• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN YEDAŞ KİRACI OLDUĞU FETÖ'CÜ İŞ ADAMININ BİNASINDAN ÇIKACAK MI

Samsun YEDAŞ kiracı olduğu FETÖ'cü iş adamının binasından çıkacak mı? Samsun YEDAŞ'ın Atakum ilçesinde bulunan hizmet binasının yurt dışına kaçan FETÖ'cü bir iş adamına ait olduğu gündeme geldi. 

27 Temmuz 2016 Çarşamba 13:22
Samsun YEDAŞ kiracı olduğu FETÖ'cü iş adamının binasından çıkacak mı

Samsun'da darbe girişimine karşı 5 gün önce yapılan 1919 metrelik dev bayrak yürüyüşünde Cumhuriyet Meydanı'nda ki vatandaşlara dondurma dağıtan ve bu konuyu 5 gün sonra basın kuruluşlarına servis eden YEDAŞ, durumdan vazife çıkararak dagıtılan dondurma ile adeta reklam yapmıştı. YEDAŞ reklam kokan dondurma haberi metninde darbe girişimini de kınarken basına servis edilen metinde FETÖ terör örgütü ile ilgili ise tek bir satır cümle kurmaması da dikkat çekmişti.

 

Samsun YEDAŞ'ın Atakum ilçesinde bulunan hizmet binasının ise FETÖ'cü bir işadamından kiralandığı biliniyor. YEDAŞ'ın FETÖ'cü işadamından kiraladığı bina için ise her ay 80 bin TL ödeme yaptığı öğrenildi. Bayrak yürüyüşünda dağıttığı dondurma haberi ile reklam yapan YEDAŞ'ın bu konuyu 5 gün sonra neden basına servis ettiği anlaşılamadı. Zira Cumhuriyet Meydanında demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara bir çok kurum ve kuruluş gıda ve benzeri destek sağlıyor ancak bunu gazetelere haber olarak servis etmiyor. 

Öte yandan Samsun YEDAŞ'a FETÖ'cü işadamının kiracısı olduğu binadan taşınması yönünde bir  talimat geldiği de öğrenildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Emeklilere iyi haber! Paralarını geri alabilecekler

Emeklilere iyi haber! Paralarını geri alabilecekler Emeklilere iyi haber! Paralarını geri alabilecekler. Emekli olamayan sigortalıların primleri boşa gitmiyor. Emeklilik yaşı dolmasına rağmen primlerini tamamlayamayanlar ödedikleri parayı toplu olarak geri alabilirler.

22 Mart 2017 Salı günü Altında son durum

22 Mart 2017 Salı günü Altında son durum 22 Mart 2017 Salı günü Altında son durum. Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı, 145,5 lira seviyelerinden alıcı buluyor.

Yıpranma payından yararlanacak olan meslekler belli oldu

Yıpranma payından yararlanacak olan meslekler belli oldu Yıpranma payından yararlanacak olan meslekler belli oldu. Kamuda erken emeklilik imkanı tanınan mesleklerin kapsamı genişletiliyor. Hangi kamu görevlilerinin yıpranma payından yararlandırılacağı konusu yeniden değerlendiriliyor.

Binlerce kamu çalışanına kötü haber

Binlerce kamu çalışanına kötü haber Binlerce kamu çalışanına kötü haber! Türkiye genelindeki sivil toplum kuruluşları ve bazı kamu kurumlarını arayarak kendilerini İzmir Valiliği OHAL Bürosu çalışanı olarak tanıttıkları kişilerin bilgilerini ele geçirdikleri ortaya çıktı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET