• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN KUYUMCULAR ODASI BAŞKANI SALİH ÖZMEN HALKI UYARDI

Samsun Kuyumcular Odası Başkanı Salih Özmen, "Borsa ve altın fiyatları normale dönecek biz biz halkı uyarıyoruz" dedi.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 17:05
Samsun Kuyumcular Odası Başkanı Salih Özmen halkı uyardı

Samsun Kuyumcular Odası Başkanı Salih Özmen, "Cuma gününe kadar her şey normaldi döviz ve altın fiyatlarında düşüş söz konusuydu fakat Cuma günü meydana gelen makul üzücü olay sonucunda iş yerlerine geldiğimizde borsa kapalı olmasına rağmen internet işlemlerinden fiyatların son derece yüksek olduğunu gördük" şeklinde konuştu.

 

DARBE GİRİŞİMİ PİYASAYI ALT ÜST ETTİ
Darbe girişiminden sonra altın ve döviz de büyük bir artış oldu. Bu artış altında 24 ayar fiyatı 130 TL , dolar kuru 3023, EURO  ise 3330 TL’ yi buldu. Bu fiyatlar bir önceki güne göre çok yüksek. Cuma günü altın fiyatı 119, Dolar kuru ise 2  lira 88 kuruş olarak değerlendirildi.

 

Özmen, “Piyasalar henüz normalleşmedi ama normalleşeceğine inanıyoruz, hükümet kaynaklarının ve gerekli bürokratların açıklamaları bu yönde normale döneceğiyle ilgili bir takım önlemler alındı" dedi.


AHMET ALTÜRK

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Sigortalı olmayan ev kadınlarına emeklilik yolu açılıyor

Sigortalı olmayan ev kadınlarına emeklilik yolu açılıyor Sigortalı olmayan ev kadınlarına emeklilik yolu açılıyor. Sigortalı olmayan ev kadınları emekli olacak. Sigortalı olmayan ev kadınlarının emekli olabilmesi için Meclis'e kanun teklifi verildi. Teklif yasalaşırsa, evliliklerinde en az 25 yılını tamamlayan kadınlar emekli olacak.

Milyonlara araç sahibine müjde! Beklenen indirim geldi

Milyonlara araç sahibine müjde! Beklenen indirim geldi Milyonlara araç sahibine müjde! Beklenen indirim geldi. Motorinin litre fiyatında, bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 7 kuruş indirim yapıldı.

Türkiye'ye 70 milyar dolar geliyor

Türkiye'ye 70 milyar dolar geliyor Türkiye'ye 70 milyar dolar geliyor. 500 yatırımcı İstanbul'da buluştu. Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, gelen yatırımcılara seslendi. 2017'de Türkiye'ye gelecek yatırımın 70 milyar dolara ulaşması bekleniyor

ASKON Samsun Şubesi'ndan KOSGEB işbirliği

ASKON Samsun Şubesi'ndan KOSGEB işbirliği ASKON Samsun Şubesi'ndan KOSGEB işbirliği. Kısa adı ASKON olan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Samsun Şubesi KOSGEB ile Girişimcilik Eğitim Kursu Protokolü imzaladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET