• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI BELLİ OLDU

AK Parti'nin Samsun adayı belli oldu
02 Aralık 2013 Pazartesi 10:11

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi. 

AK Parti Genel Merkezi'nin Salı günü yapılacak olan grup toplantısı nedeniyle AK Parti Samsun İl Başkanlığına talimat vererek partililerin yoğun katılımının sağlanması ve otobüs kaldırılmasını istediği bildirildi.

AK Parti'nin bir büyükşehir adayı daha belli oldu. AK Parti Genel Merkezi, yaptığı değerlendirmeler sonunda Samsun'la ilgili kararını verdi. Mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın, 2014 yerel seçimlerinde yeniden aday gösterilmesinin kararlaştırıldığı öğrenildi. Üç dönemdir Büyüüşehir Belediye Başkanı olan Yusuf Ziya Yılmaz'a kararın tebliğ edildiği belirtildi. Yılmaz'ın bugün öğle saatlerinde Ankara'ya gideceği öğrenildi.

dalga mı geçiyorsunuz

ismail hakkı
02 Aralık 2013 Pazartesi 11:18

haberin başlığı böyle:AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI AÇIKLANDIİçeriği ise böyle:Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.salı günü açıklanacak bir aday için pazartesiden nasıl açıklandı diye haber yapılır.

20 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

AVM Kanununa Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan onay

AVM Kanununa Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan onay Alışveriş merkezlerine(AVM) ilişkin düzenlemeyi de içeren 6585 sayılı Perakende Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylandı.

Samsun'da dolmuş şoförü yolcu taşırken öldü

Samsun'da dolmuş şoförü yolcu taşırken öldü SAMSUN HABER- Samsun'un İlkadım ilçesinde 4'üncü hat dolmuş hattında çalışan Ayhan Çelik, yolcu taşıdığı sırada direksiyon başında kalp krizi geçirerek öldü.

15 bin öğretmen ataması yapılacak alanlar ve kontenjanlar

15 bin öğretmen ataması yapılacak alanlar ve kontenjanlar 15 bin öğretmen ataması yapılacak alanlar ve kontenjanlar açıklandı. Hangi alanlara öğretmen ataması yapılacak. 15 bin öğretmen atası için adayların başvuru tarihi ne zaman başlıyor.

Samsun'un nüfusu bir yılda patlama yaptı

Samsun'un nüfusu bir yılda patlama yaptı Samsun'un nüfusu 2014 yılında 8 bin 179 kişi artarak patlama yaptı. TÜİK'in açıkladığı Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi Sonuçları’na göre Samsun'un nüfusu bir yılda 1 milyon 269 bin 989 kişiye yükseldi.

KÖŞE YAZARLARI