• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, İSHAK TAŞÇI İLE ATAKUM İLÇESİNE SELAM GÖNDERDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İshak Taşçı ile Atakum ilçesine selam gönderdi. Samsun'un Atakum ilçe Belediye Başkanı İshak Taşçı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Rize'de ki programına katıldı.

16 Ekim 2016 Pazar 14:56
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İshak Taşçı ile Atakum ilçesine selam gönderdi

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rize'de görüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile tokalaşan İshak Taşçı, "Rize programında yalnız bırakmadığımız Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın, Atakumlu hemşehrilerimize çok selamları var. Varlığı ile güç bulduğumuz Reisimiz ile aynı yolda yürümenin onur ve gururunu yaşıyoruz. Allah, birlik ve beraberliğimizi daim eylesin, Sayın Cumhurbaşkanımıza sağlık ve uzun ömür nasip eylesin inşallah" dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Osman Genç: Değerlerimizi bilen bir gençlik hedefliyoruz

Osman Genç: Değerlerimizi bilen bir gençlik hedefliyoruz Osman Genç: Değerlerimizi bilen bir gençlik hedefliyoruz. Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Hayatın her alanında çocuklarımıza milli ve manevi değerlerimizi öğretmenin, benimsetmenin çabası içindeyiz. Hedefimiz, değerlerini bilen bir gençlik" dedi.

Samsun Bafra'da Bana Bir Şans Ver projesi tanıtıldı

Samsun Bafra'da Bana Bir Şans Ver projesi tanıtıldı Samsun Bafra'da Bana Bir Şans Ver projesi tanıtıldı. Samsun Bafra Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile İsmail Ahıskalı Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü tarafından yürütülen “Bana Bir Şans Ver” projesinin tanıtım toplantısı yapıldı.

Samsun Alaçam'da daire amirleri, STK ve muhtarlarla toplantı yapıldı

Samsun Alaçam'da daire amirleri, STK ve muhtarlarla toplantı yapıldı Samsun Alaçam'da daire amirleri, STK ve muhtarlarla toplantı yapıldı. Samsun’un Alaçam ilçesinde daire amirleri, sivil toplum kuruluşları(STK) ve muhtarların katılımıyla bir toplantı yapıldı.

Samsun’dan Ardahan’a sevgi köprüleri kuruldu

Samsun’dan Ardahan’a sevgi köprüleri kuruldu AK Parti Samsun İl Kadın Kolları, gönüllerde sevgi köprüleri kurmaya devam ediyor. Samsun AK Kadınlar, Kadın Kolları Sosyal Politikalar Birim Başkanlığı, Genel Merkez Kadın Kolları tarafından ülke genelinde başlatılan 'Sevgi Yolu Projesi' kampanyasına büyük destek verdi. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET