• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

MEMURLAR, İPTAL EDİLEN YILLIK İZİNLERİNİ NE ZAMAN KULLANACAK?

Memurlar, iptal edilen yıllık izinlerini ne zaman kullanacak? Resmi gazetede, kamuda çalışanların yıllık izinlerinin kaldırılması ile ilgili genelge yayınlandı. Peki yıllık izinleri iptal edilen memurlar yıllık izinlerini ne zaman kullanacak.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 18:15
Memurlar, iptal edilen yıllık izinlerini ne zaman kullanacak?

Memurlar, iptal edilen yıllık izinlerini ne zaman kullanacak? Resmi gazetede, kamuda çalışanların yıllık izinlerinin kaldırılması ile ilgili genelge yayınlandı. Peki yıllık izinleri iptal edilen memurlar yıllık izinlerini ne zaman kullanacak.15 Temmuz Cuma gecesi saat 22.00 civarında bir grup vatan hainin tarafından Askeri Darbe Girişiminin ardından halk sokağa indi. Omuz omuza mücadele eden polis ve halkın direnişiyle askeri darbe girişimi önlenmiş oldu. Hükümet erkanları kırmızı alarm vererek acil plan eylemi oluşturdu. Aynı zamanda TBMM tarihinde ilk kez bombalanmış oldu.

 

DARBE GİRİŞİMİ PÜSKÜRTÜLDÜ

TRT'yi ele geçiren darbeci vatan hainleri sahte bir bildirge okuttu. Bildirgede yönetime askeriyenin el koyduğu maddesi yer alıyor. Polis ve halkın omuz omuza vermesiyle TRT hainlerin elinden kurtarıldı. 

 

Tüm bu gelişmeler yaşarken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, düğmeye basarak, yargıda, askeriyede, emninette ve kamuda FETÖ'cü hainlere karşı operasyon başlatıldı. Kimliği deşifre olan hainler açığa alınarak yakalandı.

 

KAMUDA İZİNLERİ İPTAL

Bugün son dakika gelişmesiyle kamuda çalışan memurların izinleri iptal edildi. Peki kamuda çalışan memurlar tekrar ne zaman yıllık izin yapacak. Resmi Gazetege bu yönde bir bilgi paylaşılmazken, memurlar arasından büyük merak uyandırdı

 

İŞTE RESMİ GAZETEDE YAYINLANAN GENELGE

Başbakanlıktan:

Konu :   Yıllık İzinlerin Kaldırılması

GENELGE

2016/16

Tüm kamu çalışanlarının ikinci bir emre kadar yıllık izinleri kaldırılmıştır.

Söz konusu kamu çalışanlarından halen izinde bulunanlar en kısa sürede görevleri başına döneceklerdir.

Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Merkez Bankası doları kalbinden vurdu! 1 buçuk ayın en düşük seviyesinde

Merkez Bankası doları kalbinden vurdu! 1 buçuk ayın en düşük seviyesinde Merkez Bankası doları kalbinden vurdu! 1 buçuk ayın en düşük seviyesinde. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "3.5 TL'nin de altına inecek" dediği dolar, 3.6132 TL'yi gördü. Merkez'in cuma günü attığı kurşun sonrası dolar, son 1.5 ayın en düşük seviyesine indi.

Kıdem Tazminatı düzenlemesi ne zaman yapılacak? İşçilerin gözü Nisan ayında

Kıdem Tazminatı düzenlemesi ne zaman yapılacak? İşçilerin gözü Nisan ayında Kıdem Tazminatı düzenlemesi ne zaman yapılacak? İşçilerin gözü Nisan ayında. Kıdem tazminatı ve taşeron işçilerle ilgili önemli düzenlemelerin nisan ayından sonra yapılacağını ifade eden Bakan Mehmet Müezzinoğlu, " Sabırlı olun!" çağrısında bulundu.

Ev alacaklara devletten 15 bin 575 Tl destek

Ev alacaklara devletten 15 bin 575 Tl destek Ev alacaklara devletten 15 bin 575 Tl destek. Devlet; bankada 3-5 yıl birikim yapıp ilk evini alanlara 15 bin 575 TL'ye kadar maddi destek sağlıyor. 4 ayda yaklaşık 10 bin kişi hesap açıp, 36.4 milyon TL biriktirdi.

20 bin sözleşmeli öğretmen atama şartları nelerdir? 20 bin öğretmen MEB'e ne zaman atanacak

20 bin sözleşmeli öğretmen atama şartları nelerdir? 20 bin öğretmen MEB'e ne zaman atanacak 20 bin sözleşmeli öğretmen atama şartları nelerdir? 20 bin öğretmen MEB'e ne zaman atanacak? MEB 20 bin öğretmen ataması ne zaman yapılacak merak ediliyor. MEB 20 bin öğretmen ataması ile ilgili bilmeniz gerekenler haberimizde. Milli Eğitim Bakanlığı 20 bin öğretmen ataması ne zaman yapılacak? İşte MEB öğretmen ataması ile ilgili bilmeniz gerekenler…

KÖŞE YAZARLARI

ANKET