• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ÇELİK KAPI GÜVENİNİ SUR FARKLIYLA YAŞAYIN!

Sur Çelik Kapıları 1992 yılında başlayan ileri teknoloji çelik kapı üretimleri ile sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

05 Ekim 2016 Çarşamba 16:12
Çelik Kapı Güvenini Sur Farklıyla Yaşayın!

Sur Çelik Kapıları 1992 yılında başlayan ileri teknoloji çelik kapı üretimleri ile sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Bu önderliğin gerektirdiği kalite ve güvenilirliği en büyük kazancı olarak gören firmamız, tercih ettiğiniz ürünlerde sizlere %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunuyor. Farklı branşlarda ve farklı kullanım amaçları ile üretilen çelik kapılarda Dünya çapında ödüller ile tescillenen yüksek güvenlikli ve hırsızlığa karşı garanti belgeli çelik kapılarımız ile Dünyanın en sağlam ve en güvenli kapısını üretmenin ve sizlerin tercihlerine sunmanın gururunu yaşıyoruz.

 

çelik kapı

 

Tamamı Türk sermayesi ve Mühendisliği ile üretilen Çelik kapılarımız, dünya çapında kendi sektöründeki liderliğini kutlarken bayrağımızı da en yukarıda dalgalandırıyor. Tıpkı adı gibi istenmeyen kişilere ve dışarıdan gelebilecek herhangi bir tehlikeye karşı bir Sur  kapılarımız ile kendinizi hiç olmadığı kadar güvende ve huzurlu hissedeceksiniz. Evde bulunmadığınız zamanlarda dahi kimsenin huzurunuzu bozmasına müsaade etmeyeceğiniz çelik kapılarımız, 2016 yılının estetik ve farklı kullanım amaçları sunan katalogları ile tercihinize sunuluyor.

 

çelik kapı

 

Web adresimiz www. surcelikkapi. com adresimizden bu kataloğu indirebilir ve seçimlerinizi bu katalog üzerinden değerlendirebilirsiniz. Uygun fiyat ve montaj seçenekleri ile de markamızı tercih etmeniz durumunda, hızlı ve sorunsuz bir hizmet anlayışı ile montaj işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

 

çelik kapı

 

Ulaşılabilecek en kısa zamanda size bu hizmeti vermeyi prensip edinen uzman teknik personellerimiz ile temiz ve çevreye zarar vermeden sorunsuz ve temiz bir montaj deneyimi yaşayacaksınız. Siz rahatınıza ve günlük işlerinize devam ederken biz sizin güvenliğiniz için en doğru seçimleri uyguluyor ve evinize Sur Çelik kapı ayrıcalığını taşıyor olacağız.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da ağaçta can çekişen kuş kurtarıldı

Samsun'da ağaçta can çekişen kuş kurtarıldı Samsun'da ağaçta can çekişen kuş kurtarıldı. Konakladığı ağaçların dallarına sıkışıp kanadı kırılan ve can çekişen Karabatak isimli kuş Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekiplerinin 2 saat süren çalışması sonrası bulunduğu yerden kurtarıldı.

Samsun Vezirköprü'de bulunan Kervansaray’da moral yemeği verildi

Samsun Vezirköprü'de bulunan Kervansaray’da moral yemeği verildi Samsun Vezirköprü'de bulunan Kervansaray’da moral yemeği verildi. Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Halk Eğitim Merkezi Halk Oyunları Topluluğu tarihi Kervansaray’da moral yemeğinde buluştu.

Ordu'da 4 bin yıllık mızrak ucu bulundu

Ordu'da 4 bin yıllık mızrak ucu bulundu Ordu'da 4 bin yıllık mızrak ucu bulundu. Ordu’nun Kumru ilçesinde eski köy evinde onarım ve restorasyon yapmak isteyen bir kişi, 4 bin yıllık mızrak ucu buldu.

Samsun'da hava sıcaklığı 17 derece oldu

Samsun'da hava sıcaklığı 17 derece oldu Samsun geçtiğimiz hafta yoğun kar yağışı ile mücadele ederken bugün hava sıcaklığı 17 derece kadar yükseldi. Sıcak havayı fırsat bilen vatandaşlar sahile akın etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET