• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

GENÇ OSMAN TV'NİN FETÖ TATBİKATTA VE ORGANİZE İŞLER VİDEOSU GÜLME KRİZİNE SOKUYOR

Genç Osman TV'nin FETÖ tatbikatta videosu gülme krizine sokuyor. Sosyal medyanın fenomen kanalı Genç Osman TV'nin Fethullah Gülen montajı videoları gülme krizine sokuyor.

02 Ağustos 2016 Salı 14:58
Genç Osman TV'nin FETÖ tatbikatta ve Organize İşler videosu gülme krizine sokuyor

Sosyal medyanın fenomen kanalı Genç Osman TV, 15 Temmuz darbe girişiminin püskürtülmesi sonrası yayınladığı Organize İşler ve FETÖ Tatbikatta isimli montaj videolarla Fethullah Gülen'i yerden yere vuruyor. 

 

15 Temmuz darbe girişiminin ardından FETÖ ile ilgili yayınladığı montaj videolarla gündem yaratan Genç Osman Tv, yayınladığı son video ile de yine gülme krizine soktu. Genç Osman TV daha önce de Organize İşler isimli bir video yayınlayarak dikkatleri çekmişti. 15 Temmuz darbe girişimine kalkışan asker ve komutanların konu edildiği Organize İşler videosu ses getirmişti. 

 

İşte Genç Osman TV'nin FETÖ Tatbikatta ve Organiza İşler isimli montaj videosu 

 

Genç Osman TV-Organize İşler-videosu

 

 

Genç Osman TV- FETÖ Tatbikatta

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Yılmaz Özdil'in Samsun'da yapacağı imza günü iptal edildi

Yılmaz Özdil'in Samsun'da yapacağı imza günü iptal edildi Yılmaz Özdil'in Samsun'da yapacağı imza günü iptal edildi. Yılmaz Özdil'in Samsun'da düzenlenen Karadeniz 3. Kitap Fuarında yapacağı imza günü iptal edildi.

Nilhan Osmanoğlu Samsunlulara Osmanlı’yı anlattı

Nilhan Osmanoğlu Samsunlulara Osmanlı’yı anlattı Nilhan Osmanoğlu Samsunlulara Osmanlı’yı anlattı. Samsun'a gelen 2. Abdülhamid Han’ın 5. kuşak torunu Nilhan Osmanoğlu, Sultanın Dilinden Osmanlı konferansında Payitaht Abdülhamid dizisi ile ilgili konuştu.

Samsun'da Kent İçi Güvenli Ulaşım projesi'ne onay verildi

Samsun'da Kent İçi Güvenli Ulaşım projesi'ne onay verildi Samsun'da, Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şubesi'nin valilik öncülüğünde başlattığı, Büyükşehir Belediyesinin destek verdiği “Kent İçi Güvenli Ulaşım” projesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından da onay gördü. 

İladım Belediyesi Tokat İHL öğrencilerini ağırladı

İladım Belediyesi Tokat İHL öğrencilerini ağırladı İladım Belediyesi Tokat İHL öğrencilerini ağırladı. İlkadım Belediyesi Tokat İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencilerine İlkadım gezdirildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET