• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

Öncekiler Sonrakiler

AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI BELLİ OLDU

AK Parti'nin Samsun adayı belli oldu
02 Aralık 2013 Pazartesi 10:11

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi. 

AK Parti Genel Merkezi'nin Salı günü yapılacak olan grup toplantısı nedeniyle AK Parti Samsun İl Başkanlığına talimat vererek partililerin yoğun katılımının sağlanması ve otobüs kaldırılmasını istediği bildirildi.

AK Parti'nin bir büyükşehir adayı daha belli oldu. AK Parti Genel Merkezi, yaptığı değerlendirmeler sonunda Samsun'la ilgili kararını verdi. Mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın, 2014 yerel seçimlerinde yeniden aday gösterilmesinin kararlaştırıldığı öğrenildi. Üç dönemdir Büyüüşehir Belediye Başkanı olan Yusuf Ziya Yılmaz'a kararın tebliğ edildiği belirtildi. Yılmaz'ın bugün öğle saatlerinde Ankara'ya gideceği öğrenildi.

dalga mı geçiyorsunuz

ismail hakkı
02 Aralık 2013 Pazartesi 11:18

haberin başlığı böyle:AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI AÇIKLANDIİçeriği ise böyle:Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.salı günü açıklanacak bir aday için pazartesiden nasıl açıklandı diye haber yapılır.

20 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Din Kültürü öğretmeni sosyal medyada ünlü oldu

Din Kültürü öğretmeni sosyal medyada ünlü oldu Bursa'da Din Kültürü öğretmeni yakışıklılığı ile sosyal medyada ünlü oldu. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni olan Serhat Karanfil, öğrencilerinin ders sırasında çektiği fotoğrafla oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip oldu.

Grup Yorum meclise geldi Ertuğrul Kürkçü ortadan kayboldu

Grup Yorum meclise geldi Ertuğrul Kürkçü ortadan kayboldu Protest müziğin öncülerinden Grup Yorum, konser için kendilerine stadyum verilmemesi ile ilgili meclise geldi. Ertuğrul Kürkçü, Meclis'teki Grup Yorum ziyaretinde ortada gözükmedi.

Samsun Tekkeköy’de temizlik çalışanlarına sağlık kontrolü

Samsun Tekkeköy’de temizlik çalışanlarına sağlık kontrolü SAMSUN HABER - Tekkeköy Belediyesi temizlik şirketinde çalışan işçilerine rutin sağlık kontrolü yaptırıyor.

Canik’te spora yatırım

Canik’te spora yatırım SAMSUN HABER - Canik Belediyesi, kurduğu spor merkezleriyle gençleri geleceğe hazırlıyor.

KÖŞE YAZARLARI