• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

Öncekiler Sonrakiler

ATAKUM'A MODERN KÜLTÜR MERKEZİ

Atakum'a modern kültür merkezi
21 Mayıs 2013 Salı 11:39

Kültür Merkezi, sahne sanatları festivaline ev sahipliği yapacak.

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Atakum ilçesinde bulunan Devlet Su İşleri eski kampının bulunduğu 13 bin 176 metrekarelik koruluk alan üzerine Kent Park ve Kültür Merkezi yaptı. Zemin ve birinci kat olmak üzere toplam üç katlı bina, gece saatlerinde adeta göz kamaştırıyor.

 
Dokuz adet sanatçı soyunma ve prova odası bulunan Kent Park Kültür Merkezinde 12 adet atölye, vip salonu, 517 koltuklu tiyatro salonu, 201 koltuklu çocuk tiyatro salonu, toplantı ve sergi salonu, yedi adet derslik ve 75 araçlık otopark bulunuyor.
 
Yap, işlet, devret yöntemi ile ihalesi yapılan Kent Park ve Kültür Merkezi açılışa hazırlanıyor. Özellikle gece saatlerinde çevre aydınlatmalarıyla dikkat çeken Kültür Merkezi vatandaşlarında şimdiden uğrak mekanı haline geldi. İlginç mimarisi ve ışıklandırması ile ilgi odağı olan Kent Park Kültür Merkezi, görenleri kendisine hayran bırakıyor.

 

DİĞER HABERLER

Din Kültürü öğretmeni sosyal medyada ünlü oldu

Din Kültürü öğretmeni sosyal medyada ünlü oldu Bursa'da Din Kültürü öğretmeni yakışıklılığı ile sosyal medyada ünlü oldu. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni olan Serhat Karanfil, öğrencilerinin ders sırasında çektiği fotoğrafla oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip oldu.

Grup Yorum meclise geldi Ertuğrul Kürkçü ortadan kayboldu

Grup Yorum meclise geldi Ertuğrul Kürkçü ortadan kayboldu Protest müziğin öncülerinden Grup Yorum, konser için kendilerine stadyum verilmemesi ile ilgili meclise geldi. Ertuğrul Kürkçü, Meclis'teki Grup Yorum ziyaretinde ortada gözükmedi.

Samsun Tekkeköy’de temizlik çalışanlarına sağlık kontrolü

Samsun Tekkeköy’de temizlik çalışanlarına sağlık kontrolü SAMSUN HABER - Tekkeköy Belediyesi temizlik şirketinde çalışan işçilerine rutin sağlık kontrolü yaptırıyor.

Canik’te spora yatırım

Canik’te spora yatırım SAMSUN HABER - Canik Belediyesi, kurduğu spor merkezleriyle gençleri geleceğe hazırlıyor.

KÖŞE YAZARLARI