• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

Öncekiler Sonrakiler

ARSLAN, KAYMAKAM OLDU

Arslan, Kaymakam oldu
12 Eylül 2013 Perşembe 12:18

Samsun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Arslan, İzmir'e tayin oldu.


Geçtiğimiz yıl Samsun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Arslan Karanfil'in Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Muavinliği görevine atanması sonrası 'Genel Sekreterlik' koltuğuna oturan Adem Arslan, İzmir'in ilçesi Bayraklı Kaymakamlığına tayin oldu.
 
Genel Sekreter koltuğuna oturmadan önce İzmir'in ilçesi Foça Kaymakamlığı görevini yürüten Adem Arslan, Karanfil'den boşalan koltuğa bir yıl oturduktan sonra tekrar İzmir'e tayin oldu. Adem Arslan'ın geçici görevle Bayraklı Kaymakamlığı görevine tayin olduğu öğrenildi.
 
Samsunda ki görevi süresince Aslan Karanfil’den sonra silik bir profil çizen Adem Arslan’ın İl Özel İdaresi yatırım döneminde ve yerel seçim öncesi apar topar tayinin çıkması şaşkınlık yarattı. Adem Arslan'ın İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevine atandığı tarihten itibaren Samsun'da kalmak istemeyerek İzmir'e gitmek istediği ve bu konuda Ankara'da çeşitli temaslarda bulunduğu öne sürüldü.
 
Samsun İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevinden İzmir'in Bayraklı Kaymakamlığına tayini çıkan Adem Arslan'ın yerine kimin geleceği ise merak konusu oldu. İl Özel İdareleri aynı zamanda bütünşehir yasası ile birlikte önümüzdeki aylar içerisinde tamamen kapanacak.

DİĞER HABERLER

Samsun'da bisikletçiler Karacaören Şelalesi için pedal çevirdi

Samsun'da bisikletçiler Karacaören Şelalesi için pedal çevirdi SAMSUN HABER - Samsun Ekolojik Yaşam Bisiklet Topluluğu, Salıpazarı ilçesinde bulunan Karacaören Şelalesi'ni tanıtmak için 110 kilometre pedal çevirdi.

Samsun'da lösemili çocuklar için eğlence düzenlendi

Samsun'da lösemili çocuklar için eğlence düzenlendi SAMSUN HABER - Samsun'da Atakum Belediyesi, LÖSAM ve Özgecan Kadın Koordinasyon ve Sosyal Hizmet Merkezi tarafından gerçekleştirilen etkinlik kapsamında biraraya gelen lösemili çocuklar ve aileleri unutulmaz bir gün yaşadı.

Sosyal medyanın en çok konuşulan ismi Ali Uçar hayallerini anlattı

Sosyal medyanın en çok konuşulan ismi Ali Uçar hayallerini anlattı Sosyal medyanın en çok konuşulan ismi Ali Uçar hayallerini anlattı. Metroda kitap okurken gizlice fotoğrafı çekilip sosyal medyada ayrımcı bir dille eleştirilen Ali Uçar hayat hikayesini anlattı.

İshak Taşçı, işaret dili kursuna katıldı

İshak Taşçı, işaret dili kursuna katıldı SAMSUN HABER - Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Uluslararası İşaret Dili Kursu’nu ziyaret ederek, kursiyerlerle birlikte derse katıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET