• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, İSHAK TAŞÇI İLE ATAKUM İLÇESİNE SELAM GÖNDERDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İshak Taşçı ile Atakum ilçesine selam gönderdi. Samsun'un Atakum ilçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Rize'de ki programına katıldı.

16 Ekim 2016 Pazar 14:56
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İshak Taşçı ile Atakum ilçesine selam gönderdi

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rize'de görüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile tokalaşan İshak Taşçı, "Rize programında yalnız bırakmadığımız Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın, Atakumlu hemşehrilerimize çok selamları var. Varlığı ile güç bulduğumuz Reisimiz ile aynı yolda yürümenin onur ve gururunu yaşıyoruz. Allah, birlik ve beraberliğimizi daim eylesin, Sayın Cumhurbaşkanımıza sağlık ve uzun ömür nasip eylesin inşallah" dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da OMÜ ile Milli Eğitim Müdürlüğü öğrencileri birlikte eğitecek

Samsun'da OMÜ ile Milli Eğitim Müdürlüğü öğrencileri birlikte eğitecek Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ), Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Samsun Valiliği arasında “Eğitimde İşbirliği Protokolü” imzalandı.

Samsun Ticaret Borsası LÖSAM'ın çağrısına sessiz kalmadı

Samsun Ticaret Borsası LÖSAM'ın çağrısına sessiz kalmadı Samsun Ticaret Borsası LÖSAM'ın çağrısına sessiz kalmadı. Samsun Ticaret Borsası’nın üyeleri, Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği’nin (LÖSAM) çağrısına sessiz kalmadı. Borsa üyeleri LÖSAM’a kucak açıp, ihtiyaçlarının karşılanması için yardımda bulundu. LÖSAM Başkanı Prof.Dr.Davut Albayrak, yardımsever işadamlarına birer teşekkür belgesi verdi.

Samsun'da bu sefer engelliler dolandırıcılık uyarısında bulundu

Samsun'da bu sefer engelliler dolandırıcılık uyarısında bulundu Samsun'da bu sefer engelliler dolandırıcılık uyarısında bulundu. Türkiye Sakatlar Derneği(TSD) Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, telefonla arayıp “engelliler yararına tiyatro düzenlediklerini” söyleyerek bilet satmak isteyenlere vatandaşların itibar etmemesi gerektiğini söyledi.

Samsun Bafra'da öğrencilere terör uyarısı

Samsun Bafra'da öğrencilere terör uyarısı Samsun Bafra'da öğrencilere terör uyarısı. Samsun’un Bafra ilçesinde, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından öğrenciler terör konusunda bilgilendirildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET