• 2,3150 TL

  • 2,8427 TL

  • 89,0675 TL

  • 83.574

ATAKUM'A MODERN KÜLTÜR MERKEZİ

Atakum'a modern kültür merkezi
21 Mayıs 2013 Salı 11:39

Kültür Merkezi, sahne sanatları festivaline ev sahipliği yapacak.

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Atakum ilçesinde bulunan Devlet Su İşleri eski kampının bulunduğu 13 bin 176 metrekarelik koruluk alan üzerine Kent Park ve Kültür Merkezi yaptı. Zemin ve birinci kat olmak üzere toplam üç katlı bina, gece saatlerinde adeta göz kamaştırıyor.

 
Dokuz adet sanatçı soyunma ve prova odası bulunan Kent Park Kültür Merkezinde 12 adet atölye, vip salonu, 517 koltuklu tiyatro salonu, 201 koltuklu çocuk tiyatro salonu, toplantı ve sergi salonu, yedi adet derslik ve 75 araçlık otopark bulunuyor.
 
Yap, işlet, devret yöntemi ile ihalesi yapılan Kent Park ve Kültür Merkezi açılışa hazırlanıyor. Özellikle gece saatlerinde çevre aydınlatmalarıyla dikkat çeken Kültür Merkezi vatandaşlarında şimdiden uğrak mekanı haline geldi. İlginç mimarisi ve ışıklandırması ile ilgi odağı olan Kent Park Kültür Merkezi, görenleri kendisine hayran bırakıyor.

 

DİĞER HABERLER

Gülen İnterpol’ün 'Kırmızı Bülten' listesine giriyor

Gülen İnterpol’ün 'Kırmızı Bülten' listesine giriyor Paralel yapı iddialarına ilişkin STV Medya Grup Başkanı Hidayet Karaca’nın tutuklandığı soruşturma kapsamında Savcılık “Silahlı Terör Örgütü Kurmak ve yönetmekle” suçlanan Fethullah Gülen’ için harekete geçti. Savcılık, İnterpol tarafından kırmızı bülten çıkarılması için Adalet Bakanlığı’na yazı yazılmasını da talep etti.

Samsun'da trafik kazası: 2 yaralı

Samsun'da trafik kazası: 2 yaralı Samsun'un Çarşamba ilçesinde, Şaban Kaplan yönetimindeki 55 GL 955 plakalı otomobil, yoldan dönüş yapan Arif Şahin idaresindeki 55 C 6153 plakalı minibüse çarptı.

Samsun'da 294 bin hayvana şap aşısı

Samsun'da 294 bin hayvana şap aşısı Samsun Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünce, şap hastalığına karşı 294 bin büyükbaş hayvanın aşılandığı bildirildi.

Samsun'da tramvay yolunda ki ilginç trafik kazaları

Samsun'da tramvay yolunda ki ilginç trafik kazaları Samsun'da bulunan tramvay ile yaya ve araç sürücülerinin karıştığı ilginç trafik kazaları güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

KÖŞE YAZARLARI