• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

GALİP ÖZTÜRK, EFKAN ALA'YA HAKKINI HELAL ETMEDİ

Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Samsun iş adamı Galip Öztürk, İçişleri Bakanlığı görevinden istifa eden Efkan Ala'ya hakkını helal etmediğini söyledi.

02 Eylül 2016 Cuma 09:33
Galip Öztürk, Efkan Ala'ya hakkını helal etmedi


Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı, Samsun iş adamı Galip Öztürk, sosyal medya sitesinden yaptığı paylaşımdan, "FETÖ pisliklerini ilk deşifre edenlerden olmama rağmen dosyasımı tamamlatmayan İçişleri Bakanlığı görevinden istifa eden Efkan Ala'ya hakkını helal etmiyorum" dedi.

 

Aynı zamanda Galip Öztürk'ün paylaştığı fotoğrafta Efkan Ala haricindeki 6 kişiden 4'ü FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınan, tutuklanan vali ve kaymakam yer alıyor.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da hava sıcaklığı 17 derece oldu

Samsun'da hava sıcaklığı 17 derece oldu Samsun geçtiğimiz hafta yoğun kar yağışı ile mücadele ederken bugün hava sıcaklığı 17 derece kadar yükseldi. Sıcak havayı fırsat bilen vatandaşlar sahile akın etti.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, öğrencileri kutladı

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, öğrencileri kutladı Tekkeköy 19 Mayıs Ortaokulu tarafından ayın sınıfı projesinde Kadına şiddete hayır konulu toplumsal duyarlılık projesi kapsamında dönem sonunda birinci olan 8 E sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri ile belediye binasında bir araya gelen Başkan Togar öğrencilere böyle önemli bir toplumsal yaraya dikkat çektikleri için teşekkür etti.

Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun'un en kötü yeri sanayi mahallesi

Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun'un en kötü yeri sanayi mahallesi Yusuf Ziya Yılmaz: Samsun'un en kötü yeri sanayi mahallesi. Sanayi Mahallesi'nin kentin imajını kötü etkilediğini belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Samsun'umuzun havaalanından gelirken en kötü yeri Sanayi Mahallesi. İnsanca yaşama şartları o mahallede yok. Biz onların daha iyi şartlarda yaşamlarını sürdürmelerini istiyoruz " dedi.

Osman Genç: Milli Seferlik ruhuyla çalışıyoruz

Osman Genç: Milli Seferlik ruhuyla çalışıyoruz Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Milli Seferberlik çağrısının yanında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın da "Çalışma Hayatında Milli Seferberlik" anlayışını çalışmalarında uyguladıklarını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET