• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

METİN SİNECEK: KREDİ KARTI VE TÜKETİCİ KREDİSİ BORÇLARINA YAPILANDIRMA GELİYOR

Atakum Esnaf Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, kredi kartı borçlarına sağlanacak 72 aylık taksitlendirme imkanının esnaf sanatkara nefes aldıracağını açıkladı.

26 Eylül 2016 Pazartesi 12:58
Metin Sinecek: Kredi kartı ve tüketici kredisi borçlarına yapılandırma geliyor

Atakum Esnaf Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, ihtiyaç kredilerini ve bireysel kredi kartlarını kapsayacak yapılandırma uygulaması ile ilgili açıklama yaptı.


Metin Sinecek, yaptığı açıklamada kredi kartı borçlarına sağlanacak 72 aylık yapılandırma uygulamasına olumlu baktıklarını kaydetti. 


Hükümetin esnaf ve sanatkara yönelik mali borçların yapılandırılması ile ilgilide bir çalışma yaptığını ve bu kapsamda Samsun'da bir çok esnafın vergi borçlarını yapılandırdığını kaydeden Metin Sinecek, "Hükümetimiz vergi borçlarına sağlanan yapılandırma imkanının yanı sıra şimdi de kredi kartı borçları ve tüketici kredisi borçlarına yapılandırma uygulaması getirmek için bir çalışma başlattı. Başbakanımız Binali Yıldırım, kredi kartı ve tüketici kredisi borçlarına 72 aya kadar taksitlendirme imkanın sağlayacaklarını açıklamıştı. Kredi borçlarının yapılandırılması hem vatandaşlarımıza hem de esnaflarımıza rahat bir nefes aldıracaktır. Bu konuda hükümetimizin ekonomiyi canlandırma amacıyla atmış olduğu bu adımları destekliyoruz.  Türkiye genelinde kredi kartı ve tüketici kredilerinde 72 ay taksit imkanı getiren Ekonomi Koordinasyon Kurulu kararı kapsamında 17,5 milyar liralık borç yapılandırılacak." dedi.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

Esnaf sanatkarlardan alınan kredi

derya çavdar
28 Eylül 2016 Çarşamba 21:16

Merhabalar esnaf sanatkarlar umraniye şubesinden kredi kullandım borcun bir çoğunu odedikten sonra geriye kalan kısmını odeyemedim 4tane taksidim icrada diğerlerinin gunu gelmedi defalarca goruşmeye gittim yapılandırma için fakat yapılmadı bana toplam borcun yarısını getirin kalanını 4 de bolelım dediler ben zaten yarısını odeyebildikten sonra direk oderdim yapılandırmayı napim yani defalarca gitmeme rağmen olmadı bana istersen ankaraya git sistem böyle dediler asla yardımcı olmuyorlar

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

Özdemir

Serdar
26 Eylül 2016 Pazartesi 17:47

Esnaf için yapmış olduğu kredi karti ve kredilerin vadelerin uzatılması ile ilgili açiklamalarindan dolayı Metin SİNECEK ve Kent habere teşekkür ediyoruz.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Emeklilere promosyon ödemesinde müjde: Mart ayında promosyon ödemeleri başlıyor

Emeklilere promosyon ödemesinde müjde: Mart ayında promosyon ödemeleri başlıyor Emeklilere promosyon ödemesinde müjde: Mart ayında promosyon ödemeleri başlıyor. Emeklilere verilecek promosyon ödemelerinin ne zaman yapılacağı belli oldu. Emekliye banka promosyonu ödemesi Mart 2017 itibari ile başlayacak.. Emeklilere ne kadar banka promosyonu ödemesi yapılacak.

Faruk Çelik'ten müjde: Doğan her buzağı için 750 Türk lirası destek verilecek

Faruk Çelik'ten müjde: Doğan her buzağı için 750 Türk lirası destek verilecek Faruk Çelik'ten müjde: Doğan her buzağı için 750 Türk lirası destek verilecek. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Milli Tarım Projesi kapsamında 33 ilde kurulacak Damızlık Düve Üretim Merkezlerinde damızlık hayvan ve alet ekipman alımına yüzde 50 hibe desteği verileceğini açıkladı.

Bakan açıkladı: Memura yıllık izin müjdesi

Bakan açıkladı: Memura yıllık izin müjdesi Bakan açıkladı: Memura yıllık izin müjdesi. Maliye Bakanı Naci Ağbal "Yıllık izinlerin devri konusu da gündemimizden düşmüş değil" dedi

Dolar, 3,82'nin üzerinde güne başladı

Dolar, 3,82'nin üzerinde güne başladı Dolar, 3,82'nin üzerinde güne başladı. Serbest piyasada dolar 3,8240 liradan, euro ise 4,0840 liradan güne başladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET