• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

AYAKKABI MODELLERİNİN TASARIMI

Ayakkabılar yaz kış fark etmeksizin her insanın temel ihtiyaçlarından biridir.

26 Ekim 2016 Çarşamba 11:52
Ayakkabı Modellerinin Tasarımı

Ayakkabılar yaz kış fark etmeksizin her insanın temel ihtiyaçlarından biridir. Bu ihtiyaçlara cevap veren bünyemiz ile ayakkabı modelleri konusunda fikir edinebilirsiniz. Sizlere her daim modaya uygun ayakkabılar sunan yenilikçi bünyemiz ile siz de yeni tarzlara açık olun.

 

Ayakkabı Fiyatlarındaki Fırsatlar

Yıllardan beri kazandığımız güveni her daim yaşatmaya çalışan bünyemiz sizlere için sınırsız hizmetler sunmaktadır. Ayakkabı konusunda aklınıza gelebilecek tüm ya da aklınızdan geçen tüm ayakkabı modelleri ile sizleri beklemekteyiz. Sizlere özel fiyatlarımız ile ayakkabılardaki fırsatlarımızı kaçırmayın. Her bütçeye uygun ve zorlanmadan alabileceğiniz ayakkabılara her zaman sizler de bizim ile sahip olabilirsiniz. Sahip olduğumuz ayakkabı modellerine ulaşıp fikir edinmek isteyenler internet adresimizden bizlere ulaşabilir.

 

Farklı Ayakkabı Tarzları

Ayakkabı modelleri ile kendine has bir tarz yaratan yapımızla siz de kendi tarzınızı yakalayın. Farklı yaş ve farklı cinsiyetlere hitap eden bünyemizden sizler de satın alabilirsiniz. Sürekli yenilenerek değişen ve modayı yakından takip edebileceğiniz ayakkabılara  http://www.cabani.com.tr internet adresine tıklayarak bizim ile erişebilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da liseli öğrenciler TSO'yu ziyaret etti

Samsun'da liseli öğrenciler TSO'yu ziyaret etti Samsun'da liseli öğrenciler TSO'yu ziyaret etti! Samsun Taflan Yalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi muhasebe 10. sınıfı öğrencileri, Samsun Ticaret ve Ticaret Odası’nı(TSO) ziyaret ederek, kurumun yapısı ve işleyişi hakkında bilgi aldı.

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi Mevlit Kandil'i özel programı düzenleyecek

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi Mevlit Kandil'i özel programı düzenleyecek Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi Mevlit Kandil'i özel programı düzenleyecek! 11 Aralık Pazar günü Gürbüz Camii'nde İlkadım Belediyesi ve Son Peygamber Platformu ve Çevre Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (ÇEYDER) tarafından Mevlit Kandili Programı düzenlenecek.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç: Her gencin hayalleri ve hedefleri olmalı

Canik Belediye Başkanı Osman Genç: Her gencin hayalleri ve hedefleri olmalı Canik Belediye Başkanı Osman Genç: Her gencin hayalleri ve hedefleri olmalı! Canik Belediyesi tarafından eğitime destek kapsamında Canik İMKB Anadolu Lisesi'ne kazandırdığı ve şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ün adını taşıyan Edebiyat Atölyesi bugün düzenlenen bir törenle açıldı. Canik Belediye Başkanı Osman Genç,” Her gencin hayalleri hedefleri olmalı. Bu hayallerimizi kendimiz,şehrimiz ve ülkemiz için gerçekleştirmeliyiz” dedi.

İhsan Şenocak Atakum İHL öğrencileri tarafından büyük bir coşku ile karşılandı

İhsan Şenocak Atakum İHL öğrencileri tarafından büyük bir coşku ile karşılandı İhsan Şenocak Atakum İHL öğrencileri tarafından büyük bir coşku ile karşılandı! Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi, öğrencilerini yazar, gazeteci ve akademisyenlerle buluşturmaya devam ediyor.  Öğrencilerine yönelik akademik çalışmalara aralıksız devam eden Atakum İmam Hatip Lisesi, Dr. İhsan Şenocak’a ağırladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET