• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN KUYUMCULAR ODASI BAŞKANI SALİH ÖZMEN HALKI UYARDI

Samsun Kuyumcular Odası Başkanı Salih Özmen, "Borsa ve altın fiyatları normale dönecek biz biz halkı uyarıyoruz" dedi.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 17:05
Samsun Kuyumcular Odası Başkanı Salih Özmen halkı uyardı

Samsun Kuyumcular Odası Başkanı Salih Özmen, "Cuma gününe kadar her şey normaldi döviz ve altın fiyatlarında düşüş söz konusuydu fakat Cuma günü meydana gelen makul üzücü olay sonucunda iş yerlerine geldiğimizde borsa kapalı olmasına rağmen internet işlemlerinden fiyatların son derece yüksek olduğunu gördük" şeklinde konuştu.

 

DARBE GİRİŞİMİ PİYASAYI ALT ÜST ETTİ
Darbe girişiminden sonra altın ve döviz de büyük bir artış oldu. Bu artış altında 24 ayar fiyatı 130 TL , dolar kuru 3023, EURO  ise 3330 TL’ yi buldu. Bu fiyatlar bir önceki güne göre çok yüksek. Cuma günü altın fiyatı 119, Dolar kuru ise 2  lira 88 kuruş olarak değerlendirildi.

 

Özmen, “Piyasalar henüz normalleşmedi ama normalleşeceğine inanıyoruz, hükümet kaynaklarının ve gerekli bürokratların açıklamaları bu yönde normale döneceğiyle ilgili bir takım önlemler alındı" dedi.


AHMET ALTÜRK

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsunlu işadamı Sezgin Gümüş 55 bin dolar bozdurup Türk Lirası yapacak

Samsunlu işadamı Sezgin Gümüş 55 bin dolar bozdurup Türk Lirası yapacak Samsunlu işadamı Sezgin Gümüş 55 bin dolar bozdurup Türk Lirası yapacak. Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu(SAMKON) Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 55 bin dolar bozdurarak Türk Lirasına çevirecek.

Sürücü sağlık raporu 400 TL'ye alınacak iddiası doğru mu: Açıklama var

Sürücü sağlık raporu 400 TL'ye alınacak iddiası doğru mu: Açıklama var Sürücü sağlık raporu 400 TL'ye alınacak iddiası doğru mu: Açıklama var. 2017 Ocak ayından itibaren sürücü sağlık raporlarının Devlet Hastanelerinden 350-400 TL civarında bedel ödeyerek alınacağı iddiası üzerine Emniyet Genel Müdürlüğünden açıklama geldi.

Araç sahiplerine kötü haber: Büyük zam

Araç sahiplerine kötü haber: Büyük zam Araç sahiplerine kötü haber: Büyük zam. Benzine, motorin, gaz yağına zam geldi. Araç sahiplerine bu gece yarısından itibaren benzin, motorin ve gaz yağı zamlı fiyatlarla satılacak. Benzine, motorine, gaz yağına ne kadar zam geldi.

Türkiye ve Rusya, TL ile Ruble ile alışveriş yapacak

Türkiye ve Rusya, TL ile Ruble ile alışveriş yapacak Türkiye ve Rusya, TL ile Ruble ile alışveriş yapacak! Türkiye ile Rusya arasında hızla iyileşen ikili ilişkiler, birbiri ardına gerçekleşen ziyaretlerle güçlendiriliyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET