• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

FİRMALARDAN YAŞADIĞINIZ SORUNLARI ŞİKAYET ETMEK MÜMKÜN

Türkiye’de son zamanlarda birçok insan firmalardan dolayı sorun yaşamaktadır ve sorun yaşadığı sorunları firmalara anlatsanızda bazı firmalar ilgilenmemektedir.

02 Aralık 2015 Çarşamba 10:03
Firmalardan yaşadığınız sorunları şikayet etmek mümkün

Türkiye’de son zamanlarda birçok insan firmalardan dolayı sorun yaşamaktadır ve sorun yaşadığı sorunları firmalara anlatsanızda bazı firmalar ilgilenmemektedir. Biz bu yüzden şikayet merkezi kurduk firmalar ile ilgili şikayetlerinizi sitemizde rahatça 1 dakika içerisinde üye olup dile getirebilirsiniz.

 

Sitemizde otel şikayetleri de vardır, otellerde sizde sorun yaşıyorsanız onca para verip gittiğiniz otellerde umduğunuzu bulamıyorsanız personeller hakkında sorun yaşıyorsanız otelin temizliği ve kötü şartlarda tatil yapıyorsanız sizde şikayet yazabilirsiniz. Birçok firmaların kategorileri vardır. Sitemiz Türkiye’de en iyi şikayet sitesi olma yolunda ilerlemektedir şikayet sitemiz görünümü rahat kullanıcıların kolaylıkla şikayet yazabileceği bir yerdir. Sikayetmerkezi.com sizlerin sorunlarınızı firmalara daha kolay ulaştırabileceği bir sitedir. 

 

 Sitemiz üzerinden şikayet yazamadıysanız onunda kolayı var iletişim bölümünden girip mail adresimizden bizlere şikayetlerinizi mail yoluyla ulaştırabilirsiniz. sitesi ücretsizdir vede ücretsiz kalacaktır. Biz gün içerisinde girip yazdığınız şikayetlerin hatalarınızı düzeltip sitede yayınlıyoruz. Sizde sorun yaşıyorsanız hemen sitemizde şikayet yazabilirsiniz. Sitedeki kategoriler oteller, firmalar, elektronik, gıda, medya, sağlık, sigorta, giyim, teknoloji, turizm, cep telefonu, bilgisayar ve bankalar gibi birçok kategorilerimiz mevcuttur. Sizlerin daha kolay sitede gezinebilmeniz için her şeyi yaptık. Bize yazdığınız tüm şikayetler googlede çıkmaktadır firma adı ve şikayet yazarsanız hangi firmalarda şikayet var olduğunu görebilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor

Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor Samsun Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinde bulunan Leylek TOKİ ziyaretçi akınına uğruyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Göçmen Leylekler Konaklama Merkezi (Leylek TOKİ), ziyaretçi akınına uğruyor. 

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi

Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi Erdem Erol Görele Belediyesi çalışanlarına memnuniyet eğitimi verdi. Samsun'da tanınan gazeteci Erdem Erol, ERMED Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri kapsamında Görele Belediyesi personeline Müşteri hemşehri memnuniyeti eğitimi verdi.

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak

Samsun'un İlkadım İlçesinde 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi yıkılacak Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan 30 yıllık Unkapanı Kültür Merkezi binası  yıkılarak ticaret ve alış veriş merkezi ile birlikte kültür merkezi, otopark ve spor salonlarının bulunduğu bir tesis haline dönüştürülecek. 

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'a giren otomobilin çarptığı özel harekat polisi Emre Bağcı, son yolculuğuna uğurlandı.

KÖŞE YAZARLARI