• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, İSHAK TAŞÇI İLE ATAKUM İLÇESİNE SELAM GÖNDERDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İshak Taşçı ile Atakum ilçesine selam gönderdi. Samsun'un Atakum ilçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Rize'de ki programına katıldı.

16 Ekim 2016 Pazar 14:56
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İshak Taşçı ile Atakum ilçesine selam gönderdi

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rize'de görüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile tokalaşan İshak Taşçı, "Rize programında yalnız bırakmadığımız Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın, Atakumlu hemşehrilerimize çok selamları var. Varlığı ile güç bulduğumuz Reisimiz ile aynı yolda yürümenin onur ve gururunu yaşıyoruz. Allah, birlik ve beraberliğimizi daim eylesin, Sayın Cumhurbaşkanımıza sağlık ve uzun ömür nasip eylesin inşallah" dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

OMÜ Veterinerlik Fakültesi'ne başlayan 90 öğrenciye beyaz önlük töreni yapıldı

OMÜ Veterinerlik Fakültesi'ne başlayan 90 öğrenciye beyaz önlük töreni yapıldı OMÜ Veterinerlik Fakültesi'ne başlayan 90 öğrenciye beyaz önlük töreni yapıldı. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Veterinerlik Fakültesi’ne bu yıl başlayan 90 öğrenci için ’Beyaz Önlük Takdim Töreni’ düzenlendi.

Samsun'da Murat Köse ile Günay Yılmaz estetik merkezinde nişan yaptı

Samsun'da Murat Köse ile Günay Yılmaz estetik merkezinde nişan yaptı Samsun'da estetik merkezinde tanışarak birbirlerine aşık olan Murat Köse ile Günay Yılmaz, estetik tıp merkezinde nişan yaptı.

Samsun Ayvacık'ta Yozgat'tan gelen şehit aileleri ağırlandı

Samsun Ayvacık'ta Yozgat'tan gelen şehit aileleri ağırlandı Samsun'un Ayvacık ilçesinde hayata geçirilen “Bir Şehit Olur Bin Diriliriz” projesi kapsamında Yozgat’tan gelen şehit yakınları ve gaziler Ayvacık’ta ağırlandı.

Samsun'un Tekkeköy ilçesine örnek spor kompleksi

Samsun'un Tekkeköy ilçesine örnek spor kompleksi Tekkeköy Belediyesi, Kutlukent mevkisine çok amaçlı spor kompleksini kazandırmak için temel kazı çalışmalarına başladı.

KÖŞE YAZARLARI