• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

GECE KURYE

Kurye hizmetlerimiz ile sizlere en kaliteli ve en doğal çözümleri sunmaktayız.

19 Eylül 2016 Pazartesi 14:54
Gece Kurye

Kurye hizmetlerimiz ile sizlere en kaliteli ve en doğal çözümleri sunmaktayız. Şirketimiz aracılığı ile alacağınız kaliteli hizmetten memnun kalmamanız mümkün değil. Kullanan çok sayıda kişinin memnun kaldığı hizmetlerimiz kalite standartları çerçevesindedir. Kurye istediğiniz ayağınıza dakikalar içerisinde gelen kuryelerimiz aynı hız ile istediğiniz adrese siparişlerinizi hiç sorunsuz ulaştırmaya çalışmaktadır. Bu hizmet yapısı içerisinde herhangi bir sorun yaşamanız mümkün değildir. Çünkü kuryelerimiz hiç aksamadan çalışmakta ve sizlere en kaliteli hizmeti oldukça hızlı bir şekilde sunmaktadır. Yedi yirmi dört saat boyunca hizmet veren kuryelerimiz ile oldukça rahat bir hizmete kavuşabilir ve hiç dert etmeden her saat kurye bulacağınızın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Gece kurye hizmetimiz ile acil siparişlerinize de en garanti çözümler sunmaktayız.

 

Gece kurye istemeniz oldukça doğaldır çünkü acil işlerin ne zaman ortaya çıkacağı hiçbir zaman belli olmaz. Bu saatlerde verdiğiniz siparişleriniz çok daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde dilediğiniz adrese ulaşacaktır. Bu saatlerde trafiğin daha az yoğun olması sebebiyle daha kaliteli bir hizmet ile karşılaşmanız mümkündür. Motorlu kuryelerimizin evinizden aldığı siparişler ile sizler uygun fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Motorlu kuryelerimize ulaşma konusunda da asla sıkıntı çekmezsiniz. Çünkü şirketimiz hem internet sitesi aracıılığı ile hem de mobil uygulaması ile sizlere en yakın olan kuryeyi evinize yönlendirme imkânına sahiptir. En yakın kurye https://kuryem.com/gece-kurye/ adresinde oldukça hızlı bir şekilde irtibata geçerek gece gündüz demeden her saat bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Suat Kılıç Samsun'un Bafra ilçesinde şehitleri andı

Suat Kılıç Samsun'un Bafra ilçesinde şehitleri andı Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Samsun'un Bafra ilçesinde şehitler için düzenlenen mevlüt programına katıldı.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Muhsin Yazıcıoğlu'nu andı

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Muhsin Yazıcıoğlu'nu andı Canik Belediyesi, 8 yıl önce helikopter kazasında yaşamını yitiren Büyük Birlik Partisi'nin Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun ismini Yavuzselim'de yapılan Kültür Merkezi'ne verdi. Başkan Osman Genç, "Rahmetli Yazıcıoğlu'nun, Türk siyasetine kazandırdıkları asla unutulmayacaktır" dedi.

Salıpazarı'ndan tarihin yeniden yazıldığı yer Çanakkale'ye yolculuk

Salıpazarı'ndan tarihin yeniden yazıldığı yer Çanakkale'ye yolculuk Salıpazarı'ndan tarihin yeniden yazıldığı yer Çanakkale'ye yolculuk. Salıpazarı Belediyesi ve Salıpazarı Tanıtım Turizm Derneğinin, bu vatanın nasıl kazanıldığının daha iyi anlaşılması için her yıl geleneksek olarak gerçekleştirdiği Çanakkale gezileri sürüyor.

Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti

Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti. Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi Saitektör Bilgiç'i ziyaret etti. Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi Yu Hong Yang ve beraberindeki heyet, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç'i makamında ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET