• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

DAVİD PEROPLE COFFEE&FOOD YEŞİLYURT AVM'DE HİZMETE AÇILDI

David Perople Coffee&Food Yeşilyurt AVM'de hizmete açıldı! Türkiye çapında birçok şubesi bulunan David People Coffee&Food Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi’i 2. Katında hizmete açıldı.

12 Ağustos 2016 Cuma 18:00
David Perople Coffee&Food Yeşilyurt AVM'de hizmete açıldı

2011 yılının başında “ Kendini Şımart” sloganıyla ilk şubesini DAVID PEOPLE COFFEE & FOOD Bigboss konseptiyle ANKARA’da açan marka Türkiye’de cafe & food sektördeki yerini almış oldu. Renkleri ve iç mekan konseptiyle mevcut cafe yoğunluğuna yeni bir soluk kazandıran aynı zamanda deneyimli sektör tecrübesi, bilgi birikimi ve tedarik altyapısıyla kısa sürede Türkiye'nin sektöründe öncü zincir markası olan David People Coffee&Food Yeşilyurt AVM ile birlikte mevcut şubelerine bir yenisini daha eklemenin gururunu yaşamakta. Yeşilyurt AVM 2. Katta hizmete açılan David People Coffee&Food geniş iç mekanı ve muhteşem deniz manzarasıyla müşterilerine dünya mutfağından eşsiz lezzetler sunmanın yanı sıra Dünya kahvelerini de tatma fırsatı sunacak.

 

Alışverişin her alanında sunduğu imkanlarla, kentlilerin uğrak mekanı haline gelen Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi tüm katlarda yapılandeğişiklik ve her katına konumlandırılan geniş balkonları ile yeni çehresine kavuşmuş oldu. Konum avantajını yaptığı renovasyonla güçlendiren Yeşilyurt AVM müşterilerine deniz kenarında alışveriş ve eğlence keyfini yaşatmaya devam ediyor.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Muhsin Yazıcıoğlu'nu andı

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Muhsin Yazıcıoğlu'nu andı Canik Belediyesi, 8 yıl önce helikopter kazasında yaşamını yitiren Büyük Birlik Partisi'nin Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun ismini Yavuzselim'de yapılan Kültür Merkezi'ne verdi. Başkan Osman Genç, "Rahmetli Yazıcıoğlu'nun, Türk siyasetine kazandırdıkları asla unutulmayacaktır" dedi.

Salıpazarı'ndan tarihin yeniden yazıldığı yer Çanakkale'ye yolculuk

Salıpazarı'ndan tarihin yeniden yazıldığı yer Çanakkale'ye yolculuk Salıpazarı'ndan tarihin yeniden yazıldığı yer Çanakkale'ye yolculuk. Salıpazarı Belediyesi ve Salıpazarı Tanıtım Turizm Derneğinin, bu vatanın nasıl kazanıldığının daha iyi anlaşılması için her yıl geleneksek olarak gerçekleştirdiği Çanakkale gezileri sürüyor.

Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti

Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti. Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi Saitektör Bilgiç'i ziyaret etti. Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi Yu Hong Yang ve beraberindeki heyet, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç'i makamında ziyaret etti.

Spectral filminde Recep Tayyip Erdoğan'ı andıran görüntü şok etti

Spectral filminde Recep Tayyip Erdoğan'ı andıran görüntü şok etti Spectral filminde Recep Tayyip Erdoğan'ı andıran görüntü şok etti. Spectral isimli filmde Recep Tayyip Erdoğan görüntüsü mü var. Spectral filminde duman içerisinden çıkan görüntünün Recep Tayyip Erdoğan olduğu iddia edildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET