• 2,0892 TL

  • 2,8181 TL

  • 87,0240 TL

  • 83.859

AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI BELLİ OLDU

AK Parti'nin Samsun adayı belli oldu
02 Aralık 2013 Pazartesi 10:11

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi. 

AK Parti Genel Merkezi'nin Salı günü yapılacak olan grup toplantısı nedeniyle AK Parti Samsun İl Başkanlığına talimat vererek partililerin yoğun katılımının sağlanması ve otobüs kaldırılmasını istediği bildirildi.

AK Parti'nin bir büyükşehir adayı daha belli oldu. AK Parti Genel Merkezi, yaptığı değerlendirmeler sonunda Samsun'la ilgili kararını verdi. Mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın, 2014 yerel seçimlerinde yeniden aday gösterilmesinin kararlaştırıldığı öğrenildi. Üç dönemdir Büyüüşehir Belediye Başkanı olan Yusuf Ziya Yılmaz'a kararın tebliğ edildiği belirtildi. Yılmaz'ın bugün öğle saatlerinde Ankara'ya gideceği öğrenildi.

dalga mı geçiyorsunuz

ismail hakkı
02 Aralık 2013 Pazartesi 11:18

haberin başlığı böyle:AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI AÇIKLANDIİçeriği ise böyle:Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.salı günü açıklanacak bir aday için pazartesiden nasıl açıklandı diye haber yapılır.

20 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Bayram öncesi sahte para uyarısı

Bayram öncesi sahte para uyarısı Samsun Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri esnafları, kalpazanlara karşı uyardı ve sahte para ile dolandırılma riskine karşı dikkatli olmalarını istedi

Atakum Belediyesi'nin hayır çarşısı açılıyor

Atakum Belediyesi'nin hayır çarşısı açılıyor Atakum Belediyesi tarafından Atakent'te kurulan "Hayır Çarşısı", 25 Temmuz Cuma günü hizmete girecek.

Samsun'lu üreticilere verimli hasat uyarısı

Samsun'lu üreticilere verimli hasat uyarısı Samsun Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kadir Güven, üreticileri verimli hasat konusunda bilgilendirdi.

Havza'da Sakal-ı Şerif ziyareti açıldı

Havza'da Sakal-ı Şerif ziyareti açıldı Samsun'un Havza ilçesinde Kadir Gecesi münasebetiyle tarihi Yörgüç Paşazade Mustafa Paşa Camii'nde ziyarete açılan Sakal-ı Şerif büyük ilgi gördü.

KÖŞE YAZARLARI