• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

GALİP ÖZTÜRK, EFKAN ALA'YA HAKKINI HELAL ETMEDİ

Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Samsun iş adamı Galip Öztürk, İçişleri Bakanlığı görevinden istifa eden Efkan Ala'ya hakkını helal etmediğini söyledi.

02 Eylül 2016 Cuma 09:33
Galip Öztürk, Efkan Ala'ya hakkını helal etmedi


Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Samsun iş adamı Galip Öztürk, sosyal medya sitesinden yaptığı paylaşımdan, "FETÖ pisliklerini ilk deşifre edenlerden olmama rağmen dosyasımı tamamlatmayan İçişleri Bakanlığı görevinden istifa eden Efkan Ala'ya hakkını helal etmiyorum" dedi.

 

Aynı zamanda Galip Öztürk'ün paylaştığı fotoğrafta Efkan Ala haricindeki 6 kişiden 4'ü FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınan, tutuklanan vali ve kaymakam yer alıyor.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Havza, İlkadım, Bafra ve Terme ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun Tanıtım Günleri İstanbul'da açıldı

Samsun Tanıtım Günleri İstanbul'da açıldı Samsun Tanıtım Günleri İstanbul'da açıldı! Her yıl geleneksel olarak organize edilen bu yıl 9'uncusu düzenlenen "Samsun Tanıtım Günleri" İstanbul Maltepe Sahili Miting Alanı'nda açıldı. 

Samsun Tanıtım Günleri Fuarı'nda Atakum'un standına yoğun ilgi

Samsun Tanıtım Günleri Fuarı'nda Atakum'un standına yoğun ilgi Samsun Tanıtım Günleri Fuarı'nda Atakum'un standına yoğun ilgi! Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) tarafından organize edilen ve İstanbul Maltepe Miting Alanında açılışı gerçekleştirilen Samsun Tanıtım Günleri'ne Atakum Belediyesi standı damgasını vurdu.

Erdoğan Tok: İlkadım, hem Samsun hem Türkiye için önemli

Erdoğan Tok: İlkadım, hem Samsun hem Türkiye için önemli Erdoğan Tok: İlkadım, hem Samsun hem Türkiye için önemli! Her yıl geleneksel olarak organize edilen bu yıl 9'uncusu düzenlenen Samsun Tanıtım Günleri İstanbul Maltepe Sahili Miting Alanında açıldı.

KÖŞE YAZARLARI