• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN YEDAŞ KİRACI OLDUĞU FETÖ'CÜ İŞ ADAMININ BİNASINDAN ÇIKACAK MI

Samsun YEDAŞ kiracı olduğu FETÖ'cü iş adamının binasından çıkacak mı? Samsun YEDAŞ'ın Atakum ilçesinde bulunan hizmet binasının yurt dışına kaçan FETÖ'cü bir iş adamına ait olduğu gündeme geldi. 

27 Temmuz 2016 Çarşamba 13:22
Samsun YEDAŞ kiracı olduğu FETÖ'cü iş adamının binasından çıkacak mı

Samsun'da darbe girişimine karşı 5 gün önce yapılan 1919 metrelik dev bayrak yürüyüşünde Cumhuriyet Meydanı'nda ki vatandaşlara dondurma dağıtan ve bu konuyu 5 gün sonra basın kuruluşlarına servis eden YEDAŞ, durumdan vazife çıkararak dagıtılan dondurma ile adeta reklam yapmıştı. YEDAŞ reklam kokan dondurma haberi metninde darbe girişimini de kınarken basına servis edilen metinde FETÖ terör örgütü ile ilgili ise tek bir satır cümle kurmaması da dikkat çekmişti.

 

Samsun YEDAŞ'ın Atakum ilçesinde bulunan hizmet binasının ise FETÖ'cü bir işadamından kiralandığı biliniyor. YEDAŞ'ın FETÖ'cü işadamından kiraladığı bina için ise her ay 80 bin TL ödeme yaptığı öğrenildi. Bayrak yürüyüşünda dağıttığı dondurma haberi ile reklam yapan YEDAŞ'ın bu konuyu 5 gün sonra neden basına servis ettiği anlaşılamadı. Zira Cumhuriyet Meydanında demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara bir çok kurum ve kuruluş gıda ve benzeri destek sağlıyor ancak bunu gazetelere haber olarak servis etmiyor. 

Öte yandan Samsun YEDAŞ'a FETÖ'cü işadamının kiracısı olduğu binadan taşınması yönünde bir  talimat geldiği de öğrenildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Vergi ve SGK borcunu ödeyemeyenlere Torba Yasa ile yeni hak tanındı

Vergi ve SGK borcunu ödeyemeyenlere Torba Yasa ile yeni hak tanındı Vergi ve SGK borcunu ödeyemeyenlere Torba Yasa ile yeni hak tanındı. Vergi ve SGK borçlarının yeniden yapılandırılması kapsamında taksitlendirme başvurusu yapan ancak borç taksitini ödeyemeyenler için Torba Yasada yapılan değişiklik ile yeni hak tanındı.

Akaryakıt fiyatları neden sürekli zamlanıyor?

Akaryakıt fiyatları neden sürekli zamlanıyor? Akaryakıt fiyatları neden sürekli zamlanıyor? Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS), akaryakıt fiyatlarının yükselişinde ana unsurların, döviz kurlarında ve ham petrol fiyatlarındaki yaşanan yukarı yönlü hareketlerin olduğunu belirtti.

Dolar güne 3,79'un altında başladı

Dolar güne 3,79'un altında başladı Dolar güne 3,79'un altında başladı. Serbest piyasada dolar 3,7880 liradan, euro ise 4,0370 liradan haftaya başladı.

31 Aralık 2016 tarihli istatistiklerine göre zeytin yağı ihracatı arttı

31 Aralık 2016 tarihli istatistiklerine göre zeytin yağı ihracatı arttı 31 Aralık 2016 tarihli istatistiklerine göre zeytin yağı ihracatı arttı. Ege İhracatçı Birlikleri’nin 31 Aralık 2016 tarihli istatistiklerine göre 22 milyon 768 bin 104 dolarlık zeytin yağı ihracatı yapıldı. Bir önceki sezon zeytin yağının ihracat litre fiyatı ortalama 5.31 dolar iken, bu yıl ortalama 3.44 dolara kadar düştü.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET