• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA YAPILAN DİŞ PROTEZ İHALESİNDE DEVLET ZARARA UĞRATILDI İDDİASI

Samsun Kamu Hastaneleri Birliği'nin bugün gerçekleştirdiği diş protez ihalesinde devlet zarara mı uğratıldı.

28 Eylül 2016 Çarşamba 13:30
Samsun'da yapılan diş protez ihalesinde devlet zarara uğratıldı iddiası

Samsun Kamu Hastaneleri Birliği'nin bugün gerçekleştirdiği diş protez ihalesinde devletin zarara uğratıldığı iddia edildi. 


Samsun'da gerçekleştirilen diş protez ihalesine iddiaya göre 10 labaratuvar anlaşarak  iki dosya halinde yüksek fiyat verdiği ileri sürüldü. Aynı ihaleyi  bir ay önce 12 milyon TL'ye 5 labaratuvar alırken , Samsun Kamu Hastaneleri Birliği bir ay önce gerçekleşen söz konusu ihaleyi ise  iptal etmişti. 


Bugün yapılan diş protez ihalesinde ise bir ay önceki 5 labaratuvar ile birlikte 10 firmanın anlaşarak ihaleye bir ay önceki rakamdan da yüzde 50 yüksek civarında fiyat ile teklif verdikleri iddia edildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

THY Genel Müdürü Temel Kotil istifa etti

THY Genel Müdürü Temel Kotil istifa etti THY Genel Müdürü Temel Kotil istifa etti! THY Genel Müdürü Temel Kotil, kendisine hava ve uzay teknolojileri ile ilgili görev teklif edilmesinden dolayı şirketten ayrıldığını açıkladı.

At yarışları ve şans oyunları özelleştiriliyor

At yarışları ve şans oyunları özelleştiriliyor At yarışları ve şans oyunları özelleştiriliyor. Maliye Bakanı Naci Ağbal özelleştirme takvimiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Milli Piyango, Spor Toto ve At Yarışlarının özelleştirme programları hakkında açıklamalarda bulundu.

Dolar yeni bir rekor kırdı 18 Ekim Salı

Dolar yeni bir rekor kırdı 18 Ekim Salı Dolar yeni bir rekor kırdı 18 Ekim Salı! Dolar, TL karşısında başkanlık sistemi ve Musul operasyonu ve ABD verisinin ardından tarihi rekorunu tazeledi.

Zihni Şahin: OSB Bafra’nın geleceğidir

Zihni Şahin: OSB Bafra’nın geleceğidir Samsun Bafra Belediye Başkanı ve Bafra Karma ve Medikal İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Zihni Şahin “OSB Bafra’nın geleceğidir, bunun için seferberlik halinde çalışıyoruz” dedi.

KÖŞE YAZARLARI