• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DAVİD PEROPLE COFFEE&FOOD YEŞİLYURT AVM'DE HİZMETE AÇILDI

David Perople Coffee&Food Yeşilyurt AVM'de hizmete açıldı! Türkiye çapında birçok şubesi bulunan David People Coffee&Food Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi’i 2. Katında hizmete açıldı.

12 Ağustos 2016 Cuma 18:00
David Perople Coffee&Food Yeşilyurt AVM'de hizmete açıldı

2011 yılının başında “ Kendini Şımart” sloganıyla ilk şubesini DAVID PEOPLE COFFEE & FOOD Bigboss konseptiyle ANKARA’da açan marka Türkiye’de cafe & food sektördeki yerini almış oldu. Renkleri ve iç mekan konseptiyle mevcut cafe yoğunluğuna yeni bir soluk kazandıran aynı zamanda deneyimli sektör tecrübesi, bilgi birikimi ve tedarik altyapısıyla kısa sürede Türkiye'nin sektöründe öncü zincir markası olan David People Coffee&Food Yeşilyurt AVM ile birlikte mevcut şubelerine bir yenisini daha eklemenin gururunu yaşamakta. Yeşilyurt AVM 2. Katta hizmete açılan David People Coffee&Food geniş iç mekanı ve muhteşem deniz manzarasıyla müşterilerine dünya mutfağından eşsiz lezzetler sunmanın yanı sıra Dünya kahvelerini de tatma fırsatı sunacak.

 

Alışverişin her alanında sunduğu imkanlarla, kentlilerin uğrak mekanı haline gelen Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi tüm katlarda yapılandeğişiklik ve her katına konumlandırılan geniş balkonları ile yeni çehresine kavuşmuş oldu. Konum avantajını yaptığı renovasyonla güçlendiren Yeşilyurt AVM müşterilerine deniz kenarında alışveriş ve eğlence keyfini yaşatmaya devam ediyor.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Vezirköprü'de bulunan Kervansaray’da moral yemeği verildi

Samsun Vezirköprü'de bulunan Kervansaray’da moral yemeği verildi Samsun Vezirköprü'de bulunan Kervansaray’da moral yemeği verildi. Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Halk Eğitim Merkezi Halk Oyunları Topluluğu tarihi Kervansaray’da moral yemeğinde buluştu.

Ordu'da 4 bin yıllık mızrak ucu bulundu

Ordu'da 4 bin yıllık mızrak ucu bulundu Ordu'da 4 bin yıllık mızrak ucu bulundu. Ordu’nun Kumru ilçesinde eski köy evinde onarım ve restorasyon yapmak isteyen bir kişi, 4 bin yıllık mızrak ucu buldu.

Samsun'da hava sıcaklığı 17 derece oldu

Samsun'da hava sıcaklığı 17 derece oldu Samsun geçtiğimiz hafta yoğun kar yağışı ile mücadele ederken bugün hava sıcaklığı 17 derece kadar yükseldi. Sıcak havayı fırsat bilen vatandaşlar sahile akın etti.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, öğrencileri kutladı

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, öğrencileri kutladı Tekkeköy 19 Mayıs Ortaokulu tarafından ayın sınıfı projesinde Kadına şiddete hayır konulu toplumsal duyarlılık projesi kapsamında dönem sonunda birinci olan 8 E sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri ile belediye binasında bir araya gelen Başkan Togar öğrencilere böyle önemli bir toplumsal yaraya dikkat çektikleri için teşekkür etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET