• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

MEMURLAR, İPTAL EDİLEN YILLIK İZİNLERİNİ NE ZAMAN KULLANACAK?

Memurlar, iptal edilen yıllık izinlerini ne zaman kullanacak? Resmi gazetede, kamuda çalışanların yıllık izinlerinin kaldırılması ile ilgili genelge yayınlandı. Peki yıllık izinleri iptal edilen memurlar yıllık izinlerini ne zaman kullanacak.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 18:15
Memurlar, iptal edilen yıllık izinlerini ne zaman kullanacak?

Memurlar, iptal edilen yıllık izinlerini ne zaman kullanacak? Resmi gazetede, kamuda çalışanların yıllık izinlerinin kaldırılması ile ilgili genelge yayınlandı. Peki yıllık izinleri iptal edilen memurlar yıllık izinlerini ne zaman kullanacak.15 Temmuz Cuma gecesi saat 22.00 civarında bir grup vatan hainin tarafından Askeri Darbe Girişiminin ardından halk sokağa indi. Omuz omuza mücadele eden polis ve halkın direnişiyle askeri darbe girişimi önlenmiş oldu. Hükümet erkanları kırmızı alarm vererek acil plan eylemi oluşturdu. Aynı zamanda TBMM tarihinde ilk kez bombalanmış oldu.

 

DARBE GİRİŞİMİ PÜSKÜRTÜLDÜ

TRT'yi ele geçiren darbeci vatan hainleri sahte bir bildirge okuttu. Bildirgede yönetime askeriyenin el koyduğu maddesi yer alıyor. Polis ve halkın omuz omuza vermesiyle TRT hainlerin elinden kurtarıldı. 

 

Tüm bu gelişmeler yaşarken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, düğmeye basarak, yargıda, askeriyede, emninette ve kamuda FETÖ'cü hainlere karşı operasyon başlatıldı. Kimliği deşifre olan hainler açığa alınarak yakalandı.

 

KAMUDA İZİNLERİ İPTAL

Bugün son dakika gelişmesiyle kamuda çalışan memurların izinleri iptal edildi. Peki kamuda çalışan memurlar tekrar ne zaman yıllık izin yapacak. Resmi Gazetege bu yönde bir bilgi paylaşılmazken, memurlar arasından büyük merak uyandırdı

 

İŞTE RESMİ GAZETEDE YAYINLANAN GENELGE

Başbakanlıktan:

Konu :   Yıllık İzinlerin Kaldırılması

GENELGE

2016/16

Tüm kamu çalışanlarının ikinci bir emre kadar yıllık izinleri kaldırılmıştır.

Söz konusu kamu çalışanlarından halen izinde bulunanlar en kısa sürede görevleri başına döneceklerdir.

Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Bankalar kart sahiplerinin isteklerini 7 gün içinde yerine getirecek

Bankalar kart sahiplerinin isteklerini 7 gün içinde yerine getirecek Bankalar kart sahiplerinin isteklerini 7 gün içinde yerine getirecek. BDDK banka kartları ve kredi kartları hakkında yaptığı değişiklikte, kart hamilince yapılan talebin en geç 7 gün içinde banka tarafından yerine getirilmesinin zorunlu olduğunu duyurdu.

Turizm devi Booking.com resmen kapatıldı

Turizm devi Booking.com resmen kapatıldı Turizm devi Booking.com resmen kapatıldı! TURSAB'ın başvurusu üzerine mahkemenin booking.com hakkında kapatma kararı vermesinin ardından bugün itibariyle operasyonlar durduruldu.

ABD'deki tutuklamam sonrası Halkbank'ın hisseleri çakıldı

ABD'deki tutuklamam sonrası Halkbank'ın hisseleri çakıldı ABD'deki tutuklamam sonrası Halkbank'ın hisseleri çakıldı. Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla'nın, ABD'de Reza Zarrab'ın yargılanma süreci ile bağlantılı olarak tutuklanmasının ardından banka hisseleri sert düştü.

29 Mart 2017 Çarşamba Günü Altında son durum

29 Mart 2017 Çarşamba Günü Altında son durum 29 Mart 2017 Çarşamba Günü Altında son durum! Güne düşüşle başlayan altının gram fiyatı, Kapalıçarşı'da 146,6 lira seviyelerinden alıcı buluyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET