• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

METİN SİNECEK: KREDİ KARTI VE TÜKETİCİ KREDİSİ BORÇLARINA YAPILANDIRMA GELİYOR

Atakum Esnaf Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, kredi kartı borçlarına sağlanacak 72 aylık taksitlendirme imkanının esnaf sanatkara nefes aldıracağını açıkladı.

26 Eylül 2016 Pazartesi 12:58
Metin Sinecek: Kredi kartı ve tüketici kredisi borçlarına yapılandırma geliyor

Atakum Esnaf Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, ihtiyaç kredilerini ve bireysel kredi kartlarını kapsayacak yapılandırma uygulaması ile ilgili açıklama yaptı.


Metin Sinecek, yaptığı açıklamada kredi kartı borçlarına sağlanacak 72 aylık yapılandırma uygulamasına olumlu baktıklarını kaydetti. 


Hükümetin esnaf ve sanatkara yönelik mali borçların yapılandırılması ile ilgilide bir çalışma yaptığını ve bu kapsamda Samsun'da bir çok esnafın vergi borçlarını yapılandırdığını kaydeden Metin Sinecek, "Hükümetimiz vergi borçlarına sağlanan yapılandırma imkanının yanı sıra şimdi de kredi kartı borçları ve tüketici kredisi borçlarına yapılandırma uygulaması getirmek için bir çalışma başlattı. Başbakanımız Binali Yıldırım, kredi kartı ve tüketici kredisi borçlarına 72 aya kadar taksitlendirme imkanın sağlayacaklarını açıklamıştı. Kredi borçlarının yapılandırılması hem vatandaşlarımıza hem de esnaflarımıza rahat bir nefes aldıracaktır. Bu konuda hükümetimizin ekonomiyi canlandırma amacıyla atmış olduğu bu adımları destekliyoruz.  Türkiye genelinde kredi kartı ve tüketici kredilerinde 72 ay taksit imkanı getiren Ekonomi Koordinasyon Kurulu kararı kapsamında 17,5 milyar liralık borç yapılandırılacak." dedi.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

Esnaf sanatkarlardan alınan kredi

derya çavdar
28 Eylül 2016 Çarşamba 21:16

Merhabalar esnaf sanatkarlar umraniye şubesinden kredi kullandım borcun bir çoğunu odedikten sonra geriye kalan kısmını odeyemedim 4tane taksidim icrada diğerlerinin gunu gelmedi defalarca goruşmeye gittim yapılandırma için fakat yapılmadı bana toplam borcun yarısını getirin kalanını 4 de bolelım dediler ben zaten yarısını odeyebildikten sonra direk oderdim yapılandırmayı napim yani defalarca gitmeme rağmen olmadı bana istersen ankaraya git sistem böyle dediler asla yardımcı olmuyorlar

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

Özdemir

Serdar
26 Eylül 2016 Pazartesi 17:47

Esnaf için yapmış olduğu kredi karti ve kredilerin vadelerin uzatılması ile ilgili açiklamalarindan dolayı Metin SİNECEK ve Kent habere teşekkür ediyoruz.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Sigortalı olmayan ev kadınlarına emeklilik yolu açılıyor

Sigortalı olmayan ev kadınlarına emeklilik yolu açılıyor Sigortalı olmayan ev kadınlarına emeklilik yolu açılıyor. Sigortalı olmayan ev kadınları emekli olacak. Sigortalı olmayan ev kadınlarının emekli olabilmesi için Meclis'e kanun teklifi verildi. Teklif yasalaşırsa, evliliklerinde en az 25 yılını tamamlayan kadınlar emekli olacak.

Milyonlara araç sahibine müjde! Beklenen indirim geldi

Milyonlara araç sahibine müjde! Beklenen indirim geldi Milyonlara araç sahibine müjde! Beklenen indirim geldi. Motorinin litre fiyatında, bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 7 kuruş indirim yapıldı.

Türkiye'ye 70 milyar dolar geliyor

Türkiye'ye 70 milyar dolar geliyor Türkiye'ye 70 milyar dolar geliyor. 500 yatırımcı İstanbul'da buluştu. Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, gelen yatırımcılara seslendi. 2017'de Türkiye'ye gelecek yatırımın 70 milyar dolara ulaşması bekleniyor

ASKON Samsun Şubesi'ndan KOSGEB işbirliği

ASKON Samsun Şubesi'ndan KOSGEB işbirliği ASKON Samsun Şubesi'ndan KOSGEB işbirliği. Kısa adı ASKON olan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Samsun Şubesi KOSGEB ile Girişimcilik Eğitim Kursu Protokolü imzaladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET