• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

GÜVENİLİR KURYE HİZMETİ

Değerli eşyalarınızı, evraklarınız, dosyalarınız ya da en yakın arkadaşınıza aldığınız hediyeyi kargo ile göndermek istediğiniz de birçok uğraştırıcı işlemlerden geçebilir ve kargo şirketine kadar zor zar paketinizi götürmek zorunda kalabiliyorsunuz.

03 Ekim 2016 Pazartesi 11:51
Güvenilir kurye hizmeti

Değerli eşyalarınızı, evraklarınız, dosyalarınız ya da en yakın arkadaşınıza aldığınız hediyeyi kargo ile göndermek istediğiniz de birçok uğraştırıcı işlemlerden geçebilir ve kargo şirketine kadar zor zar paketinizi götürmek zorunda kalabiliyorsunuz. Kuryem firmasının kaliteli hizmeti ile deneyimli motorlu kuryeleri tarafından kargolarınız güvenli bir şekilde bir yerden başka bir yere taşınmaktadır.  Zamanınızı boşa harcamayın acil gönderileriniz için kuryem.com adresinden kurye çağır seçeneğini kullanarak kurye çağırın ve size en yakın kurye adresinden kargonuzu almak için gelsin. Motorlu kuryeler sayesinde zaman sıkıntısı yaşamadan, zorluk çekmeden gönderi yapmanın kolaylığını yaşayın.

 

Motorlu kuryeler tarafından adresinizden alınan paketler hızlı ve sorunsuz bir şekilde verilen adrese doğru olarak ve tam zamanında teslim edilmektedir. İhtiyacınız olduğu her an da acil gönderilerinizi hızlı olarak adresine teslim edilmektedir.  Kuryem firması İstanbul gibi kalabalık bir şehirde kargo gönderimini kolay ve güvenilir bir hale getirmektedir. Sizlerde İstanbul da kargo gönderimi yapmak, kargo almak ve adresinize kurye çağırmak istiyorsanız https://www.kuryem.com/ adresini kullanmanız yeterli olacaktır.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak

Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak Samsun'da 5 ilçede elektrik kesintisi yapılacak! Samsun'a bağlı Veziköprü, 19 Mayıs, Terme, İlkadım ve Asarcık ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Samsun'da üniversite ve lise öğrencilerini bir araya getiren proje sona erdi

Samsun'da üniversite ve lise öğrencilerini bir araya getiren proje sona erdi Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi öncülüğünde yürütülen ve TÜBİTAK tarafından desteklenen “Gerçek Yaşam Uygulamaları ile Bilimin Renkli Dünyası” projesi düzenlenen törenle sona erdi.

Samsun'un Kavak ilçesinde mahalle toplantıları

Samsun'un Kavak ilçesinde mahalle toplantıları Kavak Belediyesi tarafından ilçe genelinde yapılan istişare ve değerlendirme toplantıları aralıksız devam ediyor.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin: Cumhuriyetimizi coşkuyla kutlayacağız

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin: Cumhuriyetimizi coşkuyla kutlayacağız Samsun Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra’da yapılacak olan Cumhuriyet Bayramı kutlama programı hakkında bilgi verdi.

KÖŞE YAZARLARI