• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler
Samsun'da FETÖ'den gözaltına alınan 4 eski Kaymakam'dan 3'ü tutuklandı

Samsun'da FETÖ'den gözaltına alınan 4 eski Kaymakam'dan 3'ü tutuklandı. Samsun'da FETÖ'den gözaltına alınan eski Kastamonu-Azdavay Kaymakamı, eski Ordu-Ünye Kaymakamı ile eski Çorum-Laçin Kaymakamı mahkemece tutuklandı.

Samsun merkezli FETÖ operasyonunda 4 eski Kaymakam gözaltına alındı

Samsun merkezli FETÖ operasyonunda 4 eski Kaymakam gözaltına alındı. Samsun merkezli olarak düzenlenen FETÖ operasyonunda daha önce adli kontrol şartı ile serbest bırakılan 4 eski Kaymakam gözaltına alındı.

Samsun'da HSYK'nın ihraç ettiği 9 hakim ve savcıya FETÖ gözaltısı

Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatı üzerine Trabzon, Tokat, Çorum, Sinop ve Ordu'da FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınan 9 hakim ve savcı Samsun'a getirilerek adliyeye sevk edildi.

Samsun'da FETÖ'nün Emniyet'ten sorumlu 22 Mahrem İmamı tutuklandı

Samsun'da FETÖ'nün Emniyet'ten sorumlu 22 Mahrem İmamı tutuklandı. Samsun'un Çarşamba, Bafra, Terme, Ayvacık ve 19 Mayıs ilçelerinde FETÖ'nün mahrem imamlarına yönelik yapılan operasyonda gözaltına alınan 28 kişiden 22'si mahkemece tutuklandı.

Ordu merkezli FETÖ operasyonunda Samsun dahil 11 şehirde 26 kişi gözaltına alındı

Ordu merkezli FETÖ operasyonunda Samsun dahil 11 şehirde 26 kişi gözaltına alındı. Samsun'un da aralarında bulunduğu Ordu merkezli 11 şehirde yapılan eş zamanlı FETÖ operasyonda ByLock kullandıkları iddiası ile gözaltı kararı bulunan 45 kişiden 26'sı yakalanarak gözaltına alındı.

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi

Samsun'da FETÖ'nün Mahrem İmamları olduğu iddia edilen 28 kişi Adliye'ye sevk edildi. Samsun'da FETÖ'nün emniyetten sorumlu mahrem imamları olduğu iddia edilen 28 öğretmen Adliye'ye sevk edildi.

Samsun'da FETÖ'cü polisler böyle talimat vermiş: Darbe olursa direnmeyin

Samsun'da FETÖ'cü polisler böyle talimat vermiş: Darbe olursa direnmeyin. Samsun'un Ladik İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli 2'si tutuklu 8 kişi FETÖ davasında hakim karşısına çıktı. 

Samsun'un simidini Ankara'da FETÖ'den gözaltına alınan iş adamı tanıttı

Samsun'da FETÖ operasyonunda gözaltına alınan ve adli kontrol şartı ile serbest bırakılan Simit Center'ın sahibi Ahmet Çakır, Ankara'da düzenlenen Coğrafi İşeretli Ürünler Zirvesinde Samsun'un simidini tanıttı.

Samsun Bafra İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yiğit FETÖ nedeniyle görevden alındı

Samsun Bafra İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yiğit FETÖ nedeniyle görevden alındı. Samsun'un Bafra ilçe Emniyet Müdürü Mustafa Yiğit, Emniyet Genel Müdürlüğü kararı ile FETÖ soruşturması kapsamında görevden alındı.

Samsun Emniyetinde FETÖ depremi: 178'i rütbeli 200 polis görevden uzaklaştırıldı

Samsun Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görevli 178'i baş polis olmak üzere 200 polis FETÖ/PDY terör örgütü ile irtibatı ve iltisakı olduğu gerekçesi ile görevden uzaklaştırıldı. Samsun'da EGM kararı ile görevden uzaklaştırılan 200 polisin isim listesi

EGM'de flaş FETÖ temizliği: 9 bin 103 personel görevden uzaklaştırıldı

EGM'de flaş FETÖ temizliği: 9 bin 103 personel görevden uzaklaştırıldı EGM'de flaş FETÖ temizliği: 9 bin 103 personel görevden uzaklaştırıldı. Emniyet Genel Müdürlüğü(EGM)bünyesinde görevli toplam 9 bin 103 emniyet mensubu görevden uzaklaştırıldı.

Samsun'da ByLock kullanan 3 emniyet mensubu FETÖ'den tutuklandı

Samsun'da ByLock kullanan 3 emniyet mensubu FETÖ'den tutuklandı Samsun'da ByLock kullanan 3 emniyet mensubu FETÖ'den tutuklandı. Samsun'da ByLock kullandıkları iddiası ile gözaltına alınan emekli 2'inci sınıf emniyet müdürü ile birlikte meslekten ihraç edilen iki polis memuru tutuklandı.

Samsun'da 5 ilçede FETÖ'nün Mahrem İmamlarına şok operasyon

Samsun'da 5 ilçede FETÖ'nün Mahrem İmamlarına şok operasyon Samsun'da 5 ilçede FETÖ'nün Mahrem İmamlarına şok operasyon. Samsun'da FETÖ'nün mahrem imamlarına yönelik Çarşamba, Bafra, Terme, Ayvacık ve 19 Mayıs İlçelerinde yapılan operasyonlarda 25 kişi gözaltına alındı. 

Samsun'da yakalanan Ogün Samast Hrant Dink cinayetini FETÖ'nün himayesinde işlemiş

Samsun'da yakalanan Ogün Samast Hrant Dink cinayetini FETÖ'nün himayesinde işlemiş Hrant Dink'in katili Ogün Samast'ın cinayeti nasıl işlediği, kimlerden yardım aldığı ve Samsun Otogarında yakalanması ile ilgili hazırlanan iddianamede şok detaylar ortaya çıktı. Ogün Samast, Hrant Dink cinayetini FETÖ'nün kontrolü ve himayesinde işlemiş

FETÖ'ye 81 ilde şafak operasyonu: Bin 9 mahrem imam gözaltına alındı

FETÖ'ye 81 ilde şafak operasyonu: Bin 9 mahrem imam gözaltına alındı FETÖ'ye 81 ilde şafak operasyonu: Bin 9 mahrem imam gözaltına alındı. Türkiye geneli 81  il de FETÖ'nün Emniyet yapılanmasına yönelik yapılan operasyonlarda bin 9 mahrem imamın gözaltına alındığı açıklandı.

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu eski belediye başkanı Hadi Sezer tahliye oldu. Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan Çetinkaya eski Belediye Başkanı Hadi Sezer, tahliye oldu.

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu 5 iş adamı mahkemece tahliye edildi

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu 5 iş adamı mahkemece tahliye edildi Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu 5 iş adamı mahkemece tahliye edildi. Samsun'un Bafra ilçesinde görülen FETÖ davasında yargılanan 5 tutuklu iş adamı mahkemenin aldığı karar ile tahliye edildi.n

Samsun'da Kimse Yok mu Derneği'nin 3 yöneticisi FETÖ'den tutuklandı

Samsun'da Kimse Yok mu Derneği'nin 3 yöneticisi FETÖ'den tutuklandı Samsun'da Kimse Yokmu Derneği'nin 3 yöneticisi FETÖ'den tutuklandı. Samsun'da KHK ile kapatılan Kimse Yokmu Derneği'nin 3 yöneticisi  Ali Akgül, Bekir Tuncer ve Kerem Uçan tutuklandı.

Fuat Köktaş Aydınlık Gazetesi'nin Adil Öksüz haberi ile ilgili flaş açıklamalar yaptı

Fuat Köktaş Aydınlık Gazetesi'nin Adil Öksüz haberi ile ilgili flaş açıklamalar yaptı AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, FETÖ firarisi Adil Öksüz ile ilgili Aydınlık Gazetesinde yayınlanan haber ile ilgili flaş açıklamalar yaptı.

Samsun'da 35 öğretmenin yargılandığı FETÖ davasında tutuklu 4 kişi tahliye edildi

Samsun'da 35 öğretmenin yargılandığı FETÖ davasında tutuklu 4 kişi tahliye edildi Samsun'da 35 öğretmenin yargılandığı FETÖ davasında tutuklu 4 kişi tahliye edildi. Samsun'un Havza ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında 7'si tutuklu meslekten ihraç edilen 35 öğetmenin yargılandığı dava da 4 kişi kefaletle tahliye edildi.

Kutlu Doğum Haftası FETÖ projesi mi: Kutlu Doğum kutlayanlar dikkat

Kutlu Doğum Haftası FETÖ projesi mi: Kutlu Doğum kutlayanlar dikkat Kutlu Doğum Haftası FETÖ projesi mi: Kutlu Doğum kutlayanlar dikkat.  Samsun'da Kutlu Doğum Haftası nedeniyle etkinlik düzenleyenler dikkat. Kutlu Doğum Haftası FETÖ icadı bir proje.. 

Samsun'da FETÖ evlerinde abilik yapan 3 jandarma eri gözaltına alındı

Samsun'da FETÖ evlerinde abilik yapan 3 jandarma eri gözaltına alındı Samsun'da FETÖ evlerinde abilik yapan 3 jandarma eri gözaltına alındı. Samsun devam eden FETÖ operasyonları kapsamında Ayvacık, Kavak ve Çarşamba ilçelerinde görev yapan 3 jandarma eri gözaltına alındı.

Erhan Usta'dan FETÖ ve KHK mağduru memurlarla ilgili flaş açıklama

Erhan Usta'dan FETÖ ve KHK mağduru memurlarla ilgili flaş açıklama MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, Kanun Hükmünde Kararnameler(KHK) ve FETÖ soruşturmaları nedeniyle haksız yere ihraç edilen ve mağdur olanlarla ilgili flaş açıklamalar yaptı. 

Erhan Usta'dan flaş açıklama: Artık FETÖ'nün siyasi ayağı ile mücadele başlatılmalı

Erhan Usta'dan flaş açıklama: Artık FETÖ'nün siyasi ayağı ile mücadele başlatılmalı MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, 16 Nisan referandum seçiminin ardından FETÖ terör örgütünün siyasi ayağına ilişkin mücadelenin de artık başlatılması gerektiğini açıkladı.

Samsun'da görülen FETÖ davasında flaş tutuklamalar

Samsun'da görülen FETÖ davasında flaş tutuklamalar Samsun'da görülen FETÖ davasında flaş tutuklamalar. Samsun'da 5'i tutuklu 11 kişinin yargılandığı davada mahkeme heyeti 9 kişinin tutuklanmasına karar verdi.

Samsun, Bafra ve Trabzon'da Kimse Yok mu Derneği yöneticilerine FETÖ operasyonu

Samsun, Bafra ve Trabzon'da Kimse Yok mu Derneği yöneticilerine FETÖ operasyonu Samsun ve Bafra ilçesi ile birlikte Trabzon'da düzenlenen FETÖ operasyonunda Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan Kimse Yok mu Derneği'nin eski yöneticilerinden oluşan 14 kişi gözaltına alındılar.  

Samsun'da FETÖ davasında askeri lise sınav sorularının nasıl çalındığı ile ilgili itiraflar geldi

Samsun'da FETÖ davasında askeri lise sınav sorularının nasıl çalındığı ile ilgili itiraflar geldi Samsun'da FETÖ davasında askeri lise sınav sorularının nasıl çalındığı ile ilgili itiraflar geldi. Samsun'da görülen FETÖ davasında yargılanan tutuksuz sanık, askeri lise sınavlarına nasıl hazırlandığını ve sınav sorularının kendisine nasıl verildiğini itiraf etti.

FETÖ şüphelisi oy kullanırken yakalandı

FETÖ şüphelisi oy kullanırken yakalandı FETÖ şüphelisi oy kullanırken yakalandı. Trabzon'da hakkında yakalama kararı bulunan E.Ö. oy kullanmak için gittiği sandık başında gözaltına alındı.

FETÖ tutukluları için yurt dışından avukata para aktarılmış

FETÖ tutukluları için yurt dışından avukata para aktarılmış FETÖ tutukluları için yurt dışından avukata para aktarılmış. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, FETÖ'den tutuklu hakim ve savcıları savunmaları için bir hukuk bürosuna yurt dışından para geldiği açıklamasını yaptı.

Galip Öztürk'e kurulan FETÖ kumpasını Kerim Tosun itiraf etti

Galip Öztürk'e kurulan FETÖ kumpasını Kerim Tosun itiraf etti Galip Öztürk'e kurulan FETÖ kumpasını itirafçı Kerim Tosun itiraf etti.  HSYK eski üyesi itirafçı Kerim Tosun yaptığı itiraflarda Galip Öztürk'e kurulan FETÖ kumpasını da ifşa etti.

KÖŞE YAZARLARI