınızda bulundurarak ve size özel olarak hazırlanmış bir uçuş ile seyahat edebilir ve bu seyahatin keyfini sürebilirsiniz.

 

Özel uçuşlar sizin istekleriniz doğrultusunda şekillenmektedir. Özel uçuşlar hakkında daha geniş ve detaylı bilgi için http://ozelucakkirala.net/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adreste uçuşlar ve hizmetler hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz. Buna ek olarak dilerseniz iletişime geçerek fiyat bilgisi ya da aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz, kısa süre içerisinde geri dönüşler alarak aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsunlu işadamı Sezgin Gümüş 55 bin dolar bozdurup Türk Lirası yapacak

Samsunlu işadamı Sezgin Gümüş 55 bin dolar bozdurup Türk Lirası yapacak Samsunlu işadamı Sezgin Gümüş 55 bin dolar bozdurup Türk Lirası yapacak. Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu(SAMKON) Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 55 bin dolar bozdurarak Türk Lirasına çevirecek.

Sürücü sağlık raporu 400 TL'ye alınacak iddiası doğru mu: Açıklama var

Sürücü sağlık raporu 400 TL'ye alınacak iddiası doğru mu: Açıklama var Sürücü sağlık raporu 400 TL'ye alınacak iddiası doğru mu: Açıklama var. 2017 Ocak ayından itibaren sürücü sağlık raporlarının Devlet Hastanelerinden 350-400 TL civarında bedel ödeyerek alınacağı iddiası üzerine Emniyet Genel Müdürlüğünden açıklama geldi.

Araç sahiplerine kötü haber: Büyük zam

Araç sahiplerine kötü haber: Büyük zam Araç sahiplerine kötü haber: Büyük zam. Benzine, motorin, gaz yağına zam geldi. Araç sahiplerine bu gece yarısından itibaren benzin, motorin ve gaz yağı zamlı fiyatlarla satılacak. Benzine, motorine, gaz yağına ne kadar zam geldi.

Türkiye ve Rusya, TL ile Ruble ile alışveriş yapacak

Türkiye ve Rusya, TL ile Ruble ile alışveriş yapacak Türkiye ve Rusya, TL ile Ruble ile alışveriş yapacak! Türkiye ile Rusya arasında hızla iyileşen ikili ilişkiler, birbiri ardına gerçekleşen ziyaretlerle güçlendiriliyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET