• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DAVİD PEROPLE COFFEE&FOOD YEŞİLYURT AVM'DE HİZMETE AÇILDI

David Perople Coffee&Food Yeşilyurt AVM'de hizmete açıldı! Türkiye çapında birçok şubesi bulunan David People Coffee&Food Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi’i 2. Katında hizmete açıldı.

12 Ağustos 2016 Cuma 18:00
David Perople Coffee&Food Yeşilyurt AVM'de hizmete açıldı

2011 yılının başında “ Kendini Şımart” sloganıyla ilk şubesini DAVID PEOPLE COFFEE & FOOD Bigboss konseptiyle ANKARA’da açan marka Türkiye’de cafe & food sektördeki yerini almış oldu. Renkleri ve iç mekan konseptiyle mevcut cafe yoğunluğuna yeni bir soluk kazandıran aynı zamanda deneyimli sektör tecrübesi, bilgi birikimi ve tedarik altyapısıyla kısa sürede Türkiye'nin sektöründe öncü zincir markası olan David People Coffee&Food Yeşilyurt AVM ile birlikte mevcut şubelerine bir yenisini daha eklemenin gururunu yaşamakta. Yeşilyurt AVM 2. Katta hizmete açılan David People Coffee&Food geniş iç mekanı ve muhteşem deniz manzarasıyla müşterilerine dünya mutfağından eşsiz lezzetler sunmanın yanı sıra Dünya kahvelerini de tatma fırsatı sunacak.

 

Alışverişin her alanında sunduğu imkanlarla, kentlilerin uğrak mekanı haline gelen Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi tüm katlarda yapılandeğişiklik ve her katına konumlandırılan geniş balkonları ile yeni çehresine kavuşmuş oldu. Konum avantajını yaptığı renovasyonla güçlendiren Yeşilyurt AVM müşterilerine deniz kenarında alışveriş ve eğlence keyfini yaşatmaya devam ediyor.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Vezirköprü'de 24 ev restore edilecek

Samsun Vezirköprü'de 24 ev restore edilecek Samsun Vezirköprü'de 24 ev restore edilecek. Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Sokak Sağlıklaştırma Projesi kapsamında 24 evin daha restore edileceği bildirildi.

Samsun Tanıtım Günleri’nde Kavak rüzgarı

Samsun Tanıtım Günleri’nde Kavak rüzgarı Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) tarafından İstanbul Maltepe Sahil Yolu Miting Alanında düzenlenen "9. Samsun Tanıtım Günleri" etkinliğinde Kavak Belediyesi’nin standı fuarın gözdesi haline geldi.

Samsun Tanıtım Günleri Fuarının gözdesi Atakum oldu

Samsun Tanıtım Günleri Fuarının gözdesi Atakum oldu İstanbul'da devam eden Samsun Tanıtım Günlerine damgasını vuran Atakum Belediyesi standı, gurbetçi Samsunluların buluşma noktası haline geldi.

Samsun'da raylı sistemde samkart yükleme ve ücret iade cihaz montajları hız kazandı

Samsun'da raylı sistemde samkart yükleme ve ücret iade cihaz montajları hız kazandı Samulaş, yoğunluk olan istasyonlarda Samkart yükleme ve ücret iade cihaz montajlarını hızlandırdı.

KÖŞE YAZARLARI