• 2,0958 TL

  • 2,8144 TL

  • 87,1075 TL

  • 84.218

ATAKUM'A MODERN KÜLTÜR MERKEZİ

Atakum'a modern kültür merkezi
21 Mayıs 2013 Salı 11:39

Kültür Merkezi, sahne sanatları festivaline ev sahipliği yapacak.

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Atakum ilçesinde bulunan Devlet Su İşleri eski kampının bulunduğu 13 bin 176 metrekarelik koruluk alan üzerine Kent Park ve Kültür Merkezi yaptı. Zemin ve birinci kat olmak üzere toplam üç katlı bina, gece saatlerinde adeta göz kamaştırıyor.

 
Dokuz adet sanatçı soyunma ve prova odası bulunan Kent Park Kültür Merkezinde 12 adet atölye, vip salonu, 517 koltuklu tiyatro salonu, 201 koltuklu çocuk tiyatro salonu, toplantı ve sergi salonu, yedi adet derslik ve 75 araçlık otopark bulunuyor.
 
Yap, işlet, devret yöntemi ile ihalesi yapılan Kent Park ve Kültür Merkezi açılışa hazırlanıyor. Özellikle gece saatlerinde çevre aydınlatmalarıyla dikkat çeken Kültür Merkezi vatandaşlarında şimdiden uğrak mekanı haline geldi. İlginç mimarisi ve ışıklandırması ile ilgi odağı olan Kent Park Kültür Merkezi, görenleri kendisine hayran bırakıyor.

 

DİĞER HABERLER

Tok, personeli ile bayramlaştı

Tok, personeli ile bayramlaştı Ramazan bayramı dolayısıyla İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok belediye personeli ile bayramlaştı, Başkan Tok personeline bayram çikolatası verdi.

Atakum Belediyesi basına iftar verdi

Atakum Belediyesi basına iftar verdi Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, basın mensupları ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Bafra'da öğrenciler sokağa döküldü

Bafra'da öğrenciler sokağa döküldü Samsun’un Bafra İlçesinde okullarının İmam Hatip Kız Lisesi olmasını protesto eden Öğretmen Lisesi öğrencileri basın açıklaması yaptı.

Tekkeköy festivali iptal edildi

Tekkeköy festivali iptal edildi Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, İlçede düzenlenecek olan tüm etkinlikleri iptal ettiğini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI