• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ÇELİK KAPI GÜVENİNİ SUR FARKLIYLA YAŞAYIN!

Sur Çelik Kapıları 1992 yılında başlayan ileri teknoloji çelik kapı üretimleri ile sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

05 Ekim 2016 Çarşamba 16:12
Çelik Kapı Güvenini Sur Farklıyla Yaşayın!

Sur Çelik Kapıları 1992 yılında başlayan ileri teknoloji çelik kapı üretimleri ile sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Bu önderliğin gerektirdiği kalite ve güvenilirliği en büyük kazancı olarak gören firmamız, tercih ettiğiniz ürünlerde sizlere %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunuyor. Farklı branşlarda ve farklı kullanım amaçları ile üretilen çelik kapılarda Dünya çapında ödüller ile tescillenen yüksek güvenlikli ve hırsızlığa karşı garanti belgeli çelik kapılarımız ile Dünyanın en sağlam ve en güvenli kapısını üretmenin ve sizlerin tercihlerine sunmanın gururunu yaşıyoruz.

 

çelik kapı

 

Tamamı Türk sermayesi ve Mühendisliği ile üretilen Çelik kapılarımız, dünya çapında kendi sektöründeki liderliğini kutlarken bayrağımızı da en yukarıda dalgalandırıyor. Tıpkı adı gibi istenmeyen kişilere ve dışarıdan gelebilecek herhangi bir tehlikeye karşı bir Sur  kapılarımız ile kendinizi hiç olmadığı kadar güvende ve huzurlu hissedeceksiniz. Evde bulunmadığınız zamanlarda dahi kimsenin huzurunuzu bozmasına müsaade etmeyeceğiniz çelik kapılarımız, 2016 yılının estetik ve farklı kullanım amaçları sunan katalogları ile tercihinize sunuluyor.

 

çelik kapı

 

Web adresimiz www. surcelikkapi. com adresimizden bu kataloğu indirebilir ve seçimlerinizi bu katalog üzerinden değerlendirebilirsiniz. Uygun fiyat ve montaj seçenekleri ile de markamızı tercih etmeniz durumunda, hızlı ve sorunsuz bir hizmet anlayışı ile montaj işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

 

çelik kapı

 

Ulaşılabilecek en kısa zamanda size bu hizmeti vermeyi prensip edinen uzman teknik personellerimiz ile temiz ve çevreye zarar vermeden sorunsuz ve temiz bir montaj deneyimi yaşayacaksınız. Siz rahatınıza ve günlük işlerinize devam ederken biz sizin güvenliğiniz için en doğru seçimleri uyguluyor ve evinize Sur Çelik kapı ayrıcalığını taşıyor olacağız.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, evi yanan aileyi ziyaret etti

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, evi yanan aileyi ziyaret etti Samsun Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Boğazkaya Mahallesi Tepecik mevkisinde geçen günlerde evi yanan Bulat ailesini ziyaret etti. 

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Canik, Çarşamba, Atakum ve Havza,  ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun'da Şehit Ersan Gürpınar kütüphanenin açılışında göz yaşları sel oldu

Samsun'da Şehit Ersan Gürpınar kütüphanenin açılışında göz yaşları sel oldu Samsun'da Şehit Ersan Gürpınar kütüphanenin açılışında göz yaşları sel oldu! Samsun'un İlkadım ilçesinde Mareşal Fevzi Çakmak Anadolu Lisesinde Şehit Ersan Gürpınar'ın adının verildiği kütüphanenin açılış merasiminde göz yaşları sel oldu.

Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla'ya atandı

Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla'ya atandı Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla'ya atandı! İçişleri Bakanlığı’nın son kararnamesi ile Muğla’nın Menteşe ilçesine atanan Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, veda ziyaretlerinde bulundu. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET