• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

MEMURLAR, İPTAL EDİLEN YILLIK İZİNLERİNİ NE ZAMAN KULLANACAK?

Memurlar, iptal edilen yıllık izinlerini ne zaman kullanacak? Resmi gazetede, kamuda çalışanların yıllık izinlerinin kaldırılması ile ilgili genelge yayınlandı. Peki yıllık izinleri iptal edilen memurlar yıllık izinlerini ne zaman kullanacak.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 18:15
Memurlar, iptal edilen yıllık izinlerini ne zaman kullanacak?

Memurlar, iptal edilen yıllık izinlerini ne zaman kullanacak? Resmi gazetede, kamuda çalışanların yıllık izinlerinin kaldırılması ile ilgili genelge yayınlandı. Peki yıllık izinleri iptal edilen memurlar yıllık izinlerini ne zaman kullanacak.15 Temmuz Cuma gecesi saat 22.00 civarında bir grup vatan hainin tarafından Askeri Darbe Girişiminin ardından halk sokağa indi. Omuz omuza mücadele eden polis ve halkın direnişiyle askeri darbe girişimi önlenmiş oldu. Hükümet erkanları kırmızı alarm vererek acil plan eylemi oluşturdu. Aynı zamanda TBMM tarihinde ilk kez bombalanmış oldu.

 

DARBE GİRİŞİMİ PÜSKÜRTÜLDÜ

TRT'yi ele geçiren darbeci vatan hainleri sahte bir bildirge okuttu. Bildirgede yönetime askeriyenin el koyduğu maddesi yer alıyor. Polis ve halkın omuz omuza vermesiyle TRT hainlerin elinden kurtarıldı. 

 

Tüm bu gelişmeler yaşarken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, düğmeye basarak, yargıda, askeriyede, emninette ve kamuda FETÖ'cü hainlere karşı operasyon başlatıldı. Kimliği deşifre olan hainler açığa alınarak yakalandı.

 

KAMUDA İZİNLERİ İPTAL

Bugün son dakika gelişmesiyle kamuda çalışan memurların izinleri iptal edildi. Peki kamuda çalışan memurlar tekrar ne zaman yıllık izin yapacak. Resmi Gazetege bu yönde bir bilgi paylaşılmazken, memurlar arasından büyük merak uyandırdı

 

İŞTE RESMİ GAZETEDE YAYINLANAN GENELGE

Başbakanlıktan:

Konu :   Yıllık İzinlerin Kaldırılması

GENELGE

2016/16

Tüm kamu çalışanlarının ikinci bir emre kadar yıllık izinleri kaldırılmıştır.

Söz konusu kamu çalışanlarından halen izinde bulunanlar en kısa sürede görevleri başına döneceklerdir.

Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da kaç kümes hayvanı var

Samsun'da kaç kümes hayvanı var Samsun'da kaç kümes hayvanı var. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre Samsun'da toplam 4 milyon 496 bin 834 kümes hayvanın bulunduğu öğrenildi.

Samsun'da esnaf odasından kredi çeken Seher Ekmekçi mobilya işinin patronu oldu

Samsun'da esnaf odasından kredi çeken Seher Ekmekçi mobilya işinin patronu oldu Samsun'da esnaf odasından kredi çeken Seher Ekmekçi mobilya işinin patronu oldu. Samsun’da iki çocuk annesi Seher Ekmekçi, Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nden çektiği kredi ile mobilya işinin patronu oldu.

Kredi kartı alırken bunlara dikkat edin

Kredi kartı alırken bunlara dikkat edin Kredi kartı alırken bunlara dikkat edin! Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun (BDDK) kredi kartlarına limitin aylık gelirin dört katıyla sınırlandırılmasını Tüketicileri Koruma Derneği Genel Sekreteri Halil Çamalan ve Gelişim Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Murat Akkaya değerlendirdi.

Karadeniz, Arapları etkiledi: Yeni Dubai kuruluyor

Karadeniz, Arapları etkiledi: Yeni Dubai kuruluyor Karadeniz, Arapları etkiledi: Yeni Dubai kuruluyor! Batının uygulamaları Arap sermayesini yeni arayışa itti. Türkiye de, özellikle Karadeniz'e yatırımlarını arttıran Araplar'ı cezbetmek için 'finans merkezi' projesi için gaza bastı.

KÖŞE YAZARLARI