• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA İFLAS EDEN DOYAROĞLU İNŞAAT FİRMASI YAĞMALANDI

Samsun'un Atakum İlçesi Yeni Mahalle Cağaloğlu Bulvarı üzerinde bulunan Doyaroğlu İnşaat firması şantiyesi iflas edince yağmalandı.

11 Ağustos 2016 Perşembe 13:41
Samsun'da iflas eden Doyaroğlu İnşaat firması yağmalandı

Samsun'un Atakum İlçesi Yeni Mahalle Cağaloğlu Bulvarı üzerinde bulunan Doyaroğlu İnşaat firması iflas etti. 20 yılı aşkın süredir Samsun'da özellikle Atakum ilçesinde faaliyet gösteren Doyaroğlu İnşaat Isı Market Sanayi ve Tic.Ltd.Şti piyasaya olan borçları yüzünden iflas etti. İnşaat firmasının Atakum ilçesinde bulunan şantiyesi alacaklılar tarafından yağmalandı. 

 

Doyaroğlu İnşaat Isı Market Sanayi ve Tic.Ltd.Şti, 1994 yılında Samsun 'un Kavak İlçesinde faaliyetine başlamış 2006 yılında Samsun Atakum, ilçesinde yatırım yaparak faaliyetine devam ediyordu. 7.500 m² Depolama alanı, Kapalı Depolama Alanı, Ofis alanı ve 20'ye yakın Araç filosu bulunan şirketin, 40'a yakın çalışanı bulunuyor.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Muhtar Kent Coca-Cola'nın CEO'luğunu bırakıyor: İşte Muhtar Kent'in yeni görevi

Muhtar Kent Coca-Cola'nın CEO'luğunu bırakıyor: İşte Muhtar Kent'in yeni görevi Muhtar Kent Coca-Cola'nın CEO'luğunu bırakıyor: İşte Muhtar Kent'in yeni görevi. Muhtar Kent, Coca-Cola'nın CEO görevinden ayrılıyor. Muhtar Kent Coca-Cola Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam edecek.

KONUTDER Başkanı Çelik ev alacakları uyardı: 2017'de fiyatlar pahalı olacak

KONUTDER Başkanı Çelik ev alacakları uyardı: 2017'de fiyatlar pahalı olacak KONUTDER Başkanı Çelik ev alacakları uyardı: 2017'de fiyatlar pahalı olacak. Konut fiyatları 2017'de ne olacak. KONUTDER Başkanı Ömer Faruk Çelik, 2017'de konut fiyatlarının artacağını açıklayarak, "Şimdi ev alanları yüzde 35 kazançlı olacak" dedi.

Yeni çipli kimlik kartlarının ücreti ne kadar olacak

Yeni çipli kimlik kartlarının ücreti ne kadar olacak Yeni çipli kimlik kartlarının ücreti ne kadar olacak. Yeni çipli kimlik kartları için başvurular 1 Ocak 2017 tarihinden itibaren başlıyor. Peki yeni çipli kimlik kartlarının (nüfüs cüzdanları) fiyati ne kadar olacak. Yeni çipli kimlik kartlarının ücreti belli oldu.

Samsun'da Nefes Kredisi, KOBİ’lere can suyu olacak

Samsun'da Nefes Kredisi, KOBİ’lere can suyu olacak Samsun TSO’nun Müşterek Meslek Komitesi Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Başbakan Binali Yıldırım ve TOBB Başkanı M. RifatHisarcıklıoğlu tarafından lansmanı yapılan, ‘KOBİ’ler İçin Nefes Kredisi’nin Samsun iş dünyasına can suyu olacağını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET