• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

GENÇ OSMAN TV'NİN FETÖ TATBİKATTA VE ORGANİZE İŞLER VİDEOSU GÜLME KRİZİNE SOKUYOR

Genç Osman TV'nin FETÖ tatbikatta videosu gülme krizine sokuyor. Sosyal medyanın fenomen kanalı Genç Osman TV'nin Fethullah Gülen montajı videoları gülme krizine sokuyor.

02 Ağustos 2016 Salı 14:58
Genç Osman TV'nin FETÖ tatbikatta ve Organize İşler videosu gülme krizine sokuyor

Sosyal medyanın fenomen kanalı Genç Osman TV, 15 Temmuz darbe girişiminin püskürtülmesi sonrası yayınladığı Organize İşler ve FETÖ Tatbikatta isimli montaj videolarla Fethullah Gülen'i yerden yere vuruyor. 

 

15 Temmuz darbe girişiminin ardından FETÖ ile ilgili yayınladığı montaj videolarla gündem yaratan Genç Osman Tv, yayınladığı son video ile de yine gülme krizine soktu. Genç Osman TV daha önce de Organize İşler isimli bir video yayınlayarak dikkatleri çekmişti. 15 Temmuz darbe girişimine kalkışan asker ve komutanların konu edildiği Organize İşler videosu ses getirmişti. 

 

İşte Genç Osman TV'nin FETÖ Tatbikatta ve Organiza İşler isimli montaj videosu 

 

Genç Osman TV-Organize İşler-videosu

 

 

Genç Osman TV- FETÖ Tatbikatta

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'un Canik ilçesinde yetim çocukların mutlu günü

Samsun'un Canik ilçesinde yetim çocukların mutlu günü Samsun'un Canik ilçesinde yetim çocukların mutlu günü. AK Parti Canik İlçe Kadın Kolları ve İHH İnsani Yardım Vakfı, Canik Belediyesi'nin de destek verdiği etkinlikte yetim çocukları sevindirdi. Samsun'un değişik ilçelerinden Canik'e gelen yetim çocuklar, yemek yedi, oyun oynayarak keyifli dakikalar geçirdi.

Samsun'da ölen polis memuru Metin Çağlarırmak için mevlit okutuldu

Samsun'da ölen polis memuru Metin Çağlarırmak için mevlit okutuldu Samsun'da ölen polis memuru Metin Çağlarırmak için mevlit okutuldu. Kanser hastalığından hayatını kaybeden eski Polis Emeklileri Derneği Samsun Şube Başkanı Metin Çağlarırmak için mevlit okutuldu. 

Samsun Valisi İbrahim Şahin Samsunspor'un 51'inci yıl piyango biletini satın aldı

Samsun Valisi İbrahim Şahin Samsunspor'un 51'inci yıl piyango biletini satın aldı Samsun Valisi İbrahim Şahin Samsunspor'un 51'inci yıl piyango biletini satın aldı. Samsun Valisi İbrahim Şahin, kendisini ziyaret eden Samsunspor yönetimi ile görüşerek, Samsunspor’a ek gelir sağlamak amacıyla düzenlenen 51. Yıl Milli Piyango bileti satın aldı.

Samsun'un Bafra ilçesinde kırsal kalkınma bilgilendirme toplantısı yapıldı

Samsun'un Bafra ilçesinde kırsal kalkınma bilgilendirme toplantısı yapıldı Samsun'un Bafra ilçesinde kırsal kalkınma bilgilendirme toplantısı yapıldı. Samsun’un Bafra ilçesi Dedeli Mahallesi’nde kırsal kalkınma bilgilendirme toplantısı yapıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET