• 2,2355 TL

  • 2,8720 TL

  • 87,5275 TL

  • 76.922

ATAKUM'A MODERN KÜLTÜR MERKEZİ

Atakum'a modern kültür merkezi
21 Mayıs 2013 Salı 11:39

Kültür Merkezi, sahne sanatları festivaline ev sahipliği yapacak.

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Atakum ilçesinde bulunan Devlet Su İşleri eski kampının bulunduğu 13 bin 176 metrekarelik koruluk alan üzerine Kent Park ve Kültür Merkezi yaptı. Zemin ve birinci kat olmak üzere toplam üç katlı bina, gece saatlerinde adeta göz kamaştırıyor.

 
Dokuz adet sanatçı soyunma ve prova odası bulunan Kent Park Kültür Merkezinde 12 adet atölye, vip salonu, 517 koltuklu tiyatro salonu, 201 koltuklu çocuk tiyatro salonu, toplantı ve sergi salonu, yedi adet derslik ve 75 araçlık otopark bulunuyor.
 
Yap, işlet, devret yöntemi ile ihalesi yapılan Kent Park ve Kültür Merkezi açılışa hazırlanıyor. Özellikle gece saatlerinde çevre aydınlatmalarıyla dikkat çeken Kültür Merkezi vatandaşlarında şimdiden uğrak mekanı haline geldi. İlginç mimarisi ve ışıklandırması ile ilgi odağı olan Kent Park Kültür Merkezi, görenleri kendisine hayran bırakıyor.

 

DİĞER HABERLER

Türk Yıldızları: Gökyüzünde Türkiye’nin milli takımıyız

Türk Yıldızları: Gökyüzünde Türkiye’nin milli takımıyız Türk Yıldızları Tim Lideri Yüzbaşı Osman Yığcı "Türkiye’yi, Türk Silahlı Kuvvetleri’ni tanıtıyoruz ve gökyüzünde Türkiye’nin milli takımıyız" dedi.

Askere taş yağmuru

Askere taş yağmuru Şanlıurfa'da sınırda görevli askerler, eylemcilerin arasında kaldı. Taş yağmuruna tutulan askerler, güçlükle kurtarıldı.

Samsun'da koruyucu aile sayısı 90'a yükseldi

Samsun'da koruyucu aile sayısı 90'a yükseldi Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Tekin Balcı, 1,5 yıl önce 48 olan koruyucu aile sayısının 90'a yükseldiğini söyledi.

'Derneklerimiz işlevlerini yitirmiştir'

'Derneklerimiz işlevlerini yitirmiştir' ÇEKÜL Samsun Temsilcisi ve Halk Sağlığı Uzmanı Dr. M. Emin Dinççağ, "Derneklerimiz çağın gerisinde kalmış ve işlevlerini yitirmiştir" dedi.

KÖŞE YAZARLARI