• 2,9488 TL

  • 3,3909 TL

  • 118,661 TL

  • 79.382,62

ncekiler Sonrakiler

ARSLAN, KAYMAKAM OLDU

Samsun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Arslan, İzmir'e tayin oldu.

12 Eylül 2013 Perşembe 12:18
Arslan, Kaymakam oldu


Geçtiğimiz yıl Samsun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Arslan Karanfil'in Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Muavinliği görevine atanması sonrası 'Genel Sekreterlik' koltuğuna oturan Adem Arslan, İzmir'in ilçesi Bayraklı Kaymakamlığına tayin oldu.
 
Genel Sekreter koltuğuna oturmadan önce İzmir'in ilçesi Foça Kaymakamlığı görevini yürüten Adem Arslan, Karanfil'den boşalan koltuğa bir yıl oturduktan sonra tekrar İzmir'e tayin oldu. Adem Arslan'ın geçici görevle Bayraklı Kaymakamlığı görevine tayin olduğu öğrenildi.
 
Samsunda ki görevi süresince Aslan Karanfil’den sonra silik bir profil çizen Adem Arslan’ın İl Özel İdaresi yatırım döneminde ve yerel seçim öncesi apar topar tayinin çıkması şaşkınlık yarattı. Adem Arslan'ın İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevine atandığı tarihten itibaren Samsun'da kalmak istemeyerek İzmir'e gitmek istediği ve bu konuda Ankara'da çeşitli temaslarda bulunduğu öne sürüldü.
 
Samsun İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevinden İzmir'in Bayraklı Kaymakamlığına tayini çıkan Adem Arslan'ın yerine kimin geleceği ise merak konusu oldu. İl Özel İdareleri aynı zamanda bütünşehir yasası ile birlikte önümüzdeki aylar içerisinde tamamen kapanacak.

DİĞER HABERLER

Samsun’da şehit aileleri, şehit olan yakınları için mevlit okuttu

Samsun’da şehit aileleri, şehit olan yakınları için mevlit okuttu Samsun’da şehit aileleri, şehit olan yakınları için mevlit okuttu. Samsun'da şehit Ahmet Altunoğlu, Selman Özay, Adem Şengül, Fikret Özer ve Başsavcı Murat Uzun için Gürbüz Caminde mevlit okutuldu.

Samsun'da şehit Bekir Anıl Erdal'ın evinin sokağı Türk Bayrakları ile donatıldı

Samsun'da şehit Bekir Anıl Erdal'ın evinin sokağı Türk Bayrakları ile donatıldı Samsun'da şehit Bekir Anıl Erdal'ın evinin sokağı Türk Bayrakları ile donatıldı. Muş’un Varto ilçesinde şehit olan Uzman Onbaşı Bekir Anıl Erdal’ın Samsun’un Bafra ilçesinde baba evinin bulunduğu sokak bayraklarla donatıldı.

Schengen Vizesi nedir? Schengen Vizesi nasıl alınır

Schengen Vizesi nedir? Schengen Vizesi nasıl alınır Schengen Vizesi nedir? Schengen Vizesi nasıl alınır. Schengen Vizesi için hangi evraklar gerekli. Schengen Vizesini kimler alabilir. Schengen Vizesi başvurusu nasıl yapılır.

Samsun OMÜ'de açılan mezar yeri öğrencileri korkuttu

Samsun OMÜ'de açılan mezar yeri öğrencileri korkuttu Samsun OMÜ'de açılan mezar yeri öğrencileri korkuttu. Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Fen-Edebiyat Fakültesi bahçesinde açılan mezar korkuya neden oldu.

KÖŞE YAZARLARI