• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

DAVİD PEROPLE COFFEE&FOOD YEŞİLYURT AVM'DE HİZMETE AÇILDI

David Perople Coffee&Food Yeşilyurt AVM'de hizmete açıldı! Türkiye çapında birçok şubesi bulunan David People Coffee&Food Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi’i 2. Katında hizmete açıldı.

12 Ağustos 2016 Cuma 18:00
David Perople Coffee&Food Yeşilyurt AVM'de hizmete açıldı

2011 yılının başında “ Kendini Şımart” sloganıyla ilk şubesini DAVID PEOPLE COFFEE & FOOD Bigboss konseptiyle ANKARA’da açan marka Türkiye’de cafe & food sektördeki yerini almış oldu. Renkleri ve iç mekan konseptiyle mevcut cafe yoğunluğuna yeni bir soluk kazandıran aynı zamanda deneyimli sektör tecrübesi, bilgi birikimi ve tedarik altyapısıyla kısa sürede Türkiye'nin sektöründe öncü zincir markası olan David People Coffee&Food Yeşilyurt AVM ile birlikte mevcut şubelerine bir yenisini daha eklemenin gururunu yaşamakta. Yeşilyurt AVM 2. Katta hizmete açılan David People Coffee&Food geniş iç mekanı ve muhteşem deniz manzarasıyla müşterilerine dünya mutfağından eşsiz lezzetler sunmanın yanı sıra Dünya kahvelerini de tatma fırsatı sunacak.

 

Alışverişin her alanında sunduğu imkanlarla, kentlilerin uğrak mekanı haline gelen Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi tüm katlarda yapılandeğişiklik ve her katına konumlandırılan geniş balkonları ile yeni çehresine kavuşmuş oldu. Konum avantajını yaptığı renovasyonla güçlendiren Yeşilyurt AVM müşterilerine deniz kenarında alışveriş ve eğlence keyfini yaşatmaya devam ediyor.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor

Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor Samsun'da OMÜSEM seminerlere devam ediyor. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (OMÜSEM) “Günlük Hayatta Stres ve Stres Yönetimi” semineri ve “Satış Teknikleri” eğitim programlarını kamu kurum çalışanları, özel sektör çalışanları ve üniversite öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirdi. 

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bin 500 aileye kıyafet yardımı. Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Hayır Çarşısı bin 500 aileye yılda 3 kere kıyafet yardımı yapıyor.

Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi

Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi Samsun'un Canik ilçesinde ödüllü ses yarışması düzenledi. Canik Belediyesi tarafından kültür-sanat faaliyetleri kapsamında bu yıl 2.'si düzenlenen "Sahne Senin" Ödüllü Ses Yarışması, bu yıl da dolu dolu gerçekleşti. Birbirinden güzel sesler, dinleyenlere muhteşem bir akşam yaşatırken, jüri üyeleri seçim yapmakta oldukça zorlandı.

Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı

Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı Samsun İlkadım’da Her Anne Bir Okuldur eğitim programı başladı. İlkadım Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Her Anne Bir Okuldur” projesi ilk eğitimine başladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET