• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN OMV AÇIKLADI: TÜRKİYE'NİN EN ÇEVRECİ DOĞALGAZ SANTRALİYİZ

Samsun OMV açıkladı: Türkiye'nin en çevreci doğalgaz santraliyiz. OMV Samsun Doğalgaz Çevrim Santrali Genel Müdürü Korkut Öztürkmen, Terme ilçesi Akçay mahallesinde ki santralin çevreci olduğunu açıkladı.

20 Haziran 2016 Pazartesi 15:15
Samsun OMV açıkladı: Türkiye'nin en çevreci doğalgaz santraliyiz

Samsun OMV açıkladı: Türkiye'nin en çevreci doğalgaz santraliyiz. OMV Samsun Doğalgaz Çevrim Santrali Genel Müdürü Korkut Öztürkmen, Terme ilçesi Akçay mahallesinde ki santralin çevreci olduğunu açıkladı. 

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin,  Terme ilçesi Akçay mahallesinde bulunan OMV Samsun santralinde incelemelerde bulundu.


Samsun'un Terme ilçesi Akçay mahallesinde bulunan OMV doğalgaz Çevrim Santralini inceleyen Samsun Valisi İbrahim Şahin'i burada OMV Samsun Elektrik ve Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Korkut Öztürkmen karşıladı.

 

Samsun Elektrik ve Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Korkut Öztürkmen, Samsun Valisi İbrahim Şahin'e ziyaret sırasında doğalgaz santrali ile ilgili bilgiler verdi. OMV Samsun Elektrik ve Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Korkut Öztürkmen, santrallerinin Türkiye'nin ilk tek şaftlı doğalgaz kombine çevrim santrali olduğunu söyledi.  

 


Korkut Öztürkmen, Samsun Valisi İbrahim Şahin'e Terme'nin Akçay mahallesinde bulunan santralin General Elektrik 9FB gaz türbin teknolojisi ve deniz suyu soğutma sistemi ile Türkiye’nin en verimli, en esnek ve en çevreci santrallarından biri olduğunu aktardı. 

 


Ziyaretin ve incelemelerin sonunda OMV Samsun Elektrik ve Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Korkut Öztürkmen, günün anısına Valimiz Sayın İbrahim Şahin' e bir tablo takdim etti. Ziyarete ayrıca, Terme Kaymakamı İlyas Gün ve Terme Belediye Başkanı Şenol Kul'da katıldı.

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Osman Genç SAMSİAD'a Ekonomi Çalıştayı Kitabı'nı hediye etti

Osman Genç SAMSİAD'a Ekonomi Çalıştayı Kitabı'nı hediye etti Samsun'un Canik İlçe Belediye Başkanı Osman Genç, Samsun Sanayici İşadamları Derneği'ni (SAMSİAD) ziyaret ederek Ekonomi Çalıştayı Kitabı'nı hediye etti.

Çağrı merkezlerinde çığır açacak kural geldi

Çağrı merkezlerinde çığır açacak kural geldi Çağrı merkezlerinde çığır açacak kural geldi! Elektrik dağıtım şirketleri ile görevli tedarik şirketlerinin çağrı merkezleri, kendilerini arayan abonelerin en geç 45 saniye içinde operatöre bağlanabilmesini sağlayacak.

Asgari ücretli çalışanların maaşından 50 TL kesilecek

Asgari ücretli çalışanların maaşından 50 TL kesilecek Asgari ücretli çalışanların maaşından 50 TL kesilecek! 13 milyon çalışanı kapsayan Bireysel Emeklilik Sistemi’ne otomatik katılım uygulaması 1 Ocak’ta başlıyor. Çalışanlara 2 ay içinde çıkma hakkı tanınacak. Cayma hakkını kullanmayanın hesabına ise bin lira ek devlet katkısı yatacak.

THY Genel Müdürü Temel Kotil istifa etti

THY Genel Müdürü Temel Kotil istifa etti THY Genel Müdürü Temel Kotil istifa etti! THY Genel Müdürü Temel Kotil, kendisine hava ve uzay teknolojileri ile ilgili görev teklif edilmesinden dolayı şirketten ayrıldığını açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI