• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

GECE KURYE

Kurye hizmetlerimiz ile sizlere en kaliteli ve en doğal çözümleri sunmaktayız.

19 Eylül 2016 Pazartesi 14:54
Gece Kurye

Kurye hizmetlerimiz ile sizlere en kaliteli ve en doğal çözümleri sunmaktayız. Şirketimiz aracılığı ile alacağınız kaliteli hizmetten memnun kalmamanız mümkün değil. Kullanan çok sayıda kişinin memnun kaldığı hizmetlerimiz kalite standartları çerçevesindedir. Kurye istediğiniz ayağınıza dakikalar içerisinde gelen kuryelerimiz aynı hız ile istediğiniz adrese siparişlerinizi hiç sorunsuz ulaştırmaya çalışmaktadır. Bu hizmet yapısı içerisinde herhangi bir sorun yaşamanız mümkün değildir. Çünkü kuryelerimiz hiç aksamadan çalışmakta ve sizlere en kaliteli hizmeti oldukça hızlı bir şekilde sunmaktadır. Yedi yirmi dört saat boyunca hizmet veren kuryelerimiz ile oldukça rahat bir hizmete kavuşabilir ve hiç dert etmeden her saat kurye bulacağınızın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Gece kurye hizmetimiz ile acil siparişlerinize de en garanti çözümler sunmaktayız.

 

Gece kurye istemeniz oldukça doğaldır çünkü acil işlerin ne zaman ortaya çıkacağı hiçbir zaman belli olmaz. Bu saatlerde verdiğiniz siparişleriniz çok daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde dilediğiniz adrese ulaşacaktır. Bu saatlerde trafiğin daha az yoğun olması sebebiyle daha kaliteli bir hizmet ile karşılaşmanız mümkündür. Motorlu kuryelerimizin evinizden aldığı siparişler ile sizler uygun fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Motorlu kuryelerimize ulaşma konusunda da asla sıkıntı çekmezsiniz. Çünkü şirketimiz hem internet sitesi aracıılığı ile hem de mobil uygulaması ile sizlere en yakın olan kuryeyi evinize yönlendirme imkânına sahiptir. En yakın kurye https://kuryem.com/gece-kurye/ adresinde oldukça hızlı bir şekilde irtibata geçerek gece gündüz demeden her saat bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da OMÜ ile Milli Eğitim Müdürlüğü öğrencileri birlikte eğitecek

Samsun'da OMÜ ile Milli Eğitim Müdürlüğü öğrencileri birlikte eğitecek Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ), Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Samsun Valiliği arasında “Eğitimde İşbirliği Protokolü” imzalandı.

Samsun Ticaret Borsası LÖSAM'ın çağrısına sessiz kalmadı

Samsun Ticaret Borsası LÖSAM'ın çağrısına sessiz kalmadı Samsun Ticaret Borsası LÖSAM'ın çağrısına sessiz kalmadı. Samsun Ticaret Borsası’nın üyeleri, Lösemili ve Kan Hastalıklı Çocuklar Derneği’nin (LÖSAM) çağrısına sessiz kalmadı. Borsa üyeleri LÖSAM’a kucak açıp, ihtiyaçlarının karşılanması için yardımda bulundu. LÖSAM Başkanı Prof.Dr.Davut Albayrak, yardımsever işadamlarına birer teşekkür belgesi verdi.

Samsun'da bu sefer engelliler dolandırıcılık uyarısında bulundu

Samsun'da bu sefer engelliler dolandırıcılık uyarısında bulundu Samsun'da bu sefer engelliler dolandırıcılık uyarısında bulundu. Türkiye Sakatlar Derneği(TSD) Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, telefonla arayıp “engelliler yararına tiyatro düzenlediklerini” söyleyerek bilet satmak isteyenlere vatandaşların itibar etmemesi gerektiğini söyledi.

Samsun Bafra'da öğrencilere terör uyarısı

Samsun Bafra'da öğrencilere terör uyarısı Samsun Bafra'da öğrencilere terör uyarısı. Samsun’un Bafra ilçesinde, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından öğrenciler terör konusunda bilgilendirildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET