• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

AYAKKABI MODELLERİNİN TASARIMI

Ayakkabılar yaz kış fark etmeksizin her insanın temel ihtiyaçlarından biridir.

26 Ekim 2016 Çarşamba 11:52
Ayakkabı Modellerinin Tasarımı

Ayakkabılar yaz kış fark etmeksizin her insanın temel ihtiyaçlarından biridir. Bu ihtiyaçlara cevap veren bünyemiz ile ayakkabı modelleri konusunda fikir edinebilirsiniz. Sizlere her daim modaya uygun ayakkabılar sunan yenilikçi bünyemiz ile siz de yeni tarzlara açık olun.

 

Ayakkabı Fiyatlarındaki Fırsatlar

Yıllardan beri kazandığımız güveni her daim yaşatmaya çalışan bünyemiz sizlere için sınırsız hizmetler sunmaktadır. Ayakkabı konusunda aklınıza gelebilecek tüm ya da aklınızdan geçen tüm ayakkabı modelleri ile sizleri beklemekteyiz. Sizlere özel fiyatlarımız ile ayakkabılardaki fırsatlarımızı kaçırmayın. Her bütçeye uygun ve zorlanmadan alabileceğiniz ayakkabılara her zaman sizler de bizim ile sahip olabilirsiniz. Sahip olduğumuz ayakkabı modellerine ulaşıp fikir edinmek isteyenler internet adresimizden bizlere ulaşabilir.

 

Farklı Ayakkabı Tarzları

Ayakkabı modelleri ile kendine has bir tarz yaratan yapımızla siz de kendi tarzınızı yakalayın. Farklı yaş ve farklı cinsiyetlere hitap eden bünyemizden sizler de satın alabilirsiniz. Sürekli yenilenerek değişen ve modayı yakından takip edebileceğiniz ayakkabılara  http://www.cabani.com.tr internet adresine tıklayarak bizim ile erişebilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek

Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek. Karadeniz’in en büyük alışveriş ve sosyal yaşam merkezi Samsun Piazza, Kadınlar Kulübü etkinlikleri kapsamında 31 Mart Cuma günü Dr. Habib Demirel'i ağırlayacak. “Kaderden Aşka Eldeki ve Yüzdeki Gizem” sohbeti ile Piazza ziyaretçileri ile buluşacak olan Demirel, el ve yüz çizgilerinden geleceği okuyacak.

Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu

Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, mesajında Regaip Kandil’inin tüm İslam alemine ve insanlığa barış ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.

Hasan Togar’dan Regaip kandili mesajı

Hasan Togar’dan Regaip kandili mesajı Hasan Togar’dan Regaip kandili mesajı. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar üç ayların başlangıcı ve Regaip kandili dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Vali İbrahim Şahin, Samsun halkına teşekkür etti

Vali İbrahim Şahin, Samsun halkına teşekkür etti Samsun Valisi İbrahim Şahin, Cumhuriyet Meydanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilen toplu açılış törenine katkıda bulunan tüm kurumlara ve yoğun ilgi gösteren Samsun Halkına teşekkür etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET