• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA YAPILAN DİŞ PROTEZ İHALESİNDE DEVLET ZARARA UĞRATILDI İDDİASI

Samsun Kamu Hastaneleri Birliği'nin bugün gerçekleştirdiği diş protez ihalesinde devlet zarara mı uğratıldı.

28 Eylül 2016 Çarşamba 13:30
Samsun'da yapılan diş protez ihalesinde devlet zarara uğratıldı iddiası

Samsun Kamu Hastaneleri Birliği'nin bugün gerçekleştirdiği diş protez ihalesinde devletin zarara uğratıldığı iddia edildi. 


Samsun'da gerçekleştirilen diş protez ihalesine iddiaya göre 10 labaratuvar anlaşarak  iki dosya halinde yüksek fiyat verdiği ileri sürüldü. Aynı ihaleyi  bir ay önce 12 milyon TL'ye 5 labaratuvar alırken , Samsun Kamu Hastaneleri Birliği bir ay önce gerçekleşen söz konusu ihaleyi ise  iptal etmişti. 


Bugün yapılan diş protez ihalesinde ise bir ay önceki 5 labaratuvar ile birlikte 10 firmanın anlaşarak ihaleye bir ay önceki rakamdan da yüzde 50 yüksek civarında fiyat ile teklif verdikleri iddia edildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Sigortalı olmayan ev kadınlarına emeklilik yolu açılıyor

Sigortalı olmayan ev kadınlarına emeklilik yolu açılıyor Sigortalı olmayan ev kadınlarına emeklilik yolu açılıyor. Sigortalı olmayan ev kadınları emekli olacak. Sigortalı olmayan ev kadınlarının emekli olabilmesi için Meclis'e kanun teklifi verildi. Teklif yasalaşırsa, evliliklerinde en az 25 yılını tamamlayan kadınlar emekli olacak.

Milyonlara araç sahibine müjde! Beklenen indirim geldi

Milyonlara araç sahibine müjde! Beklenen indirim geldi Milyonlara araç sahibine müjde! Beklenen indirim geldi. Motorinin litre fiyatında, bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 7 kuruş indirim yapıldı.

Türkiye'ye 70 milyar dolar geliyor

Türkiye'ye 70 milyar dolar geliyor Türkiye'ye 70 milyar dolar geliyor. 500 yatırımcı İstanbul'da buluştu. Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, gelen yatırımcılara seslendi. 2017'de Türkiye'ye gelecek yatırımın 70 milyar dolara ulaşması bekleniyor

ASKON Samsun Şubesi'ndan KOSGEB işbirliği

ASKON Samsun Şubesi'ndan KOSGEB işbirliği ASKON Samsun Şubesi'ndan KOSGEB işbirliği. Kısa adı ASKON olan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Samsun Şubesi KOSGEB ile Girişimcilik Eğitim Kursu Protokolü imzaladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET