• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN OMV AÇIKLADI: TÜRKİYE'NİN EN ÇEVRECİ DOĞALGAZ SANTRALİYİZ

Samsun OMV açıkladı: Türkiye'nin en çevreci doğalgaz santraliyiz. OMV Samsun Doğalgaz Çevrim Santrali Genel Müdürü Korkut Öztürkmen, Terme ilçesi Akçay mahallesinde ki santralin çevreci olduğunu açıkladı.

20 Haziran 2016 Pazartesi 15:15
Samsun OMV açıkladı: Türkiye'nin en çevreci doğalgaz santraliyiz

Samsun OMV açıkladı: Türkiye'nin en çevreci doğalgaz santraliyiz. OMV Samsun Doğalgaz Çevrim Santrali Genel Müdürü Korkut Öztürkmen, Terme ilçesi Akçay mahallesinde ki santralin çevreci olduğunu açıkladı. 

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin,  Terme ilçesi Akçay mahallesinde bulunan OMV Samsun santralinde incelemelerde bulundu.


Samsun'un Terme ilçesi Akçay mahallesinde bulunan OMV doğalgaz Çevrim Santralini inceleyen Samsun Valisi İbrahim Şahin'i burada OMV Samsun Elektrik ve Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Korkut Öztürkmen karşıladı.

 

Samsun Elektrik ve Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Korkut Öztürkmen, Samsun Valisi İbrahim Şahin'e ziyaret sırasında doğalgaz santrali ile ilgili bilgiler verdi. OMV Samsun Elektrik ve Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Korkut Öztürkmen, santrallerinin Türkiye'nin ilk tek şaftlı doğalgaz kombine çevrim santrali olduğunu söyledi.  

 


Korkut Öztürkmen, Samsun Valisi İbrahim Şahin'e Terme'nin Akçay mahallesinde bulunan santralin General Elektrik 9FB gaz türbin teknolojisi ve deniz suyu soğutma sistemi ile Türkiye’nin en verimli, en esnek ve en çevreci santrallarından biri olduğunu aktardı. 

 


Ziyaretin ve incelemelerin sonunda OMV Samsun Elektrik ve Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Korkut Öztürkmen, günün anısına Valimiz Sayın İbrahim Şahin' e bir tablo takdim etti. Ziyarete ayrıca, Terme Kaymakamı İlyas Gün ve Terme Belediye Başkanı Şenol Kul'da katıldı.

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun TÜYAP 3'üncü 2017 İnşaat Fuarı rekor ziyaretçi ile kapanış yaptı

Samsun TÜYAP 3'üncü 2017 İnşaat Fuarı rekor ziyaretçi ile kapanış yaptı Samsun TÜYAP 3'üncü 2017 İnşaat Fuarı rekor ziyaretçi ile kapanış yaptı. Samsun'da TÜYAP tarafından açılan 3'üncü inşaat Fuarını 33 bin 278 kişinin ziyaret ettiği açıklandı.

Akbank'ın tüm sistemi çöktü: Akbank sistemi neden çöktü

Akbank'ın tüm sistemi çöktü: Akbank sistemi neden çöktü Akbank'ın tüm sistemi çöktü: Akbank sistemi neden çöktü. Akbank şubelerinde sistem çöktü, hiç bir işlem yapılamadı. Akbank'ta sistem neden çöktü. Akbank sistem açıldı mı. Akbank ATM, Pos sistemleri neden çalışmadı...

THY tüm yasaklara rağmen rekor kırdı

THY tüm yasaklara rağmen rekor kırdı THY tüm yasaklara rağmen rekor kırdı! Elektronik cihaz yasağının THY'yi nasıl etkileyeceği tartışılırken Genel Müdür Bilal Ekşi, ocak ayından bu yana Pazar günü en büyük yolcu sayısına ulaştıklarını söyledi.

Altın haftaya yükselişle başladı

Altın haftaya yükselişle başladı Altın haftaya yükselişle başladı. İstanbul Kapalıçarşı'da haftaya yükselişle başlayan altının gram fiyatı,145 liradan alıcı buluyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET