• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sürpriz doğum günü klibi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sürpriz doğum günü klibi. 26 Şubat'ta 63 yaşına girecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için, belgesel tarzında kısa bir doğum günü klibi hazırlandı.

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı. Türk Ocakları Samsun Şubesi tarafından “Millet ve Milliyetçilik” başlıklı konferans düzenlendi. 

Samsun'da meyve suyu kutusunun içinden çıkan madde Türk Gıda Kodeksine uygunmuş

Samsun'da meyve suyu kutusunun içinden çıkan madde ile ilgili Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yaptığı incelemede 'Türk Gıda Kodeksine uygundur' raporun verdi.

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu

Canik Belediyesi tarafından düzenlenen "Bi' Dolu Medya" konulu etkinlikte ünlü sunucu Mehmet Aydın ve ünlü DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu. Oldukça renkli geçen etkinlikte, radyo-gazetecilik bölümü öğrencileri hem uygulamalı öğrendi hem de eğlendi

SAMGAZ Samsun'da yaşanan doğalgaz rezaletini duyuran basına teşekkür etti

SAMGAZ Samsun'da yaşanan doğalgaz rezaletini duyuran basına teşekkür etti. SAMGAZ A.Ş Samsun'da geçtiğimiz günlerde iki gün süren doğalgaz kesintisi ile ilgili basın kuruluşlarına teşekkür metni gönderdi.

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi. Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilciliği tarafından şehitler için 158. mevlit okutuldu.

Samsun'da bakır kap satışları artmaya başladı

Samsun'da bakır kap satışları artmaya başladı. Samsun’da 40 yıllık bakır ustası Mustafa Yüksel, son zamanlarda bakır kap kullanımının arttığını söyledi.

MMO Samsun Şubesi'nden Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu

MMO Samsun Şubesi'nden Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu. Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şubesi, Meslek İçi Eğitim Merkezi (MİEM) kapsamında üyelerine yönelik düzenlediği Mühendis Yetkilendirme Kurslarına “Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu” ile devam ediyor. 

Samsun’daTarımda Kadın Girişimcilerin Güçlendirilmesi Programı düzenlendi

Samsun’daTarımda Kadın Girişimcilerin Güçlendirilmesi Programı düzenlendi. Samsun’un Bafra ilçesinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Türkiye Ziraat Odaları Birliği ve İŞKUR işbirliği ile hayata geçirilen “Tarımda Kadın Girişimcilerin Güçlendirilmesi Programı” kapsamında kadın girişimciler için kurs açıldı. 

Hakkari'de askerlik yapan Samsunsporlu askerler fotoğraf paylaştı

Hakkari'de askerlik yapan Samsunsporlu askerler fotoğraf paylaştı. Hakkari'nin Dağlıca kırsalında vatani görevini yapan iki Samsunlu asker Samsunspor atkısıyla fotoğraf paylaştı.

Yılmaz Özdil'in Samsun'da yapacağı imza günü iptal edildi

Yılmaz Özdil'in Samsun'da yapacağı imza günü iptal edildi Yılmaz Özdil'in Samsun'da yapacağı imza günü iptal edildi. Yılmaz Özdil'in Samsun'da düzenlenen Karadeniz 3. Kitap Fuarında yapacağı imza günü iptal edildi.

Pepee’nin annesi ve yaratıcısı Ayşe Şule Bilgiç, Samsun'a geldi

Pepee’nin annesi ve yaratıcısı Ayşe Şule Bilgiç, Samsun'a geldi Pepee’nin annesi ve yaratıcısı Ayşe Şule Bilgiç, Samsun'a geldi. Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) KOBİ ve Girişimcilik Topluluğu tarafından Samsun’a davet edilen ünlü Çizgi Film Kahramanı Pepee’nin annesi ve Düşyeri CEO’su (Chief Executive Officer / En Üst Dereceli Yönetici) Ayşe Şule Bilgiç, “Düşten Geleceğe Bir Girişim Hikâyesi” isimli söyleşi kapsamında öğrencilerle bir araya gelerek Pepee’nin doğuş hikâyesini ve tecrübelerini paylaştı.

Nilhan Osmanoğlu Samsunlulara Osmanlı’yı anlattı

Nilhan Osmanoğlu Samsunlulara Osmanlı’yı anlattı Nilhan Osmanoğlu Samsunlulara Osmanlı’yı anlattı. Samsun'a gelen 2. Abdülhamid Han’ın 5. kuşak torunu Nilhan Osmanoğlu, Sultanın Dilinden Osmanlı konferansında Payitaht Abdülhamid dizisi ile ilgili konuştu.

Kılıçdaroğlu Erbakan'ı anma törenine katılacak

Kılıçdaroğlu Erbakan'ı anma törenine katılacak Kılıçdaroğlu Erbakan'ı anma törenine katılacak. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, merhum Başbakan Necmettin Erbakan için düzenlenen anma programına katılacak.

Erdoğan eski milletvekilleriyle külliyede yemekte bir araya geldi

Erdoğan eski milletvekilleriyle külliyede yemekte bir araya geldi Erdoğan eski milletvekilleriyle külliyede yemekte bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Partili eski bakan ve milletvekilleriyle yemekte bir araya geldi. Külliye'de gerçekleşen yemek saat 20.00'de başladı ve 2 saat sürdü. Yemeğe, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Yıldırım ile birlikte katıldı.

Başbakan Binali Yıldırım'dan cezaevi yönetmeliği açıklaması

Başbakan Binali Yıldırım'dan cezaevi yönetmeliği açıklaması Başbakan Binali Yıldırım'dan cezaevi yönetmeliği açıklaması. Başbakan Binali Yıldırım yeni cezaevleri yönetmeliğiyle ilgili yaptığı açıklamada 10 yıldan az hapis cezası bulunan mahkumların açık cezaevlerine nakledileceğini söyledi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bürokratları milli seferberlik için Samsun'a geldi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bürokratları milli seferberlik için Samsun'a geldi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bürokratları milli seferberlik için Samsun'a geldi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Kürşad Arat ve bürokratlar, Çalışma Hayatında Milli Seferberlik için Samsun'a geldi.

Samsun'da Kent İçi Güvenli Ulaşım projesi'ne onay verildi

Samsun'da Kent İçi Güvenli Ulaşım projesi'ne onay verildi Samsun'da, Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şubesi'nin valilik öncülüğünde başlattığı, Büyükşehir Belediyesinin destek verdiği “Kent İçi Güvenli Ulaşım” projesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından da onay gördü. 

İladım Belediyesi Tokat İHL öğrencilerini ağırladı

İladım Belediyesi Tokat İHL öğrencilerini ağırladı İladım Belediyesi Tokat İHL öğrencilerini ağırladı. İlkadım Belediyesi Tokat İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencilerine İlkadım gezdirildi.

Samsun'da 24 Şubat Cuma son 57 yılın en sıcak ikinci günü oldu

Samsun'da 24 Şubat Cuma son 57 yılın en sıcak ikinci günü oldu Samsun'da 24 Şubat Cuma son 57 yılın en sıcak ikinci günü oldu. Samsun'da hava sıcaklığı 24 Şubat 2017 Cuma günü 23 dereceyi göstermesiyle birlikte Samsunlular sahile akın etti.

Referandumda çipli kimlik kartı olmayan oy kullanamayacak mı

Referandumda çipli kimlik kartı olmayan oy kullanamayacak mı Referandumda çipli kimlik kartı olmayan oy kullanamayacak mı. 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak referandum seçiminde çipli kimlik kartı olmayanların oy kullanamayacağı iddiası doğru mu.

Samsun'da CHP'li Bülent Tezcan’ın amcası Fikret Tezcan toprağa verildi

Samsun'da CHP'li Bülent Tezcan’ın amcası Fikret Tezcan toprağa verildi Samsun'da CHP'li Bülent Tezcan’ın amcası Fikret Tezcan toprağa verildi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’ın hayatını kaybeden amcası Fikret Tezcan Havza’da toprağa verildi.

Samsun'da başlayan iyilik Hareketi Türkiye'yi kucaklıyor

Samsun'da başlayan iyilik Hareketi Türkiye'yi kucaklıyor Samsun'da başlayan iyilik Hareketi Türkiye'yi kucaklıyor. Sosyal medyada başlatılan ve ilk aşamada 4 kişi tarafından organize edilen "Mutluluğun Kanatları Projesi" günden güne büyümeye devam ediyor.

Samsun'da yapılan Türkiye'nin en büyük gençlik merkezi ne zaman bitecek

Samsun'da yapılan Türkiye'nin en büyük gençlik merkezi ne zaman bitecek Samsun'da yapılan Türkiye'nin en büyük gençlik merkezi ne zaman bitecek. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın talimatları doğrultusunda Samsun’u İlkadım ilçesinde yapımına başlanan Gençlik Merkezi’nin inşaatında sona gelindi.

Samsun'da Şehit Fethi Sekin için hatıra ormanı yapılacak

Samsun'da Şehit Fethi Sekin için hatıra ormanı yapılacak Samsun'da kahraman  Şehit Fethi Sekin için hatıra ormanı yapılacak. Aydınlar Ocağı Samsun Şube Başkanı Doç. Dr. Taner Tunç, Samsun’da “Şehit Fethi Sekin” adında bir hatıra ormanı kuracaklarını söyledi.

Samsun'da tramvay OMÜ'ye ne zaman çıkacak: Yusuf Ziya Yılmaz açıkladı

Samsun'da tramvay OMÜ'ye ne zaman çıkacak: Yusuf Ziya Yılmaz açıkladı Samsun'da tramvay OMÜ'ye ne zaman çıkacak: Yusuf Ziya Yılmaz açıkladı. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, proje için başvurulan krediye onay verildiğini, tramvayın 2018 sonuna doğru üniversiteye çıkaracaklarını söyledi.

MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti

MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı  Haluk Tan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun Valisi İbrahim Şahin’i ve aMilliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Taner Takin’ i ziyaret etti.

Samsun Tekkeköy'de bir kişi 566 uyuşturucu hapla polis yakalandı

Samsun Tekkeköy'de bir kişi 566 uyuşturucu hapla polis yakalandı Samsun Tekkeköy'de bir kişi 566 uyuşturucu hapla polis yakalandı. Samsun'un Tekkeköy ilçesinde üzerinde 566 adet uyuşturucu hap ele geçen şahıs çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan öğrencilere hediye kitap

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan öğrencilere hediye kitap Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen Karadeniz 3. Kitap fuarından ‘Evliya Çelebi Gezici Halk Kütüphanesinin’ yanında ilçede eğitim öğretim gören öğrencilere hediye etmek üzere kitap aldı.

5 ülkeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a çok özel ziyaret

5 ülkeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a çok özel ziyaret 5 ülkeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a çok özel ziyaret. İspanya, İtalya, Almanya, Yunanistan ve Finlandiya ülkelerinin okullarından gelen yönetici, öğretmen ve öğrencilerden oluşan 19 kişilik heyet İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET