• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, İSHAK TAŞÇI İLE ATAKUM İLÇESİNE SELAM GÖNDERDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İshak Taşçı ile Atakum ilçesine selam gönderdi. Samsun'un Atakum ilçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Rize'de ki programına katıldı.

16 Ekim 2016 Pazar 14:56
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İshak Taşçı ile Atakum ilçesine selam gönderdi

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rize'de görüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile tokalaşan İshak Taşçı, "Rize programında yalnız bırakmadığımız Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın, Atakumlu hemşehrilerimize çok selamları var. Varlığı ile güç bulduğumuz Reisimiz ile aynı yolda yürümenin onur ve gururunu yaşıyoruz. Allah, birlik ve beraberliğimizi daim eylesin, Sayın Cumhurbaşkanımıza sağlık ve uzun ömür nasip eylesin inşallah" dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 6 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 6 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 3 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Atakum, Canik, Terme, 19 Mayıs, Bafra ve Alaçam ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun'da hukuk bilirkişileri yemin etti

Samsun'da hukuk bilirkişileri yemin etti Samsun'da hukuk bilirkişileri yemin etti! Samsun'da 2017 Yılı Hukuk Mahkemeleri Bilirkişi Yemin Töreni düzenlendi. 

Samsun'da işaret dili rehberliğinde müze seyahati

Samsun'da işaret dili rehberliğinde müze seyahati Samsun'da işaret dili rehberliğinde müze seyahati! İşitme engelli minikler işaret dili ile rehberlik yaptıkları arkadaşlarına, Samsun Kent Müze'sini gezdirdi.

Samsun'un Canik ilçesinde kadınlar sinemayla buluştu

Samsun'un Canik ilçesinde kadınlar sinemayla buluştu Samsun'un Canik ilçesinde kadınlar sinemayla buluştu! Canik Belediyesi, AK Parti İlçe Kadın Kolları ve LoveletOutlet AVM, Dünya Kadın Hakları Günü nedeniyle Canikli bayanları sinemayla buluştu. Kadınlar, 8 Mart'a kadar devam edecek etkinliklerin ilkinde 'İkinci Şans' adlı filmi izledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET