• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

ATAKUM'A MODERN KÜLTÜR MERKEZİ

Atakum'a modern kültür merkezi
21 Mayıs 2013 Salı 11:39

Kültür Merkezi, sahne sanatları festivaline ev sahipliği yapacak.

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Atakum ilçesinde bulunan Devlet Su İşleri eski kampının bulunduğu 13 bin 176 metrekarelik koruluk alan üzerine Kent Park ve Kültür Merkezi yaptı. Zemin ve birinci kat olmak üzere toplam üç katlı bina, gece saatlerinde adeta göz kamaştırıyor.

 
Dokuz adet sanatçı soyunma ve prova odası bulunan Kent Park Kültür Merkezinde 12 adet atölye, vip salonu, 517 koltuklu tiyatro salonu, 201 koltuklu çocuk tiyatro salonu, toplantı ve sergi salonu, yedi adet derslik ve 75 araçlık otopark bulunuyor.
 
Yap, işlet, devret yöntemi ile ihalesi yapılan Kent Park ve Kültür Merkezi açılışa hazırlanıyor. Özellikle gece saatlerinde çevre aydınlatmalarıyla dikkat çeken Kültür Merkezi vatandaşlarında şimdiden uğrak mekanı haline geldi. İlginç mimarisi ve ışıklandırması ile ilgi odağı olan Kent Park Kültür Merkezi, görenleri kendisine hayran bırakıyor.

 

DİĞER HABERLER

29 Ocak Milli Piyango çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama

29 Ocak Milli Piyango çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama Milli Piyango 29 Ocak çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama. Milli Piyango çekiliş sonuçları ve bilet sorgula. Milli Piyango 29 Ocak 2015 çekişi sonuçları ve ikramiye çıkan numaralar

SGK prim gün ve hizmet sorgulama

SGK prim gün ve hizmet sorgulama SGK prim gün ve hizmet sorgulama. SGK prim sorgulama için tıklayınız . SGK gün sorgulama için tıklayınız. SGK hizmet sorgulama için tıklayınız.

THY'de Lodos alarmı 103 sefer iptal

THY'de Lodos alarmı 103 sefer iptal Türk Hava Yolları(THY) İstanbul'da etkili olması beklenen Lodos nedeniyle alarma geçti. THY hızı 100 kilometreyi bulacak olan şiddetli Lodos fırtınası nedeniyle 103 seferini iptal etti.

Samsun'da pankartla evlenme teklifi

Samsun'da pankartla evlenme teklifi SAMSUN HABER- Samsun’da bir genç, hazırlattığı pankart ile giyim firmasında çalışan kız arkadaşına iş çıkışı pankartla evlenme teklifinde bulundu.

KÖŞE YAZARLARI