• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

Öncekiler Sonrakiler

AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI BELLİ OLDU

AK Parti'nin Samsun adayı belli oldu
02 Aralık 2013 Pazartesi 10:11

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi. 

AK Parti Genel Merkezi'nin Salı günü yapılacak olan grup toplantısı nedeniyle AK Parti Samsun İl Başkanlığına talimat vererek partililerin yoğun katılımının sağlanması ve otobüs kaldırılmasını istediği bildirildi.

AK Parti'nin bir büyükşehir adayı daha belli oldu. AK Parti Genel Merkezi, yaptığı değerlendirmeler sonunda Samsun'la ilgili kararını verdi. Mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın, 2014 yerel seçimlerinde yeniden aday gösterilmesinin kararlaştırıldığı öğrenildi. Üç dönemdir Büyüüşehir Belediye Başkanı olan Yusuf Ziya Yılmaz'a kararın tebliğ edildiği belirtildi. Yılmaz'ın bugün öğle saatlerinde Ankara'ya gideceği öğrenildi.

dalga mı geçiyorsunuz

ismail hakkı
02 Aralık 2013 Pazartesi 11:18

haberin başlığı böyle:AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI AÇIKLANDIİçeriği ise böyle:Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.salı günü açıklanacak bir aday için pazartesiden nasıl açıklandı diye haber yapılır.

20 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun'da Türkçü-Turancı gençler uyuşturucuya savaş açtı

Samsun'da Türkçü-Turancı gençler uyuşturucuya savaş açtı Samsun’da kendilerini "Türkçü-Turancılar" diye adlandıran bir grup genç, İstiklal Caddesi üzerinde vatandaşlara uyuşturucunun kötü etkilerine karşı uyarıcı broşür dağıttı.

Cübbeli Ahmet hoca IŞİD'i topa tuttu-video

Cübbeli Ahmet hoca IŞİD'i topa tuttu-video Cübbeli Ahmet hoca, Fatih Altaylı'nın Teke Tek programına katılarak terör örgütü IŞİD'i topa tuttu. Cübbeli ahmet hoca IŞİD'le savaşmanın farz olduğunu söyledi.

Osman Genç pazar esnafını ziyaret etti

Osman Genç pazar esnafını ziyaret etti Samsun'un Canik ile Belediye Başkanı Osman Genç, ilçede kurulan pazar yerlerini gezerek hem pazar esnafıyla hem de vatandaşlarla buluştu.

Samsun'da çocukların sokakta çalışma nedenleri araştırılıyor

Samsun'da çocukların sokakta çalışma nedenleri araştırılıyor Samsun'da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından oluşturulan ekipler çocukların sokakta çalıştırılma ve dilendirilme nedenlerini araştırıyor.

KÖŞE YAZARLARI