• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN OMV AÇIKLADI: TÜRKİYE'NİN EN ÇEVRECİ DOĞALGAZ SANTRALİYİZ

Samsun OMV açıkladı: Türkiye'nin en çevreci doğalgaz santraliyiz. OMV Samsun Doğalgaz Çevrim Santrali Genel Müdürü Korkut Öztürkmen, Terme ilçesi Akçay mahallesinde ki santralin çevreci olduğunu açıkladı.

20 Haziran 2016 Pazartesi 15:15
Samsun OMV açıkladı: Türkiye'nin en çevreci doğalgaz santraliyiz

Samsun OMV açıkladı: Türkiye'nin en çevreci doğalgaz santraliyiz. OMV Samsun Doğalgaz Çevrim Santrali Genel Müdürü Korkut Öztürkmen, Terme ilçesi Akçay mahallesinde ki santralin çevreci olduğunu açıkladı. 

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin,  Terme ilçesi Akçay mahallesinde bulunan OMV Samsun santralinde incelemelerde bulundu.


Samsun'un Terme ilçesi Akçay mahallesinde bulunan OMV doğalgaz Çevrim Santralini inceleyen Samsun Valisi İbrahim Şahin'i burada OMV Samsun Elektrik ve Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Korkut Öztürkmen karşıladı.

 

Samsun Elektrik ve Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Korkut Öztürkmen, Samsun Valisi İbrahim Şahin'e ziyaret sırasında doğalgaz santrali ile ilgili bilgiler verdi. OMV Samsun Elektrik ve Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Korkut Öztürkmen, santrallerinin Türkiye'nin ilk tek şaftlı doğalgaz kombine çevrim santrali olduğunu söyledi.  

 


Korkut Öztürkmen, Samsun Valisi İbrahim Şahin'e Terme'nin Akçay mahallesinde bulunan santralin General Elektrik 9FB gaz türbin teknolojisi ve deniz suyu soğutma sistemi ile Türkiye’nin en verimli, en esnek ve en çevreci santrallarından biri olduğunu aktardı. 

 


Ziyaretin ve incelemelerin sonunda OMV Samsun Elektrik ve Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Korkut Öztürkmen, günün anısına Valimiz Sayın İbrahim Şahin' e bir tablo takdim etti. Ziyarete ayrıca, Terme Kaymakamı İlyas Gün ve Terme Belediye Başkanı Şenol Kul'da katıldı.

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Emeklilere promosyon ödemesinde müjde: Mart ayında promosyon ödemeleri başlıyor

Emeklilere promosyon ödemesinde müjde: Mart ayında promosyon ödemeleri başlıyor Emeklilere promosyon ödemesinde müjde: Mart ayında promosyon ödemeleri başlıyor. Emeklilere verilecek promosyon ödemelerinin ne zaman yapılacağı belli oldu. Emekliye banka promosyonu ödemesi Mart 2017 itibari ile başlayacak.. Emeklilere ne kadar banka promosyonu ödemesi yapılacak.

Faruk Çelik'ten müjde: Doğan her buzağı için 750 Türk lirası destek verilecek

Faruk Çelik'ten müjde: Doğan her buzağı için 750 Türk lirası destek verilecek Faruk Çelik'ten müjde: Doğan her buzağı için 750 Türk lirası destek verilecek. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Milli Tarım Projesi kapsamında 33 ilde kurulacak Damızlık Düve Üretim Merkezlerinde damızlık hayvan ve alet ekipman alımına yüzde 50 hibe desteği verileceğini açıkladı.

Bakan açıkladı: Memura yıllık izin müjdesi

Bakan açıkladı: Memura yıllık izin müjdesi Bakan açıkladı: Memura yıllık izin müjdesi. Maliye Bakanı Naci Ağbal "Yıllık izinlerin devri konusu da gündemimizden düşmüş değil" dedi

Dolar, 3,82'nin üzerinde güne başladı

Dolar, 3,82'nin üzerinde güne başladı Dolar, 3,82'nin üzerinde güne başladı. Serbest piyasada dolar 3,8240 liradan, euro ise 4,0840 liradan güne başladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET