• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

AYAKKABI SİTENİZ

Ayakkabılar dikkat edilmesi mühim konulardır. Bilhassa deri ayakkabı konusu ise daha da dikkat isteyen bir konudur.

26 Ekim 2016 Çarşamba 11:55
Ayakkabı Siteniz

Ayakkabılar dikkat edilmesi mühim konulardır. Bilhassa deri ayakkabı konusu ise daha da dikkat isteyen bir konudur. Çünkü kullanımda kendini gösteren orijinal deriler her yerde bulunmamaktadır. Pek çok sahtesi bulunmaktadır. Bu yüzden sizleri sahip olduğumuz deri ayakkabılarımız ile buluşturmaktayız. Bizim ile sahtelerine gerek kalmayacak. Böylelikle paralarınız çöpe gitmemiş olacak.

 

Deri Ayakkabıdaki Ucuzluk

Spor ayakkabı, topuklu ayakkabı ve deri ayakkabı ile daima ucuzluğun son noktası olan bünyemiz siz değerli müşterilerimizin yüzlerini güldürmek için uğraşmaktadır. Sizler de ekonomik ve hesaplı ayakkabılara sahip olup kullanmak istiyorsanız sayfamızı ziyaret edin. http://www.cabani.com.tr internet sayfası ile siz de sitemizi gezebilirsiniz. Aklınızdan geçen tüm ayakkabı modellerine sayfamızda bulup satın alabilirsiniz.

 

Ayakkabıda Son Nokta

Bir ayakkabı her şeyden önce şık ve asil olmalıdır. Sizlere en çok da bu özelliklere sahip ayakkabılar sunan bünyemizdeki modellere göz atarak kendinize uygun olanları alabilirsiniz. Özellikle deri ayakkabı modellerinde iddialı olan bünyemizin bünyemizin tüm ayakkabıları sizlerin zevklerinden ve görüşlerinden hareketle özenle seçilmiştir.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı İlkadım, Canik, Atakum, Ayvacık ve Bafra ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun'da Demokrasi Şehitleri Hatıra Ormanı'nda fidan dikimi yapıldı

Samsun'da Demokrasi Şehitleri Hatıra Ormanı'nda fidan dikimi yapıldı Samsun'da Demokrasi Şehitleri Hatıra Ormanı'nda fidan dikimi yapıldı! Salıpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce projelendirilen “15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Hatıra Ormanı”na ilçe protokolü ve öğrencilerin katılımı ile fidan dikim töreni yapıldı.

Samsun'un İlkadım ilçesinde Kadınların Hakları anlatıldı

Samsun'un İlkadım ilçesinde Kadınların Hakları anlatıldı Samsun'un İlkadım ilçesinde Kadınların Hakları anlatıldı! İslam'ın kadına değer veren bir din olduğu konuşulan panelde, İlk ve ortaçağ Avrupa'sında kadının değersiz bir eşya gibi görüldüğü ifade edildi.

KPSS'siz memur alımı yapacak olan kurum ve kuruluşların tam listesi

KPSS'siz memur alımı yapacak olan kurum ve kuruluşların tam listesi KPSS'siz memur alımı yapacak olan kurum ve kuruluşların tam listesi. KPSS sınavı olmadan memur alımı yapacak olan kamu kurum ve kuruşları belli oldu. 2017 yılında kamuya 60 bin personel alımı yapılacak. KPSS memur alımı yapan devlet kurumları hangileri..

KÖŞE YAZARLARI

ANKET