• 2,2236 TL

  • 2,8836 TL

  • 87,9745 TL

  • 77.821

AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI BELLİ OLDU

AK Parti'nin Samsun adayı belli oldu
02 Aralık 2013 Pazartesi 10:11

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.

Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi. 

AK Parti Genel Merkezi'nin Salı günü yapılacak olan grup toplantısı nedeniyle AK Parti Samsun İl Başkanlığına talimat vererek partililerin yoğun katılımının sağlanması ve otobüs kaldırılmasını istediği bildirildi.

AK Parti'nin bir büyükşehir adayı daha belli oldu. AK Parti Genel Merkezi, yaptığı değerlendirmeler sonunda Samsun'la ilgili kararını verdi. Mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın, 2014 yerel seçimlerinde yeniden aday gösterilmesinin kararlaştırıldığı öğrenildi. Üç dönemdir Büyüüşehir Belediye Başkanı olan Yusuf Ziya Yılmaz'a kararın tebliğ edildiği belirtildi. Yılmaz'ın bugün öğle saatlerinde Ankara'ya gideceği öğrenildi.

dalga mı geçiyorsunuz

ismail hakkı
02 Aralık 2013 Pazartesi 11:18

haberin başlığı böyle:AK PARTİ'NİN SAMSUN ADAYI AÇIKLANDIİçeriği ise böyle:Başbakan Erdoğan'ın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayını Salı günü yapılacak olan grup toplantısında açıklayacağı öğrenildi.salı günü açıklanacak bir aday için pazartesiden nasıl açıklandı diye haber yapılır.

20 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

İlkadım'da proje yazarlarına sertifika verildi

İlkadım'da proje yazarlarına sertifika verildi İlkadım Kent Konseyi tarafından düzenlenen Proje Yazarlığı eğitimine katılan 25 kişi sertifikalarına kavuştu.

Uyuşturucuya karşı filmli savaş

Uyuşturucuya karşı filmli savaş Samsun'un Canik Belediyesi, sosyal sorumluluk projesi kapsamında uyuşturucuya karşı filmli mücadele başlattı.

Samsun'da tavuk yetiştiricileri birlik oluyor

Samsun'da tavuk yetiştiricileri birlik oluyor IPARD Destekleme Programı dahilinde Samsun’da tavuk yetiştiriciliği yapan firma sahipleri "Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birliği" adı altında bir araya geliyor.

Bayraktar'dan gazetelere dijital dünya uyarısı

Bayraktar'dan gazetelere dijital dünya uyarısı Basın İlan Kurumu Samsun İl Müdürü Mustafa Bayraktar, gazetelerin yaşama şansının dijital dünyadan geçtiğini belirtti.

KÖŞE YAZARLARI