• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

GÜVENİLİR KURYE HİZMETİ

Değerli eşyalarınızı, evraklarınız, dosyalarınız ya da en yakın arkadaşınıza aldığınız hediyeyi kargo ile göndermek istediğiniz de birçok uğraştırıcı işlemlerden geçebilir ve kargo şirketine kadar zor zar paketinizi götürmek zorunda kalabiliyorsunuz.

03 Ekim 2016 Pazartesi 11:51
Güvenilir kurye hizmeti

Değerli eşyalarınızı, evraklarınız, dosyalarınız ya da en yakın arkadaşınıza aldığınız hediyeyi kargo ile göndermek istediğiniz de birçok uğraştırıcı işlemlerden geçebilir ve kargo şirketine kadar zor zar paketinizi götürmek zorunda kalabiliyorsunuz. Kuryem firmasının kaliteli hizmeti ile deneyimli motorlu kuryeleri tarafından kargolarınız güvenli bir şekilde bir yerden başka bir yere taşınmaktadır.  Zamanınızı boşa harcamayın acil gönderileriniz için kuryem.com adresinden kurye çağır seçeneğini kullanarak kurye çağırın ve size en yakın kurye adresinden kargonuzu almak için gelsin. Motorlu kuryeler sayesinde zaman sıkıntısı yaşamadan, zorluk çekmeden gönderi yapmanın kolaylığını yaşayın.

 

Motorlu kuryeler tarafından adresinizden alınan paketler hızlı ve sorunsuz bir şekilde verilen adrese doğru olarak ve tam zamanında teslim edilmektedir. İhtiyacınız olduğu her an da acil gönderilerinizi hızlı olarak adresine teslim edilmektedir.  Kuryem firması İstanbul gibi kalabalık bir şehirde kargo gönderimini kolay ve güvenilir bir hale getirmektedir. Sizlerde İstanbul da kargo gönderimi yapmak, kargo almak ve adresinize kurye çağırmak istiyorsanız https://www.kuryem.com/ adresini kullanmanız yeterli olacaktır.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı

Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı Türk Ocakları Samsun Şubesi'nden Millet ve Milliyetçilik konferansı. Türk Ocakları Samsun Şubesi tarafından “Millet ve Milliyetçilik” başlıklı konferans düzenlendi. 

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu

Mehmet Aydın ve DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu Canik Belediyesi tarafından düzenlenen "Bi' Dolu Medya" konulu etkinlikte ünlü sunucu Mehmet Aydın ve ünlü DJ Hopdedik Ayhan Samsunlularla buluştu. Oldukça renkli geçen etkinlikte, radyo-gazetecilik bölümü öğrencileri hem uygulamalı öğrendi hem de eğlendi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi

Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi Samsun EMŞAV şehitler için 158'inci mevlit programı düzenledi. Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilciliği tarafından şehitler için 158. mevlit okutuldu.

MMO Samsun Şubesi'nden Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu

MMO Samsun Şubesi'nden Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu MMO Samsun Şubesi'nden Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu. Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şubesi, Meslek İçi Eğitim Merkezi (MİEM) kapsamında üyelerine yönelik düzenlediği Mühendis Yetkilendirme Kurslarına “Yangın Tesisatı Mühendis Yetkilendirme Kursu” ile devam ediyor. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET