• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

BAFRA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NDE 4 RÜTBELİ POLİS AÇIĞA ALINDI

Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde 4 rütbeli polis açığa alındı! Samsun'un Bafra ilçe Emniyet Müdürlüğü'nde yürütülen FETÖ soruşutması kapsamında 1 komiser, 3 komiser yardımcısı açığa alındı.

18 Ağustos 2016 Perşembe 12:02
Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde 4 rütbeli polis açığa alındı

15 Temmuz Darbe Girişiminin ardından yapılan operasyonlarda Bafra`da 2 komiser yardımcısı açığa alınmıştı. Bugün sabah saatlerinde Samsun İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan operasyonlarda komiser ve komiser yardımcılarının odaları arandı. İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince 4 rütbeli gözaltına alındı.
 

Kaynak: BRTHaber

DİĞER HABERLER

Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla'ya atandı

Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla'ya atandı Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla'ya atandı! İçişleri Bakanlığı’nın son kararnamesi ile Muğla’nın Menteşe ilçesine atanan Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, veda ziyaretlerinde bulundu. 

Salıpazarı Belediyesi karla mücadele ile ilgili hazırlıklarını tamamladı

Salıpazarı Belediyesi karla mücadele ile ilgili hazırlıklarını tamamladı Samsun'un Salıpazarı Belediyesi Başkanı Halil Akgül, karla mücadele ile ilgili hazırlıkları tamamladıklarını açıklayarak "Ekiplerimiz olası bir kar yağışında eylem planı çerçevesinde müdahaleye hazırdır" dedi.

Samsun'da Bi Çay Bi Simit isimli kafe açıldı

Samsun'da Bi Çay Bi Simit isimli kafe açıldı Samsun'da Bi Çay Bi Simit isimli kafe açıldı! Samsun'un İlkadım ilçesi 100'üncü Yıl Bulvarı üzerinde yer alan tarihi bir binada 'Bi Çay Bi Simit' isimli kafe açıldı.

Samsun OMÜ'de Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Semineri

Samsun OMÜ'de Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Semineri Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kadın ve Toplum Uygulama ve Araştırma Merkezi (OKTAM) ile İktisat ve Siyaset Bilimi Topluluğu'nun ortaklaşa düzenlediği "Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Eğitim Semineri" Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET