• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ÇELİK KAPI GÜVENİNİ SUR FARKLIYLA YAŞAYIN!

Sur Çelik Kapıları 1992 yılında başlayan ileri teknoloji çelik kapı üretimleri ile sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

05 Ekim 2016 Çarşamba 16:12
Çelik Kapı Güvenini Sur Farklıyla Yaşayın!

Sur Çelik Kapıları 1992 yılında başlayan ileri teknoloji çelik kapı üretimleri ile sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Bu önderliğin gerektirdiği kalite ve güvenilirliği en büyük kazancı olarak gören firmamız, tercih ettiğiniz ürünlerde sizlere %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunuyor. Farklı branşlarda ve farklı kullanım amaçları ile üretilen çelik kapılarda Dünya çapında ödüller ile tescillenen yüksek güvenlikli ve hırsızlığa karşı garanti belgeli çelik kapılarımız ile Dünyanın en sağlam ve en güvenli kapısını üretmenin ve sizlerin tercihlerine sunmanın gururunu yaşıyoruz.

 

çelik kapı

 

Tamamı Türk sermayesi ve Mühendisliği ile üretilen Çelik kapılarımız, dünya çapında kendi sektöründeki liderliğini kutlarken bayrağımızı da en yukarıda dalgalandırıyor. Tıpkı adı gibi istenmeyen kişilere ve dışarıdan gelebilecek herhangi bir tehlikeye karşı bir Sur  kapılarımız ile kendinizi hiç olmadığı kadar güvende ve huzurlu hissedeceksiniz. Evde bulunmadığınız zamanlarda dahi kimsenin huzurunuzu bozmasına müsaade etmeyeceğiniz çelik kapılarımız, 2016 yılının estetik ve farklı kullanım amaçları sunan katalogları ile tercihinize sunuluyor.

 

çelik kapı

 

Web adresimiz www. surcelikkapi. com adresimizden bu kataloğu indirebilir ve seçimlerinizi bu katalog üzerinden değerlendirebilirsiniz. Uygun fiyat ve montaj seçenekleri ile de markamızı tercih etmeniz durumunda, hızlı ve sorunsuz bir hizmet anlayışı ile montaj işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

 

çelik kapı

 

Ulaşılabilecek en kısa zamanda size bu hizmeti vermeyi prensip edinen uzman teknik personellerimiz ile temiz ve çevreye zarar vermeden sorunsuz ve temiz bir montaj deneyimi yaşayacaksınız. Siz rahatınıza ve günlük işlerinize devam ederken biz sizin güvenliğiniz için en doğru seçimleri uyguluyor ve evinize Sur Çelik kapı ayrıcalığını taşıyor olacağız.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da OMÜ ile Milli Eğitim Müdürlüğü öğrencileri birlikte eğitecek

Samsun'da OMÜ ile Milli Eğitim Müdürlüğü öğrencileri birlikte eğitecek Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ), Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Samsun Valiliği arasında “Eğitimde İşbirliği Protokolü” imzalandı.

Samsun Ticaret Borsası LÖSAM'ın çağrısına sessiz kalmadı

Samsun Ticaret Borsası LÖSAM'ın çağrısına sessiz kalmadı Samsun Ticaret Borsası LÖSAM'ın çağrısına sessiz kalmadı. Samsun Ticaret Borsası’nın üyeleri, Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği’nin (LÖSAM) çağrısına sessiz kalmadı. Borsa üyeleri LÖSAM’a kucak açıp, ihtiyaçlarının karşılanması için yardımda bulundu. LÖSAM Başkanı Prof.Dr.Davut Albayrak, yardımsever işadamlarına birer teşekkür belgesi verdi.

Samsun'da bu sefer engelliler dolandırıcılık uyarısında bulundu

Samsun'da bu sefer engelliler dolandırıcılık uyarısında bulundu Samsun'da bu sefer engelliler dolandırıcılık uyarısında bulundu. Türkiye Sakatlar Derneği(TSD) Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, telefonla arayıp “engelliler yararına tiyatro düzenlediklerini” söyleyerek bilet satmak isteyenlere vatandaşların itibar etmemesi gerektiğini söyledi.

Samsun Bafra'da öğrencilere terör uyarısı

Samsun Bafra'da öğrencilere terör uyarısı Samsun Bafra'da öğrencilere terör uyarısı. Samsun’un Bafra ilçesinde, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından öğrenciler terör konusunda bilgilendirildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET