• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

Öncekiler Sonrakiler

AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI BELLİ OLDU

AK Parti'nin Samsun adayı belli oldu
02 Aralık 2013 Pazartesi 10:11

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi. 

AK Parti Genel Merkezi'nin Salı günü yapılacak olan grup toplantısı nedeniyle AK Parti Samsun İl Başkanlığına talimat vererek partililerin yoğun katılımının sağlanması ve otobüs kaldırılmasını istediği bildirildi.

AK Parti'nin bir büyükşehir adayı daha belli oldu. AK Parti Genel Merkezi, yaptığı değerlendirmeler sonunda Samsun'la ilgili kararını verdi. Mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın, 2014 yerel seçimlerinde yeniden aday gösterilmesinin kararlaştırıldığı öğrenildi. Üç dönemdir Büyüüşehir Belediye Başkanı olan Yusuf Ziya Yılmaz'a kararın tebliğ edildiği belirtildi. Yılmaz'ın bugün öğle saatlerinde Ankara'ya gideceği öğrenildi.

dalga mı geçiyorsunuz

ismail hakkı
02 Aralık 2013 Pazartesi 11:18

haberin başlığı böyle:AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI AÇIKLANDIİçeriği ise böyle:Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.salı günü açıklanacak bir aday için pazartesiden nasıl açıklandı diye haber yapılır.

20 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun'da OMÜ Tanıtım Günlerine yoğun ilgi

Samsun'da OMÜ Tanıtım Günlerine yoğun ilgi SAMSUN HABER - Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) tarafından geleneksel olarak düzenlenen “OMÜ Tanıtım Günleri” yoğun ilgi gördü.

THY uçağında acil iniş paniği

THY uçağında acil iniş paniği Türk Hava Yolları'nın Milano-İstanbul seferini yapan uçağı, motor arızası nedeniyle acil iniş yaptı. Uçağın acil iniş yapması nedeniyle yolcular panik yaşadı.

Seçim yasakları Resmi Gazetede yayınlandı

Seçim yasakları Resmi Gazetede yayınlandı 7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerine ilişkin yasaklar Resmi Gazete’de yayımlandı. 2015 Genel seçim yasakları ne zaman başlıyor.

Ali Yalçın: 28 Şubat'ın ülkeye maliyeti 381 milyar dolar

Ali Yalçın: 28 Şubat'ın ülkeye maliyeti 381 milyar dolar Samsun'a gelen Memur-Sen’in ve Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, yaptığı konuşmada "28 Şubat’ın bu ülkeye maliyeti 381 milyar dolardır" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET