• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

GENÇ OSMAN TV'NİN FETÖ TATBİKATTA VE ORGANİZE İŞLER VİDEOSU GÜLME KRİZİNE SOKUYOR

Genç Osman TV'nin FETÖ tatbikatta videosu gülme krizine sokuyor. Sosyal medyanın fenomen kanalı Genç Osman TV'nin Fethullah Gülen montajı videoları gülme krizine sokuyor.

02 Ağustos 2016 Salı 14:58
Genç Osman TV'nin FETÖ tatbikatta ve Organize İşler videosu gülme krizine sokuyor

Sosyal medyanın fenomen kanalı Genç Osman TV, 15 Temmuz darbe girişiminin püskürtülmesi sonrası yayınladığı Organize İşler ve FETÖ Tatbikatta isimli montaj videolarla Fethullah Gülen'i yerden yere vuruyor. 

 

15 Temmuz darbe girişiminin ardından FETÖ ile ilgili yayınladığı montaj videolarla gündem yaratan Genç Osman Tv, yayınladığı son video ile de yine gülme krizine soktu. Genç Osman TV daha önce de Organize İşler isimli bir video yayınlayarak dikkatleri çekmişti. 15 Temmuz darbe girişimine kalkışan asker ve komutanların konu edildiği Organize İşler videosu ses getirmişti. 

 

İşte Genç Osman TV'nin FETÖ Tatbikatta ve Organiza İşler isimli montaj videosu 

 

Genç Osman TV-Organize İşler-videosu

 

 

Genç Osman TV- FETÖ Tatbikatta

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Vezirköprü'de 24 ev restore edilecek

Samsun Vezirköprü'de 24 ev restore edilecek Samsun Vezirköprü'de 24 ev restore edilecek. Samsun’un Vezirköprü ilçesinde Sokak Sağlıklaştırma Projesi kapsamında 24 evin daha restore edileceği bildirildi.

Samsun Tanıtım Günleri’nde Kavak rüzgarı

Samsun Tanıtım Günleri’nde Kavak rüzgarı Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) tarafından İstanbul Maltepe Sahil Yolu Miting Alanında düzenlenen "9. Samsun Tanıtım Günleri" etkinliğinde Kavak Belediyesi’nin standı fuarın gözdesi haline geldi.

Samsun Tanıtım Günleri Fuarının gözdesi Atakum oldu

Samsun Tanıtım Günleri Fuarının gözdesi Atakum oldu İstanbul'da devam eden Samsun Tanıtım Günlerine damgasını vuran Atakum Belediyesi standı, gurbetçi Samsunluların buluşma noktası haline geldi.

Samsun'da raylı sistemde samkart yükleme ve ücret iade cihaz montajları hız kazandı

Samsun'da raylı sistemde samkart yükleme ve ücret iade cihaz montajları hız kazandı Samulaş, yoğunluk olan istasyonlarda Samkart yükleme ve ücret iade cihaz montajlarını hızlandırdı.

KÖŞE YAZARLARI