• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DAVİD PEROPLE COFFEE&FOOD YEŞİLYURT AVM'DE HİZMETE AÇILDI

David Perople Coffee&Food Yeşilyurt AVM'de hizmete açıldı! Türkiye çapında birçok şubesi bulunan David People Coffee&Food Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi’i 2. Katında hizmete açıldı.

12 Ağustos 2016 Cuma 18:00
David Perople Coffee&Food Yeşilyurt AVM'de hizmete açıldı

2011 yılının başında “ Kendini Şımart” sloganıyla ilk şubesini DAVID PEOPLE COFFEE & FOOD Bigboss konseptiyle ANKARA’da açan marka Türkiye’de cafe & food sektördeki yerini almış oldu. Renkleri ve iç mekan konseptiyle mevcut cafe yoğunluğuna yeni bir soluk kazandıran aynı zamanda deneyimli sektör tecrübesi, bilgi birikimi ve tedarik altyapısıyla kısa sürede Türkiye'nin sektöründe öncü zincir markası olan David People Coffee&Food Yeşilyurt AVM ile birlikte mevcut şubelerine bir yenisini daha eklemenin gururunu yaşamakta. Yeşilyurt AVM 2. Katta hizmete açılan David People Coffee&Food geniş iç mekanı ve muhteşem deniz manzarasıyla müşterilerine dünya mutfağından eşsiz lezzetler sunmanın yanı sıra Dünya kahvelerini de tatma fırsatı sunacak.

 

Alışverişin her alanında sunduğu imkanlarla, kentlilerin uğrak mekanı haline gelen Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi tüm katlarda yapılandeğişiklik ve her katına konumlandırılan geniş balkonları ile yeni çehresine kavuşmuş oldu. Konum avantajını yaptığı renovasyonla güçlendiren Yeşilyurt AVM müşterilerine deniz kenarında alışveriş ve eğlence keyfini yaşatmaya devam ediyor.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsunlu down sendromlu çocuklar, Diyanet İşleri Başkanı Görmez'i ziyaret etti

Samsunlu down sendromlu çocuklar, Diyanet İşleri Başkanı Görmez'i ziyaret etti 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Samsunlu down sendromlu çocuklar, Diyanet İşleri Başkanı Görmez'i ziyaret etti

Samsun'da Cedit mahallesi gençlerinden uyuşturucuya tepki eylemi

Samsun'da Cedit mahallesi gençlerinden uyuşturucuya tepki eylemi Samsun'da Cedit mahallesi gençlerinden uyuşturucuya tepki eylemi! Samsun'da iki ayrı mahallede oturan gençler parkta bir araya gelip, son zamanlarda uyuşturucudan ölenlerin olduğuna dikkat çekerek, eylem yaptılar.

Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Erbay'ın babası Salih Erbay öldü

Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Erbay'ın babası Salih Erbay öldü Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Erbay'ın babası Salih Erbay öldü! Canik Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Erbay'ın babası Salih Erbay hayatını kaybetti.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Her başarının arkasında kadın vardır

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Her başarının arkasında kadın vardır 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü ile ilgili açıklama yapan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Bayanların içerisinde olmadığı hiçbir çalışmanın mutlak başarıya ulaşamayacağını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET