• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ÇELİK KAPI GÜVENİNİ SUR FARKLIYLA YAŞAYIN!

Sur Çelik Kapıları 1992 yılında başlayan ileri teknoloji çelik kapı üretimleri ile sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

05 Ekim 2016 Çarşamba 16:12
Çelik Kapı Güvenini Sur Farklıyla Yaşayın!

Sur Çelik Kapıları 1992 yılında başlayan ileri teknoloji çelik kapı üretimleri ile sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Bu önderliğin gerektirdiği kalite ve güvenilirliği en büyük kazancı olarak gören firmamız, tercih ettiğiniz ürünlerde sizlere %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunuyor. Farklı branşlarda ve farklı kullanım amaçları ile üretilen çelik kapılarda Dünya çapında ödüller ile tescillenen yüksek güvenlikli ve hırsızlığa karşı garanti belgeli çelik kapılarımız ile Dünyanın en sağlam ve en güvenli kapısını üretmenin ve sizlerin tercihlerine sunmanın gururunu yaşıyoruz.

 

çelik kapı

 

Tamamı Türk sermayesi ve Mühendisliği ile üretilen Çelik kapılarımız, dünya çapında kendi sektöründeki liderliğini kutlarken bayrağımızı da en yukarıda dalgalandırıyor. Tıpkı adı gibi istenmeyen kişilere ve dışarıdan gelebilecek herhangi bir tehlikeye karşı bir Sur  kapılarımız ile kendinizi hiç olmadığı kadar güvende ve huzurlu hissedeceksiniz. Evde bulunmadığınız zamanlarda dahi kimsenin huzurunuzu bozmasına müsaade etmeyeceğiniz çelik kapılarımız, 2016 yılının estetik ve farklı kullanım amaçları sunan katalogları ile tercihinize sunuluyor.

 

çelik kapı

 

Web adresimiz www. surcelikkapi. com adresimizden bu kataloğu indirebilir ve seçimlerinizi bu katalog üzerinden değerlendirebilirsiniz. Uygun fiyat ve montaj seçenekleri ile de markamızı tercih etmeniz durumunda, hızlı ve sorunsuz bir hizmet anlayışı ile montaj işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

 

çelik kapı

 

Ulaşılabilecek en kısa zamanda size bu hizmeti vermeyi prensip edinen uzman teknik personellerimiz ile temiz ve çevreye zarar vermeden sorunsuz ve temiz bir montaj deneyimi yaşayacaksınız. Siz rahatınıza ve günlük işlerinize devam ederken biz sizin güvenliğiniz için en doğru seçimleri uyguluyor ve evinize Sur Çelik kapı ayrıcalığını taşıyor olacağız.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Çarşamba’da Cumhuriyet Bayramı’nın 93. yılı nedeniyle tören düzenlendi

Samsun Çarşamba’da Cumhuriyet Bayramı’nın 93. yılı nedeniyle tören düzenlendi Samsun’un Çarşamba ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 93. yılı, düzenlenen törenle kutlandı.

Samsun'un Tekkeköy ilçesi bayraklara büründü

Samsun'un Tekkeköy ilçesi bayraklara büründü Samsun'un Tekkeköy ilçesi bayraklara büründü! Tekkeköy Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 93. yıl dönümü kutlamaları kapsamında ilçenin dört bir yanını Türk bayrakları ile süsledi.

Yusuf Ziya Yılmaz: Türk milleti ülkesini her zaman savunmuştur

Yusuf Ziya Yılmaz: Türk milleti ülkesini her zaman savunmuştur Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 93. yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Samsun OMÜ’lü öğrencilerle, etkili iletişim söyleşisi

Samsun OMÜ’lü öğrencilerle, etkili iletişim söyleşisi Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu’nun ev sahipliğinde düzenlenen “Etkili İletişim, Beden Dili, Diksiyon ve Nefes Eğitimi” konulu söyleşinin konuğu sunucu, seslendirme sanatçısı, tiyatro yönetmeni Yrd. Doç. Dr. Buğra Genç oldu.

KÖŞE YAZARLARI