• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

AYAKKABI MODELLERİNİN TASARIMI

Ayakkabılar yaz kış fark etmeksizin her insanın temel ihtiyaçlarından biridir.

26 Ekim 2016 Çarşamba 11:52
Ayakkabı Modellerinin Tasarımı

Ayakkabılar yaz kış fark etmeksizin her insanın temel ihtiyaçlarından biridir. Bu ihtiyaçlara cevap veren bünyemiz ile ayakkabı modelleri konusunda fikir edinebilirsiniz. Sizlere her daim modaya uygun ayakkabılar sunan yenilikçi bünyemiz ile siz de yeni tarzlara açık olun.

 

Ayakkabı Fiyatlarındaki Fırsatlar

Yıllardan beri kazandığımız güveni her daim yaşatmaya çalışan bünyemiz sizlere için sınırsız hizmetler sunmaktadır. Ayakkabı konusunda aklınıza gelebilecek tüm ya da aklınızdan geçen tüm ayakkabı modelleri ile sizleri beklemekteyiz. Sizlere özel fiyatlarımız ile ayakkabılardaki fırsatlarımızı kaçırmayın. Her bütçeye uygun ve zorlanmadan alabileceğiniz ayakkabılara her zaman sizler de bizim ile sahip olabilirsiniz. Sahip olduğumuz ayakkabı modellerine ulaşıp fikir edinmek isteyenler internet adresimizden bizlere ulaşabilir.

 

Farklı Ayakkabı Tarzları

Ayakkabı modelleri ile kendine has bir tarz yaratan yapımızla siz de kendi tarzınızı yakalayın. Farklı yaş ve farklı cinsiyetlere hitap eden bünyemizden sizler de satın alabilirsiniz. Sürekli yenilenerek değişen ve modayı yakından takip edebileceğiniz ayakkabılara  http://www.cabani.com.tr internet adresine tıklayarak bizim ile erişebilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da CHP'li Bülent Tezcan’ın amcası Fikret Tezcan toprağa verildi

Samsun'da CHP'li Bülent Tezcan’ın amcası Fikret Tezcan toprağa verildi Samsun'da CHP'li Bülent Tezcan’ın amcası Fikret Tezcan toprağa verildi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’ın hayatını kaybeden amcası Fikret Tezcan Havza’da toprağa verildi.

Samsun'da Şehit Fethi Sekin için hatıra ormanı yapılacak

Samsun'da Şehit Fethi Sekin için hatıra ormanı yapılacak Samsun'da kahraman  Şehit Fethi Sekin için hatıra ormanı yapılacak. Aydınlar Ocağı Samsun Şube Başkanı Doç. Dr. Taner Tunç, Samsun’da “Şehit Fethi Sekin” adında bir hatıra ormanı kuracaklarını söyledi.

MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti

MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti MÜSİAD Samsun Şubesi, Samsun Valisi Şahin'i ziyaret etti. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı  Haluk Tan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun Valisi İbrahim Şahin’i ve aMilliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Taner Takin’ i ziyaret etti.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan öğrencilere hediye kitap

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan öğrencilere hediye kitap Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen Karadeniz 3. Kitap fuarından ‘Evliya Çelebi Gezici Halk Kütüphanesinin’ yanında ilçede eğitim öğretim gören öğrencilere hediye etmek üzere kitap aldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET