• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

GECE KURYE

Kurye hizmetlerimiz ile sizlere en kaliteli ve en doğal çözümleri sunmaktayız.

19 Eylül 2016 Pazartesi 14:54
Gece Kurye

Kurye hizmetlerimiz ile sizlere en kaliteli ve en doğal çözümleri sunmaktayız. Şirketimiz aracılığı ile alacağınız kaliteli hizmetten memnun kalmamanız mümkün değil. Kullanan çok sayıda kişinin memnun kaldığı hizmetlerimiz kalite standartları çerçevesindedir. Kurye istediğiniz ayağınıza dakikalar içerisinde gelen kuryelerimiz aynı hız ile istediğiniz adrese siparişlerinizi hiç sorunsuz ulaştırmaya çalışmaktadır. Bu hizmet yapısı içerisinde herhangi bir sorun yaşamanız mümkün değildir. Çünkü kuryelerimiz hiç aksamadan çalışmakta ve sizlere en kaliteli hizmeti oldukça hızlı bir şekilde sunmaktadır. Yedi yirmi dört saat boyunca hizmet veren kuryelerimiz ile oldukça rahat bir hizmete kavuşabilir ve hiç dert etmeden her saat kurye bulacağınızın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Gece kurye hizmetimiz ile acil siparişlerinize de en garanti çözümler sunmaktayız.

 

Gece kurye istemeniz oldukça doğaldır çünkü acil işlerin ne zaman ortaya çıkacağı hiçbir zaman belli olmaz. Bu saatlerde verdiğiniz siparişleriniz çok daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde dilediğiniz adrese ulaşacaktır. Bu saatlerde trafiğin daha az yoğun olması sebebiyle daha kaliteli bir hizmet ile karşılaşmanız mümkündür. Motorlu kuryelerimizin evinizden aldığı siparişler ile sizler uygun fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Motorlu kuryelerimize ulaşma konusunda da asla sıkıntı çekmezsiniz. Çünkü şirketimiz hem internet sitesi aracıılığı ile hem de mobil uygulaması ile sizlere en yakın olan kuryeyi evinize yönlendirme imkânına sahiptir. En yakın kurye https://kuryem.com/gece-kurye/ adresinde oldukça hızlı bir şekilde irtibata geçerek gece gündüz demeden her saat bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da ağaçta can çekişen kuş kurtarıldı

Samsun'da ağaçta can çekişen kuş kurtarıldı Samsun'da ağaçta can çekişen kuş kurtarıldı. Konakladığı ağaçların dallarına sıkışıp kanadı kırılan ve can çekişen Karabatak isimli kuş Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekiplerinin 2 saat süren çalışması sonrası bulunduğu yerden kurtarıldı.

Samsun Vezirköprü'de bulunan Kervansaray’da moral yemeği verildi

Samsun Vezirköprü'de bulunan Kervansaray’da moral yemeği verildi Samsun Vezirköprü'de bulunan Kervansaray’da moral yemeği verildi. Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Halk Eğitim Merkezi Halk Oyunları Topluluğu tarihi Kervansaray’da moral yemeğinde buluştu.

Ordu'da 4 bin yıllık mızrak ucu bulundu

Ordu'da 4 bin yıllık mızrak ucu bulundu Ordu'da 4 bin yıllık mızrak ucu bulundu. Ordu’nun Kumru ilçesinde eski köy evinde onarım ve restorasyon yapmak isteyen bir kişi, 4 bin yıllık mızrak ucu buldu.

Samsun'da hava sıcaklığı 17 derece oldu

Samsun'da hava sıcaklığı 17 derece oldu Samsun geçtiğimiz hafta yoğun kar yağışı ile mücadele ederken bugün hava sıcaklığı 17 derece kadar yükseldi. Sıcak havayı fırsat bilen vatandaşlar sahile akın etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET