• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

MEMURLAR, İPTAL EDİLEN YILLIK İZİNLERİNİ NE ZAMAN KULLANACAK?

Memurlar, iptal edilen yıllık izinlerini ne zaman kullanacak? Resmi gazetede, kamuda çalışanların yıllık izinlerinin kaldırılması ile ilgili genelge yayınlandı. Peki yıllık izinleri iptal edilen memurlar yıllık izinlerini ne zaman kullanacak.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 18:15
Memurlar, iptal edilen yıllık izinlerini ne zaman kullanacak?

Memurlar, iptal edilen yıllık izinlerini ne zaman kullanacak? Resmi gazetede, kamuda çalışanların yıllık izinlerinin kaldırılması ile ilgili genelge yayınlandı. Peki yıllık izinleri iptal edilen memurlar yıllık izinlerini ne zaman kullanacak.15 Temmuz Cuma gecesi saat 22.00 civarında bir grup vatan hainin tarafından Askeri Darbe Girişiminin ardından halk sokağa indi. Omuz omuza mücadele eden polis ve halkın direnişiyle askeri darbe girişimi önlenmiş oldu. Hükümet erkanları kırmızı alarm vererek acil plan eylemi oluşturdu. Aynı zamanda TBMM tarihinde ilk kez bombalanmış oldu.

 

DARBE GİRİŞİMİ PÜSKÜRTÜLDÜ

TRT'yi ele geçiren darbeci vatan hainleri sahte bir bildirge okuttu. Bildirgede yönetime askeriyenin el koyduğu maddesi yer alıyor. Polis ve halkın omuz omuza vermesiyle TRT hainlerin elinden kurtarıldı. 

 

Tüm bu gelişmeler yaşarken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, düğmeye basarak, yargıda, askeriyede, emninette ve kamuda FETÖ'cü hainlere karşı operasyon başlatıldı. Kimliği deşifre olan hainler açığa alınarak yakalandı.

 

KAMUDA İZİNLERİ İPTAL

Bugün son dakika gelişmesiyle kamuda çalışan memurların izinleri iptal edildi. Peki kamuda çalışan memurlar tekrar ne zaman yıllık izin yapacak. Resmi Gazetege bu yönde bir bilgi paylaşılmazken, memurlar arasından büyük merak uyandırdı

 

İŞTE RESMİ GAZETEDE YAYINLANAN GENELGE

Başbakanlıktan:

Konu :   Yıllık İzinlerin Kaldırılması

GENELGE

2016/16

Tüm kamu çalışanlarının ikinci bir emre kadar yıllık izinleri kaldırılmıştır.

Söz konusu kamu çalışanlarından halen izinde bulunanlar en kısa sürede görevleri başına döneceklerdir.

Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Dolar güne 3,79'un altında başladı

Dolar güne 3,79'un altında başladı Dolar güne 3,79'un altında başladı. Serbest piyasada dolar 3,7880 liradan, euro ise 4,0370 liradan haftaya başladı.

31 Aralık 2016 tarihli istatistiklerine göre zeytin yağı ihracatı arttı

31 Aralık 2016 tarihli istatistiklerine göre zeytin yağı ihracatı arttı 31 Aralık 2016 tarihli istatistiklerine göre zeytin yağı ihracatı arttı. Ege İhracatçı Birlikleri’nin 31 Aralık 2016 tarihli istatistiklerine göre 22 milyon 768 bin 104 dolarlık zeytin yağı ihracatı yapıldı. Bir önceki sezon zeytin yağının ihracat litre fiyatı ortalama 5.31 dolar iken, bu yıl ortalama 3.44 dolara kadar düştü.

Asgari ücretten ne kadar vergi kesilecek? Asgari ücret ne kadara düşecek?

Asgari ücretten ne kadar vergi kesilecek? Asgari ücret ne kadara düşecek? Asgari ücretten ne kadar vergi kesilecek? Asgari ücret ne kadara düşecek? Maliye Bakanı Naci Ağbal, asgari ücretin 2017 yılı için bin 404 lira olarak belirlendiğini hatırlatarak, "2017 yılında hiçbir asgari ücretlinin geliri vergi nedeni ile bin 404 liranın altına düşmeyecek" dedi.

Kısa vadeli dış borç stoku Kasım sonu itibarıyla azaldı

Kısa vadeli dış borç stoku Kasım sonu itibarıyla azaldı Kısa vadeli dış borç stoku Kasım sonu itibarıyla azaldı. Kısa vadeli dış borç stoku, 2016 Kasım sonu itibarıyla, 2015 yıl sonuna göre yüzde 1,5 oranında azalışla 100,8 milyar dolar olarak gerçekleşti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET