• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA YAPILAN DİŞ PROTEZ İHALESİNDE DEVLET ZARARA UĞRATILDI İDDİASI

Samsun Kamu Hastaneleri Birliği'nin bugün gerçekleştirdiği diş protez ihalesinde devlet zarara mı uğratıldı.

28 Eylül 2016 Çarşamba 13:30
Samsun'da yapılan diş protez ihalesinde devlet zarara uğratıldı iddiası

Samsun Kamu Hastaneleri Birliği'nin bugün gerçekleştirdiği diş protez ihalesinde devletin zarara uğratıldığı iddia edildi. 


Samsun'da gerçekleştirilen diş protez ihalesine iddiaya göre 10 labaratuvar anlaşarak  iki dosya halinde yüksek fiyat verdiği ileri sürüldü. Aynı ihaleyi  bir ay önce 12 milyon TL'ye 5 labaratuvar alırken , Samsun Kamu Hastaneleri Birliği bir ay önce gerçekleşen söz konusu ihaleyi ise  iptal etmişti. 


Bugün yapılan diş protez ihalesinde ise bir ay önceki 5 labaratuvar ile birlikte 10 firmanın anlaşarak ihaleye bir ay önceki rakamdan da yüzde 50 yüksek civarında fiyat ile teklif verdikleri iddia edildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Emeklilere promosyon ödemesinde müjde: Mart ayında promosyon ödemeleri başlıyor

Emeklilere promosyon ödemesinde müjde: Mart ayında promosyon ödemeleri başlıyor Emeklilere promosyon ödemesinde müjde: Mart ayında promosyon ödemeleri başlıyor. Emeklilere verilecek promosyon ödemelerinin ne zaman yapılacağı belli oldu. Emekliye banka promosyonu ödemesi Mart 2017 itibari ile başlayacak.. Emeklilere ne kadar banka promosyonu ödemesi yapılacak.

Faruk Çelik'ten müjde: Doğan her buzağı için 750 Türk lirası destek verilecek

Faruk Çelik'ten müjde: Doğan her buzağı için 750 Türk lirası destek verilecek Faruk Çelik'ten müjde: Doğan her buzağı için 750 Türk lirası destek verilecek. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Milli Tarım Projesi kapsamında 33 ilde kurulacak Damızlık Düve Üretim Merkezlerinde damızlık hayvan ve alet ekipman alımına yüzde 50 hibe desteği verileceğini açıkladı.

Bakan açıkladı: Memura yıllık izin müjdesi

Bakan açıkladı: Memura yıllık izin müjdesi Bakan açıkladı: Memura yıllık izin müjdesi. Maliye Bakanı Naci Ağbal "Yıllık izinlerin devri konusu da gündemimizden düşmüş değil" dedi

Dolar, 3,82'nin üzerinde güne başladı

Dolar, 3,82'nin üzerinde güne başladı Dolar, 3,82'nin üzerinde güne başladı. Serbest piyasada dolar 3,8240 liradan, euro ise 4,0840 liradan güne başladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET