• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

GENÇ OSMAN TV'NİN FETÖ TATBİKATTA VE ORGANİZE İŞLER VİDEOSU GÜLME KRİZİNE SOKUYOR

Genç Osman TV'nin FETÖ tatbikatta videosu gülme krizine sokuyor. Sosyal medyanın fenomen kanalı Genç Osman TV'nin Fethullah Gülen montajı videoları gülme krizine sokuyor.

02 Ağustos 2016 Salı 14:58
Genç Osman TV'nin FETÖ tatbikatta ve Organize İşler videosu gülme krizine sokuyor

Sosyal medyanın fenomen kanalı Genç Osman TV, 15 Temmuz darbe girişiminin püskürtülmesi sonrası yayınladığı Organize İşler ve FETÖ Tatbikatta isimli montaj videolarla Fethullah Gülen'i yerden yere vuruyor. 

 

15 Temmuz darbe girişiminin ardından FETÖ ile ilgili yayınladığı montaj videolarla gündem yaratan Genç Osman Tv, yayınladığı son video ile de yine gülme krizine soktu. Genç Osman TV daha önce de Organize İşler isimli bir video yayınlayarak dikkatleri çekmişti. 15 Temmuz darbe girişimine kalkışan asker ve komutanların konu edildiği Organize İşler videosu ses getirmişti. 

 

İşte Genç Osman TV'nin FETÖ Tatbikatta ve Organiza İşler isimli montaj videosu 

 

Genç Osman TV-Organize İşler-videosu

 

 

Genç Osman TV- FETÖ Tatbikatta

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek

Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek. Karadeniz’in en büyük alışveriş ve sosyal yaşam merkezi Samsun Piazza, Kadınlar Kulübü etkinlikleri kapsamında 31 Mart Cuma günü Dr. Habib Demirel'i ağırlayacak. “Kaderden Aşka Eldeki ve Yüzdeki Gizem” sohbeti ile Piazza ziyaretçileri ile buluşacak olan Demirel, el ve yüz çizgilerinden geleceği okuyacak.

Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu

Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, mesajında Regaip Kandil’inin tüm İslam alemine ve insanlığa barış ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.

Hasan Togar’dan Regaip kandili mesajı

Hasan Togar’dan Regaip kandili mesajı Hasan Togar’dan Regaip kandili mesajı. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar üç ayların başlangıcı ve Regaip kandili dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Vali İbrahim Şahin, Samsun halkına teşekkür etti

Vali İbrahim Şahin, Samsun halkına teşekkür etti Samsun Valisi İbrahim Şahin, Cumhuriyet Meydanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilen toplu açılış törenine katkıda bulunan tüm kurumlara ve yoğun ilgi gösteren Samsun Halkına teşekkür etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET