• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA YAPILAN DİŞ PROTEZ İHALESİNDE DEVLET ZARARA UĞRATILDI İDDİASI

Samsun Kamu Hastaneleri Birliği'nin bugün gerçekleştirdiği diş protez ihalesinde devlet zarara mı uğratıldı.

28 Eylül 2016 Çarşamba 13:30
Samsun'da yapılan diş protez ihalesinde devlet zarara uğratıldı iddiası

Samsun Kamu Hastaneleri Birliği'nin bugün gerçekleştirdiği diş protez ihalesinde devletin zarara uğratıldığı iddia edildi. 


Samsun'da gerçekleştirilen diş protez ihalesine iddiaya göre 10 labaratuvar anlaşarak  iki dosya halinde yüksek fiyat verdiği ileri sürüldü. Aynı ihaleyi  bir ay önce 12 milyon TL'ye 5 labaratuvar alırken , Samsun Kamu Hastaneleri Birliği bir ay önce gerçekleşen söz konusu ihaleyi ise  iptal etmişti. 


Bugün yapılan diş protez ihalesinde ise bir ay önceki 5 labaratuvar ile birlikte 10 firmanın anlaşarak ihaleye bir ay önceki rakamdan da yüzde 50 yüksek civarında fiyat ile teklif verdikleri iddia edildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

20 bin sözleşmeli öğretmen atama şartları nelerdir? 20 bin öğretmen MEB'e ne zaman atanacak

20 bin sözleşmeli öğretmen atama şartları nelerdir? 20 bin öğretmen MEB'e ne zaman atanacak 20 bin sözleşmeli öğretmen atama şartları nelerdir? 20 bin öğretmen MEB'e ne zaman atanacak? MEB 20 bin öğretmen ataması ne zaman yapılacak merak ediliyor. MEB 20 bin öğretmen ataması ile ilgili bilmeniz gerekenler haberimizde. Milli Eğitim Bakanlığı 20 bin öğretmen ataması ne zaman yapılacak? İşte MEB öğretmen ataması ile ilgili bilmeniz gerekenler…

Milli Savunma Bakanlığı memur alımı sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

Milli Savunma Bakanlığı memur alımı sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Milli Savunma Bakanlığı memur alımı sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? MSB memur alımı sınav sonucu | Milli Savunma Bakanlığı memur alımı sınav sonucu açıklandı mı?MSB memur alımı sınav sonucu açıklandı mı? Milli Savunma Bakanlığı memur alımı sınav sonuçları ile ilgili tüm bilgiler haberimizde. MSB memur alımı ile ilgili bilmeniz gerekenleri sizler için derledik. MSB memur alımı sınav sonuçları açıklandı mı sorusunun cevabı merak ediliyor. İşte MSB memur alımı sınav sonucu ile ilgili bilmeniz gerekenler…

Altın düşüşe geçti! İşte son durum

Altın düşüşe geçti! İşte son durum Altın düşüşe geçti! İşte son durum. Altının gram fiyatı, 2 günlük yükselişin ardından bugüne düşüşle başladı ve 145,6 liraya geriledi.

SGK Samsun Müdürü Ünal Kaya: Sigortasız sakın bir işe başlamayın

SGK Samsun Müdürü Ünal Kaya: Sigortasız sakın bir işe başlamayın SGK Samsun Müdürü Ünal Kaya, "Siz öğrencilere en büyük tavsiyem, çalışma hayatına girdiğinizde kesinlikle sigortasız bir işe başlamayın. Çünkü bu durum ülkemize, ekonomimize ama en çok size zarar verecektir." dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET