• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

BAŞBAKAN YARDIMCISI NUMAN KURTULMUŞ SAMSUN'A GELİYOR

Başbakan yardımcısı Numan Kurtulmuş Samsun'a geliyor! Başbakan yardımcısı Numan Kurtulmuş bu akşam saat 22:30'da Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda demokrasi nöbetine katılacak.

05 Ağustos 2016 Cuma 14:46
Başbakan yardımcısı Numan Kurtulmuş Samsun'a geliyor

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Samsun'a geliyor. Samsun Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre bu akşam saat 22:30'da Cumhuriyet Meydanı'nda gelen Kurtulmuş, alanda konuşma yapacak. 

 

Kurtulmuş gece saat 01.05 gibi Samsun'da İstanbul'a hareket edeceği öğrenildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

!!

SAMSUNLU
05 Ağustos 2016 Cuma 18:08

BAZI OLAYLARIN ÜSTÜNÜ ÖRTMEYE FELAN GELMESİNDE.. ORDULALAR SAMSUNA DA EL UZATMAYA BAŞLAMIŞ DİYE DUYAR OLDUKK.!

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı. Türk Ocakları Samsun Şubesi tarafından “Millet ve Milliyetçilik” başlıklı konferans düzenlendi. 

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu Canik Belediyesi tarafından düzenlenen "Bi' Dolu Medya" konulu etkinlikte ünlü sunucu Mehmet Aydın ve ünlü DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu. Oldukça renkli geçen etkinlikte, radyo-gazetecilik bölümü öğrencileri hem uygulamalı öğrendi hem de eğlendi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi. Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilciliği tarafından şehitler için 158. mevlit okutuldu.

MMO Samsun Şubesi'nden Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu

MMO Samsun Şubesi'nden Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu MMO Samsun Şubesi'nden Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu. Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şubesi, Meslek İçi Eğitim Merkezi (MİEM) kapsamında üyelerine yönelik düzenlediği Mühendis Yetkilendirme Kurslarına “Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu” ile devam ediyor. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET