• 2,8653 TL

  • 3,2939 TL

  • 117,397 TL

  • 79.385,94

ncekiler Sonrakiler

ATAKUM'A MODERN KÜLTÜR MERKEZİ

Kültür Merkezi, sahne sanatları festivaline ev sahipliği yapacak.

21 Mayıs 2013 Salı 11:39
Atakum'a modern kültür merkezi

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Atakum ilçesinde bulunan Devlet Su İşleri eski kampının bulunduğu 13 bin 176 metrekarelik koruluk alan üzerine Kent Park ve Kültür Merkezi yaptı. Zemin ve birinci kat olmak üzere toplam üç katlı bina, gece saatlerinde adeta göz kamaştırıyor.

 
Dokuz adet sanatçı soyunma ve prova odası bulunan Kent Park Kültür Merkezinde 12 adet atölye, vip salonu, 517 koltuklu tiyatro salonu, 201 koltuklu çocuk tiyatro salonu, toplantı ve sergi salonu, yedi adet derslik ve 75 araçlık otopark bulunuyor.
 
Yap, işlet, devret yöntemi ile ihalesi yapılan Kent Park ve Kültür Merkezi açılışa hazırlanıyor. Özellikle gece saatlerinde çevre aydınlatmalarıyla dikkat çeken Kültür Merkezi vatandaşlarında şimdiden uğrak mekanı haline geldi. İlginç mimarisi ve ışıklandırması ile ilgi odağı olan Kent Park Kültür Merkezi, görenleri kendisine hayran bırakıyor.

 

DİĞER HABERLER

İran sınırında güvenlik güçleri kaçakçıları kovalıyor

İran sınırında güvenlik güçleri kaçakçıları kovalıyor İran sınırında güvenlik güçleri kaçakçıları kovalıyor. Van'da kaçakçıların kovalandığı anlar saniye saniye kaydedildi.

Diyanet İşleri Başkanı Görmez, bu kez gençlere seslendi

Diyanet İşleri Başkanı Görmez, bu kez gençlere seslendi Diyanet İşleri Başkanı Görmez, bu kez gençlere seslendi. Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, “Namaz Müslümanların Miracıdır. Yüce Rabbimiz günde 5 defa her mümin kuluna kendisiyle konuşabilme imkanını lütfetmiş, miraca çıkma imkanı sunmuştur. Sevgili gençler kendinizi günde 5 defa miraca çıkmaktan mahrum bırakmayınız” dedi.

Ortaokul öğrencisinin mektubu Şırnak'ta görev yapan amcasına ulaştı

Ortaokul öğrencisinin mektubu Şırnak'ta görev yapan amcasına ulaştı Ortaokul öğrencisinin mektubu Şırnak'ta görev yapan amcasına ulaştı. Ankaralı minik Elif’in yazdığı mektup, Şırnak’ta görev yaptığını bilmediği yüzbaşı amcasına ulaştı.

Samsun Valiliğinin önüne zırhlı çelik kulübe getiriliyor

Samsun Valiliğinin önüne zırhlı çelik kulübe getiriliyor Samsun Valiliğinin önüne zırhlı çelik kulübe getiriliyor. Samsun Valiliği’ne görüntülü x-ray cihazı alındı ve vali giriş kapısı önüne de zırhlı çelik kulübe getiriliyor.

KÖŞE YAZARLARI