• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ERDEM EROL GÖRELE BELEDİYESİ ÇALIŞANLARINA MEMNUNİYET EĞİTİMİ VERDİ

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

09 Mayıs 2017 Salı 14:16
Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

ERMED Eğitim ve Danışmanlık tarafından Görele Belediyesi'nde yönetici ve personele yönelik verilen İş Yaşamında Motivasyon, Hemşehri Memnuniyeti ve Sosyal Medya Yönetimi eğitimleri tamamlandı

 

Görele Belediyesi, çalışanların verimini artırmak ve hemşehrilerinin daha kaliteli hizmet alarak memnuniyetlerini artırmak için yönetici ve personel eğitimi düzenledi.

 

ERMED Eğitim ve Danışmanlık eğitmeni Erdem Erol, yerel yönetimlerin varoluş nedeninin hemşeriye hizmet olduğunu, Görele Belediyesi'nde tamamlanan eğitimle zaten yüksek olan hizmet kalitesini daha da artırmayı hedeflediklerini söyledi.

 

 

Erdem Erol, "Dört gün boyunca, yöneticilere iş yaşamında motivasyon, personele hemşeri memnuniyeti, basın ve halkla ilişkiler müdürlüğü çalışanlarına da sosyal medya yönetimi eğitimleri verdik. Eğitimlerle Görele Belediyesi'nde zaten üst düzeyde olan iş motivasyonunu daha da artırırken, 'biz' olma konusunda da önemli mesafeler aldık. Belediye çalışanlarının hemşeriye hizmet verirken iletişimin tüm kurallarını en iyi şekilde uygulamaları için birlikte çalışmalar gerçekleştirdik. Ayrıca çağın iletişimde olmazsa olmazı sosyal medyanın kurumsal anlamda yönetilmesi için yine çalışmalar yaptık. Bu çalışmalarla Görele Belediyesi'nin zaten çok iyi durumdaki hizmet kalitesini ve hemşeri memnuniyetini daha yukarılara taşıdığımıza inanıyorum" dedi.

 

Eğitimlerin sonunda katılım belgelerini alan Görele Belediyesi yönetici ve çalışanları ise çok faydalı ve keyifli bir eğitim geçirdiklerini belirterek Eğitmen Erdem Erol'a teşekkür etti.  
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Göçmen Leylekler Konaklama Merkezi (Leylek TOKİ), ziyaretçi akınına uğruyor. 

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi binası  yıkılarak ticaret ve alış veriş merkezi ile birlikte kültür merkezi, otopark ve spor salonlarının bulunduğu bir tesis haline dönüştürülecek. 

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'a giren otomobilin çarptığı özel harekat polisi Emre Bağcı, son yolculuğuna uğurlandı.

Yusuf Ziya Yılmaz'dan kaçak yapı uyarısı: Asla geçit verilmeyecek

Yusuf Ziya Yılmaz'dan kaçak yapı uyarısı: Asla geçit verilmeyecek Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,  Atakum Belediyesi'ne yaptığı ziyarette Samsun'da kaçak yapılaşmaya asla geçit vermeyeceklerini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI