• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN YEDAŞ KİRACI OLDUĞU FETÖ'CÜ İŞ ADAMININ BİNASINDAN ÇIKACAK MI

Samsun YEDAŞ kiracı olduğu FETÖ'cü iş adamının binasından çıkacak mı? Samsun YEDAŞ'ın Atakum ilçesinde bulunan hizmet binasının yurt dışına kaçan FETÖ'cü bir iş adamına ait olduğu gündeme geldi. 

27 Temmuz 2016 Çarşamba 13:22
Samsun YEDAŞ kiracı olduğu FETÖ'cü iş adamının binasından çıkacak mı

Samsun'da darbe girişimine karşı 5 gün önce yapılan 1919 metrelik dev bayrak yürüyüşünde Cumhuriyet Meydanı'nda ki vatandaşlara dondurma dağıtan ve bu konuyu 5 gün sonra basın kuruluşlarına servis eden YEDAŞ, durumdan vazife çıkararak dagıtılan dondurma ile adeta reklam yapmıştı. YEDAŞ reklam kokan dondurma haberi metninde darbe girişimini de kınarken basına servis edilen metinde FETÖ terör örgütü ile ilgili ise tek bir satır cümle kurmaması da dikkat çekmişti.

 

Samsun YEDAŞ'ın Atakum ilçesinde bulunan hizmet binasının ise FETÖ'cü bir işadamından kiralandığı biliniyor. YEDAŞ'ın FETÖ'cü işadamından kiraladığı bina için ise her ay 80 bin TL ödeme yaptığı öğrenildi. Bayrak yürüyüşünda dağıttığı dondurma haberi ile reklam yapan YEDAŞ'ın bu konuyu 5 gün sonra neden basına servis ettiği anlaşılamadı. Zira Cumhuriyet Meydanında demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara bir çok kurum ve kuruluş gıda ve benzeri destek sağlıyor ancak bunu gazetelere haber olarak servis etmiyor. 

Öte yandan Samsun YEDAŞ'a FETÖ'cü işadamının kiracısı olduğu binadan taşınması yönünde bir  talimat geldiği de öğrenildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplandı: 4 görüşme daha yapılacak

Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplandı: 4 görüşme daha yapılacak Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplandı: 4 görüşme daha yapılacak! Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, her yıl yapılan çalışmanın bugün itibarıyla başladığını belirterek, önümüzdeki süreçte tarafların 4 toplantıyla süreci olgunlaştırabileceğine işaret etti.

Samsunlu işadamı Sezgin Gümüş 55 bin dolar bozdurup Türk Lirası yapacak

Samsunlu işadamı Sezgin Gümüş 55 bin dolar bozdurup Türk Lirası yapacak Samsunlu işadamı Sezgin Gümüş 55 bin dolar bozdurup Türk Lirası yapacak. Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu(SAMKON) Genel Başkanı Sezgin Gümüş, 55 bin dolar bozdurarak Türk Lirasına çevirecek.

Sürücü sağlık raporu 400 TL'ye alınacak iddiası doğru mu: Açıklama var

Sürücü sağlık raporu 400 TL'ye alınacak iddiası doğru mu: Açıklama var Sürücü sağlık raporu 400 TL'ye alınacak iddiası doğru mu: Açıklama var. 2017 Ocak ayından itibaren sürücü sağlık raporlarının Devlet Hastanelerinden 350-400 TL civarında bedel ödeyerek alınacağı iddiası üzerine Emniyet Genel Müdürlüğünden açıklama geldi.

Araç sahiplerine kötü haber: Büyük zam

Araç sahiplerine kötü haber: Büyük zam Araç sahiplerine kötü haber: Büyük zam. Benzine, motorin, gaz yağına zam geldi. Araç sahiplerine bu gece yarısından itibaren benzin, motorin ve gaz yağı zamlı fiyatlarla satılacak. Benzine, motorine, gaz yağına ne kadar zam geldi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET