• 2,2082 TL

  • 2,7537 TL

  • 85,0342 TL

  • 84.689

AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI BELLİ OLDU

AK Parti'nin Samsun adayı belli oldu
02 Aralık 2013 Pazartesi 10:11

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi. 

AK Parti Genel Merkezi'nin Salı günü yapılacak olan grup toplantısı nedeniyle AK Parti Samsun İl Başkanlığına talimat vererek partililerin yoğun katılımının sağlanması ve otobüs kaldırılmasını istediği bildirildi.

AK Parti'nin bir büyükşehir adayı daha belli oldu. AK Parti Genel Merkezi, yaptığı değerlendirmeler sonunda Samsun'la ilgili kararını verdi. Mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın, 2014 yerel seçimlerinde yeniden aday gösterilmesinin kararlaştırıldığı öğrenildi. Üç dönemdir Büyüüşehir Belediye Başkanı olan Yusuf Ziya Yılmaz'a kararın tebliğ edildiği belirtildi. Yılmaz'ın bugün öğle saatlerinde Ankara'ya gideceği öğrenildi.

dalga mı geçiyorsunuz

ismail hakkı
02 Aralık 2013 Pazartesi 11:18

haberin başlığı böyle:AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI AÇIKLANDIİçeriği ise böyle:Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.salı günü açıklanacak bir aday için pazartesiden nasıl açıklandı diye haber yapılır.

20 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Atakum Belediyesi minik şampiyonları ödüllendirdi

Atakum Belediyesi minik şampiyonları ödüllendirdi Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, satrançta derece elde eden Atakum Belediyesporlu minikleri altınla ödüllendirdi.

Liseli gençler kadına şiddet’i tartıştı

Liseli gençler kadına şiddet’i tartıştı Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gazetecilik Bölümü öğrencileri, kadına yönelik şiddetin boyutlarını düzenledikleri canlı yayında enine boyuna masaya yatırdı.

Tekkeköy Belediyesi aşçı kursu başlattı

Tekkeköy Belediyesi aşçı kursu başlattı Tekkeköy Belediyesi, İŞKUR destekli iş gücü yetiştirme kursları kapsamında 25 kişinin katılımıyla, istihdam garantili aşçı yardımcılığı kursunu başlattı.

Murzioğlu, sicil müdürünü kutladı

Murzioğlu, sicil müdürünü kutladı Murzioğlu, Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli tarafından plaketle ödüllendirilen Oda Sicil Müdürü Semra Aysevinç'i başarısından dolayı kutladı.

KÖŞE YAZARLARI