• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA YAPILAN DİŞ PROTEZ İHALESİNDE DEVLET ZARARA UĞRATILDI İDDİASI

Samsun Kamu Hastaneleri Birliği'nin bugün gerçekleştirdiği diş protez ihalesinde devlet zarara mı uğratıldı.

28 Eylül 2016 Çarşamba 13:30
Samsun'da yapılan diş protez ihalesinde devlet zarara uğratıldı iddiası

Samsun Kamu Hastaneleri Birliği'nin bugün gerçekleştirdiği diş protez ihalesinde devletin zarara uğratıldığı iddia edildi. 


Samsun'da gerçekleştirilen diş protez ihalesine iddiaya göre 10 labaratuvar anlaşarak  iki dosya halinde yüksek fiyat verdiği ileri sürüldü. Aynı ihaleyi  bir ay önce 12 milyon TL'ye 5 labaratuvar alırken , Samsun Kamu Hastaneleri Birliği bir ay önce gerçekleşen söz konusu ihaleyi ise  iptal etmişti. 


Bugün yapılan diş protez ihalesinde ise bir ay önceki 5 labaratuvar ile birlikte 10 firmanın anlaşarak ihaleye bir ay önceki rakamdan da yüzde 50 yüksek civarında fiyat ile teklif verdikleri iddia edildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türkiye'de sanayi üretim endeksi arttı

Türkiye'de sanayi üretim endeksi arttı Türkiye'de sanayi üretim endeksi arttı! Mevsim ve takvim etkisinden arındırılmış sanayi üretim endeksi, ekimde bir önceki aya göre yüzde 3,7 arttı.

Yıldırım Demirören: Federasyonun döviz hesabını kapattık TL'ye çevirdik

Yıldırım Demirören: Federasyonun döviz hesabını kapattık TL'ye çevirdik Yıldırım Demirören: Federasyonun döviz hesabını kapattık TL'ye çevirdik. Samsun'da konuşan Türkiye Futbol Federasyonu(TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, "Cumhurbaşkanımızın verdiği nasihati biz 10 gün evvelinden yaptık. Federasyon olarak döviz hesabımızı kapattık, hepsini TL’ye çevirdik” dedi.

Samsunlu işadamları ekonomik darbeye de kafa attı: 1 milyon dolar bozdurdular

Samsunlu işadamları ekonomik darbeye de kafa attı: 1 milyon dolar bozdurdular Samsunlu işadamları ekonomik darbeye de kafa attı: 1 milyon dolar bozdurdular. İstanbul'da Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu(SAMKON) üyesi 200 işadamı tek seferde 1 milyon dolar bozdurdu.

Tanju Çolak döviz bürosunda dolarları yakmaya geldik diyerek 80 bin dolar bozdurdu

Tanju Çolak döviz bürosunda dolarları yakmaya geldik diyerek 80 bin dolar bozdurdu Tanju Çolak döviz bürosunda dolarları yakmaya geldik diyerek 80 bin dolar bozdurdu. Eski milli futbolcu Avrupa Gol Kralı Tanju Çolak, İstanbul'da döviz bürosuna giderek 80 bin dolarını bozdurdu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET