• 2,9313 TL

  • 3,1132 TL

  • 100,683 TL

  • 75.174

Öncekiler Sonrakiler

ATAKUM'A MODERN KÜLTÜR MERKEZİ

Kültür Merkezi, sahne sanatları festivaline ev sahipliği yapacak.

21 Mayıs 2013 Salı 11:39
Atakum'a modern kültür merkezi

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Atakum ilçesinde bulunan Devlet Su İşleri eski kampının bulunduğu 13 bin 176 metrekarelik koruluk alan üzerine Kent Park ve Kültür Merkezi yaptı. Zemin ve birinci kat olmak üzere toplam üç katlı bina, gece saatlerinde adeta göz kamaştırıyor.

 
Dokuz adet sanatçı soyunma ve prova odası bulunan Kent Park Kültür Merkezinde 12 adet atölye, vip salonu, 517 koltuklu tiyatro salonu, 201 koltuklu çocuk tiyatro salonu, toplantı ve sergi salonu, yedi adet derslik ve 75 araçlık otopark bulunuyor.
 
Yap, işlet, devret yöntemi ile ihalesi yapılan Kent Park ve Kültür Merkezi açılışa hazırlanıyor. Özellikle gece saatlerinde çevre aydınlatmalarıyla dikkat çeken Kültür Merkezi vatandaşlarında şimdiden uğrak mekanı haline geldi. İlginç mimarisi ve ışıklandırması ile ilgi odağı olan Kent Park Kültür Merkezi, görenleri kendisine hayran bırakıyor.

 

DİĞER HABERLER

Hanifi Eraslan, Osman Topaloğlu’nu ziyaret etti

Hanifi Eraslan, Osman Topaloğlu’nu ziyaret etti Samsun Defterdarı Hanifi Eraslan, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti.

Samsun Ülkü Ocaklarından Bayırbucak Türkmenlerine yardım

Samsun Ülkü Ocaklarından Bayırbucak Türkmenlerine yardım Samsun'da Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanlığı, Bayırbucak Türkmenleri için yardım kampanyası başlattı.

Rusya Devlet Başkanı Putin'e Erdoğan'dan yanıt

Rusya Devlet Başkanı Putin'e Erdoğan'dan yanıt Rusya Devlet Başkanı Putin'e Erdoğan'dan yanıt. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e uçak düşürülmesinin bir savaş sebebi olmadığını söyledi.

Kimyasal saldırıda bulunan eniştenin eşi boşanma davası açtı

Kimyasal saldırıda bulunan eniştenin eşi boşanma davası açtı Kimyasal saldırıda bulunan eniştenin eşi boşanma davası açtı. İstanbul'un Ataşehir semtinde lüks bir restoranda 3 yaşındaki bir çocuğa kimyasal saldırıda bulunan eniştenin eşi 'kendi çocuğuna da yapar' gerekçesiyle boşanma davası açtı.

KÖŞE YAZARLARI