• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

COŞKUN ÖNCEL'İN ANNESİ KADRİYE ÖNCEL VEFAT ETTİ

Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel'in annesi Kadriye Öncel vefat etti.

24 Kasım 2016 Perşembe 09:27
Coşkun Öncel'in annesi Kadriye Öncel vefat etti

Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel'in annesi Kadriye Öncel vefat etti. Coşkun Öncel'in annesi Kadriye Öncel'in cenazesi bugün Büyük Camide kılınacak ikindi namazından sonra Kıranköy Mezarlığında toprağa verilecek.

 

Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel'in aci günü. Genel Sekreter Coşkun Öncel'in annesi Kadriye Öncel hayatını kaybederek hakkın rahmetine erdi. 

 

Vefat eden Coşkun Öncel'in annesi Kadriye Öncel'in cenaze namazı bugün ikindi namazı ile birlikte Büyük Camide kılınacak. Merhum Kadriye Öncel, cenaze namazının ardından Kıranköy Mezarlığında toprağa verilecek.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Hasan Togar: Yüreği iman dolu bir gençlik yetişiyor

Hasan Togar: Yüreği iman dolu bir gençlik yetişiyor Hasan Togar: Yüreği iman dolu bir gençlik yetişiyor. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘‘Cennet vatanımızın dört bir yanında dini ve Milli değerlere bağlı pırıl pırıl bir nesil yetişiyor" dedi.

Samsun'da Uğur Mumcu, 24'üncü ölüm yıl dönümünde anıldı

Samsun'da Uğur Mumcu, 24'üncü ölüm yıl dönümünde anıldı Samsun'da Uğur Mumcu, 24'üncü ölüm yıl dönümünde anıldı. Samsun'da 24 Ocak Adalet ve Demokrasi Haftası kapsamında gazeteci-yazar Uğur Mumcu, 24. ölüm yıl dönümünde anıldı.

Samsun Vezirköprü'deki bu gizemli evde durduk yerde yangın çıkıyor

Samsun Vezirköprü'deki bu gizemli evde durduk yerde yangın çıkıyor Samsun'un Vezirköprü ilçesi Esenköy mahallesinde İsmail Erol ve Satu Erol'un oturduğu gizemli evde, durduk yerde giysilerde ve raflarda çıkan yangınlar görenleri şaşkına uğratıyor.

Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı

Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı Samsun Vezirköprü'de Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı. Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğü görevine atanan Meryem Burçin Irmak işbaşı yaptı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET