• 2,2495 TL

  • 2,8707 TL

  • 89,5240 TL

  • 75.533

AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI BELLİ OLDU

AK Parti'nin Samsun adayı belli oldu
02 Aralık 2013 Pazartesi 10:11

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi. 

AK Parti Genel Merkezi'nin Salı günü yapılacak olan grup toplantısı nedeniyle AK Parti Samsun İl Başkanlığına talimat vererek partililerin yoğun katılımının sağlanması ve otobüs kaldırılmasını istediği bildirildi.

AK Parti'nin bir büyükşehir adayı daha belli oldu. AK Parti Genel Merkezi, yaptığı değerlendirmeler sonunda Samsun'la ilgili kararını verdi. Mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın, 2014 yerel seçimlerinde yeniden aday gösterilmesinin kararlaştırıldığı öğrenildi. Üç dönemdir Büyüüşehir Belediye Başkanı olan Yusuf Ziya Yılmaz'a kararın tebliğ edildiği belirtildi. Yılmaz'ın bugün öğle saatlerinde Ankara'ya gideceği öğrenildi.

dalga mı geçiyorsunuz

ismail hakkı
02 Aralık 2013 Pazartesi 11:18

haberin başlığı böyle:AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI AÇIKLANDIİçeriği ise böyle:Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.salı günü açıklanacak bir aday için pazartesiden nasıl açıklandı diye haber yapılır.

20 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Akil İnsanlar, Öcalan ile görüşecek mi?

Akil İnsanlar, Öcalan ile görüşecek mi? Akil İnsanlar, Öcalan ile görüşecek mi? Akil İnsanlar Heyeti İç Anadolu Bölgesi grubu üyesi Celalettin Can, Abdullah Öcalan ile görüşüp görüşmeyeceklerini açıkladı.

İstanbul Barosu Başkanlığına kim seçildi!

İstanbul Barosu Başkanlığına kim seçildi! İstanbul Barosu Başkanlığına kim seçildi! İstanbul Barosu seçimlerinde son dakika. İstanbul Barosu Genel Kurul Seçimlerinde Önce İlke Çağdaş Avukatlar Grubu adayı Doç. Dr. Ümit Kocasakal 14 bin 435 oyla yeniden başkan seçildi.

Erdoğan, Obama ile hangi konuyu görüştü

Erdoğan, Obama ile hangi konuyu görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Barack Obama ile telefon görüşmesi yaptı. Erdoğan, görüşmede Obama'yla IŞİD ve Suriye meselesini görüştü.

Samsun'da fırtına dev dalgalar oluşturdu

Samsun'da fırtına dev dalgalar oluşturdu Samsun’da etkili olan şiddetli fırtına nedeniyle sahilde dev dalgalar oluştu. Şiddetli lodos nedeniyle martılar sahil kısmına sağındı.

KÖŞE YAZARLARI