• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

EGE'NİN GURURU EGE HABERLERİ

Ege'nin Gururu Ege Haberleri Egede olan en güncel olaylar ve egenin nabzını tutan ege haberleri sitesi egenin en güncel gündemden haberleri okuyuculara ileten sitedir.

02 Aralık 2015 Çarşamba 10:52
Ege'nin Gururu Ege Haberleri

Ege'nin Gururu Ege Haberleri Egede olan en güncel olaylar ve egenin nabzını tutan ege haberleri sitesi egenin en güncel gündemden haberleri okuyuculara ileten sitedir. Sitemiz sizler için en iyi şekilde reklamsız bir şekilde hizmet sunmaktadır. Egenin içerisinde olan illerimiz İzmir haber, Aydın, Kütahya, Afyonkarahisar, Denizli, Uşak, Manisa gibi illeri kapsamaktadır ve bu bölgenin nabzını tutmaktadır. Ege haberleri sitemiz özellikle İzmir merkezli olduğu için yoğunluğumuz izmirdedir. Sizinde haberleriniz varsa iletişim bölümünden bizlere mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

 

özellikle googlede belli kelimelerde yükselmek için çalışmaktadır. Sitemizde Gündem, Sağlık, Otomobil, Kültür Sanat, Yaşam, Medya, Siyaset, Ekonomi gibi ve daha birçok kategoride sizlere haber sunmaktadır. Egenin gündemini oluşturan ege haber sitemiz Milletvekilleri hakkında haberleri ve Belediye Başkanları hakkında kimler nerede ne yapmış hangi belediyemiz ne çalışmalar yapmış hepsini ege haberleri sitesinden takip edebilirsiniz. En hızlı ve tarafsız olarak sizlere hizmet sunan egenin tek haber sitesidir. Egeye gelen ünlülerimiz hakkında magazin kategorisinden yararlanabilirsiniz.

 

Ege haber sitemizde foto galerimizde mevcuttur foto galeride birçok belediye başkanlarımızın çalışmaları ve doğa yürüyüşleri hakkında resimlerimizi inceleyebilirsiniz. Egede doğa yürüyüşlerini en hızlı yayınlayan ege haberleri sitesidir. Egede olan biten haber haricinde videolarımız da vardır videolarda birçok siyasiler ve birçok güncel olan olaylar hakkında videolarımız yayınlanmaktadır. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Göçmen Leylekler Konaklama Merkezi (Leylek TOKİ), ziyaretçi akınına uğruyor. 

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi binası  yıkılarak ticaret ve alış veriş merkezi ile birlikte kültür merkezi, otopark ve spor salonlarının bulunduğu bir tesis haline dönüştürülecek. 

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'a giren otomobilin çarptığı özel harekat polisi Emre Bağcı, son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI