• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

GECE KURYE

Kurye hizmetlerimiz ile sizlere en kaliteli ve en doğal çözümleri sunmaktayız.

19 Eylül 2016 Pazartesi 14:54
Gece Kurye

Kurye hizmetlerimiz ile sizlere en kaliteli ve en doğal çözümleri sunmaktayız. Şirketimiz aracılığı ile alacağınız kaliteli hizmetten memnun kalmamanız mümkün değil. Kullanan çok sayıda kişinin memnun kaldığı hizmetlerimiz kalite standartları çerçevesindedir. Kurye istediğiniz ayağınıza dakikalar içerisinde gelen kuryelerimiz aynı hız ile istediğiniz adrese siparişlerinizi hiç sorunsuz ulaştırmaya çalışmaktadır. Bu hizmet yapısı içerisinde herhangi bir sorun yaşamanız mümkün değildir. Çünkü kuryelerimiz hiç aksamadan çalışmakta ve sizlere en kaliteli hizmeti oldukça hızlı bir şekilde sunmaktadır. Yedi yirmi dört saat boyunca hizmet veren kuryelerimiz ile oldukça rahat bir hizmete kavuşabilir ve hiç dert etmeden her saat kurye bulacağınızın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Gece kurye hizmetimiz ile acil siparişlerinize de en garanti çözümler sunmaktayız.

 

Gece kurye istemeniz oldukça doğaldır çünkü acil işlerin ne zaman ortaya çıkacağı hiçbir zaman belli olmaz. Bu saatlerde verdiğiniz siparişleriniz çok daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde dilediğiniz adrese ulaşacaktır. Bu saatlerde trafiğin daha az yoğun olması sebebiyle daha kaliteli bir hizmet ile karşılaşmanız mümkündür. Motorlu kuryelerimizin evinizden aldığı siparişler ile sizler uygun fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Motorlu kuryelerimize ulaşma konusunda da asla sıkıntı çekmezsiniz. Çünkü şirketimiz hem internet sitesi aracıılığı ile hem de mobil uygulaması ile sizlere en yakın olan kuryeyi evinize yönlendirme imkânına sahiptir. En yakın kurye https://kuryem.com/gece-kurye/ adresinde oldukça hızlı bir şekilde irtibata geçerek gece gündüz demeden her saat bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, evi yanan aileyi ziyaret etti

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, evi yanan aileyi ziyaret etti Samsun Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Boğazkaya Mahallesi Tepecik mevkisinde geçen günlerde evi yanan Bulat ailesini ziyaret etti. 

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 4 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Canik, Çarşamba, Atakum ve Havza,  ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun'da Şehit Ersan Gürpınar kütüphanenin açılışında göz yaşları sel oldu

Samsun'da Şehit Ersan Gürpınar kütüphanenin açılışında göz yaşları sel oldu Samsun'da Şehit Ersan Gürpınar kütüphanenin açılışında göz yaşları sel oldu! Samsun'un İlkadım ilçesinde Mareşal Fevzi Çakmak Anadolu Lisesinde Şehit Ersan Gürpınar'ın adının verildiği kütüphanenin açılış merasiminde göz yaşları sel oldu.

Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla'ya atandı

Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla'ya atandı Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla'ya atandı! İçişleri Bakanlığı’nın son kararnamesi ile Muğla’nın Menteşe ilçesine atanan Çarşamba İlçe Kaymakamı Caner Yıldız, veda ziyaretlerinde bulundu. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET