• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA VERGİ REKORTMENİ MEHMET SUNGUR, PARALEL YAPI OPERASYONUNDA YURTDIŞINA KAÇMIŞTI

Samsun'da vergi rekortmeni Mehmet Sungur, Paralel Yapıdan yurtdışına kaçmıştı! Samsun'da Gelir vergisinde Gurmet Medikal'in sahibi Mehmet Sungur ilk sırada çıkarken, cemaate yakın isim olan işadamının paralel yapı operasyonları nedeniyle yurt dışına kaçtığı öğrenildi.

15 Temmuz 2016 Cuma 13:09
Samsun'da vergi rekortmeni Mehmet Sungur, Paralel Yapı operasyonunda yurtdışına kaçmıştı

Samsun’un 2015 yılı vergi rekortmenleri belli oldu. İlk sırada bu yıl şubat ayında kayyuma devredilen Gürmed Medikal'in sahibi Mehmet Sungur yer aldı. 2015 yılı için 760 bin 792 lira vergi tahakkuk ettirilen Sungur, Samsun'un vergi rekortmeni oldu.

 

YURTDIŞINA KAÇTI!

Samsun merkezli Gürmed Medikal firmasına geçtiğimiz aylarda kayyum atandığı öğrenildi. Samsun'da tıbbi aletler ve medikal üzerine faliyet yürüten firmaya paralel yapı operasyonları kapsamında kayyum atandığı ortaya çıktı. Gürmed Medikal firması ile ilgili geçtiğimiz günlerde alınan mahkeme kararı doğrultusunda kayyum atandığı gündeme geldi. 


Samsun Merkezli Gürmed Medikal firmasına ise kayyum olarak Kaynak Holding'de kayyum olarak görev yapan Samsunlu işadamı İmran Okumuş atanmıştı.

 

Öte yandan Samsun merkezli Gürmed Medikal firmasının kayyuma atanması ile birlikte firmanın sahibi vergi rekortmeni Mehmet Sungur yurt dışına kaçtı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Bakanlık aileyi güçlendirmek için 600 milyon TL harcayacak

Bakanlık aileyi güçlendirmek için 600 milyon TL harcayacak Bakanlık aileyi güçlendirmek için 600 milyon TL harcayacak! Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca aile yapısının güçlendirilmesine yönelik çalışmalar için bu yıl 593 milyon 14 bin 511 lira ödenek ayrıldı.

90 yaşındaki Hüseyin Cemil Acartürk, borcunu öğrenince bayıldı

90 yaşındaki Hüseyin Cemil Acartürk, borcunu öğrenince bayıldı 90 yaşındaki Hüseyin Cemil Acartürk, borcunu öğrenince bayıldı. Muğla'nın Marmaris ilçesinde 90 yaşındaki Hüseyin Cemil Acartürk , telefon borcunu ödemek için gittiği bayide faturanın 700 lira olduğunu öğrence bayide yere yığılıp bayıldı. Yaşlı adam telefonla konuşmadığını iddia etti.

Çarşamba'da girişimciler mülakatla seçildi

Çarşamba'da girişimciler mülakatla seçildi Çarşamba’da Girişimcilik Eğitimi Programı için mülakatlar tamamlandı. 140 kişinin katıldığı değerlendirme sonucunda seçilen 75 aday, girişimci olarak yetişecek.

Murat Toktaş: Çarşamba Havalimanının ertelemenin etkisi 6 ay

Murat Toktaş: Çarşamba Havalimanının ertelemenin etkisi 6 ay Murat Toktaş: Çarşamba Havalimanının ertelemenin etkisi 6 ay. 1 Mart itibari ile 3 ay kapalı kalacak olan Samsun Havalimanının kapanış tarihi 1 Ağustos olarak değiştirildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET