• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

AYAKKABI SİTENİZ

Ayakkabılar dikkat edilmesi mühim konulardır. Bilhassa deri ayakkabı konusu ise daha da dikkat isteyen bir konudur.

26 Ekim 2016 Çarşamba 11:55
Ayakkabı Siteniz

Ayakkabılar dikkat edilmesi mühim konulardır. Bilhassa deri ayakkabı konusu ise daha da dikkat isteyen bir konudur. Çünkü kullanımda kendini gösteren orijinal deriler her yerde bulunmamaktadır. Pek çok sahtesi bulunmaktadır. Bu yüzden sizleri sahip olduğumuz deri ayakkabılarımız ile buluşturmaktayız. Bizim ile sahtelerine gerek kalmayacak. Böylelikle paralarınız çöpe gitmemiş olacak.

 

Deri Ayakkabıdaki Ucuzluk

Spor ayakkabı, topuklu ayakkabı ve deri ayakkabı ile daima ucuzluğun son noktası olan bünyemiz siz değerli müşterilerimizin yüzlerini güldürmek için uğraşmaktadır. Sizler de ekonomik ve hesaplı ayakkabılara sahip olup kullanmak istiyorsanız sayfamızı ziyaret edin. http://www.cabani.com.tr internet sayfası ile siz de sitemizi gezebilirsiniz. Aklınızdan geçen tüm ayakkabı modellerine sayfamızda bulup satın alabilirsiniz.

 

Ayakkabıda Son Nokta

Bir ayakkabı her şeyden önce şık ve asil olmalıdır. Sizlere en çok da bu özelliklere sahip ayakkabılar sunan bünyemizdeki modellere göz atarak kendinize uygun olanları alabilirsiniz. Özellikle deri ayakkabı modellerinde iddialı olan bünyemizin bünyemizin tüm ayakkabıları sizlerin zevklerinden ve görüşlerinden hareketle özenle seçilmiştir.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da İlkadım Belediyesi'nden çalışanlara motivasyon semineri

Samsun'da İlkadım Belediyesi'nden çalışanlara motivasyon semineri Samsun'da İlkadım Belediyesi'nden çalışanlara motivasyon semineri. İlkadım Belediyesi tarafından belediye çalışanlarına, iletişim, öfke kontrolü, stratejik yaşam ve etik davranış ilkeleri konulu eğitim semineri düzenlendi.

Samsun Cumhuriyet Meydanı'ndaki su tahsilat kulübesi yenileniyor

Samsun Cumhuriyet Meydanı'ndaki su tahsilat kulübesi yenileniyor Samsun Cumhuriyet Meydanı'ndaki su tahsilat kulübesi yenileniyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Kamil Demircioğlu, Cumhuriyet Meydanı'ndaki su tahsilat kulübesinin yenileneceğini ve personel sayısının artırılacağını söyledi.

Samsun Bafra'da trafik kazasında ölen Elif Nur Dişli toprağa verildi

Samsun Bafra'da trafik kazasında ölen Elif Nur Dişli toprağa verildi Samsun Bafra'da trafik kazasında ölen Elif Nur Dişli toprağa verildi. Samsun'un Bafra ilçesinde yaşanan trafik kazasında hayatını kaybeden Elif Nur Dişli, gözyaşları arasında toprağa verildi.

Fuat Avni isimli sosyal medya hesabı kim tarafından ve nasıl kuruldu

Fuat Avni isimli sosyal medya hesabı kim tarafından ve nasıl kuruldu Fuat Avni isimli sosyal medya hesabı kim tarafından ve nasıl kuruldu. Fuat Avni'nin ismini mahkeme kararı ile Said Sefa yapan, FETÖ'cü Haberdar sitesinin Yayın Yönetmeni Said Sefa olduğu tespit edildi

KÖŞE YAZARLARI

ANKET