• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

BAŞBAKAN YARDIMCISI NUMAN KURTULMUŞ SAMSUN'A GELİYOR

Başbakan yardımcısı Numan Kurtulmuş Samsun'a geliyor! Başbakan yardımcısı Numan Kurtulmuş bu akşam saat 22:30'da Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda demokrasi nöbetine katılacak.

05 Ağustos 2016 Cuma 14:46
Başbakan yardımcısı Numan Kurtulmuş Samsun'a geliyor

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Samsun'a geliyor. Samsun Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre bu akşam saat 22:30'da Cumhuriyet Meydanı'nda gelen Kurtulmuş, alanda konuşma yapacak. 

 

Kurtulmuş gece saat 01.05 gibi Samsun'da İstanbul'a hareket edeceği öğrenildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

!!

SAMSUNLU
05 Ağustos 2016 Cuma 18:08

BAZI OLAYLARIN ÜSTÜNÜ ÖRTMEYE FELAN GELMESİNDE.. ORDULALAR SAMSUNA DA EL UZATMAYA BAŞLAMIŞ DİYE DUYAR OLDUKK.!

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun'da 9 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 9 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 9 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Canik, Atakum, 19 Mayıs, Tekkeköy, Bafra, İlkadım, Yakakent, Çarşamba ve Havza ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

PTT'nin 176'ın yaşı Samsun'da kutlandı

PTT'nin 176'ın yaşı Samsun'da kutlandı Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) 176. kuruluş yılı bir dizi etkinlikle kutlanırken, postanede 176. sıra numarası alan bir vatandaşa ise hediye verildi.

Osman Genç Uluslararası İleri Depreme Dayanıklı Yapılar Kongresinde konuştu

Osman Genç Uluslararası İleri Depreme Dayanıklı Yapılar Kongresinde konuştu Samsun'un Canik ilçe Belediyesi Başkanı Osman Genç, Ondokuz Mayıs Üniversitesinde düzenlenen Uluslararası İleri Depreme Dayanıklı Yapılar Kongresinde kentsel dönüşüm konulu bir sunum yaptı.

Samsun Çarşamba TSO’dan İspanya çıkarması

Samsun Çarşamba TSO’dan İspanya çıkarması Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası üyesi 22 firma, İspanya’nın en büyük inşaat ve inşaat teknolojileri fuarı olan "E-power&Building Fuarı" için İspanya’ya çıkarma yaptı.

KÖŞE YAZARLARI