• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN KUYUMCULAR ODASI BAŞKANI SALİH ÖZMEN HALKI UYARDI

Samsun Kuyumcular Odası Başkanı Salih Özmen, "Borsa ve altın fiyatları normale dönecek biz biz halkı uyarıyoruz" dedi.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 17:05
Samsun Kuyumcular Odası Başkanı Salih Özmen halkı uyardı

Samsun Kuyumcular Odası Başkanı Salih Özmen, "Cuma gününe kadar her şey normaldi döviz ve altın fiyatlarında düşüş söz konusuydu fakat Cuma günü meydana gelen makul üzücü olay sonucunda iş yerlerine geldiğimizde borsa kapalı olmasına rağmen internet işlemlerinden fiyatların son derece yüksek olduğunu gördük" şeklinde konuştu.

 

DARBE GİRİŞİMİ PİYASAYI ALT ÜST ETTİ
Darbe girişiminden sonra altın ve döviz de büyük bir artış oldu. Bu artış altında 24 ayar fiyatı 130 TL , dolar kuru 3023, EURO  ise 3330 TL’ yi buldu. Bu fiyatlar bir önceki güne göre çok yüksek. Cuma günü altın fiyatı 119, Dolar kuru ise 2  lira 88 kuruş olarak değerlendirildi.

 

Özmen, “Piyasalar henüz normalleşmedi ama normalleşeceğine inanıyoruz, hükümet kaynaklarının ve gerekli bürokratların açıklamaları bu yönde normale döneceğiyle ilgili bir takım önlemler alındı" dedi.


AHMET ALTÜRK

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

20 bin sözleşmeli öğretmen atama şartları nelerdir? 20 bin öğretmen MEB'e ne zaman atanacak

20 bin sözleşmeli öğretmen atama şartları nelerdir? 20 bin öğretmen MEB'e ne zaman atanacak 20 bin sözleşmeli öğretmen atama şartları nelerdir? 20 bin öğretmen MEB'e ne zaman atanacak? MEB 20 bin öğretmen ataması ne zaman yapılacak merak ediliyor. MEB 20 bin öğretmen ataması ile ilgili bilmeniz gerekenler haberimizde. Milli Eğitim Bakanlığı 20 bin öğretmen ataması ne zaman yapılacak? İşte MEB öğretmen ataması ile ilgili bilmeniz gerekenler…

Milli Savunma Bakanlığı memur alımı sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

Milli Savunma Bakanlığı memur alımı sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Milli Savunma Bakanlığı memur alımı sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? MSB memur alımı sınav sonucu | Milli Savunma Bakanlığı memur alımı sınav sonucu açıklandı mı?MSB memur alımı sınav sonucu açıklandı mı? Milli Savunma Bakanlığı memur alımı sınav sonuçları ile ilgili tüm bilgiler haberimizde. MSB memur alımı ile ilgili bilmeniz gerekenleri sizler için derledik. MSB memur alımı sınav sonuçları açıklandı mı sorusunun cevabı merak ediliyor. İşte MSB memur alımı sınav sonucu ile ilgili bilmeniz gerekenler…

Altın düşüşe geçti! İşte son durum

Altın düşüşe geçti! İşte son durum Altın düşüşe geçti! İşte son durum. Altının gram fiyatı, 2 günlük yükselişin ardından bugüne düşüşle başladı ve 145,6 liraya geriledi.

SGK Samsun Müdürü Ünal Kaya: Sigortasız sakın bir işe başlamayın

SGK Samsun Müdürü Ünal Kaya: Sigortasız sakın bir işe başlamayın SGK Samsun Müdürü Ünal Kaya, "Siz öğrencilere en büyük tavsiyem, çalışma hayatına girdiğinizde kesinlikle sigortasız bir işe başlamayın. Çünkü bu durum ülkemize, ekonomimize ama en çok size zarar verecektir." dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET