• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

AYAKKABI SİTENİZ

Ayakkabılar dikkat edilmesi mühim konulardır. Bilhassa deri ayakkabı konusu ise daha da dikkat isteyen bir konudur.

26 Ekim 2016 Çarşamba 11:55
Ayakkabı Siteniz

Ayakkabılar dikkat edilmesi mühim konulardır. Bilhassa deri ayakkabı konusu ise daha da dikkat isteyen bir konudur. Çünkü kullanımda kendini gösteren orijinal deriler her yerde bulunmamaktadır. Pek çok sahtesi bulunmaktadır. Bu yüzden sizleri sahip olduğumuz deri ayakkabılarımız ile buluşturmaktayız. Bizim ile sahtelerine gerek kalmayacak. Böylelikle paralarınız çöpe gitmemiş olacak.

 

Deri Ayakkabıdaki Ucuzluk

Spor ayakkabı, topuklu ayakkabı ve deri ayakkabı ile daima ucuzluğun son noktası olan bünyemiz siz değerli müşterilerimizin yüzlerini güldürmek için uğraşmaktadır. Sizler de ekonomik ve hesaplı ayakkabılara sahip olup kullanmak istiyorsanız sayfamızı ziyaret edin. http://www.cabani.com.tr internet sayfası ile siz de sitemizi gezebilirsiniz. Aklınızdan geçen tüm ayakkabı modellerine sayfamızda bulup satın alabilirsiniz.

 

Ayakkabıda Son Nokta

Bir ayakkabı her şeyden önce şık ve asil olmalıdır. Sizlere en çok da bu özelliklere sahip ayakkabılar sunan bünyemizdeki modellere göz atarak kendinize uygun olanları alabilirsiniz. Özellikle deri ayakkabı modellerinde iddialı olan bünyemizin bünyemizin tüm ayakkabıları sizlerin zevklerinden ve görüşlerinden hareketle özenle seçilmiştir.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da OMÜ ile Milli Eğitim Müdürlüğü öğrencileri birlikte eğitecek

Samsun'da OMÜ ile Milli Eğitim Müdürlüğü öğrencileri birlikte eğitecek Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ), Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Samsun Valiliği arasında “Eğitimde İşbirliği Protokolü” imzalandı.

Samsun Ticaret Borsası LÖSAM'ın çağrısına sessiz kalmadı

Samsun Ticaret Borsası LÖSAM'ın çağrısına sessiz kalmadı Samsun Ticaret Borsası LÖSAM'ın çağrısına sessiz kalmadı. Samsun Ticaret Borsası’nın üyeleri, Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği’nin (LÖSAM) çağrısına sessiz kalmadı. Borsa üyeleri LÖSAM’a kucak açıp, ihtiyaçlarının karşılanması için yardımda bulundu. LÖSAM Başkanı Prof.Dr.Davut Albayrak, yardımsever işadamlarına birer teşekkür belgesi verdi.

Samsun'da bu sefer engelliler dolandırıcılık uyarısında bulundu

Samsun'da bu sefer engelliler dolandırıcılık uyarısında bulundu Samsun'da bu sefer engelliler dolandırıcılık uyarısında bulundu. Türkiye Sakatlar Derneği(TSD) Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, telefonla arayıp “engelliler yararına tiyatro düzenlediklerini” söyleyerek bilet satmak isteyenlere vatandaşların itibar etmemesi gerektiğini söyledi.

Samsun Bafra'da öğrencilere terör uyarısı

Samsun Bafra'da öğrencilere terör uyarısı Samsun Bafra'da öğrencilere terör uyarısı. Samsun’un Bafra ilçesinde, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından öğrenciler terör konusunda bilgilendirildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET