• 2,3267 TL

  • 2,7797 TL

  • 89,9092 TL

  • 85.806

Öncekiler Sonrakiler

ATAKUM'A MODERN KÜLTÜR MERKEZİ

Atakum'a modern kültür merkezi
21 Mayıs 2013 Salı 11:39

Kültür Merkezi, sahne sanatları festivaline ev sahipliği yapacak.

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Atakum ilçesinde bulunan Devlet Su İşleri eski kampının bulunduğu 13 bin 176 metrekarelik koruluk alan üzerine Kent Park ve Kültür Merkezi yaptı. Zemin ve birinci kat olmak üzere toplam üç katlı bina, gece saatlerinde adeta göz kamaştırıyor.

 
Dokuz adet sanatçı soyunma ve prova odası bulunan Kent Park Kültür Merkezinde 12 adet atölye, vip salonu, 517 koltuklu tiyatro salonu, 201 koltuklu çocuk tiyatro salonu, toplantı ve sergi salonu, yedi adet derslik ve 75 araçlık otopark bulunuyor.
 
Yap, işlet, devret yöntemi ile ihalesi yapılan Kent Park ve Kültür Merkezi açılışa hazırlanıyor. Özellikle gece saatlerinde çevre aydınlatmalarıyla dikkat çeken Kültür Merkezi vatandaşlarında şimdiden uğrak mekanı haline geldi. İlginç mimarisi ve ışıklandırması ile ilgi odağı olan Kent Park Kültür Merkezi, görenleri kendisine hayran bırakıyor.

 

DİĞER HABERLER

Türk Standartları Enstitüsünde deprem 80 kişi görevden alındı

Türk Standartları Enstitüsünde deprem 80 kişi görevden alındı Türk Standartları Enstitüsünde(TSE) deprem. TSE'nin Kocaeli'nin Çayırova ilçesindeki kampüsü ile İzmir ve İstanbul'daki kampüslerinde aralarında şube müdürlerinin de bulunduğu 80 kişi görevden alındı.

Samsun'un Canik ilçesinde gençler koruma altında

Samsun'un Canik ilçesinde gençler koruma altında SAMSUN HABER - Canik Belediyesi, gençleri zararlı alışkanlıklardan ve madde bağımlılığından kurtarmak için örnek bir çalışma başlattı.

Samsunlu öğrenciler Bursa’dan dereceyle döndüler

Samsunlu öğrenciler Bursa’dan dereceyle döndüler SAMSUN HABER - Bursa’da yapılan 4. Uluslararası Çocuk Hakları Film Festivalinden derece ile dönen Çocuk Hakları İl Çocuk Komitesi üyesi çocuklar, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tekin Balcı’yı ziyaret etti.

Samsun'da su nakil hattına kaya engeli

Samsun'da su nakil hattına kaya engeli Samsun'da Suat Uğurlu Barajı’ndan Çakmak İçme Suyu Barajı’na su aktarmak için yapılan boru hattı güzergahındaki kayalık alan nedeniyle çalışmalar geçici olarak durdu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET