• 2,0958 TL

  • 2,8144 TL

  • 88,2005 TL

  • 84.218

ARSLAN, KAYMAKAM OLDU

Arslan, Kaymakam oldu
12 Eylül 2013 Perşembe 12:18

Samsun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Arslan, İzmir'e tayin oldu.


Geçtiğimiz yıl Samsun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Arslan Karanfil'in Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Muavinliği görevine atanması sonrası 'Genel Sekreterlik' koltuğuna oturan Adem Arslan, İzmir'in ilçesi Bayraklı Kaymakamlığına tayin oldu.
 
Genel Sekreter koltuğuna oturmadan önce İzmir'in ilçesi Foça Kaymakamlığı görevini yürüten Adem Arslan, Karanfil'den boşalan koltuğa bir yıl oturduktan sonra tekrar İzmir'e tayin oldu. Adem Arslan'ın geçici görevle Bayraklı Kaymakamlığı görevine tayin olduğu öğrenildi.
 
Samsunda ki görevi süresince Aslan Karanfil’den sonra silik bir profil çizen Adem Arslan’ın İl Özel İdaresi yatırım döneminde ve yerel seçim öncesi apar topar tayinin çıkması şaşkınlık yarattı. Adem Arslan'ın İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevine atandığı tarihten itibaren Samsun'da kalmak istemeyerek İzmir'e gitmek istediği ve bu konuda Ankara'da çeşitli temaslarda bulunduğu öne sürüldü.
 
Samsun İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevinden İzmir'in Bayraklı Kaymakamlığına tayini çıkan Adem Arslan'ın yerine kimin geleceği ise merak konusu oldu. İl Özel İdareleri aynı zamanda bütünşehir yasası ile birlikte önümüzdeki aylar içerisinde tamamen kapanacak.

DİĞER HABERLER

Vezirköprü'de festival iptal edildi

Vezirköprü'de festival iptal edildi Vezirköprü Belediyesi, ‘Vezirköprü Kültür Sanat Doğa ve Turizm Festivali’ çerçevesinde yapılan konser ve eğlence programlarını iptal etti.

Samsun'da zincirleme kaza: 24 yaralı

Samsun'da zincirleme kaza: 24 yaralı Çarşamba ilçesinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında 24 kişi yaralandı.

Samsun'da 26 noktada deniz kirliliği analizi yapıldı

Samsun'da 26 noktada deniz kirliliği analizi yapıldı Samsun Halk Sağlığı Müdürlüğünün kentin 26 noktasında deniz suyu kirliliği analizi yaptığı bildirildi.

Ustalarına kızdı gelinleriyle ekmek üretiyor

Ustalarına kızdı gelinleriyle ekmek üretiyor Samsun'un Asarcık ilçesinde bir fırıncı, ustalarının istediği kalitede ekmek üretememesi üzerine gelinleri ve torunlarıyla işe koyuldu.

KÖŞE YAZARLARI