• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA İFLAS EDEN DOYAROĞLU İNŞAAT FİRMASI YAĞMALANDI

Samsun'un Atakum İlçesi Yeni Mahalle Cağaloğlu Bulvarı üzerinde bulunan Doyaroğlu İnşaat firması şantiyesi iflas edince yağmalandı.

11 Ağustos 2016 Perşembe 13:41
Samsun'da iflas eden Doyaroğlu İnşaat firması yağmalandı

Samsun'un Atakum İlçesi Yeni Mahalle Cağaloğlu Bulvarı üzerinde bulunan Doyaroğlu İnşaat firması iflas etti. 20 yılı aşkın süredir Samsun'da özellikle Atakum ilçesinde faaliyet gösteren Doyaroğlu İnşaat Isı Market Sanayi ve Tic.Ltd.Şti piyasaya olan borçları yüzünden iflas etti. İnşaat firmasının Atakum ilçesinde bulunan şantiyesi alacaklılar tarafından yağmalandı. 

 

Doyaroğlu İnşaat Isı Market Sanayi ve Tic.Ltd.Şti, 1994 yılında Samsun 'un Kavak İlçesinde faaliyetine başlamış 2006 yılında Samsun Atakum, ilçesinde yatırım yaparak faaliyetine devam ediyordu. 7.500 m² Depolama alanı, Kapalı Depolama Alanı, Ofis alanı ve 20'ye yakın Araç filosu bulunan şirketin, 40'a yakın çalışanı bulunuyor.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Çarşamba'da girişimciler mülakatla seçildi

Çarşamba'da girişimciler mülakatla seçildi Çarşamba’da Girişimcilik Eğitimi Programı için mülakatlar tamamlandı. 140 kişinin katıldığı değerlendirme sonucunda seçilen 75 aday, girişimci olarak yetişecek.

Murat Toktaş: Çarşamba Havalimanının ertelemenin etkisi 6 ay

Murat Toktaş: Çarşamba Havalimanının ertelemenin etkisi 6 ay Murat Toktaş: Çarşamba Havalimanının ertelemenin etkisi 6 ay. 1 Mart itibari ile 3 ay kapalı kalacak olan Samsun Havalimanının kapanış tarihi 1 Ağustos olarak değiştirildi.

Carrefoursa 2017'de 3 bin yeni kişiyi işe alacak: Carrefoursa iş başvurusu nasıl yapılır

Carrefoursa 2017'de 3 bin yeni kişiyi işe alacak: Carrefoursa iş başvurusu nasıl yapılır Carrefoursa 2017'de 3 bin yeni kişiyi işe alacak: Carrefoursa iş başvurusu nasıl yapılır. Carrefoursa Genel Müdürü Hakan Ergin, bu yıl 3 bin yeni kişiyi istihdam edeceklerini açıkladı.

Çin malı ürünler ile ilgili o yasa kaldırıldı

Çin malı ürünler ile ilgili o yasa kaldırıldı Çin malı ürünler ile ilgili o yasa kaldırıldı. Çin Halk Cumhuriyeti menşeli malların ithalatında korunma önlemlerini içeren yönetmelik yürürlükten kaldırıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET