• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

EN İYİ ÖZEL UÇAK KİRALAMA

Özel uçak ile bir noktadan bir noktaya hızlı ve konforlu bir seyahat gerçekleştirilebilmektedir.

08 Eylül 2016 Perşembe 12:53
En İyi Özel Uçak Kiralama

Seyahat boyunca asgari sorun ve azami hizmet mantığı ile çalışmakta olan özel havacılık firmaları  en iyi hizmeti sunabilmek için adeta birbiriyle yarışmaktadır. Birbirine yakın kalite düzeyinde hizmet vermekte olan havacılık firmaları arasından özel uçak kiralama hizmeti sunanı tercih etmek yol boyunca özel hissetmeyi sağlamaktadır. Diğer havacılık firmalarına göre daima bir adım önde hizmet sunmaları nedeniyle de kalite daha hissedilebilir hal almaktadır.

 

Merkür özel uçak kiralama hizmetleri arasında en iyi servis ve sunuşu sunan marka olarak ön plana çıkmaktadır. Kurulduğu günden bu yana kalite standartları çizgisinden hiç sapmamasıyla Türk özel havacılık sektörünün göz bebeği halini almıştır. Uzman kadrosu ile yıllar içerisinde kazandığı sektörel deneyimini işine başarıyla yansıtmaktadır. Acil veya planlı bütün uçuş işleriniz güven esasına dayanılarak gerçekleştirilmektedir. Sunduğu bütün hizmetleri kurumsal web sayfası http://ozelucakbul.com/ adresinde müşterilerin ilgisine sunmaktadır. Uçak tiplerinden işin işleyiş şekline kadar detaylı bilgi akışına erişilebilmektedir.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Vali İbrahim Şahin, Samsun halkına teşekkür etti

Vali İbrahim Şahin, Samsun halkına teşekkür etti Samsun Valisi İbrahim Şahin, Cumhuriyet Meydanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilen toplu açılış törenine katkıda bulunan tüm kurumlara ve yoğun ilgi gösteren Samsun Halkına teşekkür etti.

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası'ndan MÜSİAD'a ziyaret

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası'ndan MÜSİAD'a ziyaret Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası'ndan MÜSİAD'a ziyaret. Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte MÜSİAD Samsun Şubesi Başkanı Haluk Tan ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Yıldırım Holdingin Kurucusu Garip Yıldırım vefat etti

Yıldırım Holdingin Kurucusu Garip Yıldırım vefat etti Yıldırım Holdingin Kurucusu Garip Yıldırım vefat etti. Yıldırım Holding Kurucusu Garip Yıldırım vefat etti. Samsunlu işadamları Mehmet Yıldırım, Ali Rıza Yıldırım ve Yüksel Yıldırım'ın babası Garip Yıldırım 86 yaşında hayata gözlerini yumdu.

Şehir Plancı adayları Samsun TSO’da

Şehir Plancı adayları Samsun TSO’da Çalışma alanı olarak Samsun’u seçen Atatürk Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü 4. Sınıf öğrencileri Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’nu ziyaret etti. 10 farklı konu çerçevesinde Samsun kentini çalışan öğrenciler, planlamalarını Başkan Murzioğlu ile paylaştı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET