• 2,9408 TL

  • 3,3231 TL

  • 112,225 TL

  • 71.415

Öncekiler Sonrakiler

ARSLAN, KAYMAKAM OLDU

Samsun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Arslan, İzmir'e tayin oldu.

12 Eylül 2013 Perşembe 12:18
Arslan, Kaymakam oldu


Geçtiğimiz yıl Samsun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Arslan Karanfil'in Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Muavinliği görevine atanması sonrası 'Genel Sekreterlik' koltuğuna oturan Adem Arslan, İzmir'in ilçesi Bayraklı Kaymakamlığına tayin oldu.
 
Genel Sekreter koltuğuna oturmadan önce İzmir'in ilçesi Foça Kaymakamlığı görevini yürüten Adem Arslan, Karanfil'den boşalan koltuğa bir yıl oturduktan sonra tekrar İzmir'e tayin oldu. Adem Arslan'ın geçici görevle Bayraklı Kaymakamlığı görevine tayin olduğu öğrenildi.
 
Samsunda ki görevi süresince Aslan Karanfil’den sonra silik bir profil çizen Adem Arslan’ın İl Özel İdaresi yatırım döneminde ve yerel seçim öncesi apar topar tayinin çıkması şaşkınlık yarattı. Adem Arslan'ın İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevine atandığı tarihten itibaren Samsun'da kalmak istemeyerek İzmir'e gitmek istediği ve bu konuda Ankara'da çeşitli temaslarda bulunduğu öne sürüldü.
 
Samsun İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevinden İzmir'in Bayraklı Kaymakamlığına tayini çıkan Adem Arslan'ın yerine kimin geleceği ise merak konusu oldu. İl Özel İdareleri aynı zamanda bütünşehir yasası ile birlikte önümüzdeki aylar içerisinde tamamen kapanacak.

DİĞER HABERLER

Metro Travel'den Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz'a ziyaret

Metro Travel'den Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz'a ziyaret Metro Travel Karadeniz Bölgesi işletme sahibi Eyüp Uysal ve Metro Travel Karadeniz Bölge Müdürü Doğan Cantoker,  Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz'un makamında ziyaret ettiler.

Sağlık çalışanları şiddet yerine karşılıklı anlayış istiyor

Sağlık çalışanları şiddet yerine karşılıklı anlayış istiyor Samsun Tabip Odası Başkanı Doç. Dr. Fatih Özkan, sağlık çalışanlarının en büyük sorununun şiddet olduğunu belirterek, “Karşılıklı anlayış içerisinde hastalarımıza ve hasta yakınlarımıza yardım etmek istiyoruz” dedi.

Samsun'un Canik ilçesinde Samsun ekonomi platformu

Samsun'un Canik ilçesinde Samsun ekonomi platformu Samsun'un Canik ilçe Belediyesi, kurduğu Yerel Ekonomik Kalkınma Platformu ile ekonominin tüm paydaşlarını Samsun için bir araya getiriyor.

En popüler erkek ve kız bebek isimleri hangileri

En popüler erkek ve kız bebek isimleri hangileri En popüler erkek ve kız bebek isimleri hangileri. Türkiye'de 2015 yılında doğan erkek ve kız bebeklere en çok hangi isimler verildi. En popüler erkek ve bebek isimleri hangileri.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET