• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN OMV AÇIKLADI: TÜRKİYE'NİN EN ÇEVRECİ DOĞALGAZ SANTRALİYİZ

Samsun OMV açıkladı: Türkiye'nin en çevreci doğalgaz santraliyiz. OMV Samsun Doğalgaz Çevrim Santrali Genel Müdürü Korkut Öztürkmen, Terme ilçesi Akçay mahallesinde ki santralin çevreci olduğunu açıkladı.

20 Haziran 2016 Pazartesi 15:15
Samsun OMV açıkladı: Türkiye'nin en çevreci doğalgaz santraliyiz

Samsun OMV açıkladı: Türkiye'nin en çevreci doğalgaz santraliyiz. OMV Samsun Doğalgaz Çevrim Santrali Genel Müdürü Korkut Öztürkmen, Terme ilçesi Akçay mahallesinde ki santralin çevreci olduğunu açıkladı. 

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin,  Terme ilçesi Akçay mahallesinde bulunan OMV Samsun santralinde incelemelerde bulundu.


Samsun'un Terme ilçesi Akçay mahallesinde bulunan OMV doğalgaz Çevrim Santralini inceleyen Samsun Valisi İbrahim Şahin'i burada OMV Samsun Elektrik ve Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Korkut Öztürkmen karşıladı.

 

Samsun Elektrik ve Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Korkut Öztürkmen, Samsun Valisi İbrahim Şahin'e ziyaret sırasında doğalgaz santrali ile ilgili bilgiler verdi. OMV Samsun Elektrik ve Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Korkut Öztürkmen, santrallerinin Türkiye'nin ilk tek şaftlı doğalgaz kombine çevrim santrali olduğunu söyledi.  

 


Korkut Öztürkmen, Samsun Valisi İbrahim Şahin'e Terme'nin Akçay mahallesinde bulunan santralin General Elektrik 9FB gaz türbin teknolojisi ve deniz suyu soğutma sistemi ile Türkiye’nin en verimli, en esnek ve en çevreci santrallarından biri olduğunu aktardı. 

 


Ziyaretin ve incelemelerin sonunda OMV Samsun Elektrik ve Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Korkut Öztürkmen, günün anısına Valimiz Sayın İbrahim Şahin' e bir tablo takdim etti. Ziyarete ayrıca, Terme Kaymakamı İlyas Gün ve Terme Belediye Başkanı Şenol Kul'da katıldı.

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Zengin insanlar sizce neden çalışmaya devam ediyor?

Zengin insanlar sizce neden çalışmaya devam ediyor? Herkesin en büyük hayali, zengin bir insan olmaktdır. Ve hep zengin insanların neden çalıştığı merak konusu olmuştur. Zengin insanlar sizce neden çalışmaya devam ediyor?

En çok satan lüks otomobil modelleri hangileri: İşte 2016 yılı marka marka satış rakamları

En çok satan lüks otomobil modelleri hangileri: İşte 2016 yılı marka marka satış rakamları En çok satan lüks otomobil modelleri hangileri: İşte 2016 yılı marka marka satış rakamları. 2016 yılının ilk 11 ayında en çok satan lüks otomobil modelleri hangileri oldu. En çok satan otomobil markaları ve satış rakamları.

Muhtar Kent Coca-Cola'nın CEO'luğunu bırakıyor: İşte Muhtar Kent'in yeni görevi

Muhtar Kent Coca-Cola'nın CEO'luğunu bırakıyor: İşte Muhtar Kent'in yeni görevi Muhtar Kent Coca-Cola'nın CEO'luğunu bırakıyor: İşte Muhtar Kent'in yeni görevi. Muhtar Kent, Coca-Cola'nın CEO görevinden ayrılıyor. Muhtar Kent Coca-Cola Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam edecek.

KONUTDER Başkanı Çelik ev alacakları uyardı: 2017'de fiyatlar pahalı olacak

KONUTDER Başkanı Çelik ev alacakları uyardı: 2017'de fiyatlar pahalı olacak KONUTDER Başkanı Çelik ev alacakları uyardı: 2017'de fiyatlar pahalı olacak. Konut fiyatları 2017'de ne olacak. KONUTDER Başkanı Ömer Faruk Çelik, 2017'de konut fiyatlarının artacağını açıklayarak, "Şimdi ev alanları yüzde 35 kazançlı olacak" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET