• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN KUYUMCULAR ODASI BAŞKANI SALİH ÖZMEN HALKI UYARDI

Samsun Kuyumcular Odası Başkanı Salih Özmen, "Borsa ve altın fiyatları normale dönecek biz biz halkı uyarıyoruz" dedi.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 17:05
Samsun Kuyumcular Odası Başkanı Salih Özmen halkı uyardı

Samsun Kuyumcular Odası Başkanı Salih Özmen, "Cuma gününe kadar her şey normaldi döviz ve altın fiyatlarında düşüş söz konusuydu fakat Cuma günü meydana gelen makul üzücü olay sonucunda iş yerlerine geldiğimizde borsa kapalı olmasına rağmen internet işlemlerinden fiyatların son derece yüksek olduğunu gördük" şeklinde konuştu.

 

DARBE GİRİŞİMİ PİYASAYI ALT ÜST ETTİ
Darbe girişiminden sonra altın ve döviz de büyük bir artış oldu. Bu artış altında 24 ayar fiyatı 130 TL , dolar kuru 3023, EURO  ise 3330 TL’ yi buldu. Bu fiyatlar bir önceki güne göre çok yüksek. Cuma günü altın fiyatı 119, Dolar kuru ise 2  lira 88 kuruş olarak değerlendirildi.

 

Özmen, “Piyasalar henüz normalleşmedi ama normalleşeceğine inanıyoruz, hükümet kaynaklarının ve gerekli bürokratların açıklamaları bu yönde normale döneceğiyle ilgili bir takım önlemler alındı" dedi.


AHMET ALTÜRK

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türk Hava Yolları çalışanları zam istemiyor

Türk Hava Yolları çalışanları zam istemiyor Türk Hava Yolları çalışanları zam istemiyor. Hava-İş Sendikası'nın THY yönetiminin tasarruf teklifini çalışanlara sormak için düzenlediği ankette, "zam yapılmamasına evet" sonucu çıktı.

Milyonlarca liralık yatırım! Şırnak yeniden inşa ediliyor

Milyonlarca liralık yatırım! Şırnak yeniden inşa ediliyor Milyonlarca liralık yatırım! Şırnak yeniden inşa ediliyor. PKK'lı teröristlerden temizlenen Şırnak'ta yaralar devlet eliyle sarılırken yürütülen çalışmalar belediyenin projeleri ile taçlanacak.

Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! Karar meclisten geçti af geliyor

Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! Karar meclisten geçti af geliyor Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! Karar meclisten geçti af geliyor. Vatandaşların heyecanla beklediği haber geldi. Bankaların kara listesine girenlere sicil affı, yatırımcılara vergi ve harç muafiyeti getiren tasarı TBMM'de kabul edildi.

Memurlar müjde! Karar TBMM'den geçti, ödemeler yapılacak

Memurlar müjde! Karar TBMM'den geçti, ödemeler yapılacak Memurlar müjde! Karar TBMM'den geçti, ödemeler yapılacak. TBMM Genel Kurulu, 30 tam hizmet yılı üzerinden emekli ikramiyesi ödenenlere, kalan her tam hizmet yılı için ek ikramiye ödenmesini düzenleyen torba tasarını kabul etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET