• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA VERGİ REKORTMENİ MEHMET SUNGUR, PARALEL YAPI OPERASYONUNDA YURTDIŞINA KAÇMIŞTI

Samsun'da vergi rekortmeni Mehmet Sungur, Paralel Yapıdan yurtdışına kaçmıştı! Samsun'da Gelir vergisinde Gurmet Medikal'in sahibi Mehmet Sungur ilk sırada çıkarken, cemaate yakın isim olan işadamının paralel yapı operasyonları nedeniyle yurt dışına kaçtığı öğrenildi.

15 Temmuz 2016 Cuma 13:09
Samsun'da vergi rekortmeni Mehmet Sungur, Paralel Yapı operasyonunda yurtdışına kaçmıştı

Samsun’un 2015 yılı vergi rekortmenleri belli oldu. İlk sırada bu yıl şubat ayında kayyuma devredilen Gürmed Medikal'in sahibi Mehmet Sungur yer aldı. 2015 yılı için 760 bin 792 lira vergi tahakkuk ettirilen Sungur, Samsun'un vergi rekortmeni oldu.

 

YURTDIŞINA KAÇTI!

Samsun merkezli Gürmed Medikal firmasına geçtiğimiz aylarda kayyum atandığı öğrenildi. Samsun'da tıbbi aletler ve medikal üzerine faliyet yürüten firmaya paralel yapı operasyonları kapsamında kayyum atandığı ortaya çıktı. Gürmed Medikal firması ile ilgili geçtiğimiz günlerde alınan mahkeme kararı doğrultusunda kayyum atandığı gündeme geldi. 


Samsun Merkezli Gürmed Medikal firmasına ise kayyum olarak Kaynak Holding'de kayyum olarak görev yapan Samsunlu işadamı İmran Okumuş atanmıştı.

 

Öte yandan Samsun merkezli Gürmed Medikal firmasının kayyuma atanması ile birlikte firmanın sahibi vergi rekortmeni Mehmet Sungur yurt dışına kaçtı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

İstanbullu vatandaşlar Dövizlerini TL'ye çeviriyor

İstanbullu vatandaşlar Dövizlerini TL'ye çeviriyor İstanbullu vatandaşlar Dövizlerini TL'ye çeviriyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Dolar ve euro’larınızı bozdurun” çağrısı üzerine vatandaşlar döviz bürolarına koştu. Ellerindeki Dolar ve Euro’ları bozduran vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek verdiklerini belirtti.

Türkiye'den Rusya'ya Narenciye ihracatı başladı

Türkiye'den Rusya'ya Narenciye ihracatı başladı Türkiye'den Rusya'ya Narenciye ihracatı başladı! Mersin'in Silifke ilçesinde uzun zamandan bu yana beklenen Rusya'ya narenciye ihracatı sonunda başladı. Silifke'den günde 300 ton ürün ihracata gönderiliyor.

Dolar 3,59'u da aştı: Dolar sert yükselişine devam ediyor

Dolar 3,59'u da aştı: Dolar sert yükselişine devam ediyor Dolar 3,59'u da aştı: Dolar sert yükselişine devam ediyor. Güne 3,4970 seviyesinden başlayan dolar/TL gün içindeki rekorlu ve sert yükselişine devam ediyor. Art arda tarihi rekorunu yenileyen kur, en son 3,59'u da aşarak tarihi rekorunu tazeledi.

Dolar'dan yeni rekor! 3.51 lirayı geçti

Dolar'dan yeni rekor! 3.51 lirayı geçti Dolar'dan yeni rekor! 3.51 lirayı geçti! Güne 3.49 seviyesinden başlayan dolar/TL, 3.5379 seviyesini görerek tarihi rekorunu kırarken, Euro/TL ise 3,7657 seviyesini görerek yeni bir rekor kırdı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET