• 2,2844 TL

  • 2,8825 TL

  • 89,0137 TL

  • 74.938

AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI BELLİ OLDU

AK Parti'nin Samsun adayı belli oldu
02 Aralık 2013 Pazartesi 10:11

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi. 

AK Parti Genel Merkezi'nin Salı günü yapılacak olan grup toplantısı nedeniyle AK Parti Samsun İl Başkanlığına talimat vererek partililerin yoğun katılımının sağlanması ve otobüs kaldırılmasını istediği bildirildi.

AK Parti'nin bir büyükşehir adayı daha belli oldu. AK Parti Genel Merkezi, yaptığı değerlendirmeler sonunda Samsun'la ilgili kararını verdi. Mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın, 2014 yerel seçimlerinde yeniden aday gösterilmesinin kararlaştırıldığı öğrenildi. Üç dönemdir Büyüüşehir Belediye Başkanı olan Yusuf Ziya Yılmaz'a kararın tebliğ edildiği belirtildi. Yılmaz'ın bugün öğle saatlerinde Ankara'ya gideceği öğrenildi.

dalga mı geçiyorsunuz

ismail hakkı
02 Aralık 2013 Pazartesi 11:18

haberin başlığı böyle:AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI AÇIKLANDIİçeriği ise böyle:Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.salı günü açıklanacak bir aday için pazartesiden nasıl açıklandı diye haber yapılır.

20 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Meclis'e gönderilen tezkerenin gerekçeleri belli oldu

Meclis'e gönderilen tezkerenin gerekçeleri belli oldu Meclis'te görüşülecek olan tezkere metninin gerekçeleri belli oldu.

Yusuf Ziya Yılmaz'ın acı günü

Yusuf Ziya Yılmaz'ın acı günü Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın teyzesi Ayşet Yılmaz hayatını kaybetti.

Davutoğlu'nun ismi parke taşları ile yazıldı

Davutoğlu'nun ismi parke taşları ile yazıldı Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun ismi Atakum Belediyesine ait kilitli taş parke tesisinde üretilen taşlarla yazıldı.

Vali İbrahim Şahin Taşhanı inceledi

Vali İbrahim Şahin Taşhanı inceledi Samsun Valisi İbrahim Şahin, dün gece yanan Vezirköprü ilçesinde bulunan 400 yıllık tarihi Taşhan’ı inceledi.

KÖŞE YAZARLARI