• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ÇELİK KAPI GÜVENİNİ SUR FARKLIYLA YAŞAYIN!

Sur Çelik Kapıları 1992 yılında başlayan ileri teknoloji çelik kapı üretimleri ile sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

05 Ekim 2016 Çarşamba 16:12
Çelik Kapı Güvenini Sur Farklıyla Yaşayın!

Sur Çelik Kapıları 1992 yılında başlayan ileri teknoloji çelik kapı üretimleri ile sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Bu önderliğin gerektirdiği kalite ve güvenilirliği en büyük kazancı olarak gören firmamız, tercih ettiğiniz ürünlerde sizlere %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunuyor. Farklı branşlarda ve farklı kullanım amaçları ile üretilen çelik kapılarda Dünya çapında ödüller ile tescillenen yüksek güvenlikli ve hırsızlığa karşı garanti belgeli çelik kapılarımız ile Dünyanın en sağlam ve en güvenli kapısını üretmenin ve sizlerin tercihlerine sunmanın gururunu yaşıyoruz.

 

çelik kapı

 

Tamamı Türk sermayesi ve Mühendisliği ile üretilen Çelik kapılarımız, dünya çapında kendi sektöründeki liderliğini kutlarken bayrağımızı da en yukarıda dalgalandırıyor. Tıpkı adı gibi istenmeyen kişilere ve dışarıdan gelebilecek herhangi bir tehlikeye karşı bir Sur  kapılarımız ile kendinizi hiç olmadığı kadar güvende ve huzurlu hissedeceksiniz. Evde bulunmadığınız zamanlarda dahi kimsenin huzurunuzu bozmasına müsaade etmeyeceğiniz çelik kapılarımız, 2016 yılının estetik ve farklı kullanım amaçları sunan katalogları ile tercihinize sunuluyor.

 

çelik kapı

 

Web adresimiz www. surcelikkapi. com adresimizden bu kataloğu indirebilir ve seçimlerinizi bu katalog üzerinden değerlendirebilirsiniz. Uygun fiyat ve montaj seçenekleri ile de markamızı tercih etmeniz durumunda, hızlı ve sorunsuz bir hizmet anlayışı ile montaj işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

 

çelik kapı

 

Ulaşılabilecek en kısa zamanda size bu hizmeti vermeyi prensip edinen uzman teknik personellerimiz ile temiz ve çevreye zarar vermeden sorunsuz ve temiz bir montaj deneyimi yaşayacaksınız. Siz rahatınıza ve günlük işlerinize devam ederken biz sizin güvenliğiniz için en doğru seçimleri uyguluyor ve evinize Sur Çelik kapı ayrıcalığını taşıyor olacağız.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Suat Kılıç Samsun'un Bafra ilçesinde şehitleri andı

Suat Kılıç Samsun'un Bafra ilçesinde şehitleri andı Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Samsun'un Bafra ilçesinde şehitler için düzenlenen mevlüt programına katıldı.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Muhsin Yazıcıoğlu'nu andı

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Muhsin Yazıcıoğlu'nu andı Canik Belediyesi, 8 yıl önce helikopter kazasında yaşamını yitiren Büyük Birlik Partisi'nin Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun ismini Yavuzselim'de yapılan Kültür Merkezi'ne verdi. Başkan Osman Genç, "Rahmetli Yazıcıoğlu'nun, Türk siyasetine kazandırdıkları asla unutulmayacaktır" dedi.

Salıpazarı'ndan tarihin yeniden yazıldığı yer Çanakkale'ye yolculuk

Salıpazarı'ndan tarihin yeniden yazıldığı yer Çanakkale'ye yolculuk Salıpazarı'ndan tarihin yeniden yazıldığı yer Çanakkale'ye yolculuk. Salıpazarı Belediyesi ve Salıpazarı Tanıtım Turizm Derneğinin, bu vatanın nasıl kazanıldığının daha iyi anlaşılması için her yıl geleneksek olarak gerçekleştirdiği Çanakkale gezileri sürüyor.

Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti

Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti. Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi Saitektör Bilgiç'i ziyaret etti. Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi Yu Hong Yang ve beraberindeki heyet, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç'i makamında ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET