• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI BELLİ OLDU

AK Parti'nin Samsun adayı belli oldu
02 Aralık 2013 Pazartesi 10:11

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi. 

AK Parti Genel Merkezi'nin Salı günü yapılacak olan grup toplantısı nedeniyle AK Parti Samsun İl Başkanlığına talimat vererek partililerin yoğun katılımının sağlanması ve otobüs kaldırılmasını istediği bildirildi.

AK Parti'nin bir büyükşehir adayı daha belli oldu. AK Parti Genel Merkezi, yaptığı değerlendirmeler sonunda Samsun'la ilgili kararını verdi. Mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın, 2014 yerel seçimlerinde yeniden aday gösterilmesinin kararlaştırıldığı öğrenildi. Üç dönemdir Büyüüşehir Belediye Başkanı olan Yusuf Ziya Yılmaz'a kararın tebliğ edildiği belirtildi. Yılmaz'ın bugün öğle saatlerinde Ankara'ya gideceği öğrenildi.

dalga mı geçiyorsunuz

ismail hakkı
02 Aralık 2013 Pazartesi 11:18

haberin başlığı böyle:AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI AÇIKLANDIİçeriği ise böyle:Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.salı günü açıklanacak bir aday için pazartesiden nasıl açıklandı diye haber yapılır.

20 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Seyfi Doğanay hastanede hayatını kaybetti

Seyfi Doğanay hastanede hayatını kaybetti Halk ve fantezi müziğin duayenlerinden usta ses sanatçısı Seyfi Doğanay, mide kanaması şikayetiyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Yaşar Kemal'in sağlık durumunda yeterli iyileşme yok

Yaşar Kemal'in sağlık durumunda yeterli iyileşme yok İstanbul Üniversitesi (İÜ) İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Akif Karan, yazar Yaşar Kemal'in sağlık durumuna ilişkin, "Zemindeki kronik hastalıklar sebebiyle yeterli bir iyileşmeyi gözlemleyemedik" dedi.

Samsun tarihinin dünü, bugünü ve yarını konuşuldu

Samsun tarihinin dünü, bugünü ve yarını konuşuldu SAMSUN HABER- İlkadım Belediyesi'ne bağlı Acem Tekkesinde ürokratlar, akademisyenler ve STK temsilcileri bir araya gelerek Samsun tarihinin dününü, bugünü ve yarınını konuştu.

29 Ocak Milli Piyango çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama

29 Ocak Milli Piyango çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama Milli Piyango 29 Ocak çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama. Milli Piyango çekiliş sonuçları ve bilet sorgula. Milli Piyango 29 Ocak 2015 çekişi sonuçları ve ikramiye çıkan numaralar

KÖŞE YAZARLARI