• 2,9913 TL

  • 3,3619 TL

  • 109,408 TL

  • 74.397

Öncekiler Sonrakiler

ARSLAN, KAYMAKAM OLDU

Samsun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Arslan, İzmir'e tayin oldu.

12 Eylül 2013 Perşembe 12:18
Arslan, Kaymakam oldu


Geçtiğimiz yıl Samsun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Arslan Karanfil'in Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Muavinliği görevine atanması sonrası 'Genel Sekreterlik' koltuğuna oturan Adem Arslan, İzmir'in ilçesi Bayraklı Kaymakamlığına tayin oldu.
 
Genel Sekreter koltuğuna oturmadan önce İzmir'in ilçesi Foça Kaymakamlığı görevini yürüten Adem Arslan, Karanfil'den boşalan koltuğa bir yıl oturduktan sonra tekrar İzmir'e tayin oldu. Adem Arslan'ın geçici görevle Bayraklı Kaymakamlığı görevine tayin olduğu öğrenildi.
 
Samsunda ki görevi süresince Aslan Karanfil’den sonra silik bir profil çizen Adem Arslan’ın İl Özel İdaresi yatırım döneminde ve yerel seçim öncesi apar topar tayinin çıkması şaşkınlık yarattı. Adem Arslan'ın İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevine atandığı tarihten itibaren Samsun'da kalmak istemeyerek İzmir'e gitmek istediği ve bu konuda Ankara'da çeşitli temaslarda bulunduğu öne sürüldü.
 
Samsun İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevinden İzmir'in Bayraklı Kaymakamlığına tayini çıkan Adem Arslan'ın yerine kimin geleceği ise merak konusu oldu. İl Özel İdareleri aynı zamanda bütünşehir yasası ile birlikte önümüzdeki aylar içerisinde tamamen kapanacak.

DİĞER HABERLER

Samsunspor maçında sevgilisine evlenme teklifi yaptı

Samsunspor maçında sevgilisine evlenme teklifi yaptı Samsun’da oynanan PTT 1. Lig 7. hafta mücadelesinde Resul Eryılmaz sevgilisi Merve Numanoğlu'na tribünden pankart açarak sevgilisine evlenme teklifinde bulundu.

Rize’de 3.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Rize’de 3.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi Rize’de bugün saat 13.14’de hafif şiddette bir deprem hissedildi. Rize’nin ilçelerinde hissedilen deprem, Kandilli Rasathanesi tarafından 3.1 büyüklüğünde ölçüldü.

GSB Bakanı Çağatay Kılıç, sel felaketi geçiren Havza ilçesini ziyaret etti

GSB Bakanı Çağatay Kılıç, sel felaketi geçiren Havza ilçesini ziyaret etti Samsun'da bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, sel felaketi geçiren Havza ilçesini ziyaret ederek meydana gelen hasarlar ile ilgili bilgiler aldı.

İddia'dan kazandığı parayı haram diye dağıttı

İddia'dan kazandığı parayı haram diye dağıttı Oynamış olduğu iddiadan 500 TL kazanan Mollaoğlu, bu paranın 'haram' olduğunu düşünerek pişman oldu. İstanbul’da taşocağında çalışan Mollaoğlu, Eminönü’nde paraları kaldırıma atarak vatandaşlara dağıttı.

KÖŞE YAZARLARI