• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

MEMURLAR, İPTAL EDİLEN YILLIK İZİNLERİNİ NE ZAMAN KULLANACAK?

Memurlar, iptal edilen yıllık izinlerini ne zaman kullanacak? Resmi gazetede, kamuda çalışanların yıllık izinlerinin kaldırılması ile ilgili genelge yayınlandı. Peki yıllık izinleri iptal edilen memurlar yıllık izinlerini ne zaman kullanacak.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 18:15
Memurlar, iptal edilen yıllık izinlerini ne zaman kullanacak?

Memurlar, iptal edilen yıllık izinlerini ne zaman kullanacak? Resmi gazetede, kamuda çalışanların yıllık izinlerinin kaldırılması ile ilgili genelge yayınlandı. Peki yıllık izinleri iptal edilen memurlar yıllık izinlerini ne zaman kullanacak.15 Temmuz Cuma gecesi saat 22.00 civarında bir grup vatan hainin tarafından Askeri Darbe Girişiminin ardından halk sokağa indi. Omuz omuza mücadele eden polis ve halkın direnişiyle askeri darbe girişimi önlenmiş oldu. Hükümet erkanları kırmızı alarm vererek acil plan eylemi oluşturdu. Aynı zamanda TBMM tarihinde ilk kez bombalanmış oldu.

 

DARBE GİRİŞİMİ PÜSKÜRTÜLDÜ

TRT'yi ele geçiren darbeci vatan hainleri sahte bir bildirge okuttu. Bildirgede yönetime askeriyenin el koyduğu maddesi yer alıyor. Polis ve halkın omuz omuza vermesiyle TRT hainlerin elinden kurtarıldı. 

 

Tüm bu gelişmeler yaşarken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, düğmeye basarak, yargıda, askeriyede, emninette ve kamuda FETÖ'cü hainlere karşı operasyon başlatıldı. Kimliği deşifre olan hainler açığa alınarak yakalandı.

 

KAMUDA İZİNLERİ İPTAL

Bugün son dakika gelişmesiyle kamuda çalışan memurların izinleri iptal edildi. Peki kamuda çalışan memurlar tekrar ne zaman yıllık izin yapacak. Resmi Gazetege bu yönde bir bilgi paylaşılmazken, memurlar arasından büyük merak uyandırdı

 

İŞTE RESMİ GAZETEDE YAYINLANAN GENELGE

Başbakanlıktan:

Konu :   Yıllık İzinlerin Kaldırılması

GENELGE

2016/16

Tüm kamu çalışanlarının ikinci bir emre kadar yıllık izinleri kaldırılmıştır.

Söz konusu kamu çalışanlarından halen izinde bulunanlar en kısa sürede görevleri başına döneceklerdir.

Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplandı: 4 görüşme daha yapılacak

Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplandı: 4 görüşme daha yapılacak Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplandı: 4 görüşme daha yapılacak! Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, her yıl yapılan çalışmanın bugün itibarıyla başladığını belirterek, önümüzdeki süreçte tarafların 4 toplantıyla süreci olgunlaştırabileceğine işaret etti.

Samsunlu işadamı Sezgin Gümüş 55 bin dolar bozdurup Türk Lirası yapacak

Samsunlu işadamı Sezgin Gümüş 55 bin dolar bozdurup Türk Lirası yapacak Samsunlu işadamı Sezgin Gümüş 55 bin dolar bozdurup Türk Lirası yapacak. Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu(SAMKON) Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 55 bin dolar bozdurarak Türk Lirasına çevirecek.

Sürücü sağlık raporu 400 TL'ye alınacak iddiası doğru mu: Açıklama var

Sürücü sağlık raporu 400 TL'ye alınacak iddiası doğru mu: Açıklama var Sürücü sağlık raporu 400 TL'ye alınacak iddiası doğru mu: Açıklama var. 2017 Ocak ayından itibaren sürücü sağlık raporlarının Devlet Hastanelerinden 350-400 TL civarında bedel ödeyerek alınacağı iddiası üzerine Emniyet Genel Müdürlüğünden açıklama geldi.

Araç sahiplerine kötü haber: Büyük zam

Araç sahiplerine kötü haber: Büyük zam Araç sahiplerine kötü haber: Büyük zam. Benzine, motorin, gaz yağına zam geldi. Araç sahiplerine bu gece yarısından itibaren benzin, motorin ve gaz yağı zamlı fiyatlarla satılacak. Benzine, motorine, gaz yağına ne kadar zam geldi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET