• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN KUYUMCULAR ODASI BAŞKANI SALİH ÖZMEN HALKI UYARDI

Samsun Kuyumcular Odası Başkanı Salih Özmen, "Borsa ve altın fiyatları normale dönecek biz biz halkı uyarıyoruz" dedi.

18 Temmuz 2016 Pazartesi 17:05
Samsun Kuyumcular Odası Başkanı Salih Özmen halkı uyardı

Samsun Kuyumcular Odası Başkanı Salih Özmen, "Cuma gününe kadar her şey normaldi döviz ve altın fiyatlarında düşüş söz konusuydu fakat Cuma günü meydana gelen makul üzücü olay sonucunda iş yerlerine geldiğimizde borsa kapalı olmasına rağmen internet işlemlerinden fiyatların son derece yüksek olduğunu gördük" şeklinde konuştu.

 

DARBE GİRİŞİMİ PİYASAYI ALT ÜST ETTİ
Darbe girişiminden sonra altın ve döviz de büyük bir artış oldu. Bu artış altında 24 ayar fiyatı 130 TL , dolar kuru 3023, EURO  ise 3330 TL’ yi buldu. Bu fiyatlar bir önceki güne göre çok yüksek. Cuma günü altın fiyatı 119, Dolar kuru ise 2  lira 88 kuruş olarak değerlendirildi.

 

Özmen, “Piyasalar henüz normalleşmedi ama normalleşeceğine inanıyoruz, hükümet kaynaklarının ve gerekli bürokratların açıklamaları bu yönde normale döneceğiyle ilgili bir takım önlemler alındı" dedi.


AHMET ALTÜRK

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da kaç kümes hayvanı var

Samsun'da kaç kümes hayvanı var Samsun'da kaç kümes hayvanı var. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre Samsun'da toplam 4 milyon 496 bin 834 kümes hayvanın bulunduğu öğrenildi.

Samsun'da esnaf odasından kredi çeken Seher Ekmekçi mobilya işinin patronu oldu

Samsun'da esnaf odasından kredi çeken Seher Ekmekçi mobilya işinin patronu oldu Samsun'da esnaf odasından kredi çeken Seher Ekmekçi mobilya işinin patronu oldu. Samsun’da iki çocuk annesi Seher Ekmekçi, Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nden çektiği kredi ile mobilya işinin patronu oldu.

Kredi kartı alırken bunlara dikkat edin

Kredi kartı alırken bunlara dikkat edin Kredi kartı alırken bunlara dikkat edin! Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun (BDDK) kredi kartlarına limitin aylık gelirin dört katıyla sınırlandırılmasını Tüketicileri Koruma Derneği Genel Sekreteri Halil Çamalan ve Gelişim Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Murat Akkaya değerlendirdi.

Karadeniz, Arapları etkiledi: Yeni Dubai kuruluyor

Karadeniz, Arapları etkiledi: Yeni Dubai kuruluyor Karadeniz, Arapları etkiledi: Yeni Dubai kuruluyor! Batının uygulamaları Arap sermayesini yeni arayışa itti. Türkiye de, özellikle Karadeniz'e yatırımlarını arttıran Araplar'ı cezbetmek için 'finans merkezi' projesi için gaza bastı.

KÖŞE YAZARLARI