• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

Öncekiler Sonrakiler

AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI BELLİ OLDU

AK Parti'nin Samsun adayı belli oldu
02 Aralık 2013 Pazartesi 10:11

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi. 

AK Parti Genel Merkezi'nin Salı günü yapılacak olan grup toplantısı nedeniyle AK Parti Samsun İl Başkanlığına talimat vererek partililerin yoğun katılımının sağlanması ve otobüs kaldırılmasını istediği bildirildi.

AK Parti'nin bir büyükşehir adayı daha belli oldu. AK Parti Genel Merkezi, yaptığı değerlendirmeler sonunda Samsun'la ilgili kararını verdi. Mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın, 2014 yerel seçimlerinde yeniden aday gösterilmesinin kararlaştırıldığı öğrenildi. Üç dönemdir Büyüüşehir Belediye Başkanı olan Yusuf Ziya Yılmaz'a kararın tebliğ edildiği belirtildi. Yılmaz'ın bugün öğle saatlerinde Ankara'ya gideceği öğrenildi.

dalga mı geçiyorsunuz

ismail hakkı
02 Aralık 2013 Pazartesi 11:18

haberin başlığı böyle:AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI AÇIKLANDIİçeriği ise böyle:Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.salı günü açıklanacak bir aday için pazartesiden nasıl açıklandı diye haber yapılır.

20 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Türkiye'nin IŞİD ve PKK çatışmasında son yaşananlar

Türkiye'nin IŞİD ve PKK çatışmasında son yaşananlar IŞİD ve PKK terör örgütlerinin Türkiye'de düzenlediği saldırılarda şehit olan polis ve askerlerin acısı tüm yurdu etkisi altına aldı. İşte IŞİD ve PKK çatışmalarında Türkiye ve sınırdaki son gelişmeler.

PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan gerçekten öldü mü

PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan gerçekten öldü mü PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'ın öldüğü iddiaları doğru mu. Abdullah Öcalan gerçekten öldü mü. Abdullah Öcalan'ın öldüğü iddiasına Adalet Bakanı Kenan İpek, açıklama yaptı.

Hakurk’taki PKK kampları bombalandı

Hakurk’taki PKK kampları bombalandı Türk jetleri yine bombaladı. Diyarbakır’da akşam saatlerinde kalkan çok sayıda savaş uçağının Hakurk’taki PKK kamplarını vurdu.

Samsun'un Atakum ilçesimde engelsiz araç

Samsun'un Atakum ilçesimde engelsiz araç SAMSUN HABER - Atakum ilçesine ‘Engelsiz Araç’ kazandıran Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Sorumluluğumuzun bilincinde olarak engelli vatandaşlarımız engellerini kaldırmaya, ilçemizi daha engelsiz bir hale getirmeye gayret ediyoruz” dedi.

KÖŞE YAZARLARI