• 2,2305 TL

  • 2,7762 TL

  • 86,0584 TL

  • 83.252

ARSLAN, KAYMAKAM OLDU

Arslan, Kaymakam oldu
12 Eylül 2013 Perşembe 12:18

Samsun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Arslan, İzmir'e tayin oldu.


Geçtiğimiz yıl Samsun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Arslan Karanfil'in Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Muavinliği görevine atanması sonrası 'Genel Sekreterlik' koltuğuna oturan Adem Arslan, İzmir'in ilçesi Bayraklı Kaymakamlığına tayin oldu.
 
Genel Sekreter koltuğuna oturmadan önce İzmir'in ilçesi Foça Kaymakamlığı görevini yürüten Adem Arslan, Karanfil'den boşalan koltuğa bir yıl oturduktan sonra tekrar İzmir'e tayin oldu. Adem Arslan'ın geçici görevle Bayraklı Kaymakamlığı görevine tayin olduğu öğrenildi.
 
Samsunda ki görevi süresince Aslan Karanfil’den sonra silik bir profil çizen Adem Arslan’ın İl Özel İdaresi yatırım döneminde ve yerel seçim öncesi apar topar tayinin çıkması şaşkınlık yarattı. Adem Arslan'ın İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevine atandığı tarihten itibaren Samsun'da kalmak istemeyerek İzmir'e gitmek istediği ve bu konuda Ankara'da çeşitli temaslarda bulunduğu öne sürüldü.
 
Samsun İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevinden İzmir'in Bayraklı Kaymakamlığına tayini çıkan Adem Arslan'ın yerine kimin geleceği ise merak konusu oldu. İl Özel İdareleri aynı zamanda bütünşehir yasası ile birlikte önümüzdeki aylar içerisinde tamamen kapanacak.

DİĞER HABERLER

Sokaktan Haber Var Projesi sürüyor

Sokaktan Haber Var Projesi sürüyor Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı Denetim Serbestlik Müdürlüğü ve ELVİN Derneği işbirliği ile gerçekleştirilen Sokaktan Haber Var Projesi eğitimleri sürüyor.

İshak Taşçı, öğretmen olan eşine çiçek verdi

İshak Taşçı, öğretmen olan eşine çiçek verdi Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Öğretmenler Gününde öğretmen olan eşi Fatma Taşçı'ya çiçek verdi.

Samsun'da 2 bin adet kaçak sigara ele geçirildi

Samsun'da 2 bin adet kaçak sigara ele geçirildi Samsun'un İlkadım ilçesinde 2 bin 300 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.

Samsun Otoshow Fuarını 92 bin kişi ziyaret etti

Samsun Otoshow Fuarını 92 bin kişi ziyaret etti TÜYAP Tüm Fuarcılık ve Yapım A.Ş. tarafından, Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) işbirliğinde, düzenlenen Samsun Otoshow 2014 Fuarı’nı 92.434 kişi ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI