• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA BALIK TEZGAHLARI ŞENLENDİ, VATANDAŞIN YÜZÜ GÜLDÜ

1 Eylül Perşembe günü balık yasağının kalkmasıyla birlikte Samsun'da balık tezgahları şenlendi. Vatandaşlar ise balık fiyatlarının düşmesi nedeniyle balıkçılara hücum etti.

08 Eylül 2016 Perşembe 13:48
Samsun'da balık tezgahları şenlendi, vatandaşın yüzü güldü

1 Eylül Perşembe günü avlanma yasağının kalkmasıyla birlikte tezgahlar balıkla doldu. Yasağının kalkmasının ardından 8 gün geçmesiyle birlikte Samsun'da satışlar yüzde 70 oranında artık gösterdi. Balık sezonunun açılmasının ardından Samsun'da yerli Hamsi, Mezgit, İstavrit 5 TL'den satılıyor. Sezonun en bereketli balığı Palamut olurken 4 tanesi 10 TL'den satışa sunuldu.

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Bülent Tüfenkçi'den emlak piyasasına Nisan ayında düzenleme sinyali

Bülent Tüfenkçi'den emlak piyasasına Nisan ayında düzenleme sinyali Bülent Tüfenkçi'den emlak piyasasına Nisan ayında düzenleme sinyali. Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, emlak piyasasına düzenleme getirileceğini açıkladı.

İkinci el otomobil piyasasına referandum seçimi sonrası düzenleme gelecek

İkinci el otomobil piyasasına referandum seçimi sonrası düzenleme gelecek İkinci el otomobil piyasasına referandum seçimi sonrası düzenleme gelecek. Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci,ikinci el otomobil piyasasına referandum seçimlerinden sonra yeni düzenleme getirileceğini açıklarken, emlak piyasasına da düzenleme getirileceğini açıkladı.

Samsun'da fındık sigortası için son tarih 5 Mart

Samsun'da fındık sigortası için son tarih 5 Mart Samsun'da fındık sigortası için son tarih 5 Mart. Samsun Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Nail Kırmacı, üreticilere fındık için sigorta yaptırmaları konusunda uyarıda bulundu. 

İnşaat sektöründe çalışma saati düştü

İnşaat sektöründe çalışma saati düştü İnşaat sektöründe çalışma saati düştü. İnşaat sektöründe istihdam ve çalışılan saat azalırken, brüt ücret-maaş arttı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET