• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler
Samsun'a İstanbul'dan uyuşturucu hap getiren 5 kişiden 4'ü tutuklandı

Samsun'a İstanbul'dan uyuşturucu hap getiren 5 kişiden 4'ü tutuklandı. İstanbul’dan Samsun’a bin 430 adet ecstasy uyuşturucu hap ve 230 gram esrar getirirken yakalanan 5 kişiden 4'ü tutuklandı.

Samsun'da evinde 800 gram esrar yakalanan şahıs tutuklandı

Samsun'da evinde 800 gram esrar yakalanan şahıs tutuklandı. Samsun’un İlkadım ilçesi Yenidoğan Mahallesi’nde evinde yapılan aramada 800 gram esrar maddesi ele geçirilen ve ayrıca silahla tehdit suçundan da aranan bir kişi tutuklandı.

Samsun'a İstanbul'dan bin 430 adet  extacy hap getiren 5 kişi gözaltına alındı

Samsun'a İstanbul'dan bin 430 adet extacy hap getiren 5 kişi gözaltına alındı. Samsun'un İlkadım ilçesi Baruthane mevkisinde düzenlenen operasyonda İstanbul'dan Samsun'a esrar ve uyuşturucu hap getiren 5 kişi gözaltına alındı.

Diyarbakır'da PKK'nın uyuşturucu deposuna baskın

Diyarbakır'da PKK'nın uyuşturucu deposuna baskın. Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı tarafından terör örgütünün finans kaynağı olan uyuşturucuya yönelik düzenlenen operasyonda satışa hazır vaziyette 1 ton 211 kilogram toz esrar ele geçirildi.

Samsun'da esrarla yakalanan şahıs serbest kaldı

Samsun'da esrarla yakalanan şahıs serbest kaldı. Samsun'un İlkadım ilçesi Kale Mahallesi'nde sentetik esrar ile yakalanıp çıkarıldığı mahkemece tutuklanan bir kişinin yargılandığı mahkeme tarafından 'uyuşturucu ticareti' suçundan beraatine ve tahliyesine karar verildi.

Şanlıurfa'da iki yarı uyuşturucu operasyonu: Yarım ton esrar el geçirildi

Şanlıurfa'da iki yarı uyuşturucu operasyonu: Yarım ton esrar el geçirildi. Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen iki ayrı operasyonda, yarım tondan fazla esrar maddesi geçirildi.

Komando Uzman Çavuşun otomobilinden 180 kilo esrar çıktı

Komando Uzman Çavuşun otomobilinden 180 kilo esrar çıktı. Aksaray’da polisin şüphe üzerine durdurduğu kullandığı otomobilde 150 kilogram kubar ve 30 kilogram toz olmak üzere 180 kilogram esrar maddesi ele geçirildi. Sahte kimlikle yakalanan komando uzman çavuş gözaltına alındı.

Urfa-Samsun seferi yapan otobüste 2 buçuk kilo esrar bulundu

Urfa-Samsun seferi yapan otobüste 2 buçuk kilo esrar bulundu. Urfa-Samsun seferi yaptığı öğrenilen bir otobüste polis ekipleri gerçekleştirdiği operasyonda kapsamında 2 buçuk kilo esrar bulundu.

NASA, uzayda çekilen esrarengiz cismin fotoğrafını yayınladı

NASA, uzayda çekilen esrarengiz cismin fotoğrafını yayınladı. Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi (NASA), Satürn keşif aracı Cassini'nin çektiği Pandora uydusunun yüksek çözünürlüklü yakın fotoğrafını yayınladı.

Samsun'da su sayacında ve elektrik panosunda esrar saklayan O.Ç. olayında flaş gelişme

Samsun'da su sayacında ve elektrik panosunda esrar saklayan O.Ç. olayında flaş gelişme! Samsun'da su ve elektrik panosu içinde ele geçen uyuşturucuyla ilgili bir kişi daha gözaltına alınarak tutuklandı.

Samsun'da su sayacında ve elektrik panosunda esrar saklayan O.Ç. tutuklandı

Samsun'da su sayacında ve elektrik panosunda esrar saklayan O.Ç. tutuklandı Samsun'da su sayacında ve elektrik panosunda esrar saklayan O.Ç. tutuklandı! Samsun'da evinin su sayacı ve elektrik panosunun içinde esrar ele geçen genç çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Samsun Çarşamba'da 3 buçuk kilo esrar ele geçirildi

Samsun Çarşamba'da 3 buçuk kilo esrar ele geçirildi Samsun Çarşamba'da 3 buçuk kilo esrar ele geçirildi! Samsun’un Çarşamba ilçesinde gerçekleştirilen operasyonda 3.5 kilo kubar esrar maddesi ele geçirildi. 

Samsun'da 5 gram esrarla yakalanan genç tutuklandı

Samsun'da 5 gram esrarla yakalanan genç tutuklandı Samsun'da 5 gram esrarla yakalanan genç tutuklandı! Samsun'da şüphe üzerine üzerinde yapılan aramada 5.4 gram esrar maddesi ile yakalanan bir kişi uyuşturucu ticaretinden tutuklandı. 

Samsun'da uyuşturucu çıkan araçla ilgili 1 kişi tutuklandı

Samsun'da uyuşturucu çıkan araçla ilgili 1 kişi tutuklandı Samsun'da şüphe üzerine bir otomobilde yapılan aramada kokain, uyuşturucu hap ve esrar ele geçirilmesiyle ilgili 1 kişi tutuklanırken, 1 kişi serbest bırakıldı. 

Samsun'da şüpheli araca operasyon: Kokain, hap ve esrar bulundu

Samsun'da şüpheli araca operasyon: Kokain, hap ve esrar bulundu Samsun'da şüpheli araca operasyon: Kokain, hap ve esrar bulundu! Samsun'da şüphe üzerine bir otomobilde arama yapan polis, kokain, uyuşturucu hap ve esrar ele geçirdi. 

Samsun'da uyuşturucu hap ve esrarla yakalanan şahısa adli kontrol

Samsun'da uyuşturucu hap ve esrarla yakalanan şahısa adli kontrol Samsun’da bir kişiye uyuşturucu hap ve esrar sattığı iddia edilen şahıs, çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Samsun'da uyuşturucu hap ve esrar satan 1 kişi gözaltına alındı

Samsun'da uyuşturucu hap ve esrar satan 1 kişi gözaltına alındı Samsun'un İlkadım ilçesi Kadifekale Mahallesi'nde bir kişiye uyuşturucu hap ve esrar sattığı iddia edilen şahıs, polisin takibi sonucu yakalandı.

Diyarbakır Lice ve Kocaköy'de PKK'ya ait uyuşturucular ele geçirildi

Diyarbakır Lice ve Kocaköy'de PKK'ya ait uyuşturucular ele geçirildi Diyarbakır Lice ve Kocaköy'de PKK'ya ait uyuşturucular ele geçirildi! Diyarbakır'ın Lice ve Kocaköy ilçelerinde jandarma ekipleri tarafından alınan bir istihbarat üzerine yapılan operasyonda terör örgütü PKK'nın finans kaynağı olan yasa dışı uyuşturucu madde ekim alanlarında piyasaya sürülmek üzere hazırlanan 8 ton 502 kilogram esrar maddesi ele geçirildi.

Samsun'da esrar sattığı iddia edilen bir kişi gözaltına alındı

Samsun'da esrar sattığı iddia edilen bir kişi gözaltına alındı Samsun'un İlkadım ilçesi Çatalarmut Mahallesi'nde bir kişiye bir paket esrar sattığı iddia edilen şahıs yakalanarak gözaltına alındı

Sentetik esrarla yakalanan şahıs tutuklandı

Sentetik esrarla yakalanan şahıs tutuklandı
Samsun’da satışa hazır paketler halinde sentetik esrar ile yakalanan bir kişi çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Samsun'da esrar ve uyuşturucu hapla yakalanan genç tutuklandı

Samsun'da esrar ve uyuşturucu hapla yakalanan genç tutuklandı Samsun’da 3 fişek esrar v e 1 adet uyuşturucu hapla yakalanan genç çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Samsun'da polise uyuşturucu satmak isteyen genç tutuklandı

Samsun'da polise uyuşturucu satmak isteyen genç tutuklandı Samsun’da polise esrar satmak isteyen bir kişi çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Samsun'da torbacı polise esrar satmaya çalıştı

Samsun'da torbacı polise esrar satmaya çalıştı Samsun'da torbacı polise esrar satmaya çalıştı! Samsun'un İlkadım ilçesi Yaşardoğu Mahallesi'nde polise esrar satmak isteyen bir kişi gözaltına alınarak tutuklandı.

Samsun'da polise esrar satmak isteyen şahıs gözaltına alındı

Samsun'da polise esrar satmak isteyen şahıs gözaltına alındı Samsun’da polise esrar satmak isteyen bir kişi gözaltına alındı.

Samsun'un Çarşamba ilçesinde Jandarmadan esrar operasyonu

Samsun'un Çarşamba ilçesinde Jandarmadan esrar operasyonu Samsun'un Çarşamba ilçesinde Jandarmadan esrar operasyonu! Samsun İl Jandarma Alay Komutanlığı ve Çarşamba İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından bir evde yapılan aramada 1 kilo 900 gram kubar esrar maddesi ele geçirildi. 

FETÖ'nün 60 gizemli kozmik evi bulundu

FETÖ'nün 60 gizemli kozmik evi bulundu ByLock’tan sonra, FETÖ’nün kripto hakim ve savcılar yetiştirdiği esrarengiz evleri de deşifre oldu. Dışarıdan aranabilen sabit telefonlu, ancak hiçbir teknolojik cihazın giremediği bu evlerden yaklaşık 60 tanesi belirlendi.

Samsun'da 5 çocuk annesi Mütaren Usta'nın esrarengiz ölümü

Samsun'da 5 çocuk annesi Mütaren Usta'nın esrarengiz ölümü Samsun'da 5 çocuk annesi Mütaren Usta'nın esrarengiz ölümü! Samsun'un Canik ilçesi Gaziosmanpaşa Mahallesi'nde 'düştü' diye hastaneye götürülen ve tedavi sırasında hayatını kaybeden 5 çocuk annesi kadının ölümü şüpheli bulundu. 

Samsun'da 16 yaşındaki Ezgi Turcan'ın esrarengiz ölümü

Samsun'da 16 yaşındaki Ezgi Turcan'ın esrarengiz ölümü Samsun'da 16 yaşındaki Ezgi Turcan'ın esrarengiz ölümü! Samsun'da evlerinin birinci katından düşerek ağır yaralanan 16 yaşındaki Ezgi Turcan tedavi alına alındığı hastanede öldü

Samsun'da evinde esrar ele geçen gence 8 yıl 4 ay hapis

Samsun'da evinde esrar ele geçen gence 8 yıl 4 ay hapis Samsun'da evinde esrar maddesi ile hassas terazi ele geçen genç yargılandığı mahkeme tarafından "uyuşturucu ticareti" suçundan 8 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı. 

Samsun'da uyuşturucuyla yakalanan genç tutuklandı

Samsun'da uyuşturucuyla yakalanan genç tutuklandı Samsun’da polisi görünce elindeki bonzai poşetini yazlık evin çatısına atıp bonzai, uyuşturucu hap ve esrar ile yakalanan genç, çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanırken, 2 arkadaşı ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET