• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler
Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Göçmen Leylekler Konaklama Merkezi (Leylek TOKİ), ziyaretçi akınına uğruyor. 

Samsun Valisi İbrahim Şahin'den özel harekat polisleri ile İsimsizler pozu

Samsun Valisi İbrahim Şahin'den özel harekat polisleri ile İsimsizler pozu. Samsun Valisi İbrahim Şahin'in özel harekat polisleri ile çekindiği fotoğraf İsimsizler dizisini anımsattı. 

Sinop'ta 280 kilometre menzilli milli füze Bora'nın atışı yapıldı

Sinop'ta 280 kilometre menzilli milli füze Bora'nın atışı yapıldı. Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, milli füze Bora'nın Karadeniz'de test edildiğini açıkladı.

Samsun Valisi İbrahim Şahin Atatürk'e yapılan hakaretlere tepki gösterdi

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Mustafa Kemal Atatürk'e yönelik yapılan hakaretlere tepki göstererek, "Atatürk ile ilgili olur olmaz, aklı eren ermeyen insanlar bir takım olumsuzlukları söylüyor. Bu devlet aklını rahatsız ediyor." dedi.

Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun rengarenk, tertemiz bir şehir olacak

Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun rengarenk, tertemiz bir şehir olacak. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı ve Tarihi Kentler Birliği Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'un rengarenk ve tertemiş bir şehir olacağını açıkladı. 

Samsun'da iltihaplı et iddiası ile ilgili Kasaplar Odasından şoke eden açıklama

Samsun Kasaplar Odası Başkanı Ömür Şen'in Samsun'da gündeme gelen iltihaplı et iddiası ile ilgili yaptığı açıklama  şoke etti. Samsun Kasaplar Odası Başkanı Şen, Samsun'a dışardan gelen etlerin sağlıklı olup olmadığını bilmediklerini açıkladı.

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

Samsun Gazi Devlet Hastanesinde Başhekim Yardımcısına suç duyurusu

Samsun Gazi Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Osman Selçuk hakkında görevi kötüye kullanmaktan suç duyurusunda bulunuldu.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Samsun'u güzelleştiriyor

Samsun Büyükşehir Belediyesi Samsun'u güzelleştiriyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun'da yapılacak İşitme Engelliler Olimpiyatı öncesi kent estetiğinde önemli değişiklikler yapmaya devam ediyor.

Samsun Valisi İbrahim Şahin'den tarihi eserlerle ilgili uyarı

Samsun Valisi İbrahim Şahin, Osmanlı ve Selçuklu döneminden kalan tarihi eserlere sahip çıkılması gerektiğini açıklayarak, "Tarihi eserlerimize gözümüz gibi bakmalıyız" dedi.

Samsun'da iltihaplı etler piyasa mı sürülüyor, şok iddia!

Samsun'da iltihaplı etler piyasa mı sürülüyor, şok iddia! Samsun'da iltihaplı etler piyasa mı sürülüyor, şok iddia! Samsun'da iltihaplı etlerin piyasaya sürülerek satıldığı ve insan sağlığı ile oynandığı iddia edildi.

Deniz Gezmiş'in Samsun Yürüyüşü

Deniz Gezmiş'in Samsun Yürüyüşü 68 kuşağının devrimci liderlerinden olan Deniz Gezmiş, 10 Kasım 1968 yılında ise Samsun'a gelerek 'Tam Bağımsız Türkiye İçin Mustafa Kemal Yürüyüşü'ne katılmıştı.  

Özel harekat polisi Emre Bağcı'nın bağışlanan kalbi doğum gününde hastaya umut oldu

Özel harekat polisi Emre Bağcı'nın bağışlanan kalbi doğum gününde hastaya umut oldu Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesi Simit Center önünde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı'nın bağışlanan kalbi, İstanbul'da kalp nakli bekleyen bir hastaya doğum gününde umut oldu.

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi binası  yıkılarak ticaret ve alış veriş merkezi ile birlikte kültür merkezi, otopark ve spor salonlarının bulunduğu bir tesis haline dönüştürülecek. 

Kadir Topbaş: Samsun Yusuf Ziya Yılmaz gibi bir başkana sahip olduğu için çok şanslı

Kadir Topbaş: Samsun Yusuf Ziya Yılmaz gibi bir başkana sahip olduğu için çok şanslı Kadir Topbaş: Samsun Yusuf Ziya Yılmaz gibi bir başkana sahip olduğu için çok şanslı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş, Samsun'un ciddi bir değişime uğradığını belirterek,  "Bu başarının en büyük mimarı elbette Yusuf Ziya Yılmaz başkanımız" dedi.

Kadir Topbaş Samsun'da gezdiği Kızılırmak Deltasına hayran kaldı

Kadir Topbaş Samsun'da gezdiği Kızılırmak Deltasına hayran kaldı Kadir Topbaş Samsun'da gezdiği Kızılırmak Deltasına hayran kaldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş, ziyaret ettiği Samsun'da Kızılırmak Deltası Kuş Cennetini gezdi.

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'a giren otomobilin çarptığı özel harekat polisi Emre Bağcı, son yolculuğuna uğurlandı.

Kadir Topbaş Samsun'a geldi Cumhurbaşkanının AK Parti üyeliği ile ilgili konuştu

Kadir Topbaş Samsun'a geldi Cumhurbaşkanının AK Parti üyeliği ile ilgili konuştu Kadir Topbaş Samsun'a geldi Cumhurbaşkanının AK Parti üyeliği ile ilgili konuştu. Samsun'a gelen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti'ye üye olması ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Yusuf Ziya Yılmaz'dan kaçak yapı uyarısı: Asla geçit verilmeyecek

Yusuf Ziya Yılmaz'dan kaçak yapı uyarısı: Asla geçit verilmeyecek Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,  Atakum Belediyesi'ne yaptığı ziyarette Samsun'da kaçak yapılaşmaya asla geçit vermeyeceklerini açıkladı.

Samsun Valiliği Kevser Cami inşaatında yaşanan göçük olayına idari soruşturma başlattı

Samsun Valiliği Kevser Cami inşaatında yaşanan göçük olayına idari soruşturma başlattı Samsun'un Atakum ilçesinde 3 işçinin hayatını keybettiği, 3 işçinin ise yaralandığı Kevser Cami inşaatında ki çökme olayı ile ilgili Samsun Valisi İbrahim Şahin'in talimatı ile idari soruşturma başlatıldı. 

Ömer Turan, Vali İbrahim Şahin haberini yapan SuperHaberTV'nin sahibi Cengiz Er'i topa tuttu

Ömer Turan, Vali İbrahim Şahin haberini yapan SuperHaberTV'nin sahibi Cengiz Er'i topa tuttu Samsun Valisi İbrahim Şahin'in telefonunda ByLock bulunduğunu gündeme getiren SuperHaberTV'nin yayınladığı haber ile ilgili AK Parti'li Ömer Turan şok iddialarda bulundu.

Samsun'da yetim ve kimsesiz çocuklar için Çocuk Şenliği düzenlendi

Samsun'da yetim ve kimsesiz çocuklar için Çocuk Şenliği düzenlendi Samsun'da yetim ve kimsesiz çocuklar için Çocuk Şenliği düzenlendi. Samsun'un Canik ilçe Belediyesi tarafından bu yıl 2'incisi düzenlenen Geleneksel Çocuk Şenliğinde  Suriyeli, Iraklı ve Afganlı çocuklar doyasıya eğlendi.

Samsun'da 1 Mayıs İşçi Bayramı böyle kutlandı

Samsun'da 1 Mayıs İşçi Bayramı böyle kutlandı Samsun'da 1 Mayıs İşçi Bayramı böyle kutlandı. Samsun'da 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü nedeniyle yürüyüş düzenlendi. 1 Mayıs İşçi Bayramı Samsun'da halaylarla sona erdi.

Samsun'un simidini Ankara'da FETÖ'den gözaltına alınan iş adamı tanıttı

Samsun'un simidini Ankara'da FETÖ'den gözaltına alınan iş adamı tanıttı Samsun'da FETÖ operasyonunda gözaltına alınan ve adli kontrol şartı ile serbest bırakılan Simit Center'ın sahibi Ahmet Çakır, Ankara'da düzenlenen Coğrafi İşeretli Ürünler Zirvesinde Samsun'un simidini tanıttı.

Erdoğan Tok 1 Mayıs İşçi Bayramı açıklaması yaptı

Erdoğan Tok 1 Mayıs İşçi Bayramı açıklaması yaptı Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutlayarak, "Biz,  çalışanın, üretenin, çalıştığı kurumun hak ve menfaatlerini koruyan ve sahip çıkan bir anlayışın savunucusuyuz" dedi.

Samsun'un Canik İlçe Belediyesi, milli oyuncak üretecek atölye kuruyor

Samsun'un Canik İlçe Belediyesi, milli oyuncak üretecek atölye kuruyor Samsun'un Canik İlçe Belediyesi, milli oyuncak üretecek atölye kuruyor. Canik İlçe Belediyesi, Süperman ve Barbie Bebeklere rakip olacak yerli ve milli oyuncak üretimi için düğmeye bastı. Canik ilçesinde oyuncak müzesi ve milli oyuncak üretecek atölye kuruluyor.

Samsun'da 689 ve 690 sayılı KHK ile 5 kişi mesleklerine geri iade edildi

Samsun'da 689 ve 690 sayılı KHK ile 5 kişi mesleklerine geri iade edildi Samsun'da 689 ve 690 sayılı KHK ile 5 kişi mesleklerine geri iade edildi. Samsun'da Resmi Gazete'de 29 Nisan 2017 Cumartesi tarihi itibari ile yayımlanan 689 ve 690 sayılı iki yeni Kanun Hükmünde Kararname ile daha önce meslekten ihraç edilen 5 kamu çalışanı görevlerine geri iade edildi.

Samsun'da 689 ve 690 sayılı KHK ile kamuda 25 personel meslekten ihraç edildi

Samsun'da 689 ve 690 sayılı KHK ile kamuda 25 personel meslekten ihraç edildi Samsun'da Resmi Gazete'de yayımlanan 689 ve 690 sayılı iki yeni Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile kamu kurumlarında toplam 25 personel meslekten ihraç edildi. Samsun'da 29 Nisan 2017 Cumartesi günü yayınlanan 689 ve 690 sayılı kararname ile meslekten ihraç edilenlerin isim listesi

Samsun Valisi Şahin ve İshak Taşçı,cami inşaatında göçük altından kurtulan işçileri ziyaret etti

Samsun Valisi Şahin ve İshak Taşçı,cami inşaatında göçük altından kurtulan işçileri ziyaret etti Samsun Valisi Şahin ve İshak Taşçı,cami inşaatında göçük altından kurtulan işçileri ziyaret etti. Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Atakum Belediyesi Başkanı ishak Taşçı, Kevser Cami inşaatında yaşanan kazada, göçük altından sağ kurtulan işçileri hastanede ziyaret etti.

Samsun kabus günler yaşıyor üç ayrı feci kazada 7 kişi öldü

Samsun kabus günler yaşıyor üç ayrı feci kazada 7 kişi öldü Samsun kabus günler yaşıyor üç ayrı feci kazada 7 kişi öldü. Samsun'da Kavak ilçesinde çöken inşaatta 3, Atakum ilçesi Simit Center'da yaşanan kazada 1, Atakum ilçesi Kevser Camisinde yaşanan göçükte ise 3 kişi hayatını kaybetti.

KÖŞE YAZARLARI