• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

AYAKKABI MODELLERİNİN TASARIMI

Ayakkabılar yaz kış fark etmeksizin her insanın temel ihtiyaçlarından biridir.

26 Ekim 2016 Çarşamba 11:52
Ayakkabı Modellerinin Tasarımı

Ayakkabılar yaz kış fark etmeksizin her insanın temel ihtiyaçlarından biridir. Bu ihtiyaçlara cevap veren bünyemiz ile ayakkabı modelleri konusunda fikir edinebilirsiniz. Sizlere her daim modaya uygun ayakkabılar sunan yenilikçi bünyemiz ile siz de yeni tarzlara açık olun.

 

Ayakkabı Fiyatlarındaki Fırsatlar

Yıllardan beri kazandığımız güveni her daim yaşatmaya çalışan bünyemiz sizlere için sınırsız hizmetler sunmaktadır. Ayakkabı konusunda aklınıza gelebilecek tüm ya da aklınızdan geçen tüm ayakkabı modelleri ile sizleri beklemekteyiz. Sizlere özel fiyatlarımız ile ayakkabılardaki fırsatlarımızı kaçırmayın. Her bütçeye uygun ve zorlanmadan alabileceğiniz ayakkabılara her zaman sizler de bizim ile sahip olabilirsiniz. Sahip olduğumuz ayakkabı modellerine ulaşıp fikir edinmek isteyenler internet adresimizden bizlere ulaşabilir.

 

Farklı Ayakkabı Tarzları

Ayakkabı modelleri ile kendine has bir tarz yaratan yapımızla siz de kendi tarzınızı yakalayın. Farklı yaş ve farklı cinsiyetlere hitap eden bünyemizden sizler de satın alabilirsiniz. Sürekli yenilenerek değişen ve modayı yakından takip edebileceğiniz ayakkabılara  http://www.cabani.com.tr internet adresine tıklayarak bizim ile erişebilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

YEDAŞ'tan Samsun'da 4 ilçeye elektrik kesintisi uyarısı

YEDAŞ'tan Samsun'da 4 ilçeye elektrik kesintisi uyarısı YEDAŞ'tan Samsun'da 4 ilçeye elektrik kesintisi uyarısı. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş(YEDAŞ) Samsun'un 4 ilçesi Terme, Ayvacık, Salıpazarı, Çarşamba'da elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu.

İhsan Şenocak, Mustafa İslamoğlu'nun IŞİD'ci yetiştiriyor iddiasına yanıt verdi

İhsan Şenocak, Mustafa İslamoğlu'nun IŞİD'ci yetiştiriyor iddiasına yanıt verdi İhsan Şenocak, Mustafa İslamoğlu'nun IŞİD'ci yetiştiriyor iddiasına yanıt verdi. İlmi ve Fikri Araştırmalar Merkezi(İFAM) Kurucusu İhsan Şenocak, Mustafa İslamoğlu'nun 'İŞİD'ci yetiştiriyor' iddiası ile ilgili konuştu.

Samsunlu başsavcı Harun Kodalak Yargıtay Cumhuriyet Savcılığına görevlendirildi

Samsunlu başsavcı Harun Kodalak Yargıtay Cumhuriyet Savcılığına görevlendirildi Samsunlu başsavcı Harun Kodalak Yargıtay Cumhuriyet Savcılığına görevlendirildi. Samsun doğumlu Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Harun Kodalak, HSYK tarafından yayınlanan Adli Yargı Kararnamesi ile Yargıtay Cumhuriyet Savcılığı görevine atandı.

Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç, Kavak ilçesinde incelemelerde bulundu

Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç, Kavak ilçesinde incelemelerde bulundu Samsun OMÜ Rektörü Sait Bilgiç, Kavak ilçesinde incelemelerde bulundu. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç, Kavak ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET