• 2,1354 TL

  • 2,9539 TL

  • 88,5542 TL

  • 73.329

ATAKUM'A MODERN KÜLTÜR MERKEZİ

Atakum'a modern kültür merkezi
21 Mayıs 2013 Salı 11:39

Kültür Merkezi, sahne sanatları festivaline ev sahipliği yapacak.

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Atakum ilçesinde bulunan Devlet Su İşleri eski kampının bulunduğu 13 bin 176 metrekarelik koruluk alan üzerine Kent Park ve Kültür Merkezi yaptı. Zemin ve birinci kat olmak üzere toplam üç katlı bina, gece saatlerinde adeta göz kamaştırıyor.

 
Dokuz adet sanatçı soyunma ve prova odası bulunan Kent Park Kültür Merkezinde 12 adet atölye, vip salonu, 517 koltuklu tiyatro salonu, 201 koltuklu çocuk tiyatro salonu, toplantı ve sergi salonu, yedi adet derslik ve 75 araçlık otopark bulunuyor.
 
Yap, işlet, devret yöntemi ile ihalesi yapılan Kent Park ve Kültür Merkezi açılışa hazırlanıyor. Özellikle gece saatlerinde çevre aydınlatmalarıyla dikkat çeken Kültür Merkezi vatandaşlarında şimdiden uğrak mekanı haline geldi. İlginç mimarisi ve ışıklandırması ile ilgi odağı olan Kent Park Kültür Merkezi, görenleri kendisine hayran bırakıyor.

 

DİĞER HABERLER

Dündar: İhtiyaçları yerinde tespit edeceğiz

Dündar: İhtiyaçları yerinde tespit edeceğiz Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Çarşamba İlçemizi artık tüm mahalleleriyle birlikte planlayacağız. İhtiyaçlarını yerlerinde tespit edeceğiz" dedi.

Yurt dışındaki seçmen sandık başına gidiyor

Yurt dışındaki seçmen sandık başına gidiyor Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Yüksek Seçim Kurulu tarafından yurt dışında yaşan vatandaşlar için Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ilk tur oylamasının 31 Temmuz-3 Ağustos olarak belirlendiğini açıkladı.

Edis: Vezirköprü altın çağını yaşayacak

Edis: Vezirköprü altın çağını yaşayacak Vezirköprü belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, "İlçemiz hizmetlerimizle altın çağını yaşayacak ve bunu başaracak güce sahibiz " dedi.

Araplar, Yılmaz'a mışlah giydirdi

Araplar, Yılmaz'a mışlah giydirdi Suudi Arabistanlı iş adamları ve üst düzey gazetecilerden oluşan 19 kişilik heyet, bugün Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI