• 2,1651 TL

  • 2,8528 TL

  • 89,7156 TL

  • 80.838

AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI BELLİ OLDU

AK Parti'nin Samsun adayı belli oldu
02 Aralık 2013 Pazartesi 10:11

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi. 

AK Parti Genel Merkezi'nin Salı günü yapılacak olan grup toplantısı nedeniyle AK Parti Samsun İl Başkanlığına talimat vererek partililerin yoğun katılımının sağlanması ve otobüs kaldırılmasını istediği bildirildi.

AK Parti'nin bir büyükşehir adayı daha belli oldu. AK Parti Genel Merkezi, yaptığı değerlendirmeler sonunda Samsun'la ilgili kararını verdi. Mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın, 2014 yerel seçimlerinde yeniden aday gösterilmesinin kararlaştırıldığı öğrenildi. Üç dönemdir Büyüüşehir Belediye Başkanı olan Yusuf Ziya Yılmaz'a kararın tebliğ edildiği belirtildi. Yılmaz'ın bugün öğle saatlerinde Ankara'ya gideceği öğrenildi.

dalga mı geçiyorsunuz

ismail hakkı
02 Aralık 2013 Pazartesi 11:18

haberin başlığı böyle:AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI AÇIKLANDIİçeriği ise böyle:Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.salı günü açıklanacak bir aday için pazartesiden nasıl açıklandı diye haber yapılır.

20 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı görevini devraldı

Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı görevini devraldı 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için Çankaya Köşkü'nde devir teslim töreni yapıldı.

Okul bahçesinde dev bal kabağı

Okul bahçesinde dev bal kabağı Samsun Kalkanca İlkokulu öğretmenlerinin okul bahçesinde yetiştirdikleri dev bal kabağı görenleri hayrete düşürüyor.

Kursiyerlere hızlı okuma eğitimi

Kursiyerlere hızlı okuma eğitimi Samsun’un 19 Mayıs İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından “Diksiyon ve Hızlı Okuma Kursu" veriliyor.

Samsun'da boğulma: 1 ölü

Samsun'da  boğulma: 1 ölü Samsun'un Atakum ilçesinde serinlemek için denize giren kişi boğuldu.

KÖŞE YAZARLARI