• 2,2337 TL

  • 2,8299 TL

  • 88,4328 TL

  • 79.417

AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI BELLİ OLDU

AK Parti'nin Samsun adayı belli oldu
02 Aralık 2013 Pazartesi 10:11

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi. 

AK Parti Genel Merkezi'nin Salı günü yapılacak olan grup toplantısı nedeniyle AK Parti Samsun İl Başkanlığına talimat vererek partililerin yoğun katılımının sağlanması ve otobüs kaldırılmasını istediği bildirildi.

AK Parti'nin bir büyükşehir adayı daha belli oldu. AK Parti Genel Merkezi, yaptığı değerlendirmeler sonunda Samsun'la ilgili kararını verdi. Mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın, 2014 yerel seçimlerinde yeniden aday gösterilmesinin kararlaştırıldığı öğrenildi. Üç dönemdir Büyüüşehir Belediye Başkanı olan Yusuf Ziya Yılmaz'a kararın tebliğ edildiği belirtildi. Yılmaz'ın bugün öğle saatlerinde Ankara'ya gideceği öğrenildi.

dalga mı geçiyorsunuz

ismail hakkı
02 Aralık 2013 Pazartesi 11:18

haberin başlığı böyle:AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI AÇIKLANDIİçeriği ise böyle:Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.salı günü açıklanacak bir aday için pazartesiden nasıl açıklandı diye haber yapılır.

20 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Sarı toz paniği sürüyor: 24 kişi izole edildi

Sarı toz paniği sürüyor: 24 kişi izole edildi Sarı toz paniği sürüyor: 24 kişi izole edildi. İstanbul'da Kanada, Almanya, ABD, Fransa, Belçika konsolosluklarına gönderilen 'sarı toz' nedeniyle Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde izole bir oda da gözetim altına alınanların sayısı 24'e çıktı.

Bakan konvoyunda kaza: 6 yaralı

Bakan konvoyunda kaza: 6 yaralı Bakan konvoyunda kaza: 6 yaralı. Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli’nin Muğla ziyareti sırasında oluşturulan araç konvoyunda kaza meydana geldi. Araç konvoyunda yaşanan kaza da 6 kişi yaralandı.

Kazalarda şoför kusuru yüzde 90'ların üzerinde!

Kazalarda şoför kusuru yüzde 90'ların üzerinde! Kazalarda şoför kusuru yüzde 90'ların üzerinde! Türkiye'de kazaların kural ihlalleri nedeniyle meydana geldiği açıklandı. Kazalarda şoför kusur oranının yüzde 90'ların üzerinde olduğu bildirildi. TŞOF Genel Başkanı Fevzi Apaydın, "Kazalar kural ihlalinden kaynaklanıyor. Türkiye’de kazalarda şoför kusur oranları yüzde 90’ların üzerindedir" dedi.

Samsun'da sağanak yağış bekleniyor

Samsun'da sağanak yağış bekleniyor Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü’nden alınan tahminlere göre, Samsun'da hava parçalı ve çok bulutlu aralıklı sağanak yağışlı geçecek.

KÖŞE YAZARLARI