• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

EN İYİ ÖZEL UÇAK KİRALAMA

Özel uçak ile bir noktadan bir noktaya hızlı ve konforlu bir seyahat gerçekleştirilebilmektedir.

08 Eylül 2016 Perşembe 12:53
En İyi Özel Uçak Kiralama

Seyahat boyunca asgari sorun ve azami hizmet mantığı ile çalışmakta olan özel havacılık firmaları  en iyi hizmeti sunabilmek için adeta birbiriyle yarışmaktadır. Birbirine yakın kalite düzeyinde hizmet vermekte olan havacılık firmaları arasından özel uçak kiralama hizmeti sunanı tercih etmek yol boyunca özel hissetmeyi sağlamaktadır. Diğer havacılık firmalarına göre daima bir adım önde hizmet sunmaları nedeniyle de kalite daha hissedilebilir hal almaktadır.

 

Merkür özel uçak kiralama hizmetleri arasında en iyi servis ve sunuşu sunan marka olarak ön plana çıkmaktadır. Kurulduğu günden bu yana kalite standartları çizgisinden hiç sapmamasıyla Türk özel havacılık sektörünün göz bebeği halini almıştır. Uzman kadrosu ile yıllar içerisinde kazandığı sektörel deneyimini işine başarıyla yansıtmaktadır. Acil veya planlı bütün uçuş işleriniz güven esasına dayanılarak gerçekleştirilmektedir. Sunduğu bütün hizmetleri kurumsal web sayfası http://ozelucakbul.com/ adresinde müşterilerin ilgisine sunmaktadır. Uçak tiplerinden işin işleyiş şekline kadar detaylı bilgi akışına erişilebilmektedir.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da gazeteci Recep Söylemez babası Nadir Söylemez'i toprağa verdi

Samsun'da gazeteci Recep Söylemez babası Nadir Söylemez'i toprağa verdi Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Üyesi Albayrak Medya Grubu Karadeniz Bölge Yöneticisi  Recep Söylemez, vefat eden babası Nadir Söylemez'i toprağa verdi.

Erdoğan Tok: Samsun Tanıtım Günleri Samsun tanıtımı için önemli

Erdoğan Tok: Samsun Tanıtım Günleri Samsun tanıtımı için önemli Erdoğan Tok: Samsun Tanıtım Günleri Samsun tanıtımı için önemli. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, sona eren Samsun Tanıtım Günleri'nin Samsun'un tanıtımı için önemli olduğunu söyledi.

Samsun Salıpazarı ilçesinde jandarmadan fındık hırsızlarına karşı uyarı

Samsun Salıpazarı ilçesinde jandarmadan fındık hırsızlarına karşı uyarı Samsun’un Salıpazarı ilçesine bağlı Yukarı Kestanepınar Mahallesi’nde, İlçe Jandarma Komutanlığı, fındık hırsızlığına karşı vatandaşa uyarılarda bulundu.

Samsun Bafra'da Kızılırmak üzerinde bulunan Çetinkaya Köprüsü restore ediliyor

Samsun Bafra'da Kızılırmak üzerinde bulunan Çetinkaya Köprüsü restore ediliyor Samsun Bafra'da Kızılırmak üzerinde bulunan Çetinkaya Köprüsü restore ediliyor. Samsun’un Bafra ilçesinde Kızılırmak üzerinde bulunan Çetinkaya Köprüsü’nde restorasyon çalışmalarına başlandı.

KÖŞE YAZARLARI