• 2,1361 TL

  • 2,8638 TL

  • 88,2005 TL

  • 84.218

ATAKUM'A MODERN KÜLTÜR MERKEZİ

Atakum'a modern kültür merkezi
21 Mayıs 2013 Salı 11:39

Kültür Merkezi, sahne sanatları festivaline ev sahipliği yapacak.

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Atakum ilçesinde bulunan Devlet Su İşleri eski kampının bulunduğu 13 bin 176 metrekarelik koruluk alan üzerine Kent Park ve Kültür Merkezi yaptı. Zemin ve birinci kat olmak üzere toplam üç katlı bina, gece saatlerinde adeta göz kamaştırıyor.

 
Dokuz adet sanatçı soyunma ve prova odası bulunan Kent Park Kültür Merkezinde 12 adet atölye, vip salonu, 517 koltuklu tiyatro salonu, 201 koltuklu çocuk tiyatro salonu, toplantı ve sergi salonu, yedi adet derslik ve 75 araçlık otopark bulunuyor.
 
Yap, işlet, devret yöntemi ile ihalesi yapılan Kent Park ve Kültür Merkezi açılışa hazırlanıyor. Özellikle gece saatlerinde çevre aydınlatmalarıyla dikkat çeken Kültür Merkezi vatandaşlarında şimdiden uğrak mekanı haline geldi. İlginç mimarisi ve ışıklandırması ile ilgi odağı olan Kent Park Kültür Merkezi, görenleri kendisine hayran bırakıyor.

 

DİĞER HABERLER

Seçim yasakları başladı

Seçim yasakları başladı Cumhurbaşkanı seçimi için seçim propagandası ve yasakları başladı.

Vezirköprü'de suzuzluğa çare aranıyor

Vezirköprü'de suzuzluğa çare aranıyor Vezirköprü'de başlayan su kesintileri halkı bezdirirken, SASKİ Vezirköprü Müdürü Ali İhsan Üzer ilçenin su sorununu çözmek için çareler aradıklarını belirtti.

Suat Kılıç Çarşamba'da vatandaşlarla bayramlaştı

Suat Kılıç Çarşamba'da vatandaşlarla bayramlaştı AK Parti Samsun Milletvekili Suat Kılıç, Çarşamba'da esnaf ziyaretinde bulunarak vatandaşlarla bayramlaştı.

Şehitlik anıtındaki bayrak düştü

Şehitlik anıtındaki bayrak düştü Samsun İlkadım ilçesinde bulunan Asri Mezarlık Şehitler Anıtı’ndaki bayrağın rüzgardan dolayı düşmesine üzülen şehit yakınları, bayrağın bir an önce yerine asılmasını istiyor.

KÖŞE YAZARLARI