• 2,2299 TL

  • 2,8810 TL

  • 87,8990 TL

  • 77.496

ARSLAN, KAYMAKAM OLDU

Arslan, Kaymakam oldu
12 Eylül 2013 Perşembe 12:18

Samsun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Arslan, İzmir'e tayin oldu.


Geçtiğimiz yıl Samsun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Arslan Karanfil'in Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Muavinliği görevine atanması sonrası 'Genel Sekreterlik' koltuğuna oturan Adem Arslan, İzmir'in ilçesi Bayraklı Kaymakamlığına tayin oldu.
 
Genel Sekreter koltuğuna oturmadan önce İzmir'in ilçesi Foça Kaymakamlığı görevini yürüten Adem Arslan, Karanfil'den boşalan koltuğa bir yıl oturduktan sonra tekrar İzmir'e tayin oldu. Adem Arslan'ın geçici görevle Bayraklı Kaymakamlığı görevine tayin olduğu öğrenildi.
 
Samsunda ki görevi süresince Aslan Karanfil’den sonra silik bir profil çizen Adem Arslan’ın İl Özel İdaresi yatırım döneminde ve yerel seçim öncesi apar topar tayinin çıkması şaşkınlık yarattı. Adem Arslan'ın İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevine atandığı tarihten itibaren Samsun'da kalmak istemeyerek İzmir'e gitmek istediği ve bu konuda Ankara'da çeşitli temaslarda bulunduğu öne sürüldü.
 
Samsun İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevinden İzmir'in Bayraklı Kaymakamlığına tayini çıkan Adem Arslan'ın yerine kimin geleceği ise merak konusu oldu. İl Özel İdareleri aynı zamanda bütünşehir yasası ile birlikte önümüzdeki aylar içerisinde tamamen kapanacak.

DİĞER HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın balmumu heykeli ilgi gördü

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın balmumu heykeli ilgi gördü Samsunlu Sanatçı ve Heykeltraş Ersan Yüksel tarafından hazırlanan 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hiperalist silikonla balmumu heykeli görücüye çıkartıldı.

Canik'te sokaklar göle döndü!

Canik'te sokaklar göle döndü! Samsun’da etkili olan sağanak nedeniyle Canik ilçesinde bazı yollar adeta göle döndü, iş yerlerini su bastı.

Kaymakamlara veda yemeği

Kaymakamlara veda yemeği Samsun’da tayini çıkan kaymakamlara Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız tarafından veda yemeği verildi.

Osman Genç'ten hızlı tren açıklaması

Osman Genç'ten hızlı tren açıklaması Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Hükümetimiz Samsun hızlı tren hattını programına aldı." dedi.

KÖŞE YAZARLARI