• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

ARSLAN, KAYMAKAM OLDU

Arslan, Kaymakam oldu
12 Eylül 2013 Perşembe 12:18

Samsun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Arslan, İzmir'e tayin oldu.


Geçtiğimiz yıl Samsun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Arslan Karanfil'in Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Muavinliği görevine atanması sonrası 'Genel Sekreterlik' koltuğuna oturan Adem Arslan, İzmir'in ilçesi Bayraklı Kaymakamlığına tayin oldu.
 
Genel Sekreter koltuğuna oturmadan önce İzmir'in ilçesi Foça Kaymakamlığı görevini yürüten Adem Arslan, Karanfil'den boşalan koltuğa bir yıl oturduktan sonra tekrar İzmir'e tayin oldu. Adem Arslan'ın geçici görevle Bayraklı Kaymakamlığı görevine tayin olduğu öğrenildi.
 
Samsunda ki görevi süresince Aslan Karanfil’den sonra silik bir profil çizen Adem Arslan’ın İl Özel İdaresi yatırım döneminde ve yerel seçim öncesi apar topar tayinin çıkması şaşkınlık yarattı. Adem Arslan'ın İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevine atandığı tarihten itibaren Samsun'da kalmak istemeyerek İzmir'e gitmek istediği ve bu konuda Ankara'da çeşitli temaslarda bulunduğu öne sürüldü.
 
Samsun İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevinden İzmir'in Bayraklı Kaymakamlığına tayini çıkan Adem Arslan'ın yerine kimin geleceği ise merak konusu oldu. İl Özel İdareleri aynı zamanda bütünşehir yasası ile birlikte önümüzdeki aylar içerisinde tamamen kapanacak.

DİĞER HABERLER

AVM Kanununa Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan onay

AVM Kanununa Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan onay Alışveriş merkezlerine(AVM) ilişkin düzenlemeyi de içeren 6585 sayılı Perakende Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylandı.

Samsun'da dolmuş şoförü yolcu taşırken öldü

Samsun'da dolmuş şoförü yolcu taşırken öldü SAMSUN HABER- Samsun'un İlkadım ilçesinde 4'üncü hat dolmuş hattında çalışan Ayhan Çelik, yolcu taşıdığı sırada direksiyon başında kalp krizi geçirerek öldü.

Samsun Haber- Dört ilçede elektrik kesintisi uygulanacak

Samsun Haber- Dört ilçede elektrik kesintisi uygulanacak Samsun'a bağlı İlkadım, Canik, Tekkeköy ve Alaçam ilçelerine(Dört ilçede) bağlı mahalle ve bazı sokaklarda elektrik kesintisi uygulanacak. YEDAŞ, kesinti yapılacak mahalle ve ilçeleri açıkladı.

15 bin öğretmen ataması yapılacak alanlar ve kontenjanlar

15 bin öğretmen ataması yapılacak alanlar ve kontenjanlar 15 bin öğretmen ataması yapılacak alanlar ve kontenjanlar açıklandı. Hangi alanlara öğretmen ataması yapılacak. 15 bin öğretmen atası için adayların başvuru tarihi ne zaman başlıyor.

KÖŞE YAZARLARI