• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

GÜVENİLİR KURYE HİZMETİ

Değerli eşyalarınızı, evraklarınız, dosyalarınız ya da en yakın arkadaşınıza aldığınız hediyeyi kargo ile göndermek istediğiniz de birçok uğraştırıcı işlemlerden geçebilir ve kargo şirketine kadar zor zar paketinizi götürmek zorunda kalabiliyorsunuz.

03 Ekim 2016 Pazartesi 11:51
Güvenilir kurye hizmeti

Değerli eşyalarınızı, evraklarınız, dosyalarınız ya da en yakın arkadaşınıza aldığınız hediyeyi kargo ile göndermek istediğiniz de birçok uğraştırıcı işlemlerden geçebilir ve kargo şirketine kadar zor zar paketinizi götürmek zorunda kalabiliyorsunuz. Kuryem firmasının kaliteli hizmeti ile deneyimli motorlu kuryeleri tarafından kargolarınız güvenli bir şekilde bir yerden başka bir yere taşınmaktadır.  Zamanınızı boşa harcamayın acil gönderileriniz için kuryem.com adresinden kurye çağır seçeneğini kullanarak kurye çağırın ve size en yakın kurye adresinden kargonuzu almak için gelsin. Motorlu kuryeler sayesinde zaman sıkıntısı yaşamadan, zorluk çekmeden gönderi yapmanın kolaylığını yaşayın.

 

Motorlu kuryeler tarafından adresinizden alınan paketler hızlı ve sorunsuz bir şekilde verilen adrese doğru olarak ve tam zamanında teslim edilmektedir. İhtiyacınız olduğu her an da acil gönderilerinizi hızlı olarak adresine teslim edilmektedir.  Kuryem firması İstanbul gibi kalabalık bir şehirde kargo gönderimini kolay ve güvenilir bir hale getirmektedir. Sizlerde İstanbul da kargo gönderimi yapmak, kargo almak ve adresinize kurye çağırmak istiyorsanız https://www.kuryem.com/ adresini kullanmanız yeterli olacaktır.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun MMO'da etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor

Samsun MMO'da etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor Samsun MMO'da etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor. Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube ve Tezmaksan Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. işbirliği ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümünde eğitim – öğretim görmekte olan öğrenci üyelere yönelik “Torna İle Şekillenen Hayatlar” semineri düzenlendi.

Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek

Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek Samsun Piazza AVM'de Habib Demirel rüzgarı esecek. Karadeniz’in en büyük alışveriş ve sosyal yaşam merkezi Samsun Piazza, Kadınlar Kulübü etkinlikleri kapsamında 31 Mart Cuma günü Dr. Habib Demirel'i ağırlayacak. “Kaderden Aşka Eldeki ve Yüzdeki Gizem” sohbeti ile Piazza ziyaretçileri ile buluşacak olan Demirel, el ve yüz çizgilerinden geleceği okuyacak.

Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu

Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu Başkan Tok Regaip Kandil’inin huzur getirmesi temennisinde bulundu. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, mesajında Regaip Kandil’inin tüm İslam alemine ve insanlığa barış ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.

Hasan Togar’dan Regaip kandili mesajı

Hasan Togar’dan Regaip kandili mesajı Hasan Togar’dan Regaip kandili mesajı. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar üç ayların başlangıcı ve Regaip kandili dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET