• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

EN İYİ ÖZEL UÇAK KİRALAMA

Özel uçak ile bir noktadan bir noktaya hızlı ve konforlu bir seyahat gerçekleştirilebilmektedir.

08 Eylül 2016 Perşembe 12:53
En İyi Özel Uçak Kiralama

Seyahat boyunca asgari sorun ve azami hizmet mantığı ile çalışmakta olan özel havacılık firmaları  en iyi hizmeti sunabilmek için adeta birbiriyle yarışmaktadır. Birbirine yakın kalite düzeyinde hizmet vermekte olan havacılık firmaları arasından özel uçak kiralama hizmeti sunanı tercih etmek yol boyunca özel hissetmeyi sağlamaktadır. Diğer havacılık firmalarına göre daima bir adım önde hizmet sunmaları nedeniyle de kalite daha hissedilebilir hal almaktadır.

 

Merkür özel uçak kiralama hizmetleri arasında en iyi servis ve sunuşu sunan marka olarak ön plana çıkmaktadır. Kurulduğu günden bu yana kalite standartları çizgisinden hiç sapmamasıyla Türk özel havacılık sektörünün göz bebeği halini almıştır. Uzman kadrosu ile yıllar içerisinde kazandığı sektörel deneyimini işine başarıyla yansıtmaktadır. Acil veya planlı bütün uçuş işleriniz güven esasına dayanılarak gerçekleştirilmektedir. Sunduğu bütün hizmetleri kurumsal web sayfası http://ozelucakbul.com/ adresinde müşterilerin ilgisine sunmaktadır. Uçak tiplerinden işin işleyiş şekline kadar detaylı bilgi akışına erişilebilmektedir.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da işaret dili rehberliğinde müze seyahati

Samsun'da işaret dili rehberliğinde müze seyahati Samsun'da işaret dili rehberliğinde müze seyahati! İşitme engelli minikler işaret dili ile rehberlik yaptıkları arkadaşlarına, Samsun Kent Müze'sini gezdirdi.

Samsun'un Canik ilçesinde kadınlar sinemayla buluştu

Samsun'un Canik ilçesinde kadınlar sinemayla buluştu Samsun'un Canik ilçesinde kadınlar sinemayla buluştu! Canik Belediyesi, AK Parti İlçe Kadın Kolları ve LoveletOutlet AVM, Dünya Kadın Hakları Günü nedeniyle Canikli bayanları sinemayla buluştu. Kadınlar, 8 Mart'a kadar devam edecek etkinliklerin ilkinde 'İkinci Şans' adlı filmi izledi.

Belgelendirmede STSO, KOSGEB, TSE işbirliği

Belgelendirmede STSO, KOSGEB, TSE işbirliği Samsun TSO, KOSGEB Samsun İl Müdürlüğü ve TSE Samsun Belgelendirme Müdürlüğü arasında KOBİ’lerin Kalite Belgesi almasını teşvik etmek amacıyla protokol imzalandı. Yapılan protokol gereği, KOSGEB, TSE’den belge alacak KOBİ’lere yüzde 100 destek verecek.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Samsun’a 12 bin 500 fidan dikecek

Gençlik ve Spor Bakanlığı Samsun’a 12 bin 500 fidan dikecek Gençlik ve Spor Bakanlığı Samsun’a 12 bin 500 fidan dikecek! Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, önümüzdeki 5 yıl içerisinde Kredi ve Yurtlar Kurumu’na yeni kayıt yaptıran her bir öğrenci için bir fidan dikileceğine işaret ederken, “Bu da önümüzdeki 5 yıl içerisinde 1 milyondan fazla fidanın dikileceği ve ormanlarımıza kazandırılacağı anlamına geliyor” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET