• 2,9107 TL

  • 3,3013 TL

  • 107,600 TL

  • 79.281

Öncekiler Sonrakiler

AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI BELLİ OLDU

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.

02 Aralık 2013 Pazartesi 10:11
AK Parti'nin Samsun adayı belli oldu

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi. 

AK Parti Genel Merkezi'nin Salı günü yapılacak olan grup toplantısı nedeniyle AK Parti Samsun İl Başkanlığına talimat vererek partililerin yoğun katılımının sağlanması ve otobüs kaldırılmasını istediği bildirildi.

AK Parti'nin bir büyükşehir adayı daha belli oldu. AK Parti Genel Merkezi, yaptığı değerlendirmeler sonunda Samsun'la ilgili kararını verdi. Mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın, 2014 yerel seçimlerinde yeniden aday gösterilmesinin kararlaştırıldığı öğrenildi. Üç dönemdir Büyüüşehir Belediye Başkanı olan Yusuf Ziya Yılmaz'a kararın tebliğ edildiği belirtildi. Yılmaz'ın bugün öğle saatlerinde Ankara'ya gideceği öğrenildi.

dalga mı geçiyorsunuz

ismail hakkı
02 Aralık 2013 Pazartesi 11:18

haberin başlığı böyle:AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI AÇIKLANDIİçeriği ise böyle:Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.salı günü açıklanacak bir aday için pazartesiden nasıl açıklandı diye haber yapılır.

20 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Tokat önce 5.1 sonra 2.9 ile sallandı 

Tokat önce 5.1 sonra 2.9 ile sallandı  Tokat'ın Erba ilçesinde 9 Ekim 2015 Cuma günü saat 17:39'da 5.1 şiddetinde yaşanan depremin ardından saat 17:51'de ise 2.9 şiddetinde bir deprem daha yaşandı. Tokat önce 5.1 sonra 2.9 ile sallandı.

Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı, Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret etti

Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı, Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret etti Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) tarafından Samsun’da görevlendirilen 2 kişilik heyet Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde ilaçlama yapılıyor

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde ilaçlama yapılıyor Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde havaların soğumasıyla birlikte 19 Mayıs Belediyesi Veteriner Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler kışlak mücadelesi ile ilaçlama çalışmalarına başladı.

Samsun Bafra Gençlik Merkezi, okullara yardım paketlerini hazırladı

Samsun Bafra Gençlik Merkezi, okullara yardım paketlerini hazırladı Samsun Bafra Gençlik Merkezi uzak mahallelerdeki okullar için gönüllülerle, hayırsever vatandaşların katkılarıyla temin edilen oyuncak, giyim, kırtasiye malzemeleri ve kışlık kıyafetler olmak üzere 250 yarım paketi hazırlandı.

KÖŞE YAZARLARI