• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

AYAKKABI SİTENİZ

Ayakkabılar dikkat edilmesi mühim konulardır. Bilhassa deri ayakkabı konusu ise daha da dikkat isteyen bir konudur.

26 Ekim 2016 Çarşamba 11:55
Ayakkabı Siteniz

Ayakkabılar dikkat edilmesi mühim konulardır. Bilhassa deri ayakkabı konusu ise daha da dikkat isteyen bir konudur. Çünkü kullanımda kendini gösteren orijinal deriler her yerde bulunmamaktadır. Pek çok sahtesi bulunmaktadır. Bu yüzden sizleri sahip olduğumuz deri ayakkabılarımız ile buluşturmaktayız. Bizim ile sahtelerine gerek kalmayacak. Böylelikle paralarınız çöpe gitmemiş olacak.

 

Deri Ayakkabıdaki Ucuzluk

Spor ayakkabı, topuklu ayakkabı ve deri ayakkabı ile daima ucuzluğun son noktası olan bünyemiz siz değerli müşterilerimizin yüzlerini güldürmek için uğraşmaktadır. Sizler de ekonomik ve hesaplı ayakkabılara sahip olup kullanmak istiyorsanız sayfamızı ziyaret edin. http://www.cabani.com.tr internet sayfası ile siz de sitemizi gezebilirsiniz. Aklınızdan geçen tüm ayakkabı modellerine sayfamızda bulup satın alabilirsiniz.

 

Ayakkabıda Son Nokta

Bir ayakkabı her şeyden önce şık ve asil olmalıdır. Sizlere en çok da bu özelliklere sahip ayakkabılar sunan bünyemizdeki modellere göz atarak kendinize uygun olanları alabilirsiniz. Özellikle deri ayakkabı modellerinde iddialı olan bünyemizin bünyemizin tüm ayakkabıları sizlerin zevklerinden ve görüşlerinden hareketle özenle seçilmiştir.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

SAMDEF Genel Başkanlığına Metin Şenel yeniden seçildi

SAMDEF Genel Başkanlığına Metin Şenel yeniden seçildi SAMDEF Genel Başkanlığına Metin Şenel yeniden seçildi.Anadolu Samsun Dernekler Federasyonu(SAMDEF) Genel Başkanlığına yeniden Metin Şenel seçildi.

Regaip Kandilinde okunacak dualar: Regaip Kandili 2017 en güzel mesajlar

Regaip Kandilinde okunacak dualar: Regaip Kandili 2017 en güzel mesajlar Regaip Kandilinde okunacak dualar: Regaip Kandili 2017 en güzel mesajlar. Regaip Kandilinde yapılması gereken ibadetler. En güzel Regaip Kandili mesajları. Regaip Kandili duası, hacet namazı nasıl kılınır, tesbih namazı nasıl kılınır. Regaip Kandili gecesinde edilecek dualar haberimizde..

İlkadım Belediyesi'nden örnek proje: Öğrenciler fidan dikti

İlkadım Belediyesi'nden örnek proje: Öğrenciler fidan dikti İlkadım Belediyesi ve İlkadım Kent Konseyinin beraber düzenlediği 21-26 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası münasebetiyle Kışla Yaşar Doğu ilkokulunun öğrencileri ile birlikte Okul çevresine fidan dikti.

Samsun MMO'da etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor

Samsun MMO'da etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor Samsun MMO'da etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor. Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube ve Tezmaksan Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. işbirliği ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümünde eğitim – öğretim görmekte olan öğrenci üyelere yönelik “Torna İle Şekillenen Hayatlar” semineri düzenlendi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET